Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Ds

Pozdrawiam

Go go

Najbardziej nie kumaty to jest chyba ten z Czerniejewa on tylko pieniążki liczy

@Go go

To prawda potrafił tylko co nie którym zdrowie zniszczyć i z kolegami po dachu od auta pochycać tępy osioł

goły i wesoły
@Go go

ten z czerniejewa to najlepiej wychodzi na dym.... iu sąsiedzkim i teściowej ;))))

A zapytam. Dalej przysyłajcie badziew aby inni mogli przerobić ? I zarobić :D

Jaki
@:)

Jaki badziew

@Jaki

Nie do końca wiem, o co chodzi @:). Może Ty @Jaki wiesz, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Panopa Logistic - czy z powodów pandemii nie było jakichś przestojów, firma normalnie funkcjonuje, a może były jakieś redukcje etatów?

Prrrr

Tak jedyne (usunięte przez administratora) potrafisz poskakać po scorpioo a twoja żona dobrze robi

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
kris

Nie polecam tej firmy pracowałem tam 7 lat ale nie w swarzedzu tylko w innej lokalizacji. Bylem mobingowany ja i inni pracownicy .Kierownik wyłączał ogrzewanie nam nawet w szatni az woda zamarzła w ubikacji . Nie było sprzątaczki sami musieliśmy sprzatac i myc wszystko hale biura sanitariaty, Nie wpuszal kierowcow do ubikacji to ci chodzili pod ścianę się załatwiać na dworze a potem pracownikom kazał wyrywać tam rękami chwasty albo strzyc trawe nożyczkami Doszlo nawet do zagrozenia zycia dla jednego z kolegow bo jak kierownik dowiedział się ze jest cukrzykiem to na sile chciał go zwolnic ale lekarz nie widział przeciwskazań aby pracowal dalej mimo iż był cukrzykiem to kierownik go tak zdenerwował ze spadl mu cukier tak niebezpiecznie nisko ze wezwałem karetkę . Za nadgorziny nie chail wyplacac i kazal wybierac ale jak mu powiedziałem ze za 1 godzine ma mi oddac 1,5 to zaczela się jazda , Kazal pracownikom podpisac pismo ze chce go wykonczyc , szok . Kiedys miałem wypadek niestety Pan Krzysztof uznal ze to moja wina mi iż to przez pracodawcę uleglem wypadkowi to musialem na chorobowym chodzic za darmo do pracy. Zniszczono mi samochod pod praca na terenie firmy tir mi go uszkodzil pracodawca nawet nie kiwnął palcem mimo iż powinien odpowiadać prawnie za to . Musialem sam kupic czajnik do gotowania i srodki czystości aby w miare w czystych ubikacjach się zalatwic , nawet mop dopiero po interwencji w poznaniu kupil plyny i mop. Doszlo do takiego kuriozum ze suwnica była remontowana wymiana olinowania konserwator wpisal iż jest zakaz korzystania z suwnicy az do czasu obioru przez UDT a on kazla nam jezdzic i mimo iż bęben linowy był 60 % wyeksploatowny gdzie przepisy mowia ze nie może być bardziej zniszczony jak 25% nadal kazal jezidzc az pewnego dnia spadl zwoj z sownicy 24 tony . Mnie zmuszono do zwolnenia z pracy iż zbyt wiele wiem o jego przekrętach . Ta firma to samo (usunięte przez administratora) i miejsca upodlenia człowieka jako pracownika i jako jednostki

