Instal Kraków SA

Kraków

Opinie o Instal Kraków SA

OPA 2015-07-09 20:38:05
co ile można zjeżdżać do domu to zależy od kierownika ale i tak masz niepłatny urlop da ci 5dni z tym musi być sobota niedziela oczywiście i z wypłaty zniknie ci 400euro!!!
LOCA 2015-07-09 20:41:39
Przyjeżdżajcie na lotnisko do Frankfurtu dobra robota można gnój odżucić od konia trawe kosić itp takie tu prace sie wykonuje hehe
ziom 2015-09-03 20:36:54
w instalu to praca wygląda tak umowa 1120euro i urlop w tym i niewiesz ile masz na godzine!!!
ziom 2015-09-03 20:36:57
siema 2015-10-04 22:21:58
minikka zobacz na swojego pieska pimpka i od niego zacznij
Jadzka 2015-11-03 21:37:15
Co (usunięte przez administratora)wy widzicie w tym instalu wykorzystują was jak dzieci mieszkacie w syfie i to ma być firma która wysyła na exsport gdzne warunki i wynagrodzenie ma być godne ći co to chwalą to kurwa idioci
zombi 2015-12-09 01:19:18
LEPIEJ JEST TU W INSTALU JAK W TYM GRAJDOLKU W aDZE GDZIE WLADEK NIC TYLKO WYDZIERA SIE PO LUDZIACH I ICH OKRADA TAK JAK KIEDYS BYLO U NAS PAN POZNANSKI TO KOSC A TEN NOWY TO JESZZCE MUSI SIE DUZO OD NIEGO UCZYC MALY KESZCZE JEST
ha ha he he 2015-12-31 18:02:04
panowie firma jak kazda inna. pokazcie mi firme polska w której nie okradną pracownika. chociaż wyplaty na czas. nie trzeba czekac i 3 miesiące robic za frajer. nie pasuje wypierdalac
lukas 2016-01-20 18:08:03
Teraz chłopaki trzeba sie zabrać za robotę , bo Andrzej wrócił w roli kierownika z firma Lukawski , teraz to się będzie działo .
stek 2016-01-21 17:50:44
Placa ale ile , podobno w firmie Lukawski daje 9,8 na rękę na szlifowaniu na szlajbokach to instal daleko w tyle
kot 2016-02-04 15:25:52
mam pytanie mam jechac z instalu do pracy do jakiejs odlewni w niemczech wie ktos moze co to za robota jakie zarobki itd...... prosze o odpowiedz z gory dzieki
Tyrac 2016-02-07 08:09:21
Pan Zbyszek jest ok kiero pozdrawiam go
Konio bij 2016-02-07 19:05:07
Na lotnisku jest jeden prawdziwy człowiek to jest kierownik z krwi i kości pan Zbyszek Piotrowski bardzo porządny chłop równy i ludzki i dobry fachowiec kiedyś był jego syn Piotr tez super chłop póprostu zazdrośnicy chcieli go zniszczyć pił jak każdy tam ale ma bardzo dobre serce uczciwy nie chytry pomocny mieszkałem z nim swietnie się mieszkało nie konfliktowy chciałbym go jeszcze kiedyś spotkać przedewszystkim grzeczny i kulturalny jebac zielonych Ryśków co nim robią Zygmuntów i najlepszego montera i najpiękniejszego narcyza sałatkę brygadzistę
Mutterka 2016-02-07 19:15:20
Jebac uszatkow z grishaimu i cwaniaków Wisełka największy ściemniacz lotniska fałszywe kurwy szkoda ze oni jeszcze żyją
janek 2016-02-24 16:58:01
Chujnia z grzybami. Na henningrze same znajomosci kierownik artur p . Majster jego brat marek p a odmiarowiec bratanek jakub p . Na godzinę wychodzi 6.8 Juz nie doliczaja urlopu wiec wpłaty za 230 godzin to max 1500 euro. Zawsze za mało jest Zrobione dla kierownictwa szczególnie dla Pana Romana M . Za soboty nie płacą . Soboty są ku chwale instalu . Mieszkania po 8 osób (przynajmniej na offenbachu) . Sami podpierdalacze : snajper , koala , kapral. Majster sroczyk wiecznie na kacu . W razie redukcji wywala się moneta a nie Piekarza .
ps.Bolek 2016-02-25 21:35:52
Ze stawka godzinowa to przesadziles bo wychodzi 6,5 euro Do tych na kacu to jeszcze bym dodał parę osob,a reszta w 80%to prawda.
jones idiana 2016-03-07 20:05:08
jebac grzeska zielonke cwaniak z czestochowy i zygmunt jebany scyzoryk ze popysku nie dostal od mlodego piotrowskiego ja bym im najebal za to jak go traktowali i jeszcze jeden z nimi trzymal mial zeby jak krolik i beben rysiek pies jebany nie jedzcie na lotnisko i na grishaim on zarabiaja nocki u nich sa do 24 a o 1 na hotelu a zapomnialem wielki brygadzista alkoholik adrian sajdak jak mogl z byka pociagnac mlodego piotrowskiego spoko chlop niech pije wiecej faluszywy uwaga na niego mysle ze im sie umrze
rtr 2016-03-26 11:23:32
Pracowalem w tej firmie pare lattemu na szlifierni Wtedy majstrem byl taki pppppimpek on sie jakal Ale byl taki kark prze swinia Jak mozna takom swina byc CO niedziele do kosciola A diabla nosil w sobie Odchod ludzki Niewiem czy to byl morze syn hitlera KATASTROFA On nielubil byc czlowiekiem
mironxxx 2016-03-29 17:42:04
najlepsza sytuacja była w Hamburgu.... opiekun okradł pracowników dość ze w sobotę poszli do pracy to wrócili i zastali puste szafki.... szczyt chamstwa i bezczelności bezkarnie cieszy się łupami oby spotkało go to samo i dostał porządne w....
zoll 2016-04-02 08:55:05
Który to jest ten koala bo od wrzesnia byłem na 3 budowach i wszędzie o nim gadaja ze podpierdalacz lump i alkoholik a podobno pracuje już kilka lat . Ja pracuje już 4 lata i nieznam chlopaka
IK Biuro 2016-04-03 21:09:19
A ten opiekun to okradł wam szafki ze śmierdzących całorocznych ubrań roboczych z których zgnilizna wychodziła i żaden z zainteresowanych nie był w stanie się ich pozbyć czy co ? Ludzie, piszcie co i jak na budowach w IK, temu służy ten portal co do reszty są inne portale w postępowaniu cywilnym bądź karnym i tyle w temacie.
Zuparomana 2016-04-03 23:55:14
W instalu nie jest źle ale dobrze też nie ma. Wiadomo że pracuje się od pon. do soboty i w miesiacu robi się te 240 plus minus godziny. Oczywiscie tez nam za to nie zaplacą. Ale zapewniaja hotel plus na niektórych budowach dojazdy bądź zwroty (bardzo rzadko) za bilety komunikacji miejskiej.

Dopóki wszyscy się nie zbiorą i nie zaprotestują to dalej nas beda okradac.
Dlaczego nie mozemy odpoczac w sobote tylko mamy zap.....ć ku chwale instalu ? Dlaczego jezdzimy na urlopy jak sie kierownictwu podoba, a nie tak jak chcemy badz potrzebujemy ?

Niech dadza choc do reki te 50e nawet za sobote i oczywiscie do tego niech zostanie ta pensja 1600-1750
Ale kazdy z ochota przyjdzie w sobote do pracy i bedzie produktywny.

Pozdrawiam ^^
były 2016-04-04 14:24:41
Firma zwalnia pracowników, nie przedłuża umów, nie wypłaca pensji zapisanych jako premie pracownikom szeregowym, płaci kary i nie za bardzo ma nowe roboty.

Pozdrawiam i powodzenia
były 2016-04-04 14:31:31

Pojawiające się oferty pracy są tylko przykrywką przed pojawiającymi się pozwami sądowymi pracowników.
Pozdrawiam i powodzenia
klakier 2016-04-07 20:14:21
Witam i Pozdrawiam pana Matuszewskiego tylko dlatego bo ten pan ma jaja i sie nie pie...a troche swir ale ogol ok za to reszta frajerow Przybylskich, Mrozow, Brodow, a i jeszcze stary alkoholik Kasperski
Żabkq 2016-04-08 12:55:30
Jak obstawiacie? Ile Instal jeszcze pociągnie z tymi wypłatami? Pół roku?, i kto będzie pracował na budowie na rusztowaniach?? Kierownicy. Hłe hłe
Nieudacznik 2016-04-08 20:14:28
Witam,
mój Ojciec pracuje w Instalu od 25 lat. Otrzymuje 1400 zł na rękę. Z tego powodu, że ma 62 lata, żadna inna firma nie chce go przyjąć. Życzę Wam, żebyście nie doczekali takiej sytuacji w życiu.
ENERGO 2016-05-10 19:38:04
Jeżeli jest fachowcem (dobrym monterem bo tylko tacy zarabiają)dam mu pracę i zarobi 4000 zł
kicha 2016-05-19 20:46:31
W istalu z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej pensje po 1400euro za 250godzin a Rafałek P.mówi ze bedzie lepiej zeby zatrzymać pracowników ale i tak co tydzień ktoś odchodzi do lepszej firmy lub idzie na chorobowe hehe
metry 2016-05-22 08:22:48
szkoda ze juz nie ma pana z( usunięte przez administratora )
szachty 2016-05-22 08:25:09
zarabiaja tylko dupo lizy na lotnisku i podpierdalacze pewnie po 1900euro lapowkasz pan kasperski taki klimat ma tam
kikus 2016-05-27 14:00:39
Kilka slow o budowie Henninger Turm w Frankfurcie. Majster Leszek S pozwala swoim ludzią chodzić pijanym po budowie Darek S śpi pijany w katach . Ogólnie wszyscy przełożeni czepiają się o 3 minuty a sami schodza 13 40 na przerwę do 15 . Jakub P wielki odniarowiwc a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi jeszcze ludzi nie szanuje . Dobrze ze ma nazwisko bo nawet tygodnia nie przerobił . Wniosek prosty jeśli stawiasz wodke majstrowi masz lzej . Pozdrawian i nigdy już tam nie wrócę .
popek 2016-05-28 10:07:57
Tak samo jest w Bad Windschaim psełdo majster mówi ze nie mogą jeżdzić ci sami ludzie w busie do kraju co miesiąc a sam nie lepiej robi a o alkocholu to już szkoda pisać
rychu 2016-05-31 19:40:37
pozdrawiam najlepszego kiero w instalu pana zbyszka piotrowskiego mysle ze przyjedzie ogarnac ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
gwint 2016-06-05 18:36:43
tam jest tak jak pijesz wodke i jeszcze stawiasz to jestes ok ale z tymi co pijesz to i tak cie obgadaja dotyczy sie ludzi od kasperskiego same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] medy dosc ze gnija w ogierni to jeszcze podpierdalaja sie na wzajem bardzo wporzadku jest piotrek band apacz zajebisty fachowiec niektorzy powinni mu buty czyscic skromny chlopak nie ze znim robisz to cwaniaka rznie wytlumaczy pomoze super gosc pozdrawiam go
maly 2016-06-08 21:24:07
Hej chłopaki to co piszecie to cala prawda z zarobkami to krytyka może kierownictwo z instalu obudzi się w końcu fachowcy im uciekają a ludzie którzy przyjeżdżają to parodia nic nie kumaja to biorą taką samą wypłatę Apeluję do pana Wiesława podnieś zarobki bo inaczej ludzie z biura będą musieli się przebrac i robić
