Opinie o Piotr Szczałuba w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr Szczałuba. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Piotr Szczałuba o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Szczałuba w Starachowice

Pan Piotr Szczauba i jego żona Zuzanna to (usunięte przez administratora) jakich mało. Wybudowali sobie dom za porzyczone pieniądze i nikomu niemaja zamiaru oddać ani grosza. Mają rozdzielność majątkowa żeby komornik nie zlicytował domu. Dłużników jest naprawdę wielu na ponad 3 miliony złotych. Zachęcam do zgłaszania spraw do sądu. Trzeba wsadzić tą dwójkę (usunięte przez administratora)

Kamil

Zapraszam do kontaktu osoby które chcą złożyć pozew zbiorowy, żeby odzyskać zaległe pieniądze.

@Kamil

Jestem zainteresowany. Jak sprawa wygląda na ten moment?

Kamil

Damian Nowy wpis

Proszę o jakiś kontakt,mi jest winien 100tys

Marcin Nowy wpis
@Kamil

Jestem zainteresowany. Jak sprawa wygląda na ten moment?

Ja Nowy wpis

Szczałuba czuje się bezkarny. Tyle osób przekręcił na kasę i dalej to robi.

Czy nowo zatrudnione osoby w Piotr Szczałuba otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piotr Szczałuba? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
a s

Czy już ten cały Piotr Szczaluba oddał ludziom zaległe pieniądze?

Czy w Piotr Szczałuba występują paczki/bony świąteczne?

a.s

Wątpię. Jak on nawet kasy nie ma żeby zwrócić klientom pieniądze zaległe

Mila

Czy komuś z Państwa udało się odzyskać jakieś pieniądze od Piotra Szczałuba, czy są jakieś postępy jeśli chodzi o zgliszenia na policję. Ja nie mogę sie doprosić 10 tys. od roku

o.n.a

Widać ludzie jadą po nim jak po burej (usunięte przez administratora). Nie darują mu tych pieniędzy którym jest winien. I bardzo dobrze. Ludzie niech walczą o swoje a on nie h beknie za to co zrobił

O. N. A. 2

Tak, nadal (usunięte przez administratora) ludzi. Tym razem kupuje telefony na abonament i sprzedaje bez abonamentu.,po miesiącu nie opłacania abonamentu telefon jest blokowany. Poza tym ukrywa się w domu i w dalszym ciągu nie spłaca wierzycieli. (usunięte przez administratora) nawet swoich rodziców

Piotr ewidentnie nie chce oddać nikomu pieniędzy. Sprawa jest skierowana do prokuratury i jest prowadzone śledztwo. Wszystkie poszkodowane osoby mogą się zgłaszać do KPP w starachowicach

O.n.a

A czy mają umowę z nim podpisana? Bo my jak zgłaszaliśmy sprawę na policję to bez umowy pisemnej policja nic nie mogła zrobic. Skierowali nas do sądu żeby sprawę założyć

O.n.a

Widać Piotr leci w kulki z tym oddawaniem pieniędzy. Nie odbiera telefonów. A jak odbierze to ma wymówki żeby tylko nie oddać danej kwoty

O.n.a

Oczywiście że jest sens. 10 tys nie chodzi piechotą i to nie jest mała kwota. Jak trzeba będzie to niech pani złoży sprawę do sądu żeby oddał. Bo od niego ciężko jest wyrwać te pieniądze. Bo zawsze coś. Zawsze miał wymówkę żeby tylko pieniędzy nie oddawać w terminie

Jan

Warto coś z tym zrobić bo Pan Piotr raczej nie jest chętny do oddania jakichkolwiek pieniędzy. A jest dłużnikiem na setki tysięcy złotych.

@Jan

Nie jest w stanie spłacać długow bo ponoć ma kredyty do spłaty. I nie ma pieniędzy żeby oddać ludziom. Wykręcał się każda wymówka żeby tylko tych pieniędzy nie oddać

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Piotr Szczałuba?

dokładnie.. dziś jest 29.03.2023 a ja czekam dokumenty od auta od października 2022....

Ti
@Ewa

Witam, papierów Pani nie otrzyma gdyż Piotr nie zapłacił za samochody w Niemczech, obecnie toczą się śledztwa przeciwko niemu. Mogę pomóc gdyż też jestem poszkodowanym w tej sprawie

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Szczałuba - Starachowice

• Jak się pracuje w Piotr Szczałuba?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Szczałuba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Piotr Szczałuba
  • Górna 10