@kris

To prawdza zgadzam się z tym tak było

laseczka

Z tym się zgodze ta firma jest podła (mowa o Antoninku) również lekarz medycyny pracy nie widział przeciwskazań żebym pracowała w tym ich imperialku ale jak brygadzista się dowiedział że choruje na nadczynność tarczycy, zrobił się wredny i mi codziennie mówił że nie mam prawa pracować. Z tego co pamietam główny szef był tam spoko ale nie mialam z nim okazji zbytnio rozmawiać ogólnie to widziałam że stara się o firme i o pracowników. Nic nie zdołał jednak mając takich brygadzstów którzy potrafili przeklinać na całą sale oraz pani ekspertka od szyb siedząca z brygadzistami juz na początku zmiany która ci potrafiła powiedzieć że jak odłożysz wadliwe szyby do tego jej pojemniczka to masz wypowiedzenie bo jej się nie chce pu..pu ruszyć, chce sobie kawe wypić czy objerzeć dzisiaj na zmianie film. Widziałam że ten szef tam jest tylko normalny ale imperial zawsze bedzie taki toksyczny tylko przez kiepskich brygadzistów... Dla nowych pracowników Na poczatku milutcy jak nie wiem co że aż nie można w to uwierzyć ale uwierz że robią to tylko po t żeby wyciągnąć od Ciebie jak najwiecej informacji o twoim życiu prywatnym. Ntomistjak nic im nie powiesz to też bedziesz ten najgorszy cy nie kontaktowy i cię zwolnia. Dla starych pracowników PS... Mecze znowu zaczeli ponoć oglądać. W dodatku jak Skontrolować ma ich czasami Volzwagen to brygadziści wogule już tracą ludzki rozum.

Bobik
@kris

Pracowałem w latach 2006/2010 Gdy czytam wpisy to bez zmian ciąg dalszy ..Odejście było dobrym wyborem Nie chciałem się cementować na długie lata..

Kamil

Było zebranie będą podwyżki ale pracy

Kamil

Załatwię świąteczne za rok będziecie zadowoleni

Gypsy

Kupiłam sobie kozę blondynie wyjdą oczy na widok ile będę miała mleka

Będzie świąteczne wywalczyłem na Wielkanoc

Żbik

Chyba w domu bo sylvester odwołany nie masz tv w domu

Dobra wiadomość będzie świąteczne 500zł wywalczyłem na zebraniu

KingKong
@Kamil

Czyli znowu nic nie vedzie

@KingKong

Będzie dam wam z własnego portfela

Pita goras

Czy ktoś wie jak będziemy pracować w grudniu czy będzie tzw. przerwa świąteczna Jak będziecie znać plan na grudzień styczeń dajcie znać

Kamilek
@Pita goras

Wiadomo tylko że przerwy świątecznej nie ma. Między świętami a nowym rokiem idziemy normalnie do roboty. Potem przerwa od nowego roku do święta 3 króli. Więcej jak na razie nie wiem. Coś będzie wiadomo po dzisiejszym zebraniu to napiszę

nie mam
@Kamilek

w imperialu w ingolstadt przerwa swiateczna jest od 18.12 do 17.01

Elo320
@nie mam

Tu jest Polska

KingKong

Wiadomo coś o podwyżkach w przyszłym roku?

Gruby
@KingKong

Temat podwyżek i bonusu świątecznego ma być omawiany 1.12.20....

Ha
@Gruby

Rafalek wszystko wezmie bo z wynajmu Ukraińcom jeszcze mu mało

Tomasz O

Witam, mam pytanie nie związane tak bezpośrednio z VW, ale szukam dojazdu do sąsiadującego zakładu Twinings i czy jest tu ktoś z Gniezna kto dojeżdża autem i miałby wolne miejsce? Albo tez jak wygląda sytuacja z dojazdami busem z Gniezna, tzn czy można się jakoś podczepic za opłatą ? Jeśli ktoś mógłby podrzucić tu np kontakt do tego transportu zakladowego, żebym mógł sie doinformowac, to byłbym bardzo wdzięczny

Ruda. K
@Tomasz O

Jeździ autobus na 3 zmiany z Gniezna PKS Inowrocław

Tomasz O

Kamil

Będziecie mieli wigilie pracownicza ?

Widlywgnoju

Takjakzawsze

Elo320

Będzie jakieś świąteczne? Czy musimy zacząć strajki?

Kolega
@Elo320

Co ty nie liczył bym na nic tak jak co roku firma ma nad gdzieś a teraz w pandemi to jeszcze my będziemy musieli im dopłacić

