Opinie o Roverti Robert Poszwa w Mroczeń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Roverti Robert Poszwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Roverti Robert Poszwa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roverti Robert Poszwa w Mroczeń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Roverti Robert Poszwa? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Młody pracownik 19 lat, kasa na dobry początek dla tapicera 7000, jestem mega zadowolony.

@Marcin

To brutto czy już z potencjalnymi dodatkami?

Marcin Grzybek
@Marcin

Jak tyle zarobisz NETTO TAM to daj zdjęcie odcinka wypłaty bo pięknie piszesz ale jak najniższą krajową wyrobisz to będzie super. Tak myślę

@Marcin Grzybek

Czyli to oznacza, że na żadnym stanowisku nie można na tyle liczyć? Chociaż widzę, że netto jest podkreślane, więc teoretycznie z jakimś premiami można takiej kwoty dosięgnąć?

@Marcin

Miałeś jakieś doświadczenie jako tapicer, czy bez doświadczenia tyle dostałeś ?

Daniel.
@Marcin

Marcin zarabiasz 7000 brutto czy netto?

Niemożliwe
@Marcin

Zapomnijcie o takich pieniądzach. Na początek lekko powyżej najniższej krajowej. A jak dobrze pójdzie to po roku będziesz miał z akordu 5000 brutto. Wiem bo pracowałem tam przez kilka dni i słyszałem ile tam naprawdę zarabiają nowi pracownicy.

Wiktoria Nowy wpis
@Niemożliwe

Lekko powyżej to ile dokładnie jeśli możesz powiedzieć? 100zł , 200zł więcej? Ile godzin trzeba przepracować na akordzie żeby mieć te 5tys? Po roku dają jakieś podwyżki? A jest szansa na umowę o pracę i stałą pensję ewentualnie jakieś premie? A Ci z większym stażem niż rok ile zarabiają?

Niemożliwe Nowy wpis
@Wiktoria

Plus 50 zł brutto do najniższej krajowej. Podwyżek nie ma żadnych. Jest system akordowy. Dobrze zarabiają tylko Ci co są prawdziwymi tapicerami z poprzednich prac. Nowi nawet przez rok czasu mogą zarabiać to co na umowie lub trochę więcej jakieś 300-400 brutto ale wszystko tylko z akordu.

Riczi

Praca w tej firmie to tragedia, bałagan na hali, skład śmieci na magazynie fabryka nie posiada nawet odbioru śmieci na co miasto i gmina Strzelin widocznie pozwala,brak środków czystości w toaletach pomimo pandemi,były nawet przypadki zachorowań na covid19 to właściciele nie przyjeżdżali żeby się nie zarazić a ludzie pracują cały czas bez kwarantanny liczy sie jedynie produkcja,brak bhp nowi pracownicy najpierw pracują bez umowy jeśli się nie nadają to właściciele dziękują im a jeśli ktoś się sprawdzi to czeka na umowę pracując cały czas, pełno mysz na hali w kanapach które stoją na magazynie,ludzie przymusowo wysyłani na urlopy,prócz śmiesznej umowy i podstawy pracodawca nie ma nic do zaoferowania,jedyny plus rekrutacja biorą jak leci,za jakiś czas będą rekrutować pracowników spod biedronki, nadgodziny nieodpłatne lecz wymagane przez pracodawcę,meble produkowane są na sztukę zero jakości materiały chińskie stelaże z łat budowlanych i sklejki.

Dddddd
@Riczi

Pracuje w Roverti od 2020. Bałagan jest to fakt. Ale w porównaniu z poprzednim zakładem zarobki bardzo dobre. Co ma podstawa do zarobków jeśli pracujesz w akordzie. Ja mam 6500/7000 brutto średnio. Jestem bardzo zadowolony (narobić się trzeba) Za darmo nie ma nic

Dar
@Riczi

Wiadomo kto pisze ! Robert Zar… zwolniony za nic nie robienie w tej firmie , po twoim zwolnieniu magazyn jest tak sprawny i wiadomo ze problem był w tobie hehe . Uczciwego pracodawcę oczerniać w internecie bo nic robić ci się Robercik nie chciało hehe . Firma spoko pracuje od początku , porządek i porządne meble . Materiały i stelaże jakości najlepszej a nieporządek był tylko z kimś kto nazywa się Robert Zar…… a podpisuje się Riczi

@Dddddd

I od samego początku Ci aż tyle tutaj dawali? Bo ja to też bardzo byłabym zadowolona tak szczerze

Filip
@Sylwia

Sylwia żeby każdy pracodawca był taki to w tym kraju żyło by się lepiej, kasa porządna na czas, warunki bardzo dobre, klima na hali. Rzadko spotyka się tak normalnych ludzi. Oczywiście trzeba pracować, za darmo nie ma nic ale mogę polecić z całego serca.

@Filip

A jaki jest system wynagrodzeń i aktualna płaca? Czy tak jak pisano rok temu, robi się tu na akord?

Chora firma
@Riczi

Zgadzam się w 100% ta ”firma” to jakaś kpina i porażka dobrze ze mam znajomego co jest w sanepidzie i się zajmie tym (usunięte przez administratora)

@Chora firma

A dlaczego firma miałaby się obawiać wizyty Sanepidu, skoro poza tym jednym krytykującym wpisem, więcej było takich, gdzie chwalono pracodawcę za to, że na akordzie idzie ładnie zarobić, a na hali warunki dobre i jest klima? Czy wiesz coś, co przeczyłoby tym słowom? Zastanawiam się, czy są tu szatnie, pomieszczenia socjalne i jak utrzymane?

