Panopa Logistic

Swarzędz

Opinie o Panopa Logistic

Lolek 2016-12-21 21:47
Podwyżki obudź się gdzie Ty żyjesz kobieto
Złote_Góry_Panopa 2016-12-22 13:41
Eh to tak jak ja jestem u Darka.P
Robert 2016-12-22 17:30
He o jakich podwyżkach i wyrównaniu mówisz ? Żadnych podwyżek i wyrównania nie będzie - dostaniesz za rano wolne w tygodniu i za popołudniówkę też wolne, czyli dzień za dzień. Ciekawe tylko czy osoby którym się kończyła umowa ( dawali nowe do podpisania przedwczoraj zauważyli błąd w umowach - u mnie było okres rozpoczecia pracy - żadnego opisu trybu umowy tj, określony, zastępstwo, nieokreślony itp. Dzwoniłem dzisisiaj do PIP i powiedzieli że bez tego umowa jest nieważna. Będzie wyjebka ja ludzie się skumają o co chodzi. W moim przypadku był raban w Antoninku gdzie robię bo odmówiłem podpisania niepoprawnie skonstruowanej umowy - twierdzili że nie maja obowiązku tego wpisywać. To im odpowiedziałem że PIP twierdzi inaczej i masz prawo powiedzieć żeby poprawili niepoprawną umowę. Na pewno coś kombinują i chcą ludzi wy....ć ( mi mówili że to umowa na stałe więc czemu nie ma tego zapisu w umowie ? Jest tylko data rozpoczęcia pracy. Czemu nie chcą dać umowy żeby pokazać prawnikowi jak ona jest skonstuowana ? Czyżby mieli coś do ukrycia i liczą że ludzie się nie połapią że ich za przeproszeniem w h..a próbują zrobić ? Niech sobie opierdalacze typu brugadzista lub kieroiwnik działu latają wózkami na antoninku jak chcą i a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dają się robić jak dzieci ( bo widzą że w przypadku konca kontraktu który mają na 1,5 roku ) lecą na zbity pysk na bruk. Jak nie wieżycie to zapytajcie kogoś z naszych pseudo związków ( ja dostałęm odpowiedz ze mało prwadopodobne jest żeby otrzymali następny kontrakt)
Robert 2016-12-28 10:35
Juz jest wyjebka z tymi umowami, ja pracuje już 6 lat i teraz miałem dostać na stałe. Co się okazało ? Że osoby które pracują o połowę krócej ode mnie umowę na stałe dostały, a ja że byłem na urlopie dostałem znowu do podpisania umowę na czas określony do końca kontraktu. Jak zapytałem dlaczego bo cyba są tu równi i równiejsi dostałem odpowiedz że była pula umów na stałe i została rozdzielona - widać chyba że same lizodupy i przydupasy oraz znajomi kierownika dostały bo inaczej tego nazwać nie można. Widać że nie ma co się starać, robic swoje i miec na all wyj...... Jesteś przeziębiony lub żle sie czujesz idę na l4, poniedziałki i piątki urlop na telefon i niedziele miec w d...e. teraz przy tym grafiku co widziałem na antoninku wystarczy że 1 osoba wezmie l4 i zmiana na dziale leży. Zobaczymy co odpowie kierownik obszaru jak spytamy mu się czy w tej pracy są równi i równiejsi żeby osoby które pracują o połowę krócej dostały umowę na stałe a my nie ( nie jestem sam w tej sytuacji - jest nas około 10 osób ). Zaraz zaczną się hejty że umowa na stałe nie jest potrzebna - to powiedzcie co teraz zrobić jak miałęm brac w tym roku kredyt na mieszkanie ? Mam spać pod mostem ? Trzeba szukać czegoś innego po firma na psy schodzi, umowy daje tylko tym co im pasują luba są znajomymi kierowników. Tak jest u nas na zakładzie 1 w antoninku, nie wiem jak jest w swarzędzu. Ale popytam znajomych, może czegoś się dowiem
Elektryk 2016-12-28 11:16
Po 1,5 roku "współpracy" z tą firmą postanowiłem się pożegnać raz na zawsze. Wiecznie umowa od WSO, chociaż lepsza pod pewnymi względami od tych z Panopy. Teraz po zmianie branży w ogóle z logistyki na FM, nie dość że uczę się nowych umiejętności to i praca, atmosfera mi odpowiada. Kierownicy i brygadzisci w Panopie to żenujący ludzie, karają pracowników jak małe dzieci praktycznie za wszystko, źle się poczułeś wziąłeś L4 kara, wziąłeś urlop na żądanie w niedzielę kara. Płaca w tej firmie to też jakaś kpina zarabialem praktycznie tyle co pracownik pracujący tam od początku Panopy. Firma bez perspektyw, VW to jedyny kontrakt jaki mają a co gdy on się skończy? Wszyscy na bruk oczywiście.
