Instal Kraków SA

Kraków

Opinie o Instal Kraków SA

Żabkq 2016-04-08 12:55
Jak obstawiacie? Ile Instal jeszcze pociągnie z tymi wypłatami? Pół roku?, i kto będzie pracował na budowie na rusztowaniach?? Kierownicy. Hłe hłe
Nieudacznik 2016-04-08 20:14
Witam,
mój Ojciec pracuje w Instalu od 25 lat. Otrzymuje 1400 zł na rękę. Z tego powodu, że ma 62 lata, żadna inna firma nie chce go przyjąć. Życzę Wam, żebyście nie doczekali takiej sytuacji w życiu.
ENERGO 2016-05-10 19:38
Jeżeli jest fachowcem (dobrym monterem bo tylko tacy zarabiają)dam mu pracę i zarobi 4000 zł
kicha 2016-05-19 20:46
W istalu z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej pensje po 1400euro za 250godzin a Rafałek P.mówi ze bedzie lepiej zeby zatrzymać pracowników ale i tak co tydzień ktoś odchodzi do lepszej firmy lub idzie na chorobowe hehe
metry 2016-05-22 08:22
szkoda ze juz nie ma pana z( usunięte przez administratora )
szachty 2016-05-22 08:25
zarabiaja tylko dupo lizy na lotnisku i podpierdalacze pewnie po 1900euro lapowkasz pan kasperski taki klimat ma tam
kikus 2016-05-27 14:00
Kilka slow o budowie Henninger Turm w Frankfurcie. Majster Leszek S pozwala swoim ludzią chodzić pijanym po budowie Darek S śpi pijany w katach . Ogólnie wszyscy przełożeni czepiają się o 3 minuty a sami schodza 13 40 na przerwę do 15 . Jakub P wielki odniarowiwc a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi jeszcze ludzi nie szanuje . Dobrze ze ma nazwisko bo nawet tygodnia nie przerobił . Wniosek prosty jeśli stawiasz wodke majstrowi masz lzej . Pozdrawian i nigdy już tam nie wrócę .
popek 2016-05-28 10:07
Tak samo jest w Bad Windschaim psełdo majster mówi ze nie mogą jeżdzić ci sami ludzie w busie do kraju co miesiąc a sam nie lepiej robi a o alkocholu to już szkoda pisać
rychu 2016-05-31 19:40
pozdrawiam najlepszego kiero w instalu pana zbyszka piotrowskiego mysle ze przyjedzie ogarnac ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
gwint 2016-06-05 18:36
tam jest tak jak pijesz wodke i jeszcze stawiasz to jestes ok ale z tymi co pijesz to i tak cie obgadaja dotyczy sie ludzi od kasperskiego same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] medy dosc ze gnija w ogierni to jeszcze podpierdalaja sie na wzajem bardzo wporzadku jest piotrek band apacz zajebisty fachowiec niektorzy powinni mu buty czyscic skromny chlopak nie ze znim robisz to cwaniaka rznie wytlumaczy pomoze super gosc pozdrawiam go
maly 2016-06-08 21:24
Hej chłopaki to co piszecie to cala prawda z zarobkami to krytyka może kierownictwo z instalu obudzi się w końcu fachowcy im uciekają a ludzie którzy przyjeżdżają to parodia nic nie kumaja to biorą taką samą wypłatę Apeluję do pana Wiesława podnieś zarobki bo inaczej ludzie z biura będą musieli się przebrac i robić
ringo 2016-06-18 19:55
niech przyjedza pan zbyszek piotrowski jedyny normalny i ludzki czlowiek pozdrawiam go
pelemele 2016-07-05 19:53
czy może ktoś mi udzielić informacji jakie są warunki we Frankfurcie i kto tam jest Kierownikiem.
Jakie są zarobki na godzinę i ile godzin się pracuje.200-250?
pelemele 2016-07-07 17:29
gdzie pracujesz ? możesz mi udzielić więcej informacji na prv ?
jeti 2016-07-08 21:38
pozdrawiam pana zbyszka piotrowskiego mysle ze kiedys sie z nim spotkam prze porzadny gosc
bolek ps 2016-07-12 22:11
ty osle w jakim ty świecie żyjesz? co
Popo 2016-07-17 23:33
Witam ja pracowałem do maja u panów arturow romanow w Frankfurcie ale od stycznia zarobki z miesiąca na miesiąc grosze u nich jest za dużo myślących a nie robiących za chwilę to sami będą robić tam jesscze jedynie i myśli i robi dominator ale on ma chyba z 2500 , na rękę pozdrawiam i nie żałuję ze mnie tam nie ma
Bolo 2016-07-18 03:22
A kto to ten dominator
Ja 2016-07-18 15:37
2500 EURO ??
Janek 2016-08-03 10:19
Ja tez pracowalem troche w Instalu , ale za tyle godzin co przepracowalem 246 godz otrzymalem 1460 euro , zwolnilem sie od razu. Teraz pracuje w Niemieckiej firmie i wyciagam bardzo dobre pieniadze i mam delegacje placona 40 euro i wszystkie swiadczenia . Z tego co wiem moja Firma potrzebuje Monterow Sanitar Heizung , tylko trzeba znac troche jezyk Niemiecki to wezma od zaraz , podaje tel do Firmy. 0049 20393541822 Pozdrawiam Wlodek
