Opinie o Auto Handel Luk Car Łukasz Marciniak w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Handel Luk Car Łukasz Marciniak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Handel Luk Car Łukasz Marciniak o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Luk Car Łukasz Marciniak w Olsztyn

Magdalena S Nowy wpis

Omijajcie(usunięte przez administratora) , oddałam mu spowrotem niesprawny samochód który oddałam po chwili gdyż nie nadawał się do jazdy . Mnie byłam nawet właścicielem tego samochodu a ten (usunięte przez administratora) podróżnik samochód i sprzedał dalej wpisując w umowę moje dane jako sprzedającego , mało tego dla Pana , który przyjechał po samochód 300 km podał się za mojego męża a sprzedaż odbyła się w jego prywatnym mieszkaniu . Facet nawet nie dojechał do domu . A kiedy do niego zadzwonił powiedział widziały gały co brały .Sprawa trafiła do prokuratury. Niestety ciągnie się bardzo opieszale ale miejmy nadzieję że zakończy się wyrokiem dla tego (usunięte przez administratora). Pamiętajcie wszyscy , których (usunięte przez administratora) nikomu nie wolno życzyć źle llecz karma wraca więc wróci i do niego . Z podwojoną siłą zza te wszystkie (usunięte przez administratora) . Dzieci i żona powinny być bardzo dumne ze w domu mają ojca i męża -żywiciela, który karmi ich na swoich przekrętach .

Piotr Nowy wpis
@Magdalena S

Potwierdzam słowa poprzednika...z daleka od tej firmy.problem z przedstawieniem kosztorysu, paragonów za części... wstawiłem auto na wymianę wysprzegika i wymiany oleju w skrzyni.wstepnie robota umówiona na 1500 zł.. przy odbiorze 2350..z czego wysprzegik i olej to koszt 500zl... wszystko na tz "krzywą(usunięte przez administratora),na słowo". Pan zbiorczo części kupuje i nie potrafi klientowi przedstawić udokumentowanych zakupionych części.przed południem wysprzegik 300 kosztował, popołudniu 400...po odebraniu z warsztatu na drugi dzień..biegi.. na pozycji 2 wskoczył wsteczny... znalezienie luzu to loteria... trzeba auto gasić.opinie...chyba pracownik z rodziną wyskrobał ...Nie polecam.auto trafiło do innego warsztatu.

Grzegoż Nowy wpis
@Magdalena S

Trzmam kciuki za sprawiedliwy koniec i mam ogromną nadzieje ze utrze nosa takim nieuczciwym zachowaniom jakie zdaje sie byc na porzadku dziennym w tym komisie.

Grzegoż Nowy wpis

Witam , z całą odpowowiedzialnoscią pragnę wraz z małżonką potwierdzić komentarze zamieszczone poniżej. My również padliśmy ofiarą , do garnić możliwosci pozbawioną wszelkich odruchów ludzkich oraz człowieczeństwa.Przybylismy do kiomisu z prosbą o dobór samochodu , którego podstawowym elementem musi byc bezpieczeństwo ponieważ miał on służyć Żonie do beziecznego transportu niepełnosprawnego dziecka.Okazał sie ze auto zakupione od pana Łukasza było zepsawane bo bardzo poważnym wypadku , całkowicie nie nadające sie do jazdy . Przy polubownej próbuie zwrotu samochodu spotkalismy sie z odmową w styly trzeba bylo sobie sprawdzić przed kumpnem , ani moije prośby , ani łzy żony w najmniejszym stopniu nie zmieniły zdania , nie usłyszelismy nawet słowa przepraszam , tylko wynocha. Zacytuje tutaj komentarz Pani Magdaleny S który bardzo trafnie zformuowała." Dzieci i żona powinny być bardzo dumne ze w domu mają ojca i męża -żywiciela, który karmi ich na swoich przekrętach .Zyczę żeby Pana i całą rodzine tez spotkało kiedys takie zdarzenie jakiego sie sam dopuscił.

Przestrzegam wszystkich którzy rozważają kupno auta u Pana Marciniaka. Jest to (usunięte przez administratora) pełną gębą, wykorzystywacz ludzkiej niewiedzy i naiwności. Jego działalność powinna być zamknięta! Auta są w opłakanym stanie, ceny kosmiczne a dokumentacja podejrzana. Niestety należę do ludzi którzy wierzą w uczciwość i teraz muszę za to grubo płacić. Omijajcie tego Pana szerokim łukiem i nie dajcie się zwieść jego obietnicom. Po wyjeździe autem z jego komisu możecie od razu się udać do najbliższego warsztatu i przygotować parę tysięcy na naprawę tego złomu. O jakiejkolwiek reklamacji czy próby porozumienia możecie zapomnieć, jedynie co usłyszycie to "spadaj pan".

Bardzo pozytywny i sympatyczny właściciel, doradzi, pomoże. Polecam wszystkim

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Handel Luk Car Łukasz Marciniak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Daria

Zupełnie ta sama sytuacja w moim przypadku co u Pana Marcina focus, a auto zakupione w lipcu 2022, toyota, którą niby jeździła żona, ale mają większą, oczywiście gwarancja miesiac czasu, a nawet dożywotnia, bo tak był pewien auta, kwota wpisana w umowie oczywiście bez poinformowania mnie zaniżona i to dużo. Auto wieczorem na podwórku, a rano już palący się check, kontrola u mechanika, podjęte rozmowy z właścicielem tej firmy nic nie wnoszące, oddalanie się od tematu i zbywanie, bo przecież auto wyjechało sprawne, faktycznie a po kilku godzinach okazuje się, że do wymiany jest silnik, bo ciśnienie na jednym z cylindrów wynosi zaledwie 4.5 bara. Facet ma czelność mówić, że to nie auto za sto tysięcy i przecież można je sobie naprawić. Nie ważne za ile kupione, w tym wypadku było to 12tysiecy. A kolejne 4-5tysięcy do włożenia w naprawę. Teraz czekamy na sprawę w sądzie, niestety to wszystko trwa. Nie polecam, tym bardziej, jeśli ktoś bierze kredyt, bo później zostaniecie bez sprawnego auta i z kredytem do spłacania. Dodatkowo oczekując sprawiedliwości. Najgorszy sprzedawca na jakiego mogliśmy trafić.

Marcin focus

Kupiłem auto, niby jeszcze długo posłuży, a nie miał światła cofania, klima niby nabita a wgl nie słychać że się załącza chłodnica, sprzęgło się skończyło kilka km po wyjechaniu z komisu i do tego elegancka umowa, że sprzedający nie odpowiada ZA UKRYTE WADY POJAZDU ZERO LEGALNOŚCI W TEJ DZIAŁALNOŚCI, PRAWNIE CO SIE UGRA U TAKIEGO (usunięte przez administratora) JAK NA UMOWIE BEZ UZGODNIENIA WPISUJE KWOTĘ 2000 ZŁ Z MIEJSCA, A DO TEGO KŁAMANIE ŻE JEŹDZIŁA NIM ŻONA KILKA MIESIĘCY A TAK NAPRAWDĘ KUPIŁ GO 16 DNI WCZESNIEJ DO TEGO WPISUJE W OGŁOSZENIU NA OLX INNE IMIĘ ALE NR SIĘ ZGADZA Z TYM NA DRZWIACH KOMISU !!!!! UNIKAJCIE KUPNA POJAZDÓW OD TEGO CZŁOWIEKA!!!!!

Daria
@Marcin focus

Zupełnie ta sama sytuacja w moim przypadku, a auto zakupione w lipcu 2022, toyota, którą niby jeździła żona, ale mają większą, oczywiście gwarancja miesiac czasu, a nawet dożywotnia, bo tak był pewien auta, kwota wpisana w umowie oczywiście bez poinformowania mnie zaniżona i to dużo. Auto wieczorem na podwórku, a rano już palący się check, kontrola u mechanika, podjęte rozmowy z właścicielem tej firmy nic nie wnoszące, oddalanie się od tematu i zbywanie, bo przecież auto wyjechało sprawne, faktycznie a po kilku godzinach okazuje się, że do wymiany jest silnik, bo ciśnienie na jednym z cylindrów wynosi zaledwie 4.5 bara. Facet ma czelność mówić, że to nie auto za sto tysięcy i przecież można je sobie naprawić. Nie ważne za ile kupione, w tym wypadku było to 12tysiecy. A kolejne 4-5tysięcy do włożenia w naprawę. Teraz czekamy na sprawę w sądzie, niestety to wszystko trwa. Nie polecam, tym bardziej, jeśli ktoś bierze kredyt, bo później zostaniecie bez sprawnego auta i z kredytem do spłacania. Dodatkowo oczekując sprawiedliwości. Najgorszy sprzedawca na jakiego mogliśmy trafić.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Luk Car Łukasz Marciniak - Olsztyn

Auto Handel Luk Car Łukasz Marciniak