Anita 2016-12-28 15:50
Nie wiem czy umowa na czas nieokreślony jest dobra. Firma zabezpiecza się takimi umowami jak by nie miała stanu osobowego i wie ze w przypadku takich umów jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Przy znalezieniu nowej pracy może być problem z odejściem no chyba że firma nie będzievrobiła problemu. Z mojego punktu widzenia na L4 chodzą najcześciej te osoby z umową na czas nieokreślony.
Złote_Góry _Panopa 2016-12-29 08:53
Bzdura nie robią żadnego problemu czy pracuejsz 100 lat 50 czy 3 miesiące z umową na czas nieokreślony.Dziś dajesz wypowiedzenie jutro Ciebie niema nie robia żadnego probrlmu.
Robert 2016-12-29 11:10
Zgadzam sie z tobą, tylko powiedz co teraz ma robic taka osoba jak np. ja bo miałem brać kredyt na mieszkanie, a okazało się że umowy na czas nieokreślony dostały osoby ( lizusy i kapusie), mam teraz iśc spać pod most ? 2 stycznia mam rozmowę z kierownikiem obszaru a jak to nie pomoże to zrywam umowę i idę w h.j. Pytałem w Inspekcji Pracy i dostałem odpowiedz popartą paragrafami że mogę odejść z pracy mimo podpisania nowej umowy i pracodawca nie może robic problemów, a jak będzie robił mam się do nich zgłosić.
Mam 2016-12-29 11:30
Słyszałam że to dobra firma.Chcę się zatrudnić i mam pytanie ile można zarobi.
Adaś 2016-12-29 13:21
A jaki problemy ma robić?Co najwyżej musisz pracować tak długo jak przewiduje okres wypowiedzenia dla twojego stażu pracy.Pracodawca nie skraca tego dla wypowiedzeń 3 miesięcznych bo musi kogoś wyszkolić /obsadzić na zwalnianym stanowisku oraz dlatego (głównie),żeby zniechęcić potencjalnych odchodzących pracowników do zwolnień (nie każdy nowy pracodawca chce czekać 3 miesiące na nowego pracownika)
Julian 2016-12-30 10:34
Ponoć policja zgarnęła kierownika zmianowego i brygadzistę na spawalni w swarzędzu, coś tam wiecie ?
Złote_Góry _Panopa 2016-12-30 13:15
Wiemy zamkneli co zrobić lepkie ręce
Złote_Góry _Panopa 2016-12-30 13:22
Każdy ma prawo zerwać umowę czy pracuje 100 lat czy 1 miesiąc.Co do umowy na stałe trudno Mi jednoznacznie odpowiedzieć ostanie umowy jakie były na stałe jakie JA wiem byly na Moim dziale w 2011roku.Co do kredytu co potym że dostaniesz na stałe i masz kredyt jak i osoby które mialy na stałe też leciałay do zwolnienie. Nie masz na stałe nie masz kredytu masz na stałe masz kredyt jutro cię zwalniają i żyjesz z kredytem bez pracy.
Krecik 2016-12-31 05:04
Też słyszałem Kierownik zmianowy Mirek W i Robert W prawdopodobnie ładnie kradli ha ha lepkie rączki nawet zdążyli w miesiącu auta pozmieniac musiało być grubo
Ukr 2016-12-31 08:46
A co im się tak do rąk kleiło, bo raczej na spawalni nic takiego nie ma...
