Opinie o Euro-Saw Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Euro-Saw Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Saw Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Saw Sp. z o.o. w Olsztyn

Klientka Nowy wpis

Kupiłam u nich auto 2 lata temu. Świadoma, że ściągany z niemiec, po 1 właścicielu. Auto jest w gazie, więc raz w roku coś tam trzeba za200 zł, jakiś filterek, wymienić. Podadto jest bez zarzutu, wiem, że właściciel wkłąda dużo serca i energii, żeby klienci byli zadowoleni, natomiast sam przecież nie siedzi pod maską każdego z tych aut, nie jest tez wróżką, żeby wszystko przewidzieć, na pewno ma jak najlepsze intencje i w razie problemów jest pomocny. To boli, że zdziczeliśmy, jako ludzie i wszędzie plujemy jadem. Kto mi zabroni kupić auto i przyjechac własnym mechanikiem, ktróry się przejedzie i posłucha jak pracuje silnik? Myślę, że i to czasem nie wystarczy żeby miec 100 % pewności. Można równiez kupić auto w salonie i nie jęczeć później, miec5 lat serwis w ramach gwarancji.

Czy Euro-Saw Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Uwaga

Uwaga (usunięte przez administratora) nie kupujcie od niego aut są albo uszkodzone albo bite

Tomasz
@Uwaga

To kolejna opinia napisana w tym tonie, czy naprawdę tak ciężko znaleźć dobre auto w Euro-Saw? Jak sprzedawca reagował na Twoje obiekcje wobec stanu samochodu? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź.

@Tomasz

Myślę, że da radę coś sobie wybrać . Opini o mnie jest tutaj o mnie kilka pozytywnych , klika od ludzi którzy nigdy nie kupili auta w mojej firmie, a klika i jedna negatywna od klienta który się spóźnił z zakupem u mnie samochodu i był bardzo rozczarowany bo było to super auta jak na swój wiek i przebieg . Myśle ze nie jest tak źle jak na tyle lat działalności i setki jak nie tysiące sprzedanych aut. PozdrAwiam

@Właściciel.

Czyli nie bierze Pan zbytnio do siebie tych negatywnych komentarzy? Bo niektóre mogą z pewnością zdarzyć się dość uszczypliwe.

Ja Nowy wpis
@Uwaga

Potwierdzam.

Mariusz Stawicki Nowy wpis

Rewelacyjny Auto-Handel. Mają świetne auta, głównie prosto z Niemiec. Dokonałem świetnego zakupu. Gorąco polecam. Dobre sprawdzone pojazdy, a konkurenci niech nie wypisują głupot i kłamstw. Poza tym miła i fachowa obsługa oraz rady jak postępować w urzędach przy rejestracji i nie tylko. POLECAM

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Euro-Saw Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Mały

A ja za to polecam to firmę ,kupiłem tam dwa auta ,a nawet w rozliczeniu zostawiłem jedno i nie jestem rozczarowany ,po rozmowie tel i przyjechaniu na miejsce okazało się tak jak powinno być

@Mały

A po jakim czasie zmieniałeś? Rozumiem, że z powrotem przyjęli do siebie to pierwsze?

Krystian

Chciałem kupić od Pana auto dostawcze - ford transit connect. Pan zapewniał, że auto nie miało żadnej historii kolizji. cyt."nic nie było wymieniane, nic nie było lakierowane, może Pan z miernikiem przyjeżdżać" w rzeczywistości na autobazie wysypało z raportu historie kolizji auta na szkodę od 30 do 50 tyś pln. Robione dosłownie wszystko. Do tego Pan twierdził, że sprzedaje jako osoba prywatna, że auto używane tylko przez osobę prywatną (przez niego) może i owszem aczkolwiek prowadzi autokomis.