@Kolega

Z podwyżkami nas zrobili w lipcu w ...., świątecznego też nie będzie. Dodatkowo między świętami a nowym rokiem do roboty i od 2 stycznia normalnie już łazimy - chociaż nic mnie już w tej firmie nie zdziwi, nawet jakby był tzw. lockdown. 8 godzin zrobić swoje i do domu - ( byłem we wrześniu na zastępstwie 3 dni na innej zmianie jak moja miała wolne, kończyłem 3 dzień to kierownik powiedział że mam zostać do końca tyg na tej zmianie bo dzwonił do mojego - powiedziałem mu tak - ale do mnie nie dzwonił i nie pytał w ogóle CZY MOGĘ ZOSTAĆ. Obróciłem się i pojechałem do domu ) Do tej pory nie widzę w odcinku od wypłaty tych 3 dni, więc powiedziałem mojemu że nie ma na co liczyć na jakiekolwiek nadgodziny i zastępstwa jak nas w ciula robią. Coś mi się zdaje że w okresie świątecznym będzie kłopot bo ludzie urlopu już nie mają i posypią się L4. Skoro oni nas r....ą to trzeba także r...ć ich. Każdy kij ma 2 końce

Rafał J

Ważne ze ja mam

Ironman

Na 1'5t byś głąbie ludzi pozabijał a gdzie się pchasz na 5ton.

Sonic

Liczba ludzi zarażonych rośnie,niech zamkną tą budę

@Sonic

w dniu 1.10 jest już w całym kraju 1967 zarażonych więc kolejny rekord, a w wielkopolsce dzisiaj 173/7 więc o czym tu mówimy. Dla nich się tylko liczy ....... a powiedzenie KASA MISIU KASA jak najbardziej prawdziwe. Człowieka który wykonuje brudną robotę mają gdzieś - same nakazy, a kierownictwo w biurach pochowane najmniejszych zasad higieny nie przestrzega ( brak maseczek, zero dystansu od innych itp) Więc o czym tu mowa

@Kamil

Ciesz się ze masz prace i na chleb (usunięte przez administratora)

Jaaa
@19

Jak to w końcu jest mamy xix wiek czy xxi?

@19

jakbyś nie zauważył to już trochę czasu nie jestem pracownikiem Panopy i się z tego bardzo cieszę.

Kamil

Mail po dzisiejszym spotkaniu zz zm pracodawcą Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" Imperial Logistic informuję, że w wyniku rozmów z Zarządem firmy w dniu 28.08.2020r ustalono, że dodatkowe 2 nadgodziny od 0:00 do 2:00 w KW36 zostaną rozliczone jako nadgodziny. Jeśli chodzi o kolejne tygodnie KW37 i KW38 i ewentualne dalsze przedłużenia zmiany przez VW (od 0:00 do 2:00), to w następnym tygodniu kontynuowana będzie rozmowa z Zarządem w tym temacie. Ponadto został poruszony temat przypadków COVID-19 na terenie VW i braku informowania pracowników Imperial o tym fakcie

Złamany paznokieć
@Kamil

Tez mi łaska 12h masz robić a za 2 godziny zapłacą to faktycznie mają gest nie ma co hehe

Jaa
@Kamil

Powinni pomyśleć o dodatku bo przecież klient nie przestrzega zasad bezpieczeństwa i zakażenie wirusem łatwo

Wrośnięty paznokieć
@Złamany paznokieć

Ciesz się że masz pracę bo za chwilę możesz jej nie mieć i dopiero będziesz piszczał.Nie płacą źle,płacą też nie dobrze.Za chwilę będziesz miał sporo wolnego to sobie odpoczniesz i poszukasz nowej pracy.

Zgnite jaja
@Wrośnięty paznokieć

Powinni płacić za 4h a nie za 2 i powinien być wybór czy chcesz zostać na nadgodzinach czy nie ale przez takich jak ty w tej firmie nigdy nie będzie normalnie.

@Jaa

Dokładnie tak jak piszesz. Na pokaz wszyscy noszą maseczki. A wejdz tylko do dowolnego biura - żaden kierownik i osoba co tam siedzi nie ma założonej, ale osoba w wózku widłowym ( mam na myśli np 5t gdzie jest kabina musi obowiązkowo mieć. To jak to jest ? Obowiązek noszenia maseczki jest tylko dla wybranych i przydupasów ? Gdzie jest napisane że np osoba jeżdżąca w/w wózkiem gdzie wokół 5 metrów nie ma nikogo musi mieć w kabinie maskę gdzie sam kierownik w biurze tego nie przestrzega - gdzie tu jest równe traktowanie ???? Widać że są równi i równiejsi

Pluta
@Kamil

Kamil twoja stara chodzi bez majtek z kuśką na zewnątrz

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic