Opinie o Winnet Waldemar Wincza w Młodojewo-Kolonia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Winnet Waldemar Wincza. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Winnet Waldemar Wincza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winnet Waldemar Wincza w Młodojewo-Kolonia

Paweł Nowy wpis

Bardzo słaby internet nawet jeśli wykupimy najdroższy pakiet. Zmienny Ping, przerwy w dostawie i zero kontaktu z dostawcą. Nie polecam!

Elżbieta

Piszecie, że Internet jest slaby, czasami nawet nie działa. Podobno nie da sie pracować. Zrobili coś z tym widząc tyle negatywnych opinii? Coś się poprawiło?

:) Nowy wpis
@Elżbieta

Nic się nie poprawiło internet dalej nie działa, a ich cudowne zwiększenie prędkości łącza sprawia, że interne działa jeszcze wolniej lub wcale :)

Zofia Nowy wpis
@:)

No to w sumie słabo, chyba że zwolnił, bo dopiero dostrajali coś? No chyba, że do teraz jest to samo to ciekawa jestem co innego na to wymyślą

Damian Knuth Nowy wpis

Nie polecam nikomu internetu od Pana Waldemara Winczy, komunikacja na poziomie zerowym.Komunikacja jest jeżeli trzeba zapłacić a jak chcemy zapytać o inne kwestie czy o problemy z internetem to nie ma żadnej odpowiedzi.Zero szacunku dla klienta nie twierdzę tylko tego ja ale również inne osoby które wystawiły opinię.

Alan

Internet bardzo słaby, nie polecam

Zofia
@Alan

A o który pakiet chodzi?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Winnet Waldemar Wincza. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Esport morsy winczy

Niestety Panie Waldemarze ale przejebalismy finał ponieważ i tu podkreśle nie wymorsował Pan sie dokładnie i internet naszych zawodników byl do (usunięte przez administratora)

Esport morsy winczy

Dziękujęmy za wsparcie podczas esportowego turnieju w league of legends pozdrawiamy mordy winczy esport

morsy wincza

nie polecam internet koledzy maja po 300 pingu stałe nie da się grać ciągle trolluja i intuja nie polecam pozdro

Jok3r

Z całego serducha polecam! W okolicy lepszego nie ma no chyba że światło ????????‍♂️ współpracuje z Winnet od dobrych kilku lat, a internet chodzi jak złoto, wiadomo, czasem zdarzy się awaria sprzętu lub coś za co nie ma się wpływu, ale awarie usuwane szybko, obsługa i kontakt fachowy, prędkości stałe nie jakieś oszukane jak np w Xterm ???? także ja osobiście polecam, i polecać będę ????

xyz

Beznadziejny internet nie da sie pracować tracenie pakietów po 30/60% to normalne? Ping 3000+ to standard , strony czasem nie chcą sie załadować i jak człowiek moze tutaj pracować podczas epidemi...

Henry

Podpowie mi ktoś czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Zgłaszam się

Szybki Marek 123

zapraszam imejl nie mam twarzoksianrzki

ten internet czasem działa

x

Internet jest strasznie słaby,czasami nawet nie działa

Nieznajomy

Internet jest slaby.Ciagle przerywa co piec minut.

Zostaw merytoryczną opinię o Winnet Waldemar Wincza - Młodojewo-Kolonia

• Jak się pracuje w Winnet Waldemar Wincza?

Zobacz opinie na temat firmy Winnet Waldemar Wincza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winnet Waldemar Wincza?

Winnet Waldemar Wincza