@Krystian

To chyba pomyłka. Może opinia dotyczy innej firmy . Nigdy nie posiadałem w ofercie forda transita conect

Krystian

nie polecam, mialem jechac ogladac/kupowac auto ford transit connect 64k przebiegu 2016 rocznik, sprzedawca twierdzil ze niebity, wszystko oryginalne nawet nie lakierowane - autobaza wyrzucila raport z kolizji - szkoda na 30-50 tyś pln, bite wszystko co się da :) albo przeszczep VIN albo składany od nowa

@Krystian

To chyba pomyłka . Może dotyczy innej firmy Nigdy nie miałem w ofercie Forda transita connect

Fachowiec

Nie polecam tego komisu facet ściąga szroty z Niemiec gdzie po dwuch tygodniach auto się rozkracza

klientka
@Fachowiec

Nieprawda. Kupowałam tam auto w 2014 r. Jeździ do dziś, nie psuje się wcale, nie rdzewieje. Bardzo dobry zakup i pomocna obsługa.

@Fachowiec

A kto ty jesteś i jakie auto i kiedy u mnie kupiłeś ?

Zofia

No ale to co, chciałeś żeby auto na ciebie czekało? A dokonałeś jakiejś rezerwacji, mówiłeś że ma go nikomu nie sprzedawać?

Właściciel.

Podchodzi Pan do zakupu auta jak pies do jeża . Szuka Pan auta od kilku miesięcy . Znalazł Pan jedno u mnie na początku roku, ale zanim się Pan zastanowił i przemyślał sprawę auto się sprzedało . Auto nr dwa : taki sam model jak poprzedni : trzy wizyty w tym jedna z żoną. Dwa tygodnie myślenia, i decyzja o sprawdzeniu w Pana zaznajomionym warsztacie na którą musiałem czekać kolejny tydzień . Zaznaczę również, że nie wpłacił Pan zadatku, który byłby formą rezerwacji auta, więc te było cały czas dostępne w ofercie mojej firmy. W między czasie trafił się klient który kupił auto bez dłuższego zastanawiania się ponieważ było w super stanie i wyposażeniu . Na drugi raz proszę szybciej podejmować decyzje to okazje z przed nosa nie będą uciekać , a nie pluć jadem w internecie, a nie obwiniać kogoś za swoją porażkę . Ps. Tak to jest biznes z którego płacę podatki, zus-y i utrzymuje rodzinę. Życzę owocnych poszukiwań

Przemek

Nie ulega wątpliwości że auto kupione u Pana było malowane z każdej strony ????aczkolwiek już się go pozbyłem chociaż miałem problem z człowiekiem bo chciał mi wytoczy sprawę w sądzie! Udało się załagodzić sutuacje ale pewny jest fakt że (usunięte przez administratora) pan ludzi żeby zarobić. 100% odradzam ten komis bo sobie można narobić kłopotów!

@Przemek

A istnieje choć cień szansy, że on sam o tym nie wiedział? Bo przecież też ma samochód "z drugiej ręki". Bo sprawę miałeś za sprzedaż malowanego auta czy o co tam chodziło? Bo teraz nie wiem czy wiedziałeś o tym przed sprzedaniem dalej czy po?

@Przemek

Chyba pomylił Pan firmy bo jakoś nie kojarzę sytuacji którą Pan opisał. Proszę podać jakie auto i kiedy Pan kupił? I z tym sądem to też pierwszy raz słyszę.

Helena

Widzę mieszane opinie, ale jeśli chodzi o te negatywne, to trochę ich nie rozumiem. Jak ktoś ma łeb na karku to wybierze i kupi sobie dobry samochód, wiadomo że w komisach będą one w różnym stanie. Przy okazji chciałabym dowiedzieć się czy duży tam jest wybór? Bo chcę zmienić auto i nie wiem czy sens tam jechać?

Magda

Co sądzicie o kadrze kierowniczej firmy ?

Ale przecież to jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci tu zostawiają swoje uwagi?

MaTT

Kupiłem tam Renault Espace. Jestem bardzo zadowolony, jeżdżę już trzeci rok i żadne wady ukryte nie wyszły. Wszystko zgodne z książki serwisowej z danymi w ASO. Kolejny też tam kupię jeśli będzie w ofercie coś interesującego. Polecam.

klimson

(usunięte przez administratora)stoji tam chyba jzu 2 mies pewnie tez bita i byla na poacztku za 27,800 wystawiona a teraz 25 tys mialem jechac ale zrezygnowalem bo bo to komis wole od prywatnej os.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Saw Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Euro-Saw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Saw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Saw Sp. z o.o.?

Euro-Saw Sp. z o.o.
  • Sielska 45A