Opinie o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

zagłębiak

Ja kupiłem auto które okazało się bublem. Po prostu źle trafiłem zdarza się.

Kazimierz
@zagłębiak

Jeżeli nie jesteś zadowolony z zakupu zawsze przysługuje Ci prawo do reklamacji i naprawy auta. Firma prócz sprzedaży samochodów zajmuje się także pomocą drogową i holowaniem aut. Czy korzystałeś także z tych usług firmy?

Trivet
@zagłębiak

Ciekawy jestem co to był za samochód ?bo nikt mi nie zgłaszał żadnej reklamacji.Sadzac po wpisie czuję że to kolejny wpis od zazdrosnej konkurencji.Wszystkie moje samochody są z oryginalnymi przebiegami i bezwypadkowe jest to zawsze umieszczone na fakturze,jeśli samochód jest po jakieś kolizji która naprawiam zdjęcia są do wyglądu i klijent zostaje poinformowany

zagłębiak
@Trivet

Mam napisać jaki to był samochód ? Bardzo chętnie.

Kupiec

Nie polecam kupować auta u tego Pana. Radzę na prawdę dokładnie sprawdzić auto.

Astra H

Polecam,autko kupione,szybko sprawnie bez rozczarowania na miejscu, dokumenty profesjonalnie przygotowane.

młody

Nie polecam zakupu auta w tej firmie. Absolutnie nie pokrywa się z tym co jest w ogłoszeniu. (usunięte przez administratora).

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca w sklepie ortopedycznym?
niezadowolony

Auto niezgodne z opisem

Simex

Wybrałem się z kuzynem po zakup auta w tym komisie. Samochód zgodny z opisem,bez mydlenia oczu. Wyjazd uwieńczony zakupem. Polecam i pozdrawiam Pana Tomasza.

Daria,Robert

Polecam w 100% wszystko zgodne z zapewnieniem sprzedawcy.Miła i kompetentna obsługa.

Zadowolona.

Kupiłem Opla Astre H i jestem bardzo zadowolona.Dostałam koła zimowe w bardzo dobrym stanie, wszystkie dokumenty do rejestracji przygotowane profesjonalnie,wpisany na fakturze przebieg i bezwypadkowość,zero rozczarowania na miejscu przy oględzinach samochodu,(wiadomo małe ryski i wgniotki ale to nie nowy samochód) polecam i pewnie jak będę zmieniała to go odwiedzę.

Adrian (GLOBUS)

Polecam,wszystko zgodne jak powiedziane przez telefon.

Adam Jawor

Parę dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem samochodu z firmy Trivet. Własne oględziny a już po kupnie niezależne badanie techniczne tylko potwierdziło zgodność danych i gwarancję bezwypadkowości oraz autentycznego przebiegu, za co jestem wdzięczny bo rynek nie jest łatwy. Samochód jest w bardzo dobrym stanie, z resztą jak większość które u Państwa widziałem bo nie byłem nastawiony na konkretny model, potwierdzają to też liczne pozytywne komentarze. Doświadczenie i profesjonalne podejście,właściciel bardzo miły i z dużą wiedzą. Dziękuję i polecam!

duf
@Adam Jawor

Tylko widziałeś i na takiej podstawie stwierdziłeś, że są w bdb stanie? GRATULACJE.

Adam Jawor
@duf

Zobaczyłem tam 6 z 10 samochodów które były na placu i mnie interesowały bo nie miałem sprecyzowanego modelu.Wiadomo każdy samochód gdzieś ma jakąś ryske czy wgniotke ale to są używki.

Bogdan(Peugeot508)

Wystawiam opinię dopiero po dwóch miesiacach, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że po przejechaniu kilku tys. km. zakup w ,,ciemno" był jak najbardziej OK.Polecam dokumenty załatwione profesjonalnie od A do Z.Pan Tomasz sympatyczny,życzliwy widać że nie zależy mu tylko na kasie.

Filo

Kupiony Spoko Wóz bez ściemy,polecam

Bartek,Gdańsk

Niezbyt często wyrażam opinie bo sam mam firmę i wiem jak to bywa , do Trivet trafiłem z ogłoszenia. Spodobało mi się jedno auto ale najbardziej spodobało mi się podejście Pana Tomasza , facet jasno i klarownie wytłumaczył mi co jest z autem bez koloryzowania i zatajania faktów,lubię szczerość i konkrety wiec nadawaliśmy na tych samych falach , obsługa szczera i bardzo konkretna , dziękuje i polecam każdemu.

Kamil

Auto zgodne z opisem, służy mi już pół roku i wszystko bez zarzutów. Polecam w 100%

Wojtek Mondeo

Rewelacja i w pełni profesjonalna obsluga Kupiony ostatnio samochód zgodny z opisem sprawdzony w stacji obsługi i przez nr VIN brak ściemy typu nie bity itp...(podwojny lakier na masce o której zostałem poinformowany przez telefon) polecam gorąco jeśli szukasz sprawnego ładnego auta bez ściemy ( na przebieg i bezwypadkowosci gwarancja pisemna) zadowolony kupujacy ☺

Damian

Ja kupiłem Citroena C4 ale widziałem że na placu stoją same dobre samochody . Samochód zastałem po przyjechaniu na miejsce ,taki jak w opisie na ogłoszeniu . Polecam tego sprzedawce . Pan Tomasz jest konkretną osobą . Zakup odbył się w miłej atmosferze , szybko i konkretnie . Polecam

ta jasne
@Damian

Widziałeś auta z daleka i stwierdziłeś że wszystkie które stoją na placu są dobre, no to nieźle.

Jerzy M

Dokonałem zakupu Fiata 500. Bardzo miła i konkretna obsługa z dużą wiedzą o samochodach które sprzedaja. To co dla mnie było najważniejsze to bardzo profesjonalne przygotowanie dokumentów do rejestracji pojazdu - perfekcja!nie jak w większości umowa z Niemcem.Wpis na fakturze zakupu o przebiegu i bezwypadkowosci,Zero stresu przy okienku w Wydziale Komunikacji. Tak trzymać ! Polecam z czystym sumieniem.

Rafał

Pod koniec Stycznia 2019r kupiłem w tym komisie Corsę C. Po zakupie oczywiście wiadomo - filtry i Olej i uszczelka miski bo była do wymiany i w połowie Września klocki, tarcze i szczęki normalna sprawa. Dziś autko miało przegląd techniczny który wyszedł jak najbardziej pozytywny. Polecam w 100% ten komis a oprócz tego bardzo miła obsługa :)

Tadeusz

Kupilem z Firmy Trivet Audi A4 Jeżdze nim od 7miesiecy i jestem bardzo zadowolony. Opis ogłoszenia zgodny ze stanem faktycznym Mogę śmialo polecic ???? Następne auto tylko od Trivet.

Witek

Polecam ! Samochód zgodny z opisem sprawuje się rewelacyjnie miło i szczerze

Zostaw merytoryczną opinię o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Zobacz opinie na temat firmy Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet
4.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Rzeczna 30
    42-530 Dąbrowa Górnicza