Łowca fejków Nowy wpis
@Jakub

Piszesz "więcej było takich, gdzie chwalono pracodawcę". Są to opinie pisane przez osoby z najbliższego otoczenia właściciela. Porównaj sobie opinie na tym portalu z firmy Ropez Mroczeń. Takie same opinie pisane w tych samych dniach o tych samych godzinach, w ten sam sposób. Raz chwalą Roverti po to, żeby za chwilę chwalić Ropez. Są to dwie różne firmy znajdujące się w dwóch różnych miejscach z tym samym właścicielem.

Filip

Gorąco polecam, pracuje na pakowaniu i ciężko coś złego powiedzieć. Nowa firma z potencjałem w naszej okolicy. Te molochy powinny się uczyć

@Filip

Jaką stawkę godzinową proponują na wstępie? I jak byś określił relacje w pracy między ludźmi?

Daro
@Filip

Ciężko na pakowaniu? Dobre wynagrodzenie? Gdzie wysyłają na badania?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Roverti Robert Poszwa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Mirosława

Polecam, praca dla szwaczek jest naprawdę atrakcyjna. Wysokie stawki, nowy zakład, nowy sprzęt.

Halinka 12

Polecam, rodzinna firma z tradycjami. Pracuje tu z dwoma koleżankami dojeżdżamy razem od lat i zawsze jak ktoś szuka pracy to polecam.

Mateusz

Nowy zakład, nie ma mocnej presji, praca bardzo w porządku patrząc na konkurencję z okolicy.

Arnold

Wszystko w porządku, nie ma na co narzekać. Chociaż są tacy co choćby było idealnie to i tak coś im się nie podoba jak widać

Czy pracuje się od Pn do Pt po 8g czy są nadgodziny? Ile się zarabia na pakowaniu mebli i czy dają umowę o prace Gdzie i jakie badania robią

Witam, jak wyglądają normy produkcyjne na stanowisku tapicera ? Da się na spokojnie pracować czy cały dzień zapieprz ? Długo trzeba się szkolić żeby dostać tą max stawkę czyli 7000 brutto ?

Malwina

Byłam zadowolona z pracy w tej firmie, jednak mąż wyjechał do Niemiec i musiałam jechać za nim. Polecam.

Agnieszka

Jestem szwaczką, pracuje tu od dwóch lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Kiedyś pracowałam w Amazonie, i porównując tutaj jest o niebo lepiej.

@Agnieszka

Poważnie lepiej? To posiłki też tutaj zapewnione macie? A możesz jeszcze inne warunki porównać tak dla świadomości?

Marian

Polecam, najważniejsze że jestem ubezpieczony od tego co zarabiam. Byłem na L4 pół roku i nie musiałem się martwić jak związać koniec z końcem.

Radek

Polecam pracodawcę. Pracuje w tym zakładzie od 12 msc. i podoba mi się. Wysokie zarobki, dobre warunki pracy. Hala produkcyjna jest klimatyzoana, a to rzadkość.

Agata
@Radek

To fajnie! A macie jakies premie za wyrobienie norm?

Radek
@Agata

Tak oczywiście.

Sylwia

Premie zazwyczaj co miesiąc się dostaje, no chyba że myślisz o kwartalnych? Jakiej wysokości można się spodziewać?

Marcin Grzybek

(usunięte przez administratora) Byłem pracownikiem Roverti Robert Poszwa / Strzelin Zrobiłem wymagane badania Nie zwrócono mi kosztów Pracowałem tam ponad tydzień bez umowy co spowodowało moją rezygnacje.Za ten czas nie uzyskałem wynagrodzenia.Moje telefony są odrzucane przez kierownika Waldemara Tomaszewskiego niema On na tyle ambicji aby nawet odebrać telefon. TAK OTO POSTĘPUJE Roverti Robert Poszwa

Leszek

Polecam, pracuje na tapicerni już trzy lata i mam nadzieję że będę pracował do emerytury.

Jerzy
@Leszek

Wow, a co ci się tu tak podoba? Jaka panuje atmosfera? I ile można zarobić?

Marzena

polecam prace

@Marzena

A co konkretnie Ci się w tej pracy podoba?

Marzena
@Ewa

Wszystko jest tak jak powinno być. Kierownictwo jest w porządku, nowy budynek, klimatyzacja na hali.

@Marzena

No jak klima jest to super, a w takim razie jak do tego wygląda strefa socjalna tutaj?

Krystyna

Witam. Polecam tego pracodawcę, praca poukładana, idzie się dogadać o godne stawki z Szefostwem. Myślę że nie ma co narzekać na warunki pracy i firmę. Pozdrawiam.

Re

Witam. Czy w tym zakładzie pracują kobiety?

Mirosław

Jeden z lepszych zakładów pracy w okolicy. Miałem okazję pracować w kilku, złego słowa jak na razie nie powiem.

@Mirosław

Czyli dopiero rozkręca Pan swoją karierę tutaj? Od ilu miesięcy? Pojawiły się już może jakieś miłe niespodzianki w trakcie pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Roverti Robert Poszwa - Mroczeń

• Jak się pracuje w Roverti Robert Poszwa?

Zobacz opinie na temat firmy Roverti Robert Poszwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roverti Robert Poszwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roverti Robert Poszwa
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 108A
    63-604 Mroczeń