Opinie o Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński w Rzgów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński w Rzgów

Administrator Nowy wpis

Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 5100 PLN i Zbrojarz. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Były pracownik Nowy wpis

Tak są oferowane premie ale ujemne. 5100? Umowa na najniższe bo inaczej nikt tam nie ma, i zapomnieli dodać że to praca na akord a ile za co jest płacone to wie tylko Pan właściciel bo pracownicy to raczej nie.

Tomek J

Pracowałem w tej firmie 3 lata. Właściciel, szanowny Pan Bogdan jest tutaj Bogiem. Kodeks pracy w tej firmie nie ma żadnej racji bytu, w szatni która jest zarówno stołówką są zamontowane kamery które oprócz obrazu rejestrują uwaga, uwaga również głos! Urlop w sezonie letnim? Nie ma takiego pojęcia, chyba że lubisz klękać przed Panem Bogdanem. Wypłata? Loteria. Przez 3 lata tylko kilka razy potrafiłem wyliczyć sobie ile dostanę pieniędzy, poza tymi kilkoma przypadkami zawsze byłem niemiło rozczarowany. Warunki pracy? Żadne. O odzież roboczą, szczególnie o buty musisz się prosić, dodam również że są to najtańsze buty które po miesiącu nie nadają się już do niczego, w zimowych stopa nie oddycha, nie wiem czy Pan Bogdan lubi jak mu śmierdzą stopy ale ja nie. Co to sposobu zatrudnienia jest tak, umowa na najniższą krajową ale dostajesz teoretycznie tyle ile się ugadasz za godzinę. Teoretycznie bo przez 3 lata nie potrafiłem opanować murzyńskiej matematyki stosowanej przez Pana Bogdana. Nadgodzinki? Są ależ owszem. Niestety według kodeksu pracy Pana Bogdana. Przychodzisz do pracy w sobotę na 6h ale łaskawy Pan Bogdan płaci Ci za 9h bo w jego kodeksie soboty są płatne 50%, nie 100%. Dodatkowo wśród pracowników panuje przekonanie, że nie należy im się przerwa śniadaniowa w soboty bo przecież Pan Szef płaci im więcej to oni wyłączą żołądki i w soboty nie jedzą w pracy. Pan Szef jest również chodzącą encyklopedią z każdej dziedziny od kodeksu pracy w republice Kongo do wiedzy z zakresu rozszczepienia atomu. Zawsze ma rację, jak to szef despota. Pozwala sobie na uszczypliwe komentarze wobec pracowników. Szczerze polecam omijać ten zakład szerokim łukiem, ci którzy lekceważą takie ostrzeżenia i zatrudnią się tam szybko zweryfikują moją wypowiedź. Wczasy pod gruszą? Zapomnij. Kawa, herbata? Zapomnij. Nie ma pracy w zakładzie? To popracujesz w ogrodzie u Pana Szefa w domu. Pracownicy to naprawdę bardzo fajna grupa ludzi, nie licząc Szanownej Pani Królewny Córki Samego Szefa Magdy. Ona nie ma problemów z urlopami, pracą zdalną, chorobowym itd. Myślę że moja wypowiedź mogła pomóc osobom, które w przyszłości będą starały się znaleźć tam zatrudnienie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, nad Hi-bet nadciąga wielka burza...

Alicja Nowy wpis
@Tomek J

Ej to bogata nawet na firma jeśli oprócz obrazu nagrywają też głosy.:o Warunki okropne, jeśli faktycznie piszesz prawdę. xd Nie czaje tylko tych prac w ogrodzie u niego, możesz powiedzieć o nich coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński - Rzgów

• Jak się pracuje w Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Z.P.H.U. Hi-Bet Bogdan Zieliński
  • Stawowa 7