Krecik 2016-12-31 12:35
Nie mam pojęcia co kradli słyszałem ze kapy i jakieś narzedzia w kajdankach ich wyprowadzili fajni ludzie żądza w panopie dobry przykład dają pracownikom
Cwaniak 2017-01-02 01:18
Dymania jesteście na każdym kroku. Ja tam byłem i się zwołanie bo młodzi zarabiali tyle samo co ja po dwóch latach. Firma szajs nawet niema aut służbowych żeby ludzi po rozwodzić po nad godzinach. Tylko ochrona to robi. A jak padło pytanie czy ktoś zostaje powyżej ośmiu godzin to nikt nie został bo powiedzieli ze im nie zapłacą tylko do banku godzin to pójdzie.
Bolek 2017-01-02 13:19
Ha ha słyszałem ze Wichura i Wieczorek sa pozamykani bo okradli firmę ha ha ludzie funkcyjni dobre
Bolek 2017-01-02 13:19
pracownik optymista (NIE POPRAWNY) 2017-01-03 11:51
Dlaczego banda ze wschodu jest lepiej traktowana od nas ,mimo że nie znają języka jeżeli my jedziemy do pracy to wymagany jest znajomość języka.
W firnie robi się wszystko od dupnej strony,na przykład podpisanie umów najpierw powinien podpisać
prezes a potem pracownik gdy się zgadza na warunki .
jagoda 2017-01-08 17:10
Z jakiego działu oni byli
tomek 2017-01-10 16:34
S4 spawalnia Swarzędz - Kierownik zmiany oraz jego przydupas brygadzista z Imperiala
sam 2017-01-10 18:48
czy niedziele są obowiązkowe ??
Sam 2017-01-11 21:39
Dokładnie i ten Faluszywy kierownik zmiany Mirek W jak się podniecil to nie mógł z siebie słowa wykrztusic zapowietrzal się jak grzejniki
DiCaprio 2017-01-12 19:12
Titanic idzie na dno w szybkim tempie
Santo Subito 2017-01-13 20:23
Szanuj człowieku innych, to może Ciebie inni też będą szanowali. Ci ludzie przyjechali tu by poprawić swój byt, tak jak miliony Polaków na Zachodzie. Najwidoczniej to, że znasz lepiej j. polski niż koledzy z Ukrainy nie jest tak istotne dla pracodawcy, nie czyni Cię lepszym pracownikiem, któremu warto więcej zapłacić. Nie podoba Ci się praca w Imperial, to odejdź. Pokaż, że zasługujesz na więcej i poszukaj lepiej płatnej pracy. Druga sprawa. Jakie ma znaczenie kto pierwszy podpisuje umowę? Nie odpowiadają Ci warunki, to jej nie podpisuj i finito. Słabo mi się robi czytając te malkontenckie wywody. Panie Optymista - żyj Pan i daj żyć innym. Szanuj innych, bo inaczej Ciebie też nie uszanują.
Optymista 2017-01-14 20:51
Witam. Slyszalem ze Geestamp podkrada ludzi Panopie. Ponoc doswiadczonych funkcyjnych pracownikow juz paru przyjeli ?
Tomek 2017-01-20 10:10
S4 Swarzędz
pan B 2017-01-28 16:21
A słyszeliście ze Norbert F jak byly nadgodziny przez WSO to wypisywał sobie nadgodziny za sobotę i nie przychodził
spawalnia s4 2017-01-28 16:26
Podobno rekin ściąga do Gestampu specjalistów i wózkowych bo został jakimś kierasem
Robocop 2017-01-29 11:16
A to ten lokowany baran
non52 2017-02-02 19:14
Witam,
Proszę o maila do przewodniczącego związków p. Kaczorowskiego.
