Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Patryk Mikołajczyk Ilona w Baranów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Patryk Mikołajczyk Ilona. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Patryk Mikołajczyk Ilona o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Patryk Mikołajczyk Ilona w Baranów

Robert Nowy wpis

Sprzedaż mebli prowadzona przez firmę, która posługiwała się w kontakcie ze mną kilkoma tożsamościami, jest nieuczciwa. Zakupiłem online szafę, podając adres swojego mieszkania. Kierowca, który przywiózł towar oświadczył, że ja muszę zejść na dół pod blok i wnieść sobie tę szafę sam. Potwierdziła to obsługa klienta, która nie chciała przełączyć do managera. Kierowca zaśmiał mi się w twarz mówiąc, że chyba sobie nie wyobrażam, że on będzie dźwigał 60 kilo. Na nic zdawały się moje argumenty, że ja kupując usługę zamówiłem dostarczenie do lokalu, podałem numer lokalu a nie budynku. Ostrzegam. Jesteś samotną matką, starszą osobą, lub po prostu nie chcesz wydać kilkaset złotych na fizjoterapię (lub więcej), to trzymaj się z dala od tych firm. meblefirany.pl P.W.”PATRYK” I. Mikołajczyk pkmebel.pl

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Patryk Mikołajczyk Ilona poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Sisi Nowy wpis

Absolutnie. Atmosfera w pracy jest straszna: hałas, bałagan i brak zorganizowania. Brak określonych celów oraz możliwości rozwoju. O podejściu szefostwa do pracowników lepiej nie mówić, ponieważ jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Radzę omijać szerokim łukiem.

Czekam na narożnik kilka tygodni po terminie jaki mieli na dostawę. Cały czas mnie zwlekają i coraz nowsze kłamstwa do uzasadnienia... Nie polecam rozwiąże umowę szkoda że tyle czasu straciłem

niezadowolony klient

Zakupiłem łóżko typ 24, podczas reklamacji stwierdzono że łóżko będące w folderze internetowym jest zdjęciem poglądowym i może się różnić od tego, które zostało mi dostarczone (zbyt płytkie wybrzuszenia). Poprosiłem o dokumentacje - rysunki techniczne żeby można było stwierdzić że mebel jest poprawnie wykonany zgodnie z zdjęciem na folderze reklamowym. Otrzymałem odpowiedz że nie posiadają takich rysunków, że: "każde łóżko ma swoje określone wymiary, osoby wykonujące swoją pracę wiedzą, jak wykonać mebel, by był zgodny. Reklamacja zostaje zamknięta, jest bezpodstawna." Co mogą pomyśleć sobie inni klienci o firmie która twierdzi że meble nie posiadają dokumentacji potrzebnej do ich wyprodukowania, a przedstawione łózko na folderze reklamowym różni się od sprzedawanego Szkoda że tej informacji nie umieszczono pod zdjęciem

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Patryk Mikołajczyk Ilona - Baranów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Patryk Mikołajczyk Ilona
  • Rynek 9