Opinie o Dorota Gierasiewicz Pracownia Krawiecka Dorin w Dynów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dorota Gierasiewicz Pracownia Krawiecka Dorin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dorota Gierasiewicz Pracownia Krawiecka Dorin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dorota Gierasiewicz Pracownia Krawiecka Dorin w Dynów

Violetta Nowy wpis

Szyłam u tej pani sukienki i obecnie szyję suknię ślubną i jestem bardzo zadowolona bo z trzech wzorów które wymyśliłam mam zrobioną jedną sukienkę wszystko tak jak chciałam tkaniny dobrane według moich potrzeb bardzo polecam

Dominika

Czy ktoś może szył tu coś u Pani i był zadowolony z usług? Bo z tego co widzę są tu same negatywne opinie co do tego i się zastanawiam czy to niezadowolenie jest tak właściwie uzasadnione czy faktycznie wszystko zależy tu od tego, co zostanie tej Pani zlecone do zrobienia.

Ola Nowy wpis
@Dominika

Witam, korzystam z usług tej Pani od lat i zawsze jestem zadowolona. Ta Pani szyła i przerabiała mi już masę ubrań zawsze wszystko było dopracowane. Myślę że wszystkie te opinie są wystawione na podstawie nieporozumienia i jednej sytuacji. Biorąc pod uwagę nawet fakt iż są one opublikowane prawie w tym samym momencie, pozdrawiam.

Violetta Nowy wpis
@Dominika

Meg Nowy wpis

Szukam u tej pani suknię ślubna i byłam bardzo zadowolona

Renata

PROSZE PRZECZYTAC DO KONCA, OPINIA JEST PRAWDZIWA. Nigdy nie korzystajcie z uslug krawieckich tej Pani. Nigdy. NIGDY!!!!!!! Pani nie ma chyba zielonego pojecia o szyciu. Wszystkie stroje komunijne, ktore Nam szyja doslownie spiep.... sp......., jak tylko mozna bylo. Nie ma chyba wyobrazni krawieckiej A co mnie przeraża, to to, ze nie potrafi nawet skroic podstawowej formy na spodnie, komerzke, bolerko, sukienke itd. Nie potrafi skroic glowki rekawa, nie mowiac juz o ladnym go zeszyciu. Wyglada jak wygryziony, nie uklada sie jak powinien. Komerzki ledwo przechodziły przez głowę dziecka, sterczaly jak kartony a nie material. Hitem jest to ze kazda byla jakos kosmicznie sciagnieta, zszyta z tylu na plecach. No TRAGEDIA, CZARNA ROZPACZ. W takich strojach to do toalety wstyd byloby pojsc. Poprawek nawet nie bylo po tym jak wskazalo sie wszystko palcem, moeilo jsk ma byc. My jako Rodzicie nie wymagalismy cudow. Chcielismy tulko miec normalne schludne stroje komunijne. Ato co odwalila ta Pani to przechodzi ludzkie pojecie. Potrafi nawet bez pozwolenia ZEPSUC czyjas prywatna rzecz. Mowa tu o mojej komerzce po stsrszym synu, ktora Pani udastepnilam zeby zobaczyla jak ma wygladac normalna komerzka jak sie uklada. To cala ja (bez pozwolenia powtarzam), nie rozpryla tylko poucinala overlok, pozwarzala naglutala swoim ovetlokiem, zwazyla itd. Zeepsula totalnie ramiona, nawet dol rozprula i po, zacinala material. A tak to zeszyla krzywo jakby kot nasikal tak krzywo. Jak zwrocilam jej na to uwage, to sie wypierala, az w koncu przyznala ze tylko rekaw odprula. Jakim prawem powtarzam mogla to tknac i tak spi..... Moja wladna, nie rozumiem. Stwierdzam, ze ta Pani chyba zle sie czuje i ma skutek uboczny moxe po Covidzie. Bo jak to wdzysto inaczej wytlumaczyc. Najgorsze jest tez to, ze wszystkiego sie wypiera, zwala wine na dzieci. , ze sa nie wymiarowe, a miare brala dwa razy. Swoim tym zachowaniem totalnie denerwuje czlowieka, czyli podwojnie wszystko niszczy. TA PANI POWINNA MIEC KATEGORYCZNY ZAKAZ SZYCIA CZEGOKOLWIEK. Gdyby Panstwo widzieli zdjecia, tych stroi, to prawdziwy szok i szmiech. Az trudno byloby w to uwierzyc. Jeszcze to lekcewazace podejście tej Pani do tego. Zalosne. Zabrala Nam kupe czasu, nerwow itd. Taka osobe nalezy wywiezs z miasta na (usunięte przez administratora) podobnbie jak Jagnę. Dlatego szczerze radzę prosze przenidgy nie korzystac z uslug tej Pani, jesli chca miec Panstwo spokojne nerwy, bo ta Pani je zawsze rozstroi. To po delikatnym skrocie.

Brałeś udział w rekrutacji do Dorota Gierasiewicz Pracownia Krawiecka Dorin. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aska

Nie polecam, wszystkie 15 zamowionych strojow komunijnych bylo do poprawki, nic w sukience nie bylo dobrze uszyte, nawet hostia byla przyszyta na ukos... mialo byc na wymiar a sukienki wygladaly jak wory. Dlugosc sukienki z czterech stron inna, totalne fale... o wykonczeniu nawet nie wspomne... brak slow.. pani nie powinna nazywac sie krawcową bo to wstyd zeby cos takiego oddac klientom.

Nie polecam zlecania Pani Dorocie czegokolwiek. Szyła stroje komunijne dla całej grupy i każdy był do poprawy. Wykonanie niestaranne, niechlujnie, krzywe, poszarpane. Sukienki dla dziewczynek bez wykonczenia. Poprostu jak się udało uciąć tak Pani obszyla co ostatecznie wyglądało jak poszarpane. Krzywe. Różnica między przodem a tyłem sukienki 4-5 cm. Pani nie dostępna w kontakcie bezpośrednim, irytuje się na każda próbę zwrócenia uwagi. Tłumaczy się zła jakością materiału który sama kupiła, lub zepsuta maszyna. Ogólnie wszystko oceniam negatywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dorota Gierasiewicz Pracownia Krawiecka Dorin - Dynów

Dorota Gierasiewicz Pracownia Krawiecka Dorin
  • K.Wielkiego 1