Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

przydupas_dominiki

Nie, nie prawda

marta

cześć, jak w rzeczywistości wyglądają godziny pracy? bo na rozmowie zaproponowano mi od 8 do 16 i wolne soboty. to realne? bo jak czytam te opinie tu to :O

adam 777

- 2013-09-04 15:44:12 jakie są umowy, dla kogo dzieło, dla kogo zlecenie, dla kogo etat? bo słyszałam że to różnie wygląda. poproszę jakieś konkrety od starych wyjadaczy :)dobre pytanie, osoba nie studiująca jaką dostaje umowe na dzień dobry? dzieło czy zlec. ?

?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
anka

cześć, jutro mam iść na rozmowę kwal.i chciałam zapytać o "wszystko", jak wyglądają wypłaty, czy na czas, jaka atmosfera, jacy liderzy... proszę o opis :)

slonski

netia_manager - 2013-05-18 07:08:17 [usunięte przez moderatora] na ten cały sqn, w netii jako manager dostaje sie podstawy 1000zł na czysto i dodatkowo za kazda umowe podpisana 35zł. i szkolenia lepsze, atmosfera w firmie i w ogole fajne [usunięte przez moderatora] - same mlode i wyksztalcone a na sqn i ich zarobki z [usunięte przez moderatora] wziete i te awarie gdzie ci potem godzin nie naliczalo, kary za byle [usunięte przez moderatora] , i ucinana forse z prowizji (tak 5zl za sprzedanie pakietu za 109zl -> czyli firma z 4k zarobila) to serio w [usunięte przez moderatora] i ogladanie tej calej patologii w sqn'ie pozal sie boze... 5 umow podpiszesz w tydzien w netii - i z konsultanta cie team leader'em zrobia jak masz zdolnosci przywodcze i jestes wygadany ale to trzeba robic pod NETIA S.A nie takimi firmami wyzyskiwaczami to samo sie tyczy orange - praca w salonie a nie w takim firmach wyzyskiwaczach i ich normy zawyzone 3 umowy dziennie? chopy, w katowicach na tauzenie w orange customer service 1 dziennie to norma. i prowizji az tak nie tna, w sqn to jedynei fajne imprezy sa [usunięte przez moderatora] haha Odradzam SQN, nie polecamw którym biurze tak macie? :)

Ciapek

Anonim - 2013-08-01 07:15:04 Fajni ludzie? Da się pogadać?Fajni Ludzie. Da sie pogadac, nawet jest to wskazane, na tym polega ta praca

19Rob89

Mam pytanie. Jak wyglądają początkipracy w firmie. Mam na myśli etap od szkolenia, przez podpisanie umowy, aż po pierwszy miesiąc pracy.

anon

Po przepracowanych 3 tygodniach dostałem aż 400zł! A gdzie zgnieła reszta pieniędzy? OBCIELI! Wiec niemal ostatni tydzień czerwca robiłem za darmo... Jeśli chcecie harować i pracować na NIC to polecam!

Nie polecam :) Przy najbliższej okazji zwalniam się bez żalu, jak wyjdę to zacznę tańczyć makarenę z radości Realia? [usunięte przez moderatora] Zastraszanie pracowników Wydzieranie się o byle co Kierownictwo takie że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, wielcy Państwo bo mają na umowie per kierownik a słoma z butów wystaje i nie mają pojęcia o życiu. Sobota pracująca?oczywiście za gołą stawkę jak w tygodniu. Nie mówiąc już o tym że wszyscy w soboty przychodzą z psami i dziećmi te dzieciuchy biegają po sali, i drą dzioby że własnych myśli nie słychać,później wszędzie porozlewane soczki i pokruszone chrupki i biedne sprzątaczki muszą ten syf sprzątać ;-) Aż starach iść z kawą przez salę ,czy takie dziecko Cię nie staranuje gdy z ninenacka wyskoczy zza filara Obcinanie wypłaty nie wiadomo o co Umowa o pracę ? zapomnij chyba że pracujesz już od kilku ładnych lat to może dostaniesz....chociaż tego też nie jestem pewna :) Według "góry" masz siedzieć w pracy od rana do nocy bo przecież każdy pracownik kocha swoją pracę, nie ma co robić w domu i najlepiej to zgnij w firmie za tysiąc złotych i bądź dumny ze pracujesz w takiej cudownej firmie. Zastanówcie się tysiąc razy zanim Was ręka zaswędzi aby tam wysłać CV ... zdecydowanie bardziej polecam pracę w spożywczaku czy przy ulotkach :D

