Panopa Logistic

Swarzędz

Opinie o Panopa Logistic

Nick 2016-12-14 21:04
2 tygodnie kursu wewnetrznego na wózki widłowe organizowanego przez Panope po okolo 8 godzin, 5 dni po zdaniu kursu DZIEKUJEMY PANU BO JEST PAN ZA WOLNY PROSZE ZDAC ODZIEZ ROBOCZĄ.
Rysiek 2016-12-15 10:18
A co myślałeś tam trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Nick 2016-12-15 22:15
To zatrudniajcie operatorów wózków widłowych ze stażem przynajmniej 2 letnim najlepiej w podobnej firmie w ktorej woziło sie towar na linie pod rygorem ustalonego czasu a nie robicie wewnatrz zakladowe kursy 2 tygodniowe na ktorych sie uczy obslugi wozka wedle przepisow zaciagajac co chwile hamulec reczny podnoszac i opuszczajac widły wedle przepisow a nie w trakcie podjazdu do kontenerow oraz w trakcie ich zdejmowania , pozniej po nim wymagacie ze klijent kto go zda bedzie zapierdzielał w waszej firmie jak wy po kilku latach czyli jak kierowca Ferrari. Nie dziwie sie ze wam co chwile jakies bramy na glowe lecą majac takie podejscie do osob swieżo po kursie.
Tomek 2016-12-18 15:20
S4 swarzędz
Zryba w puszcze 2016-12-19 16:53
Firma sie szarpła w tym roku dostałem na święta list z życzeniami i przelew na 100zł no powiem ze grubo poszli ale i tak nie znam nikogo kto dostał by mniej ode mnie :-)
pracownik optymista 2016-12-19 17:54
Jestem pracownikiem zmiany B teraz kierownikiem jest Michał wszyscy psioczyli że będzie gnój
i rozpieprzy całą zmianę ale idzie się lepiej dogadać nisz z Danielem.
Michał ble tak dalej i nie słuchaj du......włazom i będzie dobrze.
pracownik optymista 2016-12-19 17:56
i rozpieprzy całą zmianę ale idzie się lepiej dogadać nisz z Danielem.
Michał ble tak dalej i nie słuchaj du......włazom i będzie dobrze.
Ja 2016-12-19 18:46
Oczywiście montaż antoninek.
Rt... 2016-12-19 22:43
Chyba Michał sam pisał o sobie wszyscy wiedzą że Łysy to kretyn i cieszę się ze jestem teraz na zmianie Daniela Łysy i jego fałszywy kolega ze zmiany który mu dupe na każdym kroku jebie ale i tak mu dupe wozi z Danielem idzie wszystko załatwić
Ag..... 2016-12-20 20:22
To prawda odkąd nie ma Lysego to mam spokój w końcu wiem co to bezstresowa praca miałam już go dosyć i tych jego mądrości
Anita 2016-12-21 07:54
Czy wiadomo jakie podwyżki i wyrównanie za sobotę.