ringo 2016-06-18 19:55:30
niech przyjedza pan zbyszek piotrowski jedyny normalny i ludzki czlowiek pozdrawiam go
pelemele 2016-07-05 19:53:54
czy może ktoś mi udzielić informacji jakie są warunki we Frankfurcie i kto tam jest Kierownikiem.
Jakie są zarobki na godzinę i ile godzin się pracuje.200-250?
pelemele 2016-07-07 17:29:58
gdzie pracujesz ? możesz mi udzielić więcej informacji na prv ?
jeti 2016-07-08 21:38:49
pozdrawiam pana zbyszka piotrowskiego mysle ze kiedys sie z nim spotkam prze porzadny gosc
bolek ps 2016-07-12 22:11:09
ty osle w jakim ty świecie żyjesz? co
Popo 2016-07-17 23:33:09
Witam ja pracowałem do maja u panów arturow romanow w Frankfurcie ale od stycznia zarobki z miesiąca na miesiąc grosze u nich jest za dużo myślących a nie robiących za chwilę to sami będą robić tam jesscze jedynie i myśli i robi dominator ale on ma chyba z 2500 , na rękę pozdrawiam i nie żałuję ze mnie tam nie ma
Bolo 2016-07-18 03:22:16
A kto to ten dominator
Ja 2016-07-18 15:37:50
2500 EURO ??
Janek 2016-08-03 10:19:54
Ja tez pracowalem troche w Instalu , ale za tyle godzin co przepracowalem 246 godz otrzymalem 1460 euro , zwolnilem sie od razu. Teraz pracuje w Niemieckiej firmie i wyciagam bardzo dobre pieniadze i mam delegacje placona 40 euro i wszystkie swiadczenia . Z tego co wiem moja Firma potrzebuje Monterow Sanitar Heizung , tylko trzeba znac troche jezyk Niemiecki to wezma od zaraz , podaje tel do Firmy. 0049 20393541822 Pozdrawiam Wlodek
z 2016-08-06 17:13:50
podaj nazwe firmy
jasny pan 2016-09-08 18:30:40
Była podwyzka ?
Anathemare 2016-09-26 14:10:44
Jeżeli, któryś z Panów jest zainteresowany zmianą pracy i może podjąć pracę za granicą w charakterze brygadzisty lub kierownika robót sanitarnych, to polecam skontaktować się pod tym nr. 516991271.
szzz 2016-10-02 16:29:58
Najważniejsze jest to, że atmosfera znacznie dopisuje.
Norweg 2016-11-11 19:19:38
Dziwie sie ludzia . Nauczcie sie jezyka i jedzcie do kraju cywilizowanego . pracowalem w Niemczech i nie bylo zle ale tu w Tym instalu jak czytam to mi wlosy deba staja . W Norwegii teraz jak pracuje mam stawke 190 NOK na poczatek wszystko zgodnie z podatkiem renta emertyura w zaleznosci ile godzin sie pracuje czyli czym wiecej tym wieksze wynagrodzenia + na przyszlosc renty emerytury . Malo nadgodziny powyzej 37,5 tygodniowo platne 50 % i w soboty 100% . Za mieszkanie place 5000 NOK miesiecznie ale mieszkamy w 3 w pieknym domku w gorach kazdy ma swoj pokoj wielka kuchnia lazienka pelen komfort . Zreszta tu jest obwiazek jak firma nie zapewnia socjalu odpowiedniego to jest karana . Ubior pelen to obowiazek auto zadnych dodatkowych kosztow . Imprezy od firmy przyklad na koniec roku na gwiazdke + premia . raz do roku dostajecie 10% ferie penge czyli wasz urlop czyli jak zarobisz 1 000 000 NOK rocznie to ci oddadza 1 00 000 na wakacje . + zwrot podatku w zaleznosci od stanu cywilnego maxymalnie kumpel odzyskal za caly rok 90 000 zl . a miesieczny zarobek przy 200 godzinach akurat u mnie wynosi 38 000 brutto - 35 % podatku -5000 za mieszkanie = 19700 nok netto po 0,48 gr 9850zl to juz zwykle godziny bez 50 % i 100% a raz w roku placimy polowe podatku w listopadzie . takze ludzie zachecam do nauki jezyka Angielskiego warto zycie jest tu drogie ale idzie zyc i zjezdzasz kiedy chcesz ja pracuje 4 na 2 latwiej jest sie tu przeprowadzic . niz w niemczech . niewiem kto tam wogole wyjezdza chyba ludzie bez motywacji
Zostaw swoją opinię o Instal Kraków SA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal Kraków SA