Opinie o Firma Mark 2 Maciej Kyrc w Łyczanka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Mark 2 Maciej Kyrc. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Mark 2 Maciej Kyrc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Mark 2 Maciej Kyrc w Łyczanka

ida na psy.

Kamila Nowy wpis

Co przez to rozumiesz? Możesz napisać co miałeś na myśli pisząc tak o firmie, w której pracujesz? Proszę byś napisał coś więcej bo niestety po Twoim wpisie nie można wywnioskować jaką konkretnie masz opinię jako pracownik o Firma Mark 2.

Kandydatka Nowy wpis
@Kamila

Czyli polecacie tam prace? Widze ogloszenie dodane, tylko te opinie......

Pracownik Nowy wpis
@Kandydatka

Praca na chwile, nie na dłuższy okres pracy. Śmierdzi topionym plastikiem można się przytruć. Reszta w miare ok.

Pracowniczka Nowy wpis

Ale brednie.. gdyby tak było to nikt by tam nie pracował, a firma by nie zatrudniała tyle osób. Nie mówiąc już o ponad dwudziestoletnich stażach u pracowników. Brak słów po prostu...

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie Firma Mark 2 Maciej Kyrc w mieście Łyczanka? Czekamy na opinie od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

W porownaniu jak szefem byl "majster" bylismy doceniani,teraz nie ma nic.

P. SZ.

Szanowny Panie Pracowniku, po co tak narzekać?? Pracując w stabilnej firmie, która utrzymuje się już spory czas na rynku, daje ludziom umowy, terminowe wynagrodzenie oraz przede wszystkim zapewnia miejsce pracy w tych dziwnych i niepewnych czasach, zastanowiłabym się dwa razy pisząc taka opinie. Szczególnie wnioskując po wpisie, że jest Pan pracownikiem z wieloletnim stażem, tzn ze Pracodawca jest zadowolony z wykonywanej przez Pana pracy. Proszę zwrócić uwagę jak masowo w czasie pandemi firmy gastronomiczne, turystyczne i inne są zmuszane zwalniac pracowników, po czym sami bankrutują... Zamiast narzekać, polecam chwile zastanowić się czy warto jest narzekać na firmę, w której się pracuje oraz która poprzez rozwijanie się daje miejsca pracy dla nowych pracowników, a panujaca atmosfera jest normalna, w dodatku są umowy i wynagrodzenia na czas itd. P.S. Proszę pamiętać, czas płynie i wszystko pod jego wpływem się zmienia. Raz w jedną, a raz w drugą stronę. Zawsze lepiej doszukiwać się we wszystkich sytuacjach pozytywów niż negatywów :) Pozdrawiam, Twoja p. sz.

Dagmara

@pracownik kiedy zmienił się szef?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Firma Mark 2 Maciej Kyrc? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Pracownik2

W firmie panuje bardzo miła atmosfera, współpracownicy bardzo sympatyczni i zawsze pomogą. Właściciele firmy od moim pierwszych dni w pracy bardzo uprzejmi, normalni ludzie, traktują bardzo dobrze pracowników co świadczy również spory staż dużej ilości osób zatrudnionych. Jeżeli chce Ci się pracować to jesteś zawsze doceniany. Przerwa 30 minut, ale gdy masz ochotę w między czasie się czegoś napić kawa/herbata lub przegryźć nie ma najmniejszego problemu. Zawsze bez problemu dostaje urlop, nawet w nagłych przypadkach z dnia na dzień.

@Pracownik2

Tak? Ciekawe

Zdecydowanie polecam pracę na magazynie. Ludzie są przyjaźni, pomocni i ciekawi. Szefostwo traktuje pracowników na równi ze sobą nie ma pokazywania kto kim jest. Nie gnoja pracowników jak to się dzieje w innych firmach. Praca nie jest ciężka, no chyba że dla kogoś komu się nie chce pracować. Przerwa jest jedna 30 min, lepiej by bylo rozlozyc na 20 min i potem 10 min na kawe np. Warunki socjalne lepsze niż w domu. Prysznic itd. Toalety na wysokim poziomie. Mały problem z robieniem zamówień ponieważ pracownik nie ma własnego numerku żeby wiedzieć kto popełnił błąd przy zamówieniu to jest przykład. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy chociaż co po niektóre osoby mają za mało A robią więcej zamówień na przykład. Ogólnie polecam pracę w firmie mark2, wysoki poziom kultury i szacunku jak i z jednej strony tak i z drugiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Mark 2 Maciej Kyrc - Łyczanka

• Jak się pracuje w Firma Mark 2 Maciej Kyrc?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Mark 2 Maciej Kyrc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Mark 2 Maciej Kyrc?

Firma Mark 2 Maciej Kyrc
  • Myśliwska 71