@:)

ile Ci za to zapłacili?

mal
@były pracownik

nie idz tam pracowac lepiej ten no pomidory na tagru sprzedawac daje gwarancje lepiej zarobisz

Witam wszystkich. SQN jest jednym z najlepszych Call Center. Firma bardzo rozwojowa w której nie trudno o awans. Posiada wiele projektów, co nie zmienia faktu że niektóre są bardziej dochodowe dla konsultantów niż pozostałe. Taka sama zależność oczywiście dla kierowników / team liderów. Struktura bardzo mądrze ułożona z wieloma ale...idąc od góry Prezes wie tyle ile powie Mu Pani Dyrektor, bo po co ma wiedzieć więcej skoro cele są realizowane. (usunięte przez administratora) Menedżerki:najbardziej zmarnowane dziewczęta w firmie na skraju wyczerpania. Zakładam że kasę mają niezła, skoro to wytrzymują, ale po co....jest wynik to piętro wyżej spija śmietankę...brak wyniku to wszystko na nie spada. Team Liderzy / Kierownicy: prawie wszyscy sensowni już odeszli...jak ma być progres, skoro ostatnie osoby o których mowa to właśnie oni. Zero szkoleń i przygotowania merytorycznego i teoretycznego. Jedynie co motywuje, to kasa, która i tak nigdy nie jest taka jaka miała być na początku, stąd pewnie te ostatnie odejścia... Konsultanci: w sumie, najważniejsi w firmie ale wiecznie oszukiwani na kasie. Działa Jakości: (usunięte przez administratora) Pozostali...jak nie potrafisz się wykazać sprzedażowo, to zapraszamy. Dział HR: skoro non-stop są nowe twarze to wykonują Swoją pracę wyśmienicie. Działa IT: nie wiem, nie miałem przyjemności oprócz sporadycznych spotkań typu "nie łączy" Back Office: dużo za dużo dziewczynek, ale (usunięte przez administratora) z kimś musi Sobie porozmawiać. Dział Szkoleń:jest ale go nie ma. Kultura żeńska organizacji. Słowem końca polecam pracę, ale na stanowisku konsultanta, bo można się wiele nauczyć ale dalej bym się nie ruszał za żadne pieniądze, lub ewentualnie do działu szkoleń, bo jeżeli masz choć odrobinę chęci to i tak więcej nie osoby , które obecnie tam pracują.

hahaha

Faktycznie, po sposobie wysławiania się i argumentacji pasujesz stanowisko menedżer (słownik języka polskiego), jakbyś na siłę próbował podważyć pisownię. Może i masz rację co do SQN, ale poziomem nie jeden kierownik czy nawet konsultant Cię przerasta;)

netia_manager

sram na ten cały sqn, w netii jako manager dostaje sie podstawy 1000zł na czysto i dodatkowo za kazda umowe podpisana 35zł. i szkolenia lepsze, atmosfera w firmie i w ogole fajne [usunięte przez moderatora] - same mlode i wyksztalcone a na sqn i ich zarobki [usunięte przez moderatora] i te awarie gdzie ci potem godzin nie naliczalo, kary za byle [usunięte przez moderatora] , i ucinana forse z prowizji (tak 5zl za sprzedanie pakietu za 109zl -> czyli firma z 4k zarobila) to serio [usunięte przez moderatora] i ogladanie tej calej patologii w sqn'ie pozal sie boze... 5 umow podpiszesz w tydzien w netii - i z konsultanta cie team leader'em zrobia jak masz zdolnosci przywodcze i jestes wygadany ale to trzeba robic pod NETIA S.A nie takimi firmami wyzyskiwaczami to samo sie tyczy orange - praca w salonie a nie w takim firmach wyzyskiwaczach i ich normy zawyzone 3 umowy dziennie? chopy, w katowicach na tauzenie w orange customer service 1 dziennie to norma. i prowizji az tak nie tna, w sqn to jedynei fajne imprezy sa [usunięte przez moderatora] haha Odradzam SQN, nie polecam

