Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Kamil

w ostatnim tygodniu zamieściłem 3 posty z których wszystkie zostały usunięte ( dotyczące koronawirusa w vw)- czyżby komuś bardzo zależało żeby nikt się nie dowiedział że w vw rośnie ilość osób zakażonych ? W tym tygodniu chyba 5 lub 6 osób wykryli

Szymon

Mam do was pytanie czy warto iść do imperiala? Bo przyjmują przez work services, jak z weekendami pracujecie i czy są w niedzielę 12?Mówili, że potrzebują do Poznania i do Swarzędza na wózek widłowy, że zrobią uprawnienia udt

Lass
@Szymon

Śmiechu warte ten cały imperial jedyne co dobre z tego to uprawnienia udt za free. Traktują ludzi jak śmieci tyle w temacie

Mk2

Czy już ostatecznie wiadomo ok kiedy postój bo wiele sprzeczych informacji na ten temat?

Kamil

mam do was pytanie. Czy ma ktoś w posiadaniu ulotkę do ubezpieczenia grupowego gdzie były zaznaczone warianty ubezpieczenia ? Pytam bo okazuje się że w przypadku wypłaty z w/w ubezpieczenia grupowego PZU robi pracowników w wała. Dla przykładu pamiętam że przy stawce co miesiąc w wysokości chyba 75 zł za pobyt w szpitalu było 250 zł za dzień a za operację 2500. Przy wypłacie okazuje się że sama operacja jest podzielona na 5 kategorii a za pobyt liczą 80 zł za dzień. Pytam bo chciałbym porównać stawki ubezpieczeń od innych towarzystw.

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Sonic

Jak dużo wolnego bedzie ?? I kiedy ?

@Sonic

Tego to nikt nie wie, zobaczymy jakie dzisiaj będą wiadomości bo zebranie było. Jak coś będzie wiadomo to napiszę i poinformuję

Kamil

Treść maila od związków z dnia 26.08. Na dzisiaj było zaplanowane kolejne zebranie w tej sprawie, jak tylko coś się pojawi na poczcie dam znać. Komisja Zakładowa otrzymała informację od Zarządu firmy, że w KW 36 przez 4 dni zostanie wydłużona zmiany o kolejne,dodatkowe 2 godziny (od 00:00 do 02:00) i tym samym Zarząd musi rozliczyć je jako wolne w proporcji 1:1,5 (tak jak godziny od 22:00 do 24:00). Komisja Zakładowa jest temu przeciwna. Na dzień 28.08.2020 zostało zaplanowane spotkanie Komisji Zakładowej z Zarządem firmy. Pozdrawiam Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ"Solidarność" IMPERIAL Logistics Sp.z o.o. Sławomir Koczorowski

Vwitek

Mam nadzieję że te dwie godzinki będą jako 50%

On
@Vwitek

Za te 2 h masz wolne

@On

Może a co ??? Jakieś sugestie ???

Vwitek
@On

Znowu jakìs wałek kręcą z tym wolnym żeby tylko nie płacić za tyralnie.

Nicki

Firma to porażka kolesiostwo a liderzy VW i kierownictwo to pie ku. Człowiek tyra za grosze i jeszcze mu uprzykrzają życie jak się da. Powinni ten zakład zamknąć a liderów i kierowników wsadzić. Na dłużej zostają tylko pionki bez ambicji i znajomki wyżej ustawionych.

Lewatywa
@Nicki

a co ty myslałes tu rządzi września jarocin i spółka Kolega bierze kolegę zeby miał kto busem jeździć i dawać na paliwo.... Dużo by tu opowiadać o tych układach

Magazynier 100 lat praktyki

Nie ukrywam że stawka 2900 brutto przez agencję pracy nie motywuje mnie do niczego więcej niż bycie czasami w tej pracy hahahah

Notabenee
@Magazynier 100 lat praktyki

Mnie tez

Blondyna

Ja będę śpiewała w folklorze u Notabane w biurze a on ze mną jak będę go trzymała za jajca

Gypsy ciał

Będę śpiewać w Sopocie głosujcie na mnie za to podpisze każda płytę a blondyna ze złości sobie włosy powyrywa

Kierowca

Witam wszystkich... Czy ktoś coś wie na temat pracy kierowców CE i warunków w Panopa Logistics Swarzędz,ogłoszenia na zestawach ponaklejane i dlatego ten temat tak podaję...

Kol
@Kierowca

Praca po 12 godzin i chyba własną działalnośc

ziomek

Fajne ciepelko na S4. Dostaliscie juz elekrolity ??

Sonic

Kiedy urlop w Panopie ?

pomoc
@Sonic

Jak chcesz-może być w sierpniu lub we wrześniu (możesz wybrać :)

Saszka
@Sonic

Ja mam urlop i w sierpniu i wrześniu:)

Skwar

Montaż to jest to co lubię tylko drutowe brakuje

Ona to ma

On nie udaje tylko jest dobrym kierownikiem

drutówka
@Ona to ma

Widać od razu kto drutówkę robi po 50zł....albo za darmowe nadgodziny w sobotę w zamian za wolne w tygodniu :)

Sucho

Klient likwiduje stanowisko odpowiednika notabene eksperta wiec w tej firmie tez by sie taka likwidacja przydala moze jakis awans.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Panopa Logistic?

imper

Lepsze warunki masz przez agencję, gdyż pracujesz od pn-pt i za soboty muszą Ci zapłacić 100%. Tych na umowie przez Imperialka robią w bambuczko i przychodzą prawie każdą sobotę za wolne w tygodniu....a według kodeksu pracy za jeden dzień pracy w weekend powinno być 1,5 dnia wolnego....a nie jeden Lordy ! - więc jak szarpniesz dwie soboty to musisz 3 dni dostać. Oczywiście notabene bez szarych komórek moralnych inaczej Ci to wytłumaczy haha

Awokado

Mysle ze po 2/3'latach masz szanse na umowę

ok

Inspekcja pracy sprawdzi co wiecie o harmonogramach i kodeksie pracy ;)

Sonick
@imper

To czemu nue walczycie o swoje ?

Drutuwka

Lubię drutuwki

Zupa

Przecież zespół miałaś założyć

Drutówka

Chce pracować w drucialni i robić drutówki

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic