Opinie o Zając Daniel Eldan Usługi Pogrzebowe Wyrób i Sprzedaż Trumien w Zwoleń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zając Daniel Eldan Usługi Pogrzebowe Wyrób i Sprzedaż Trumien. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zając Daniel Eldan Usługi Pogrzebowe Wyrób i Sprzedaż Trumien o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zając Daniel Eldan Usługi Pogrzebowe Wyrób i Sprzedaż Trumien w Zwoleń

@Wiktor Nowy wpis

NIE POLECAM!!!!!! Dzień dobry. Proszę Państwa. Jestem zrozpaczony i zdenerwowany po tym, co się dzisiaj działo na pogrzebie mojej najbliższej osoby. To była czysta prowizorka. 1. Człowiek, który odprawiał w kaplicy modlitwę spoglądał na zegarek i śpiewał jak na koncercie Disco Polo. 2. Nie zadbano, abyśmy sami mogli pożegnać się z mamą tylko wchodzili inni ludzie. 4. (usunięte przez administratora) zamiast poinformować delikatnie, że za chwilę mamusię wyniosą. Wyszli byśmy wszyscy, a mamusia byłaby godnie wyniesiona do karawanu. 5. Ludzie na hasło wynosili wieńce z kapliczki do ich auta po wyjściu, zamiast zadbać o to i samodzielnie je zabrać. 6. Zamiast wziąć zdjęcie mamusi ze sobą, oddali je wnukowi na zasadzie "masz, to się weźmie i postawi na grobie (usunięte przez administratora)". Gdyby mnie nie było przy tym, nie wiem co by było. 7. Nie przygotowali miejsca na cmentarzu, aby rodzina mogła stanąć i pożegnać się. 8. Poproszeni, aby zagrali muzykę, przy której (usunięte przez administratora) mamusia nawet nie postarali się, aby zadbać o głośnik, tylko z marszu olali sprawę mówiąc, że go nie mają.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Zając Daniel Eldan Usługi Pogrzebowe Wyrób i Sprzedaż Trumien w mieście Zwoleń? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Zając Daniel Eldan Usługi Pogrzebowe Wyrób i Sprzedaż Trumien. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zając Daniel Eldan Usługi Pogrzebowe Wyrób i Sprzedaż Trumien - Zwoleń

Zając Daniel Eldan Usługi Pogrzebowe Wyrób i Sprzedaż Trumien
  • Aleja Jana Pawła Ii 18