Albatos

Witam jak wygląda praca, jako Informatyk? warto w ogóle starać się o pracę?. Pytam, ponieważ pojawiła się taka oferta pracy.

ziomek

hhhmmm ciezka sprawa z sqn prowizja tak ale tniemy za to za tamto i jeszcze za to super =h...dla studenta praca jak extra dostnie 1k i zadowolony dla normalnego nie ma opcji umowa o dzieło!!!!pretensje cisnienie ktos napisał ze nowi dopełniaja role prawda prawda sumujac słabo

Andrew

A mnie się wydaje że takie komentarze jak powyżej piszą głównie nieudacznicy. Pracuje w SQN ponad rok, i na pieniądze nie narzekam. Ale do tego trzeba umieć sprzedawać, a nie tylko bez sensu w palarni pieprzyć głupoty

hahaha

No wszystkie pochlebne opinie są oczywiście wypisywane przez "górę". Nie spotkałam osoby, która by się na temat sqn wypowiadała dobrze. wykorzystują ludzi, nie można się odezwać słowem, bo przecież zawsze kogoś znajdą w Twoje zastepstwo. Umawiasz się z nimi na 1 zmianę, a później nagle pracujesz na 2 zmiany, umawiasz się na pracę do 14 i nagle okazuje się, że masz pracować od 14-21. Dlaczego? Bo tak :P Prowizje? Jakie prowizje?! Zarobki, to oczywiście kokosy, przynajmniej dopóki nie zmienią Ci umowy, czyli bardzo szybko :P Jak to stwierdził brat-za taką kasę i taką pracę, powinni ludzi po stopach całować, a nie jeszcze wykorzystywać i traktować jak niewolników, albo jakieś bydło! Generalnie nic godnego polecenia, chyba, że już totalnie nie ma się za co żyć-wtedy zdecydowanie bardziej polecam ulotki :P

nowy

Hej, Jestem tam nowy, ale już wiem, że w skunie fajnie można się zabawić. Towar jaki chodzi po telecentrum jest pierwsza klasa.

była skunka

no ciekawa jestem jak dużo się zmieniło.. ja pracowałam wiosną ubiegłego roku i z początku było super! atmosfera fantastyczna! ludzie - WSPANIALI! aż chciało się pracować od pierwszego dnia, mimo, że bez żadnego szkolenia (tzn. było, a polegało konkretnie na tym, że dostaliśmy kserówki, które równie dobrze mogłabym wydrukować ze strony orange i pewnie byłyby bardziej merytoryczne niż ofiarowane nam na tym "szkoleniu") naprawdę było miło (nie opieprzałam się, miałam wynik!).... i nawet pretensje klienta z obdzwonionej po raz tysięczny (jak nie lepiej) bazy tak nie dobijały, do czasu.. kiedy, zaczęło się.. a tu checklist, a nie do tej bazy sie logujesz.. Wynik był! ale to małooooo!! pretensje o wszystko, ściemnianie przed kiero D., [usunięte przez moderatora], zakaz chodzenia na przerwę dla większej ilości niż dwie osoby, pod groźbą wylogowania!!( i możesz iść do domu i już nie wracać!) I żeby nie było NIE NARZEKAM NA FIRMĘ! Bo naprawdę dobrze mi się tam pracowało, TO KWESTIA LIDERA!! i mam nadzieję, że [usunięte przez moderatora] została zwolniona lub zwolniła się sama! Dla dobra firmy! Tydzień przede mną odeszło dwoje najlepszych z naszej grupy, po mnie, z tego co słyszałam kilkoro, zostały [usunięte przez moderatora] które miały lub liczyły na umowę o p. Piszcie jak teraz wygląda praca w skunie!! Będę wdzięczna za info

a

murgol - 2013-03-26 19:16:17 Nie na krasińskiego :) na skłodowskiej-curieno właśnie...przecież tam contact center przenosiło ludzi na techniczną...

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Jarocin

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu