Opinie o Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin w Kielce

Ania P. Nowy wpis

Serdecznie dziękuję za piękne fale holywood. Wytrzymały do rana,zrobiłam w nich ogromne wrażenie. Jak tylko dostanę zdjęcia od fotografa to podeśle Państwu kilka. Dziękuję też za wspaniałą obsługę,czułam się ważna i zadbana.

Nicola Nowy wpis

Salon wybrałam na podstawie opinii w social media. Na umówioną wizytę przyszłam z prawie półrocznym odrostem Wykonywałam airtouch do którego dobrano mi ochronę włosów. Wizyta dość długa około 4-5 godzin. Efekt końcowy doskonały! Wszystko pięknie wyrównane w moich ulubionych chłodnych barwach Polecam Wam to miejsce!

Ewa Stock Nowy wpis

Strzyżenie z modelowaniem bardzo w porządku,będę się zapisywać na kolejne wizyty Klientka,która zostawiła parasolkę Pozdrawiam cieplutko

Margaret Margot Nowy wpis

Perfekcyjne strzyżenie niesfornych loków u Pani Agnieszki i jest petarda! Dziękuję za przeszkolenie ze stylizacji włosów w domu Podziękować I za rabat????????

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Joanna L

Dziś w salonie wykonano mi świetlisty,perłowy blond o jaki poprosiłam przed usługą. Wyszedł w punkt! Idealnie. Dziękuję Paniom za zaopiekowanie się i smaczną kawusie. Pozdrawiam serdecznie,widzimy się w sierpniu.

Klientka z dn. 03.01.2024

Salon Styl chwalił się na Facebooku, że potrafią zrobić grzywkę francuską - w związku z czym umówiłam się do Pań i przyjechałam specjalnie z drugiego końca miasta. Na fotelu trafiłam do Pani Ukrainki, która nie potrafiła się nawet dobrze wysłowić po polsku. 3 razy jej mówiłam, że chce szerszą i dłuższą grzywkę, pokazałam również zdjęcia na wzór o jaką mi chodzi. Mam wrażenie, że ta Pani kompletnie nie wiedziała co robi i gdzie złapała tam ucięła włosy. Na moje prośby o poprawę grzywki nie reagowała, jedynie głupio się uśmiechała. Finalnie wyszłam z grzywką niczym Marek Mostowiak, także nigdy więcej nie skorzystam z tego salonu. Miałam ochotę zmienić u nich całkowicie swoją fryzurę, ale po tym co zobaczyłam co się stało z moją grzywką szybko zmieniłam zdanie. Nie polecam. Co do atmosfery w salonie ciężko mi ocenić, ponieważ podczas mojej wizyty do jednej z fryzjerek przyszła koleżanka, która cały czas głośno opowiadała o jakimś weselu, więc tym bardziej było ciężko się skupić i zrozumieć Panią z Ukrainy

Rampampamm

Praca pod ciągłym stresem. Ciągłe rotację, elastyczny grafik owszem ale dla szefowej, z płatnościami bywa różnie, np jeżeli wypada 10 w niedzielę to według szefowej mozna wypłacić to później i tak sie czeka i prosi o swoje pieniądze. (usunięte przez administratora)Atmosfera bardzo bardzo słaba. Nie pozdrawiam.????

Beata

Miałam przyjemność odwodzić salon!!! Jestem bardzo zadowolona!! Pani Elena ( chyba nie.pomylilam imienia) to super fryzjer dokładną starannna z moich włosów wyczarowała prze śliczny kolor jestem tak zadowolona ze nie ma slow by to opisać!! Polecam każdemu ten salon!!! Dla mnie to numer 1!!!! Na pewno tam wrócę i polecę znajomym i rodzinie

Matylddd

Niestety nie jest to miejsce godne polecenia. Będąc na dniu próbnym zauważyłam juz że atmosfera jest nerwowa, na rozmowie jest temat o umowie itd ale rozmawiając z dziewczynami to jestem w stanie wywnioskować że nie wszystkie je posiadają, niektórym to odpowiada a niektóre czekają... Sklad co chwilę inny to tez o czymś świadczy... (usunięte przez administratora)Ja na szczęście podziękowałam z wielu obaw i nie żałuję widząc nadal aktywne ogłoszenia.

Salon Styl
@Matylddd

Nikogo u nas na dniu próbym nie było. Opinia wystawiona fikcyjnie! Czy logicznym jest,aby osoba na próbnym jednym dniu,jak Pani napisała zamiast wykazać się jako fryzjer- przeprowadziła skuteczne śledztwo i poustalała,kto od kiedy pracuje na jaką umowę i ile zarabia? I co? Rzekomo udało się omotać wokół palca kilka fryzjerek i przesłuchać ukradkiem wszystkich pracowników? Ha ha ha To nawet nie jest poziom gimbazy. Żenada!

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin - Kielce

• Jak się pracuje w Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Salon Fryzjerski Styl Izabela Rusin
  • Kryształowa 4