z 2016-08-06 17:13
podaj nazwe firmy
jasny pan 2016-09-08 18:30
Była podwyzka ?
Anathemare 2016-09-26 14:10
Jeżeli, któryś z Panów jest zainteresowany zmianą pracy i może podjąć pracę za granicą w charakterze brygadzisty lub kierownika robót sanitarnych, to polecam skontaktować się pod tym nr. 516991271.
szzz 2016-10-02 16:29
Najważniejsze jest to, że atmosfera znacznie dopisuje.
Norweg 2016-11-11 19:19
Dziwie sie ludzia . Nauczcie sie jezyka i jedzcie do kraju cywilizowanego . pracowalem w Niemczech i nie bylo zle ale tu w Tym instalu jak czytam to mi wlosy deba staja . W Norwegii teraz jak pracuje mam stawke 190 NOK na poczatek wszystko zgodnie z podatkiem renta emertyura w zaleznosci ile godzin sie pracuje czyli czym wiecej tym wieksze wynagrodzenia + na przyszlosc renty emerytury . Malo nadgodziny powyzej 37,5 tygodniowo platne 50 % i w soboty 100% . Za mieszkanie place 5000 NOK miesiecznie ale mieszkamy w 3 w pieknym domku w gorach kazdy ma swoj pokoj wielka kuchnia lazienka pelen komfort . Zreszta tu jest obwiazek jak firma nie zapewnia socjalu odpowiedniego to jest karana . Ubior pelen to obowiazek auto zadnych dodatkowych kosztow . Imprezy od firmy przyklad na koniec roku na gwiazdke + premia . raz do roku dostajecie 10% ferie penge czyli wasz urlop czyli jak zarobisz 1 000 000 NOK rocznie to ci oddadza 1 00 000 na wakacje . + zwrot podatku w zaleznosci od stanu cywilnego maxymalnie kumpel odzyskal za caly rok 90 000 zl . a miesieczny zarobek przy 200 godzinach akurat u mnie wynosi 38 000 brutto - 35 % podatku -5000 za mieszkanie = 19700 nok netto po 0,48 gr 9850zl to juz zwykle godziny bez 50 % i 100% a raz w roku placimy polowe podatku w listopadzie . takze ludzie zachecam do nauki jezyka Angielskiego warto zycie jest tu drogie ale idzie zyc i zjezdzasz kiedy chcesz ja pracuje 4 na 2 latwiej jest sie tu przeprowadzic . niz w niemczech . niewiem kto tam wogole wyjezdza chyba ludzie bez motywacji
Pimpek 2016-12-05 00:38
Najlepiej jest w Badzie tu jest super nie to co w innych firmach
Wierny wdowiec_16 2016-12-08 18:59
Zarobki w dól wychodzi ponizej 7,20e na godzine. Podpisujesz papier za zwrot kosztow na kwartal za przejazdy do domu a dostajesz jedno wielkie zero. Coś kręcą z podatkami nie dostajemy kartek od czerwca nie ma i chyba nie bedzie chyba ze instal niedlugo ma paść !?
Mieciu 2017-01-05 14:10
Bez kitu, jak wy mozecie pracowac za 1500E i 250 godzin??? Macie wy godnosc czlowieka? Sredniowiecze Panie.
176 godzin w miesiacu, 3400 E wyplaty, kazda nadgodzina 50%, powyzej 2 godzin - 100%. Na dodatek chatka oplacona przez firme i dojazd na budowe zapewniony przez pracodawce.
Co do pracy w sob czy niedz - kazda godzina 100%, ale zdarza sie raz na dwa miesiace.
Finlandia - polecam i zycze powodzenia.
SzczurowniaInstal 2017-02-13 22:10
Nie polecam nikomu pracy w Instalu w Frankfurcie.Robisz co ci tylko powiedzą a ch**a z tego masz. Kasa marna jak i cały ten chory zarząd.Grieschaim-sodoma i gomora. Nigdy więcej tam nie wrócę.
potęga 2017-02-20 19:24
Teraz na lotnisku duzo lepiej płacą miedzy 1100 a 1400 takze tylko tu robić i utrzymywać Gwiazdorów i Paciaciaków.....
molo 2017-02-28 20:52
Witam to cala prawda o instalu warunki jak w średniowieczu a zarobki jak kierownik uważa ale przyjedzie i na niego czas a gwiazdorow da się okielznac
Misiek 2017-03-10 15:20
Zatrudniają piekarzy i konserwatorów co o robocie nie mają pojęcia ale podpirdzielać potrafią i to oni zarabiają a monterzy muszą na wszystkich zarobić i dlatego mają niższe zarobki ot cała prawda.
zibi 2017-03-12 21:51
Hej ziomki to co się teraz wyrabia w instaluje to szok jak zwykle zarobki mieszkanie Jest paru ludzi których kierownik faworyzuje a reszta to odsunieci na boczny tor większości co kierownik mówi to są kłamstwa tylko ładnie oprawione a pieniądze są dzielone według uznania

Weronika 2017-03-27 16:10
Zainteresowani pracą w Instal Kraków SA? Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy http://www.instalkrakow.pl/pl/kariera_209.html
maly 2017-03-28 22:15
Witam dzis w Frankfurcie bylo wielkie zebranie co do dalszej pracy LAG i jak zwykle przedluzyli na miesiac zeby jeszcze wiekszych dlugow narobic a powinni wziasc za dupe tylko jedna osobe ktora nonstop ulegala i uslugiwala przez wysylanie ludzi do pracy w jego prywatnym domu czyli do Klainego i ta osoba powinna poniesc konsekwencje a nie ludzie na ktorych sie to odbije o panu pisze panie Wieslawie pozdrawiam super chlopakow z lotniska
memonemo 2017-04-10 00:57
hej .obecnie jestem na etapie szykowania pozwu zbiorowego p-ko In stal kraków. poszukujemy wraz z kancelaria prawna osób , które czuja się oszukane za prace w nadgodzinach i temu podobnych . czekam na odzew. nie bójcie się . in stal zapłaci za wszystko. to tylko kwestia czasu.
kapec HH 2017-04-10 01:32
jestem za. obecnie szukam kogosia co mi sprawe przeciwko installowi dalej pociongnie. Pozew jest napisany ale brakuje mi troche dowodow. masz takie dowody na instal. Tez chce miec.narazie
memonemo 2017-04-10 01:38
hej HH. mam i to mnostwo. ksero, oryginaly, nie mam maili bo nie mialem dostepu do konta firmowego ale tak mysle to wystarczy by poslac firme na drzewo za ich chamstwo. niedlugo podam numer kontaktowy. mamy juz ponad 10 osob do pozwu. wystarczy .
Destructor 2017-04-17 22:49

i ja dodam cosik od siebie .
Od 18 września 2016 r. zaczynają obowiązywać wszystkie nowe zasady delegowania pracowników za granicę oraz przyjmowania ich w naszym kraju. Dzieje się tak za sprawą wejścia w życie ustawy o delegowaniu pracowników, która wprowadza przepisy unijnej dyrektywy. Część zapisanych tam zmian weszło w życie 18 czerwca tego roku, ale całość przepisów zaczyna obowiązywać pracodawców od 18 września.

Oznacza to, że wszystkie firmy w UE wysyłające swoich pracowników za granicę, muszą zapłacić im minimalne wynagrodzenia obowiązujące w danym kraju oraz fakt delegowania zarejestrować. Do tego pracownik powinien mieć prawo do premii i dodatków przysługujących pracownikom miejscowym.
memonemo 2017-04-21 02:30
Wchodzę w temat : Czytajcie pracownicy Instal Kraków .

