Opinie o Dacar Monika Pruchnik w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dacar Monika Pruchnik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dacar Monika Pruchnik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dacar Monika Pruchnik w Swarzędz

Lili Nowy wpis

Gdzie ma się zgłosić chętny do pracy tam jako mechanik? Pytam dla ojca, bo jest trochę zagubiony, wyświetliło mu się niby ogłoszenie tutaj na stronie urzędu pracy, ale nie włączyło tylko jakiś komunikat wyskoczył. Oni zatrudniają czy urząd?

Kamil Nowy wpis

Jak najbardziej polecam to miejsce miła obsługa i duży wybór naprawdę zadbanych samochodów, kupiłem Opla astrę i jestem zadowolony.

Marzena Nowy wpis

Już ktoś tutaj dopytywał o stanowisko sprzedawcy... Jednak mam kilka innych pytań. Jeśli da się zatrudnić na to stanowisko, to na jaką umowę można liczyć? Poza tym, w jakich godzinach otwarty jest ten komis i od której, do której się pracuje? Czy weekendy również są pracujące? Szukam pracy dla mojego męża.

Klient Nowy wpis

Po głębszej rozmowie udało się dogadać z właścicielem i dojść do dobrego interesu. Polecam i proponuję normalne podejście oraz zwyczajna rozmowę. Pozdrawiam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Dacar Monika Pruchnik? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Mechanik Lotniczy w Dacar Monika Pruchnik? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Oferta na mechanika samochodów osobowych i dostawczych nadal jest aktywna, wiecie może czy potrzebują dalej kogoś? Czy stanowisko obsadzone? Mam nadzieje, ze sie nie spóźniłem. Podali wynagrodzenie - od 6 500 PLN. Niby piszą, że od, jest szansa wynegocjować coś więcej? Czy to raczej ściana jest chodzi o zarobki? Jak tu o was jest z nadgodzinami czy weekendami pracującymi, zdarzają się?

Ktoś pisał o pracy dla mechanika przy umowie na czas nieokreślony? Generalnie to zastanawiamy się z partnerem czy nie mógłby przyjść tutaj na zlecenie żeby jak na razie tylko sobie dorobić. Słyszeliście o takiej formie współpracy? chyba ze na jakiś mniejszy etat także można? Potrzeba teraz kogoś?

Grzegorz Ciupiński

Nie wiem skąd się biorą negatywne opinie na temat tego komisu. My jechaliśmy po auto 400km. Wszystko było wcześniej dogadane, auto zarezerwowane czekało na nas. Bardzo miła rozmowa z Panem sprzedawcą i szczęśliwy zakup. W mojej opini wszystko jest ok. Polecam. Dodam tylko że przed przyjazdem czytałem te wszystkie opinie a mimo to pojechałem i jestem bardzo zadowolony,

Można się tu dostać do obsługi klienta albo na sprzedawcę? Mam doświadczenie w pracy w salonie samochodowym i znam dobrze branże motoryzacyjną. Przy sprzedaży jest prowizja dla pracownika albo premia? Zwykle ile procent? Chętnie posłucham o warunkach.

Karol Wsilewski

Polecam, auto zgodne z opisem, miła i fachowa obsługa. Dostarczają auta pod wskazany adres. POLECAM

Znalazłem w sieci ofertę pracy na stanowisko Mechanika samochodów osobowych i dostawczych . Idealna oferta dla mnie , bo z zawodu jestem mechanikiem . Chciałem się tylko upewnić - czy jest szansa stabilnej pracy w tej firmie ? Napisano , że pracownika zatrudnia się na umowę o pracę na okres próbny ... Czyli na ile ? I co dalej ? Umowa na czas nieokreślony ? Poza tym to fajnie, że praca jednozmianowa , tylko że w jakich godzinach się pracuje ?

Paulina

Polecam. Kupiłam u nich Fiata 500 po sprawdzeniu u mojego mechanika w Komornikach okazało się że tylko tylne tarcze będą w najbliższym czasie do wymiany a tak wszystko super tylko nie chcieli mi dać dużego rabatu jak oczekiwałam ale wiem już teraz dlaczego.

Wkurzony

Typowy handlarz. Kupić szrot z niemiec, podpicować, nawciskać kitu klientowi, że bezwypadkowy, a później już się nie znamy... Jak już naprawiacie auta to przynajmniej z części, które kupujecie na allegro albo auto-złomów zmazujcie napisy. Typowy obraz handlarza - polaka (celowo z małej). Moja rada "omijać z daleka", albo dobrze sprawdzić historię auta

Weronika

Jak najbardziej Polecam. Auto zgodne z opisem, dostałam rabat oraz usługę rejestracji w cenie samochodu.

Sylwia

Jestem świeżo po zakupie u nich mojego wymarzonego auta. Dawno nie byłam w tak ciekawym miejscu jakim jest firma DACAR. Profesjonalna obsługa, możliwość jazdy próbnej wraz z wizytą na stacji kontroli pojazdów. Auto zgodne z opisem, na moją prośbę przygotowali auto do eksploatacji tzn wymiana olejów i płynów. Jako klientka z Poznania zaproponowali pełną rejestracje, wiec odebrałam auto na drugi dzień po zapłacie już zarejestrowane. Kolejne auto będzie na pewno u nich kupione. Polecam w 100%

Michal

witam ,kupiłem u nich kolejne już auto (w sumie to już 4 samochód od Dacar) Polecam. Auta używane z Niemiec, firma pozwala na sprawdzenie auta w dowolnej stacji przed zakupem, wszystko jasne i zgodne z prawdą. Jeszcze raz polecam zakup samochodu w firmie Dacar

Motocars5@op.pl

Polecam gorąco Profesjonalne podejście do klienta Auto zgodne z opisem

Olga

Brał może ktoś ostatnio u nich jakieś auto? Pytam, bo kiedyś pojawiały się nieco rozbieżne opinie na ten temat. Ciekawa jestem czy aktualnie jest wszystko w porządku i śmiało można się za czymś konkretnym rozejrzeć? Ktoś ma jakieś niedawne doświadczenie i da znać?

Aga

A ja polecam ! Jestem zadowolona z zakupu auta , takie jakie chciałam takie mam. Bez wad ukrytych , na stacji diagnostycznej nie było sie do czego doczepić. Także polecam ten komis z czystym sumieniem.

@Aga

A udało się ponegocjować trochę cenę? ;p

Aga
@Olga

Oczywiście ????

@Aga

No i pięknie. A ile % od standardowej?

Polak mądry po....

Nie polecam, szprzedają same szroty, naprawde sprawdzcie dokładnie auto przed zakupem, jesli juz u nich musicie kupić, ale jak sprawdzicie to napewno nie kupicie. Podpicowuja do sprzedaży a potem wychodzą kwiatki. Przepłakałam już przez to (usunięte przez administratora) co kupiłam u nich wiele nocy i co chwile coa wychodzi. Mo(usunięte przez administratora)

@Polak mądry po....

Serio? Ale co konkretnie wzięłaś i co się z autem zaczęło dziać? Dużo zapłaciłaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Dacar Monika Pruchnik - Swarzędz

• Jak się pracuje w Dacar Monika Pruchnik?

Zobacz opinie na temat firmy Dacar Monika Pruchnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dacar Monika Pruchnik
  • Kórnicka 93