Opinie o Instal Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instal Kraków SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instal Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Kraków SA w Kraków

Kurczak

Ja też uważam, że wyjazdy za granicę,z tej firmy nie są nic warte!PS. Szczególnie do Niemiec!!! I, to wcale nie jest obrabianie koło pióra tej firmie tylko tak po prostu JEST!!!

Maro

(usunięte przez administratora) w jakiej ty firmie byles na exporcie?!?! wszyscy dobrze wiemy ze nawet za sobote na urlopie mamy odbijane około 100euro."zadowolony " dobrze napisal.nigdy nie wiesz ile zarobisz i jaka masz stawke.Boże ludzie ten hotel we frankfurcie powinni juz dawno zamknac bo to slamsy!!! Wszyscy za plecami mowia jak to jest zle a jak przychodzi co do czego to by tylek wylizali kierownikowi!!!Najgorsi pod tym wzgledem sa tam ludzie z podkarpacia i kielc poniewaz pracowaliby za 1000euro miseiecznie wy fałczywki!! Wstydźcie sie chamy i buraki!!! A podsumowując niestabiliny system wynagrodzen,fatalne warunki mieszkalne i zero szacunku.NIE POLECAM!!

prosty

Byłem z tej firmy na exporcie w Niemczech,napiszę tak hotel SYF dojazd na budowę na własny koszt na umowie 800 euro brutto na rękę1550.Powodzenia.

koko

przepraszam w sprostowaniu chcialem powiedziec firma jest super :) i tyle

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OCZYSZCZACZ ODLEWÓW w firmie Instal Kraków SA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
koko

Niestety ta firma nie jest OK i tyle!

golo

Ja dzięki tej firmie dużo osiągnąłem.Takich firm więcej.OK!

zadowolony

To jakis nie bardzo zadowolony pracownik Instal to super Firma jest bardzo wiarogodna w przeciwienstwie do innych firm jakie mamy na rynku.Kierownictwo super ,praca moze troche ciezka ale jak by bylo inaczej to bysmy nie mieli prcay wiadomo ze my robimy ta czarna ciezka prace za innych pracownikow Niemeickich .Firma na duzy PLUS

kokos
@zadowolony

ta opinie ,,kokos 12 ,,to zapewne dodal ktos z Konkurencji zeby oczernic nas Instalowcow, bo nikt nie zabiera nam kasy za urlopy a za telewizje kierownik zalatwil tak ze firma nam placi nikt w BW nie placi za telewizje .Pozdrawiam i zycze konkurencji powodzenia

kokos12

witam, pracowałem ostatnio w instal-u k-rk w niemczech. Zarobki od 1100 do 1800*(przepracowane 246h/m-c) euro za miesiąc pod warunkiem ze nie jedziesz na urlop bo za kazdy dzien wolnego odliczają od wypłaty około 115 euro za dzień do tego możesz być zwolniony za byle co. warunki mieszkaniowe tragiczne, firma nie gwarantuje dojazdu do pracy z kwatery, brak zaliczek( jak ci braknie kasy to masz problem) do tego możesz zapłacic za telewizję choć na hotelu nie ma telewizora. Często brak karty A1 a czasami dosyłają już nie ważną. Nie warto interesować się tą firmą na dłużej

Nowy LOLO
@kokos12

Witam jest 06-03 -2015 Tu się nic nie zmienia mam wrażenie ze bedzie coraz gorzej. Pozdrawiam.

Pasza

Witam, na jakie zarobki może liczyć spawacz 135?

kiko

Bo się boją, a pracować trzeba. Internet zapewnia ułudę anonimowości, więc łatwiej i bardziej szczerze się wypowiedzieć. Wypowiadają się przede wszystkim pracownicy zakładu produkcyjnego, a to jedna z gałęzi działalności firmy. Teraz jest sporo pracy, bo grube tematy weszły do firmy na początku tego roku. W tych pozostałych gałęziach działalności firmy, na plusie przede wszystkim: wypłata zawsze na czas (jeszcze nigdy się nie spóźnili, lub nie wypłacili w ogóle), wyścig szczurów nie jest tak mocno widoczny, nie każdy zrobi ci koło pióra, żeby tylko się wybić i jeśli nie narobisz sobie po drodze grubych minusów, to zatrudnienie jest w miarę pewne i można nawet zaryzykować stwierdzenie, że zapewnia pewną dozę stabilizacji, co dla wielu osób borykających się w wahaniem zatrudnienia na rynku może stanowić poważny argument.

ziko

Reasumując,gdyby było wszystko OK. w firmie "INSTAL KRAKÓW" napewno nie byłoby tyle negatywnych komentarzy!

Tak zarzadza sie w Instalu a jak kto woli we Frapolu:) Nikt z kolegow nie che Marka na zmianie , bo jego wiedza techniczna jest znikoma i szuka dla kolegow niemieckich hakow na naszych kolegow a to za slabo a to za malo i ludzie zjezdzaja teraz , go nie ma i jest o niebo lepiej kazdy robi co do niego nalezy i jest ok atmosfera na duzy plus:)

gary

A kierownik Wie że jezdzi na bani i nic nie robi.Paranoja!!! I Wie też że ubliża ludziom od najgorszych i też nic nie robi,takie zachowanie nadaje sie tylko do sądu jako MOBBING A KIEROWNIK BRONI PIMPKA ZE ON TO DOBRY CZŁOWIEK.HA HA!!! TYLKO DLA KOGO? KAWAŁ CHAMA I BU.A!ON JEST UCHOWANY A NIE WYCHOWANY! PIMPEK TO ZWIERZE A NIE CZŁOWIEK!!!

lary

W Bad Windscheim brygadzista(Papa)wielki goru.Ten gosciu nie pomaga firmie tylko szkodzi.

gienek

Witam! A co powiecie o pracy w kontroli jakości? Jakie zarobki orientacyjnie z ceryfikatami badan nieniszczacych.

KOKO

Jakie warunki mieszkaniowe "socjalne" ,są na exporcie w Niemczech, z firmy INSTAL KRAKÓW?

opc

W Bad Windscheim dalej brygadzista na podwojnym gazie na wozku jezdzi z odlewami?W Polsce to on by tak nie porobił..

ABC

Koledzy,mam takie pytanie ile w tej firmie mogę zarobić jako spawacz? Spawam w MAG-u i TIG-u,już parę ładnych lat.Proszę o szczere odpowiedzi!

kali

A gdzie ten strajk ma się odbyć?

motylek

robimy strajk

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Instal Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instal Kraków SA
2.7/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Konstantego Brandla 1

Instal Kraków SA