Opinie o A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda w Wrocław

Ktoś Nowy wpis

Super, że piszą tu klienci i to takie miłe słowa. Szkoda, że w internecie nie ma ogłoszeń o pracę. Wiem, że to specyficzna praca i mi to odpowiada, tylko czy jest tu jakiś wakat? Interesuje mnie praca np. jako kierowca, osoba do karawanu. Jak macie info, gdzie wysłać aplikację, to też napiszcie.

Katarzyna C. Nowy wpis

Bardzo dobra firma nastawiona na spersonalizowane pochówki. Bardzo się cieszę, że ich wybrałam, bo poziom jaki reprezentują to zdecydowanie wysokie C. Opinię tą wystawiam jako zadowolona klientka.

Pracownicy do obsługi pogrzebów mają jakieś szczególne wymagania? Chciałbym załapać się tu na robotę, może być typowo fizyczna, ale stawiam dopiero pierwsze kroki na rynku pracy. Jak to wygląda godzinowo? Ciekaw jestem czy jako zaangażowana osoba, dostałbym więcej niż najniższa krajowa. Noszenie trumien to dosyć ciężka praca.

Malwina Polakowska Nowy wpis

Zakład pogrzebowy któremu warto powierzyć ostatnie pożegnanie najbliższej osoby. Moja rodzina korzysta z ich usług od kiedy sięgnę pamięcią i zdecydowanie są liderem na rynku. Polecam z całego serca ❤❤❤.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zatrudnię Panią do pracy na niepełny etat? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Stanowisko kierowcy tutaj istnieje, bo szukam właśnie roboty na cito? Pracowałem jednego razu w zakładzie pogrzebowym i jestem ciekaw jak tutaj to wygląda. Czy kierowcy pełnią też tutaj dyżury telefoniczne przy zgłoszeniach o zgodnie?

Zuzanna

Byłam klientką Zakładu Pogrzebowego Archon i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgorzata obsługująca mnie w biurze przy ulicy Borowskiej to kobieta o złoty sercu. Bardzo mi pomogła zarówno przed jaki i po ceremonii. Całą uroczystość oceniam na wzorowym poziomie.

Jan

Można wiedzieć, jakie wymagania wobec kandydatów na pracowników stawia ten zakład pogrzebowy? Widzę tu dużo pochlebnych opinii, zatem selekcja wydaje się tu być na wysokim poziomie. Czy w ogóle organizowane są zewnętrzne rekrutacje, czy raczej firma bazuje na pracownikach z polecenia?

Kaja

Dom pogrzebowy z bardzo wysokim kodeksem etycznym. Wszystkie osoby z jakimi miałam kontakt w firmie Archon to osoby z wielkim sercem, które wykonują swoją pracę z ogromną starannością i szacunkiem zarówno do osoby zmarłej jak i rodziny organizującej pożegnanie. Trudno polecać dom pogrzebowy ale ja to robię, bo wiem jak ważne jest dla najbliższych aby ceremonia pogrzebowa była dopięta na ostatni guzik.

Żadnych podwyżek to jaka kasa na start? Bo liczyłbym na wynegocjowanie spoko kwoty w takim przypadku, zwłaszcza, że branża do najłatwiejszych nie należy. Czy praca po godzinach łączy się z dodatkowym wynagrodzeniem? I jak ogólnie z atmosferą, chyba nie tak źle, skoro idzie wytrzymać kilka lat?

Aneczka

Co takiego jest kłamstwem w tej wypowiedzi? Proszę o sprostowanie. Chciałabym w niedalekim czasie aplikować, ale wolę nakreślić sobie sytuację jeszcze przed złożeniem cv. Czy docelowo można nawiązać z firmą stałą współpracę? Po jakim czasie idzie dostać stałą umowę?

Czy A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda ma ściśle ustalone godziny pracy?

Agnieszka

Serdeczne podziękowania dla zakładu pogrzebowego ARCHON z ulicy Krzywoustego. Z czystym sumieniem polecam, profesjonalne podejście, bardzo duże zaangażowanie i wsparcie. Pani Klaudia to kobieta z naprawdę wielkim dobrym sercem, bardzo wsparła mnie i moją rodzinę w tak trudnym dla nas czasie.

Czy pracownicy w firmie Archon zostają tu na lata (żeby nie napisać dożywotnio)? Niby ktoś wcześniej wspomniał o szkoleniach dla nowych pracownic, ale pytanie, kiedy takie szkolenia były ostatnio prowadzone? W sensie, kiedy ostatnio zatrudniono kogoś nowego? Mam wrażenie, że zespół jest dość hermetyczny, próżno szukać np. nowych ogłoszeń o pracę w necie. Czy w takim razie rekrutacja opiera się na poleceniach pracowniczych?