Lolek 2016-12-21 21:47
Podwyżki obudź się gdzie Ty żyjesz kobieto
Złote_Góry_Panopa 2016-12-22 13:41
Eh to tak jak ja jestem u Darka.P
Robert 2016-12-22 17:30
He o jakich podwyżkach i wyrównaniu mówisz ? Żadnych podwyżek i wyrównania nie będzie - dostaniesz za rano wolne w tygodniu i za popołudniówkę też wolne, czyli dzień za dzień. Ciekawe tylko czy osoby którym się kończyła umowa ( dawali nowe do podpisania przedwczoraj zauważyli błąd w umowach - u mnie było okres rozpoczecia pracy - żadnego opisu trybu umowy tj, określony, zastępstwo, nieokreślony itp. Dzwoniłem dzisisiaj do PIP i powiedzieli że bez tego umowa jest nieważna. Będzie wyjebka ja ludzie się skumają o co chodzi. W moim przypadku był raban w Antoninku gdzie robię bo odmówiłem podpisania niepoprawnie skonstruowanej umowy - twierdzili że nie maja obowiązku tego wpisywać. To im odpowiedziałem że PIP twierdzi inaczej i masz prawo powiedzieć żeby poprawili niepoprawną umowę. Na pewno coś kombinują i chcą ludzi wy....ć ( mi mówili że to umowa na stałe więc czemu nie ma tego zapisu w umowie ? Jest tylko data rozpoczęcia pracy. Czemu nie chcą dać umowy żeby pokazać prawnikowi jak ona jest skonstuowana ? Czyżby mieli coś do ukrycia i liczą że ludzie się nie połapią że ich za przeproszeniem w h..a próbują zrobić ? Niech sobie opierdalacze typu brugadzista lub kieroiwnik działu latają wózkami na antoninku jak chcą i a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dają się robić jak dzieci ( bo widzą że w przypadku konca kontraktu który mają na 1,5 roku ) lecą na zbity pysk na bruk. Jak nie wieżycie to zapytajcie kogoś z naszych pseudo związków ( ja dostałęm odpowiedz ze mało prwadopodobne jest żeby otrzymali następny kontrakt)
Robert 2016-12-28 10:35
Juz jest wyjebka z tymi umowami, ja pracuje już 6 lat i teraz miałem dostać na stałe. Co się okazało ? Że osoby które pracują o połowę krócej ode mnie umowę na stałe dostały, a ja że byłem na urlopie dostałem znowu do podpisania umowę na czas określony do końca kontraktu. Jak zapytałem dlaczego bo cyba są tu równi i równiejsi dostałem odpowiedz że była pula umów na stałe i została rozdzielona - widać chyba że same lizodupy i przydupasy oraz znajomi kierownika dostały bo inaczej tego nazwać nie można. Widać że nie ma co się starać, robic swoje i miec na all wyj...... Jesteś przeziębiony lub żle sie czujesz idę na l4, poniedziałki i piątki urlop na telefon i niedziele miec w d...e. teraz przy tym grafiku co widziałem na antoninku wystarczy że 1 osoba wezmie l4 i zmiana na dziale leży. Zobaczymy co odpowie kierownik obszaru jak spytamy mu się czy w tej pracy są równi i równiejsi żeby osoby które pracują o połowę krócej dostały umowę na stałe a my nie ( nie jestem sam w tej sytuacji - jest nas około 10 osób ). Zaraz zaczną się hejty że umowa na stałe nie jest potrzebna - to powiedzcie co teraz zrobić jak miałęm brac w tym roku kredyt na mieszkanie ? Mam spać pod mostem ? Trzeba szukać czegoś innego po firma na psy schodzi, umowy daje tylko tym co im pasują luba są znajomymi kierowników. Tak jest u nas na zakładzie 1 w antoninku, nie wiem jak jest w swarzędzu. Ale popytam znajomych, może czegoś się dowiem
Elektryk 2016-12-28 11:16
Po 1,5 roku "współpracy" z tą firmą postanowiłem się pożegnać raz na zawsze. Wiecznie umowa od WSO, chociaż lepsza pod pewnymi względami od tych z Panopy. Teraz po zmianie branży w ogóle z logistyki na FM, nie dość że uczę się nowych umiejętności to i praca, atmosfera mi odpowiada. Kierownicy i brygadzisci w Panopie to żenujący ludzie, karają pracowników jak małe dzieci praktycznie za wszystko, źle się poczułeś wziąłeś L4 kara, wziąłeś urlop na żądanie w niedzielę kara. Płaca w tej firmie to też jakaś kpina zarabialem praktycznie tyle co pracownik pracujący tam od początku Panopy. Firma bez perspektyw, VW to jedyny kontrakt jaki mają a co gdy on się skończy? Wszyscy na bruk oczywiście.
