Opinie o Express Małopolski Hołuj Mirosław w Polanka Wielka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Express Małopolski Hołuj Mirosław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Express Małopolski Hołuj Mirosław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express Małopolski Hołuj Mirosław w Polanka Wielka

RB

Stanowczo odradzam przewoźnika, umawia się kilkukrotnie potwierdza odbiór i na tym usługa się kończy.

Nie polecam Nowy wpis
@RB

Opiszę swoją sytuację miałem mieć kurs na trasie Belgia-Polska w dniu 27 mają 2022 między 19 a 21 kierowca wogole nieprzyjechal.Najpierw się umawiają a potem brak kontaktu stanowczo odradzam

Justyna Nowy wpis

Z tego co widzę po wpisach w ostatnim czasie firma miała dość duże kłopoty z obsługą klientów. Niby rezerwacja a z tego co widać cały czas coś nie wypalało. Tak właściwie to jaki jest powód tych problemów? W firmie są jakieś problemy z wymianą informacji i zarządzaniem? Co na to kierowcy? Nie myśleliście, żeby jakoś temu zaradzić?

Pasażerowie

Nie polecam. Rezerwacja byla zrobiona z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Zadnego odzewu w trakcie wyjazdu. Tłumaczenie , że kierowca nie odbiera, awaria itp. I na tym zostalo, miał być załatwiony zastępczy bus i cisza. Zdecydowanie omijać szerokim łukiem. Szkoda nerwów.

Justyna Nowy wpis
@Pasażerowie

I co, tak po prostu zostaliście bez busa z ręką w nocniku? Płaciliście przed tym jakąś zaliczkę i czy firma jakoś po tym wszystkim próbowała przeprosić? Czy raczej zamiecione pod dywan?

Niezadowolony klient Nowy wpis

Nie polecam i kategorycznie odradzam. Najgorsza firma przewozowa!!!! Wystawili mnie w dzień wyjazdu, zapewniali ze bus napewno nie przyjedzie wcześniej niż 00.00 a nawet będzie koło 1.00 po czym dzwonią ze będą o 19. Jak mówię ze nie taki był warunek rezerwacji to tłumacza się ze musza jechać szybciej bo jakichś ludzi do pracy trzeba dostarczyć. Jak mówię ze nie taka była umowa zaczynaja KRZYCZEĆ NA KLIENTA! Jak powiedziałam proszę dac mi chwile na zastanowienie i po chwili oddzwonilam to powiedzieli ze dla mnie już nie ma miejsca bo ktoś inny wskoczył na moje. Mówiąc ze ja nie odwołałam rezerwacji tylko musiałam uzgodnić pewne kwestie powiedzieli ze już za późno, jak zaczęłam mówić ze są niepoważni to zaczęli jeszcze bardziej krzyczeć, później dali mi szefa do rozmowy który rozmowę zaczął krzykiem. Tragedia nie firma! W sumie musiałam na ostatnia chwile szukać czegokolwiek….

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Express Małopolski Hołuj Mirosław? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Jak wygląda czas pracy kierowców busów? po ile jeździcie? i czy macie cały czas taką samą trasę czy są jakieś podmiany, żeby nie było rutyny :D

Wkurzona

Witam. Firmy kompletnie nie polecam. Przekładanie z dnia na dzień w końcu całkiem inna firma trzeba jechać. Porażka omijajcie z daleka.

Oszukana Bożena J.

Przestrzegam!!! Jezdziłam kilkakrotnie,wydawało się ze firma wiarygodna. Rezerwacje zawsze robiłam z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Nie przyjechali jednego dnia(piątek),szef obiecywał ze w sobote na MILION procent pojadę. Nie zadzwonił,nie odbierał,nie odpisywał...wekend w innych firmach przewozowych przeładowany-brak miejsc. Straciłam 3 dni i kupę kasy z tego powodu! Tragedia!!!! Na pewno zgłosze gdzie tylko będe mogła domagając się odszkodowania... Przestrzegam!!!! Jest wiele innych WIARYGODNYCH firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Express Małopolski Hołuj Mirosław - Polanka Wielka

Express Małopolski Hołuj Mirosław
  • 116
    32-400 Polanka Wielka

Express Małopolski Hołuj Mirosław