Opinie o Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki w Czersk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki w Czersk

Xxxxyyy Nowy wpis

Ta firma to szalone lata 90 :)

Elżbieta

Jakie samochody służbowe dają do pracy i czy można liczyć na użytkowanie go w celach prywatnych? Oczywiście w granicach rozsądku ( jazdy po mieście)?

Obecny
@Elżbieta

Volvo, scania. Dobra firma szef złoty człowiek ;) nauczysz się roboty od a do z ;)

Rafał
@Obecny

Szef złoty człowiek - co ja czytam :). I nauczyć się roboty można od a do z. Uczy sam wszystkiego czy inwestuje w profesjonalne szkolenia dla pracownika? Jak to wygląda?

obecny Nowy wpis
@Rafał

Uczy sam zna się na rzeczy.

Urszula Nowy wpis
@obecny

A czy potrafi docenić pracę dobrą pensją? :)

Obecny Nowy wpis
@Urszula

Pewnie że tak

Stary pracownik

Witam potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie firma kiedyś nie była zła szef był dobry miał podejście płacił jak należy od pewnego czasu kiedy spedycją zajmuje się pani(usunięte przez administratora) w filmie nie jest dobrze zaczęły się oszustwa kombinowanie i lawirowanie pieniędzy też nie ma jak nie wiadomo jakich Samochody jako takie zadbane ale mały minus kit niektóre rzeczy trzeba robić samemu za tak zwanego Baszmaka. To samo tyczy się mycia samochodów wymagania szef ma nie wiadomo jakie najlepiej żebyś przyjechał w sobotę a może i niedzielę email samochód skakał koło niego zakładał różnego rodzaju lampki Jest tam kilka pupilków którzy tak robią szczególnie dwóch z chłodni. Stawka za tą pracę od kilku lat się nie zmienia kiedyś pracowałem byłem zadowolony a teraz nie pracuje i szef oskarżył mnie oto że go oglądałem i sprzedałem albo temu do innej firmy nie polecam

@Stary pracownik

Jak masz pisać coś głupiego to lepiej nic nie pisz nic. Chyba jakaś zawiść z Ciebie wychodzi "Stary pracowniku". Szef płacił i płaci bez problemu. Nawet jak potrzeba to i wcześniej wypłaci pensje. Robota jest poukładana. Weekendy w domu. Potrzebujesz wolne to mówisz i masz bez żadnego problemu. Żadnych oszustw i lawirowań nie widzę. Nie wiem skąd "Stary pracowniku" ty wyciągasz takie wnioski. Samochód, którym się wykonuje prace i w którym się spędza mnóstwo godzin to narzędzie pracy o które powinno się dbać. Więc jeśli ktoś dba o swój sprzęt to nie powinieneś tego krytykować "Stary pracowniku".

Stary pracownik

Ale co głupiego napisalem konkrety ? Zawiść? Absolutnie nie mam. Ale ja nie mówię że nie płaci. Tak płaci na czas. Wczesnij tzn? Laski nie robi jak da 1 lub ostatniego. Ta robota poukładana bez jaj haha robotę to mają ułożona na zachodzie.. Dajecie robotę pupilkom. Wnioski wyciągam po pracy u Was.ni dbałem zgłaszałem usterki. A jak ktoś uważa że ja będę myć za darmo na bazie to jest w błędzie. Masz dwóch gwiazdorow niech myją wszystkie. Z tym dbaniem nie przesadzaj . To jest moja opinia i mam prawo ja wyrazić. Niż złego nie powiedziałem tylko z własnej perspektywy pracy u Was . Jakie weekendy wolne w niedzielę wyjazd na noc zmęczony. Jescze rozładunek wiadomo na czym. Więc lepiej nie wyciągaj. Żona słabo pisze bo własnego zdania się nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki - Czersk

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki?

Usługi Transportowe Jakub Franciszek Dylicki
  • Warecka 7