Anita 2016-12-28 15:50
Nie wiem czy umowa na czas nieokreślony jest dobra. Firma zabezpiecza się takimi umowami jak by nie miała stanu osobowego i wie ze w przypadku takich umów jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Przy znalezieniu nowej pracy może być problem z odejściem no chyba że firma nie będzievrobiła problemu. Z mojego punktu widzenia na L4 chodzą najcześciej te osoby z umową na czas nieokreślony.
Złote_Góry _Panopa 2016-12-29 08:53
Bzdura nie robią żadnego problemu czy pracuejsz 100 lat 50 czy 3 miesiące z umową na czas nieokreślony.Dziś dajesz wypowiedzenie jutro Ciebie niema nie robia żadnego probrlmu.
Robert 2016-12-29 11:10
Zgadzam sie z tobą, tylko powiedz co teraz ma robic taka osoba jak np. ja bo miałem brać kredyt na mieszkanie, a okazało się że umowy na czas nieokreślony dostały osoby ( lizusy i kapusie), mam teraz iśc spać pod most ? 2 stycznia mam rozmowę z kierownikiem obszaru a jak to nie pomoże to zrywam umowę i idę w h.j. Pytałem w Inspekcji Pracy i dostałem odpowiedz popartą paragrafami że mogę odejść z pracy mimo podpisania nowej umowy i pracodawca nie może robic problemów, a jak będzie robił mam się do nich zgłosić.
Mam 2016-12-29 11:30
Słyszałam że to dobra firma.Chcę się zatrudnić i mam pytanie ile można zarobi.
Adaś 2016-12-29 13:21
A jaki problemy ma robić?Co najwyżej musisz pracować tak długo jak przewiduje okres wypowiedzenia dla twojego stażu pracy.Pracodawca nie skraca tego dla wypowiedzeń 3 miesięcznych bo musi kogoś wyszkolić /obsadzić na zwalnianym stanowisku oraz dlatego (głównie),żeby zniechęcić potencjalnych odchodzących pracowników do zwolnień (nie każdy nowy pracodawca chce czekać 3 miesiące na nowego pracownika)
Julian 2016-12-30 10:34
Ponoć policja zgarnęła kierownika zmianowego i brygadzistę na spawalni w swarzędzu, coś tam wiecie ?
Złote_Góry _Panopa 2016-12-30 13:15
Wiemy zamkneli co zrobić lepkie ręce
Złote_Góry _Panopa 2016-12-30 13:22
Każdy ma prawo zerwać umowę czy pracuje 100 lat czy 1 miesiąc.Co do umowy na stałe trudno Mi jednoznacznie odpowiedzieć ostanie umowy jakie były na stałe jakie JA wiem byly na Moim dziale w 2011roku.Co do kredytu co potym że dostaniesz na stałe i masz kredyt jak i osoby które mialy na stałe też leciałay do zwolnienie. Nie masz na stałe nie masz kredytu masz na stałe masz kredyt jutro cię zwalniają i żyjesz z kredytem bez pracy.
Krecik 2016-12-31 05:04
Też słyszałem Kierownik zmianowy Mirek W i Robert W prawdopodobnie ładnie kradli ha ha lepkie rączki nawet zdążyli w miesiącu auta pozmieniac musiało być grubo
Ukr 2016-12-31 08:46
A co im się tak do rąk kleiło, bo raczej na spawalni nic takiego nie ma...
Krecik 2016-12-31 12:35
Nie mam pojęcia co kradli słyszałem ze kapy i jakieś narzedzia w kajdankach ich wyprowadzili fajni ludzie żądza w panopie dobry przykład dają pracownikom
Cwaniak 2017-01-02 01:18
Dymania jesteście na każdym kroku. Ja tam byłem i się zwołanie bo młodzi zarabiali tyle samo co ja po dwóch latach. Firma szajs nawet niema aut służbowych żeby ludzi po rozwodzić po nad godzinach. Tylko ochrona to robi. A jak padło pytanie czy ktoś zostaje powyżej ośmiu godzin to nikt nie został bo powiedzieli ze im nie zapłacą tylko do banku godzin to pójdzie.