W przypadku umów o pracę na czas określony zawieranych począwszy od dnia 22 lutego 2016 r. przy ustaleniu okresu wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony uwzględnieniu będą podlegały wszystkie dotychczasowe okresy zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy, a więc także okresy zatrudnienia przypadające przed wprowadzeniem zmian. Takie stanowisko prezentuje Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w piśmie z dnia 16 października 2015 r. Jak czytamy w uzasadnieniu "(...) Zdaniem Departamentu Prawa Pracy w przypadku umów o pracę na czas określony zawieranych począwszy od dnia 22 lutego 2016 r. uwzględnieniu będą podlegały wszystkie dotychczasowe okresy zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy, także okresy zatrudnienia przypadające przed zmianami. (…) Inna jest bowiem sytuacja pracodawcy, który stosując się do obowiązujących przepisów art. 33 Kodeksu pracy, wypowiada umowę o pracę na czas określony pracownikowi zatrudnionemu przed zmianą przepisów, a inna pracodawcy, który zatrudnia pracownika na podstawie takiej umowy już po zmianie przepisów ze świadomością, że przy wypowiadaniu tej umowy stosowany będzie art. 36 Kodeksu pracy. (...)".
maly 2017-05-09 19:03
Hej ziomki ostatnio we Frankfurcie oczywiscie u pana Kasperskiego zostal pibity pracownik mieszkajacy na szczurowni czyli na Grischajmie bo gdyby byly mieszkania takie jak u innych kierownikow to by nie doszlo do tego no ale po co wynajmowac inne mieszkania jak z tych ma sie dobry obryw
byly 2017-05-09 19:31
Podzielam kolegi wypowiedz i tak samo myślę jeszcze jak pracowalem w instalu nic się nie zmienilo dawno juz powinni ten hotel zamknąć a Kraków i Moers dobrze wiedza jak jest tak ze maja swich pracowników głęboko w d.....ie
grubcio 2017-05-30 09:48
Hej na lotnisko powrocila sekretarka mowie o Winniku znowu trzeba bedzie jeszcze na niego zarobic ja bym sie nie pokazal po zajsciach jakie mial z K...... teraz bedzie musial wrocic do lask i pojdzie na pewno po trupach czyli odbije sie to na ludziach Ja tylko jednego goscia tam podziwiam Czeslawa jak by chcial to by im wszystkim jajka wybral
rr 2017-06-06 20:59
a ile zarabiaja w sztudgarcie bo slyszalem ze maja po 11 na godz mnie smiech ogarnol ale udalem glupa ze wierze niewiem pocioty albo dupowlazy moga miec tyle ale tez robilem u polskich zlodzieji i 7,20 to max
Winnicjusz 2017-06-09 20:59
Ten facet, Winnik to śliski jegomość,. Mistrz montażu He he, he... Nie pobrudził się jeszcze przy pracy na budowie. teraz z Kasperskim się zagryzą . Ile inst-al kraków wyciągnie tropów z szafy ? już nie maja kogo dać.
Alcapone 2017-07-10 14:20
Pozdrawiam ekipę z heningera bandę kapusiow i dupo lizow szczególnie Pan majster Tomasz D. bo inaczej tego nie można nazwać jak starych fachowców zsylaja do domu a młodzi ci co nic nie umią zostają. Nie ma to jak w Skandynawskich krajach
Syly 2017-07-11 09:32
Siema, dostałem propozycje pracy w instalu ale z tego co tu czytam, zaczynam się zastanawiać.. poważnie taka lipa jest z zarobkami i atmosferą w firmie? Niczym w Mostostal Export z Wa-Wy który już nie istnieje???? I widzę podobna sytuacja ma miejsce tu.. przyjąć, czy nie tą prace? Zaznaczę że znam temat wentylacji, po niemiecku tez się dogadam. Warto sobie głowę zawracać ? Czy olać temat?
wujek dobra rada 2017-07-12 20:12
Pracodawca wypłaca kasę na czas, trochę jest opóźnień, niestety dużo godzin w miesiącu a za te godziny nikt tobie nie zapłaci. Tzn zapłaci ale normalnie , żadnych 50 i setek . W mostostalu tez tak było co nie? Wszystko tez zależy od prowadzącego na jakiego trafisz. ja miałem dobrego ale go już co słyszałem nie ma już w instalu. A no i jeszcze jedno. urlopy tom porażka na całego 5 dni z dojazdem. wybór należy do ciebie...
Diabeł 2017-07-21 18:21
Z Apaczem wszędzie!!!!!
kowal 2017-07-24 00:06
Podaj namiar na swoją firme znam angielski bardzo dobrze i mam doswiadczenie mój e-mail lukaszkowalewski7@wp.pl
Zostaw swoją opinię o Instal Kraków SA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal Kraków SA