Opinie o Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła w Młynary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła w Młynary

Przeczytałem że pan Przemysław ma jednorazowo kilka aut które na bieżąco sprzedaje. Ja mam lawetę i doświadczenie jeśli chodzi o sprowadzanie samochodów z zagranicy. Jest szansa na współprace nawet dorywczo kilka razy w miesiącu? Warto uderzać z propozycją?

Ludziska tu piszą, jakoby ten Pan nie miał auto-komisu. Ale jak widać różne rzeczy piszą. Bo KRS stanowi, że firma o tej dokładnie nazwie, świadczy sprzedaż hurtową i detaliczną samochodów osobowych i furgonetek. Od 13 lat zresztą. Nie wiem więc, jak można takie rzeczy wypisywać? Kto ma też jakąkolwiek wiedzę, najlepiej z pierwszej ręki, czy firma przyjmuje do pracy, i czy robi to w oparciu o UoP? Też pracuję, jako sprzedawca, ale na B2B, co chcę zmienić, a w obecnej firmie to niemożliwe. A jeżeli wiecie cokolwiek o zarobkach, to także chętnie się dowiem, ile bym dostał podstawy oraz jakie są prowizje od sprzedaży? Nie wiem, też, czy wierzyć słowom z forum, że właściciel pracuje sam...

Hej

Właściwiel ma kilka aut i sprzedaje je na bieżąco, nie ma pracowników ponieważ jako tako nie prowadzi auto-komisu.

@Hej

A może wiesz czy zatrudnia osoby do prowadzenia księgowości? Szukam czegoś na pół etatu, ale chciałabym pracować zdalnie. Jest tu taka szansa? Wiadomo, że w wyjątkowych sytuacjach trzeba spotkać się z szefostwem. Czy właściciel zapewnia wtedy komputer do pracy ?

Sara Nowy wpis

Na żaden etat czy tylko do księgowości? Wiesz czy w tym roku firma ogłosi jakąś rekrutacje? Ile łącznie pracowników jest w tym miejscu?

Zawiedziony Nowy wpis

(usunięte przez administratora)i tyle. Nie rozlicza się za zakupione auta.

Irena

Ja z troszkę innym pytaniem. Mąż pracował już w takim komisie jako sprzedawca. Jak z pracą w tej firmie na tym stanowisku? Warto próbować? Ile wychodzi za taki MSC? Jakieś pozytywy wynikające z pracy? Pomożecie?

xxxx
@Irena

ten pan nie prowadzi auto komisu. Posiada Pani błędne informacje

Kulka36

Mam nie miłe doświadczenia z tym komisem. Może miałam poprostu pecha, choć w to akurat nie wierze, lecz nie smak pozostał i nie kupiła bym drugi raz auta u nich

llllll
@Kulka36

ten Pan nie ma auto komisu,nigdy nie miał nawet

llllll
@Kulka36

Ja kupiłem od tego Pana dwa auta i jestem bardzo zadowolony . Stan techniczny jak I wizualny tych aut oceniam na bdb . Do auta zawsze jest pełen komplet dokumentów ,więc nie ma żadnych problem z rejestracją, ani z przerejestrowaniem. Polecam bardzo !!! interesy z tym Panem ,to czysta przyjemność I profesjonalizm

Grażyna
@llllll

Ale naprawia auta, dobrze rozumiem? Przyszłam, żeby się dowiedzieć, czy zatrudnia ludzi. Konkretnie chodzi o pracę dla mechanika w wieku 50+. Wiadomo coś?

klient
@Grażyna

nie,nie naprawia aut i to jest firma jednoosobowa

Julia
@klient

To czym tak naprawdę zajmuje się firma, bo jedni tutaj piszą, że im firma naprawiała auta, inni, że kupili tutaj swoje samochody, więc trochę tego nie rozumiem? Czym się tutaj firma zajmuje Twoim zdaniem i na jakich etatach można znaleźć zatrudnienie?

wwwww
@Julia

firma zajmuje się sprzedażą aut jak sama nazwa mówi AUTO HANDEL,a nie komis ani warsztat samochodowy Skoro to firma jedno osobowa,więc czego Pani nie rozumie ????

Firma Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Grażyna

Lepiej płacić od razu czy na raty? Pytam, bo w ostatnim komentarzu było wspomniane o jakichś nieścisłościach z ratami, ale z drugiej strony pojawiły się osoby, które to wyjaśniły, więc nie wiem już na ten moment.

Klient

Krótko przed sprzedażą auta, Pan handlarz wykupił ubezpieczenie i dla nabywcy to super sprawa, że auto ma ubezpieczone na rok. Pan sprzedawca "zapomniał" jednak wspomnieć, że będą do zapłacenia jeszcze 3 raty po prawie 300zl każda... Radzę sprawdzać wszystko dokładnie zanim kupicie coś u tego Pana. Uczciwością niestety nie grzeszy.

@Klient

A ja zupełnie mam odmienne zdanie. Pełen profesjonalizm. Polecam bardzo firmę tego Pana

Klient223
@Klient

Kupując auto dostaje Pan polisę i wyraźnie pisze kiedy są do płacenia kolejne raty ,więc sprzedający nie ukrył niczego przed Panem tylko Pan nie przeczytał i teraz ma Pan pretensje

Klient123
@Klient

Trzeba czytać co jest napisane na polisie, tam wszystko wyraźnie pisze. Wtedy nie miał by Pan/Pani pretensji

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w przedsiębiorstwie Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła w miejscowości Młynary? Czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy.

KlientKa

Czy posiada ktoś z państwa numer kontaktowy do tej firmy? Nie mogę nigdzie odszukać

Klient

A ja polecam tą firmę. Auta od tego padana są w stanie technicznym jak i wizualnym bez zastrzeżeń. Kupiłem od tego Pana już dwa auta i jestem bardzo zadowolony. Za parę miesięcy będę zmieniał Auto na młodszy rocznik i napewno zgłoszę się ponownie do tego Pana. Firma godna polecenia!!!

Franciszek
@Klient

Fajnie, że masz dobre wspomnienia i wrażenia z zakupu samochodów w firmie Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła. Pamiętasz może swój pierwszy zakup? Zdradzisz mi, jak to się w ogóle stało, że właśnie ich wybrałeś spośród wielu firm sprzedające auta? Daj mi znać bo mnie to ciekawi.

@Franciszek

To jesteś bardzo ciekawski. Nie udzielam takich infoemacji

Klient

Nie polecam! Kupiłam auto w "idealnym" stanie, które jak się okazało ma ukrytą wadę silnika i nikt nie chce się nawet podjąć naprawy.. Pierwsza oznaka tej usterki wystąpiła od razu po kupnie, gdy dotarłam autem do domu, ale sprzedający zwodził mnie i wysyłał a to, że trzeba uzupełnić płyn w chłodnicy a to do mechanika, że pewnie cewka do wymiany itd. W końcu, gdy wyczerpały się możliwości i mechanik zauważył w czym rzecz, Pan sprzedawca stwierdził, że auto było dobre u niego, więc teraz go nie interesuje... Pozostaje sprawiedliwości szukać w sądzie

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła - Młynary

• Jak się pracuje w Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła?

Auto Handel Przybyła Przemysław Przybyła