Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

szok

w jednej z grup na sali jest albo 45% rozmow dziennie albo obcieta stawka do 3 zl 20 gry !

byly pracownik

jest taka firma i nazywa sie np TP (chodzi o to zeby pracowac bezposrednio a nie przez jakies chinskie wynalazki jak eskuen jakis) ja was znam i o was sie juz na miescie mowi. 1300 dla pracownika? eeeee damy mu 1200 i sie nie skapnie

Mam pytanie, jakie są szanse na podpisanie umowy o prace w tej firmie ? i Jak to wyglada po tych 3 miesiącach wywalają wszystkich jak leci czy jednak przedłuzają te umowy ?

aaaaaa

Tak, napewno...szczególnie że Kuba już nie pracuje.Masz trochę nieaktualne informacje.gratuluje obiektywizmu;)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
nika

a czy Dominika jeszcze jest menagerem?

Lukasz W miał II etat w Marcato, ale i tam go nie chcieli. A firma przepadła wraz z łusym i jego córeczką.

anonimka

Cześć ;) w tamtym tyg miałam szkolenie u p.Sylwii, tona papierków i 20 kartek do nauczenia się w 24h. trochę dużo. ale chciałabym wiedzieć jak to jest na początku, z ludźmi siedzącymi na słuchawkach, z pierwszymi rozmowami z klientem i jak traktują nowych?

czy ta firma w ogóle jeszcze istnieje??? Chciałbym zaświadczenie że pracowałem ale tel stacjonarny do firmy jest nie czynny?????? czy ktoś cos wie??????????

aa

z obu miesięcy na podstawie umowy prowizyjnej

Ciekawe

szara_mysz

A po tych 2 miesiącach dostanę premię tylko tą z pierwszego miesiąca czy może z drugiego też?

aaa

traci, premie wypłacane są po 2 miesiącach pracy. Problemów nie ma bo firma kasę za premie dostaje, a nie musi jej wypłacać więc jest to jej na rękę

Szara_mysz

Witam Mam takie pytanko, a mianowicie jak się ktoś zwolni po miesiącu to traci tą premię co się wypracowało czy może dostaje się ją w późniejszym terminie? i czy są jakieś problemy związane z zakończeniem umowy po miesiącu? Pozdrawiam :)

teddy

ta firma to porażka, kilka dni tam ostatnio bylem,wrazenia na maxa negatywne,spoko ludzie na sluchawkach,ale kadra to obludnicy,poczatkowo usmiech,slodzenie, a potem durne docinki,[usunięte przez moderatora] to,podobno i tak po 3 miesiacach sie na [usunięte przez moderatora] leci,ehh

LOL2

[usunięte przez moderatora] pracownicy maja w sobie duzo agresji i niezadowolenia - wszystko spowodowane nieudolnym zarządzaniem. A co do żalu to raczej nazwałbym to współczuciem - że pani nie ogarnia, juz nie wspomnę w tej sytuacji o wizerunku firmy...

ania

możecie doprecyzować o co chodzi? nie chciałabym rezygnować z pracy po tygodniu.

kaja

w tej firmie wszystko jest niesprawiedliwe..., chętnych zapraszam aby się sami przekonali

....

Tomasz z powrotem do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie sprawiedliwe!!!!!:(:(:(:(:(:(

sdfdsf

to może ja odpowiem zgodnie z prawdą: "Kierownik projektu" to team leader który chodzi i mówi dzwonić dzwonić. Supervisorów jest 7 z czego 2 na biznesie. Pracowników ok 130. Wypłaty są zawsze na czas, składki są odprowadzane.

...

1. Tak są 2. Kilku 3. Ponad 100 bo są 2 zmiany. 4. Są na czas 5. Zawsze 10