Bolek 2017-01-02 13:19
Ha ha słyszałem ze Wichura i Wieczorek sa pozamykani bo okradli firmę ha ha ludzie funkcyjni dobre
Bolek 2017-01-02 13:19
pracownik optymista (NIE POPRAWNY) 2017-01-03 11:51
Dlaczego banda ze wschodu jest lepiej traktowana od nas ,mimo że nie znają języka jeżeli my jedziemy do pracy to wymagany jest znajomość języka.
W firnie robi się wszystko od dupnej strony,na przykład podpisanie umów najpierw powinien podpisać
prezes a potem pracownik gdy się zgadza na warunki .
jagoda 2017-01-08 17:10
Z jakiego działu oni byli
tomek 2017-01-10 16:34
S4 spawalnia Swarzędz - Kierownik zmiany oraz jego przydupas brygadzista z Imperiala
sam 2017-01-10 18:48
czy niedziele są obowiązkowe ??
Sam 2017-01-11 21:39
Dokładnie i ten Faluszywy kierownik zmiany Mirek W jak się podniecil to nie mógł z siebie słowa wykrztusic zapowietrzal się jak grzejniki
DiCaprio 2017-01-12 19:12
Titanic idzie na dno w szybkim tempie
Santo Subito 2017-01-13 20:23
Szanuj człowieku innych, to może Ciebie inni też będą szanowali. Ci ludzie przyjechali tu by poprawić swój byt, tak jak miliony Polaków na Zachodzie. Najwidoczniej to, że znasz lepiej j. polski niż koledzy z Ukrainy nie jest tak istotne dla pracodawcy, nie czyni Cię lepszym pracownikiem, któremu warto więcej zapłacić. Nie podoba Ci się praca w Imperial, to odejdź. Pokaż, że zasługujesz na więcej i poszukaj lepiej płatnej pracy. Druga sprawa. Jakie ma znaczenie kto pierwszy podpisuje umowę? Nie odpowiadają Ci warunki, to jej nie podpisuj i finito. Słabo mi się robi czytając te malkontenckie wywody. Panie Optymista - żyj Pan i daj żyć innym. Szanuj innych, bo inaczej Ciebie też nie uszanują.
Optymista 2017-01-14 20:51
Witam. Slyszalem ze Geestamp podkrada ludzi Panopie. Ponoc doswiadczonych funkcyjnych pracownikow juz paru przyjeli ?
Tomek 2017-01-20 10:10
S4 Swarzędz
pan B 2017-01-28 16:21
A słyszeliście ze Norbert F jak byly nadgodziny przez WSO to wypisywał sobie nadgodziny za sobotę i nie przychodził
spawalnia s4 2017-01-28 16:26
Podobno rekin ściąga do Gestampu specjalistów i wózkowych bo został jakimś kierasem
Robocop 2017-01-29 11:16
A to ten lokowany baran
non52 2017-02-02 19:14
Witam,
Proszę o maila do przewodniczącego związków p. Kaczorowskiego.
123 2017-02-02 21:15
masz na tablicach związkowych na każdym obszarze
non52 2017-02-03 19:22
Niestety w oddziale w Polkowicach na moim obszarze nie ma.
non52 2017-02-07 02:12
Czy ktoś będzie tak uprzejmy i spisze sobie adres mailowy i mi go poda?
klo 2017-02-07 09:21
oz914@solidarnosc.poznan.pl
non52 2017-02-08 23:55
Wielkie dzięki
Lolek 2017-02-11 23:45
Byla jakaś odpowiedź zarządu odnosnie ostatniego pisma???
Ladna 2017-02-13 21:39
Co tam na ph slychac robilem tam kiedys przyjecie same dupowlazy Krzysztofa B zwlaszcza karlos i kula a kuli to panopa zycie uratowala jak by mogl to by gow... spd siebie zjadl zalosny wiesniak

Zostaw swoją opinię o Panopa Logistic - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panopa Logistic