Waldemar Misztal

Dom Pogrzebowy ARCHON we Wrocławiu przy ulicy Krzywoustego to miejsce, które zasługuje na najwyższe pochwały. W trudnych chwilach strachu i żałoby, ARCHON stanął na wysokości zadania, dostarczając nam profesjonalnej, ciepłej i godnej obsługi. Ich zespół był niezwykle empatyczny, wyrozumiały i pomocny, dbając o każdy szczegół z najwyższą troską. Szczególnie podobało nam się ich indywidualne podejście - mieliśmy poczucie, że każda nasza potrzeba jest ważna i zostanie spełniona. Z pewnością polecamy Dom Pogrzebowy ARCHON każdemu, kto pragnie godnego i pełnego szacunku pożegnania dla swoich bliskich

W necie firma szukała jakiś czas temu Panią do pracy na niepełny etat, ale nie napisali, do jakich zadań konkretnie. Może tu da ktoś znać, o jaką pracę chodzi? Do pracy biurowej, czy do udziału w ceremoniach? I jak jest to niepełen etat to jest niewiele godzin każdego dnia, czy więcej godzin, ale mniej dni?

Milena Wąsik

Bardzo dobra forma pogrzebowa. Nasza rodzona korzystała z ich usług już trzy razy i za każdym razem wykazali się 100% profesjonalizmem. Polecam!!!

Danka

Widzę, że pracownicy bardzo sobie cenią pracę w tej firmie. Orientujecie się, na jakie kwestie szefostwo zwraca uwagę przy procesie rekrutacyjnym? Czy konieczne jest doświadczenie w pracy w tej branży? Czy przyjmują również osoby do przyuczenia? Bardzo chciałabym się zatrudnić w tym miejscu, ale jeszcze nigdy nie pracowałam przy usługach pogrzebowych... Umowę o pracę dostaje się od pierwszych dni? I na start, na jaką mniej więcej pensję można liczyć?

Jolanta Pazik

Z pełną odpowiedzialnością polecam Dom Pogrzebowy Archon z ulicy Krzywoustego. Bardzo pomocna i komunikatywna obsługa a przede wszystkim wysoki poziom zorganizowanej ceremonii pożegnania. Dziękuję z całego serca wszystkim pracownikom biorącym udział w ostatniej drodze mojej śp. Mamy Jadwigi.

Zainteresowana

Czytam co piszecie i nigdzie nie widze info na temat pracy grabarza. Tak dosłownie ktoś powie o warunkach? Jakie pieniądze na tym stanowisku? Średnio że 4 albo w górę wyjdzie? Umowy o pracę czy może zlecenie? Jakie są w ogóle wymagania od pracownika?

Pogrążony w smutku

Niestety nikt nie czyta opinii o zakładach pogrzebowych przed podjęciem decyzji o wyborze firmy zajmującej się pochówkiem osoby bliskiej i mi to też się przydarzyło. To co mnie spotkało jest skandaliczne! Pani obsługująca i prowadząca za rękę ludzi, którzy są w szoku bo stracili osobę bliską jest niekompetentna i chaotyczna, nie stosuje jakiejś jednej procedury, która umożliwia zaznajomienie klienta w zawiłości spraw pogrzebu (mówię o pani Grecie z Włodkowica Wrocław). Na początku informuje, ze niemal wszystko załatwia zakład pogrzebowy, a potem nie informuje, ze obowiązkiem klienta załatwienie kilku spraw osobiście. Gdy się klient oburza, ze nie był o tym informowany, strofuje go: "ja przecież to mówiłam, BO JA WSZYSTKIM TO MÓWIĘ", jakby to był argument, że to prawda. Zamówiłem duży wieniec z róż na pogrzeb mamy, a ponieważ było sporo spraw przed pogrzebem a ja blisko byłem z moją mamą to nie zauważyłem, że wieniec który zamówiłem (515 zł ) NIE ZOSTAŁ wstawiony do karawanu podczas konduktu i urna w karawanie jechała w otoczeniu pustej przestrzeni.. Ja byłem pogrążony w modlitwie i naprawdę tego nie zauważyłem, dopiero po pogrzebie sąsiedzi zwrócili mi uwagę, że żałowałem pieniędzy własnej matce na kwiaty dla matki. Poprosiłem o zwrot pieniędzy. Odmówiono mi. Pani Greta jednostronnie stwierdziła, że wystarczą przeprosiny. Skandal nie firma! Dodam, ze wieniec przywieziono, gdy ludzie się już rozeszli. Jeśli chcecie pracować w takiej niekompetentnej firmie oszukującej klientów, to nie liczcie na uczciwość. Działo się to wczoraj (21.08.2023).

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda?

Zostaw merytoryczną opinię o A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda - Wrocław

• Jak się pracuje w A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda?

Zobacz opinie na temat firmy A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Edmund Warzywoda
  • Marii Skłodowskie-Curie 49