123 2017-02-02 21:15
masz na tablicach związkowych na każdym obszarze
non52 2017-02-03 19:22
Niestety w oddziale w Polkowicach na moim obszarze nie ma.
non52 2017-02-07 02:12
Czy ktoś będzie tak uprzejmy i spisze sobie adres mailowy i mi go poda?
klo 2017-02-07 09:21
oz914@solidarnosc.poznan.pl
non52 2017-02-08 23:55
Wielkie dzięki
Lolek 2017-02-11 23:45
Byla jakaś odpowiedź zarządu odnosnie ostatniego pisma???
Ladna 2017-02-13 21:39
Co tam na ph slychac robilem tam kiedys przyjecie same dupowlazy Krzysztofa B zwlaszcza karlos i kula a kuli to panopa zycie uratowala jak by mogl to by gow... spd siebie zjadl zalosny wiesniak

paczek 2017-02-23 08:15
Nawet kierownik zmiany z ph odchodzi do vw to cos musi oznaczać a księżniczka idzie razem z nim podobno
Paulina 2017-03-02 12:27
@Amelia, proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy.
Morfeusz 2017-03-03 19:20
Siemanko! chcialbym sie zatrudnic jako oprator wozka widlowego- slyszalem że warunki sa calkiem niezle. Moglbym prosic kogos z Was o komentarz w tej sprawie?:)
Pozdrawiam!

SLU 2017-03-07 20:40
Warunki nieazłe?
Dają 2300zł brutto (plus z 200 zł brutto premii)
Czyli gdzieś na reke 1900zł
Pracujesz po 6 dni w tygodniu (sobota rano sobota popoludniu i niedziela nocka)
Sam sobie odpowiedz na pytanie czy praca na 3 zmiany bez wolnych weekendów za 2000zł to dużo
rozrzalona 2017-03-12 20:17
Historia mojego męża zatrudnił się w 2006 r.miał wtedy 47lat pracował na 1 w Ant. niestety po 11 latach zrobił błąd linka stanęła po trzech dniach po tym zdarzeniu dostał do wyboru albo dyscyplinarka albo zwolnienie natychmiastowe za porozumieniem stron.Wiadomo wybrał zwolnienie natychmiastowe pozbawiono go nawet okresu wypowiedzenia po 11 latach pracy w tej firmie napomnę,że miał umowę na czas nie określony.Pytam się czy nie było innej kary ? nagany zabrania premii czy przerzucenia na inny obszar ? W ten sposób pozbawiono go także kuroniówki wiadomo sam się zwalniasz masz 90 dni karencji .On nie był pierwszą osobą przez którą linka stanęła .Wszyscy popełniają błędy ..błędów nie robią tylko ci co nic nie robią..Ja pracować nie mogę ze względu na moją chorobę bo co rok muszę być operowana w klinice. Tylko życzę temu kto się do tego zwolnienia przyczynił MOJEJ CHOROBY żeby poznał jak to jest nie móc pracować i zostać z niczym .
kosmitka 2017-03-13 20:08
jak opisujecie w c v swoje obowiązki w Imperialu? Chodzi o spawalnie z4.
Witek 2017-03-14 09:01
Tak postepuje imperial dla Pana Rafała kierownika liczą się teraz Ukraińcy bo kupił dom w Swarzędzu i wynajmuje im za kasę ma z tego zysk a Pani mąż chodź pracował 11 lat i zatrzymał linię był dla niego nikim jak każdy z pracowników ale Pan Rafałek jeszcze beknie za te hamstwo
Dos Santos 2017-03-14 15:51

Jaki konkretnie błąd popełnił?
rozrzalona 2017-03-15 09:51
Wszyscy wiedzą jaki zrobił błąd na 1 w Ant. wie Pan co za 3 tygodnie ja znowu już 12 raz do kliniki
i nie mam już siły tu się rozpisywać .
Ktoś 2017-03-19 12:03
Ja pracuje na ELZ...praca super...ale zarobki tak jak już było mówione tragedia...sobotą tylko pogorszyli sprawe bardzo dużo osób już uciekło z mojego obszaru a jeszcze wiecej ucieknie.....
Paulina 2017-03-20 11:48
Czy Panopa Logistic oferuje jakieś dodatki do pensji/benefity?
Zostaw swoją opinię o Panopa Logistic - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panopa Logistic