Opinie o Auto Handel Arkadiusz Michalski w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Arkadiusz Michalski w Piła

Beata

Polecam. Miła i fachowa obsługa, Panowie w każdej kwestii służą nieocenioną pomocą. Na pewno będę w przyszłości ponownie korzystała z ich usług.

Elwira

Wystawiam opinię jak najbardziej pozytywną. Panowie znają się na swojej pracy. Rzetelnie podeszli do tematu. Polecam !

Anita

Rzetelna firma. obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam.

Nina

Firma godna zaufania. Wszystko zgodne z wcześniejszym opisem. Profesjonalna i kompetentna obsluga. Jasno i rzeczowo wyjaśnione wszelkie wątpliwości. Polecam zakup w tym komisie!!!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Grzegorz

Od dłuższego czasu poszukiwałem auta, którym bezproblemowo będę mógł się przemieszczać. Widziałem wiele "cukiereczkow" oferowanych na sprzedaż. U Pana Arkadiuszcza znalazłem auto którym juz pokonałem kilkanaście tysięcy km bez zastrzeżeń! Oferta opisana zgodnie z prawdą, obsługa w pełni profesjonlna. Polecam

Maciej Fijołek

Firma GODNA Polecenia! Wszechstronny profesjonalizm, mega podejście do klienta, znajomość zagadnień motoryzacyjnych oraz czciwość w biznesie jest na pewno ich wizytówką. Auto w stanie idealnym, prawdziwy opis, zero tuszowania ściemy. Polecam to miejsce z czystym sumieniem gwarantuje pełne zadowolenie.

Bardzo dobry komis. Auto sprawdzone, pomoc udzielona pod kazdym wzgledem. Solidna i fachowa firma. Powodzenia i oby wiecej takich dilerów samochodowych.

Martin Kozie

Zakupione auto sprawuje się wyśmienicie, wszystko zgodne w 100% z opisem internetowym... Fachowa obsługa i pełen profesjonalizm. Jak najbardziej polecam komis i sam napewno w przyszłości będę ponownie korzystał z usług pana Arkadiusz.

Łukasz Patrykiewicz

Naprawdę polecam z całego serducha. Auto zgodne z opisem - nic dodać nic ująć. Wszystkie formalności załatwione szybko i sprawnie (przegląd, ubezpieczenie, opłacenie akcyzy, faktura - oczywiście wszystkie koszty po stronie sprzedającego, brak ukrytych kosztów). Jestem pod wrażeniem tak fachowej oraz rzetelnej obsługi. Mega Pozytyw. Panowie jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam

Robert musz

Godni polecenia młodzi przedsiebiorcy, profesjonalizm i uczciwość w biznesie jest ich wizytówką.Auto w stanie idealnym ,po awarii kompresora szybka reakcja Pana Krzysztofa i sfinansowanie naprawy .Szukasz dobrego auta, kupuj w Auto Handel Arkadiusz Michalski.

Firma godna polecenia, profesjonalna obsługa. Wszystko zgodne z opisem, auto sprawne, zadbane. Panowie tak trzymać!!! Jeszcze raz wielkie dzięki!!! Warszawa pozdrawia

Marek Paluch

Bardzo Gorąco Polecam. Profesjonalne podejście do klienta. Zakupiłem samochód od Pana Arka ponad dwa miesiące temu i jestem niesamowicie zadowolony. Przy zakupie następnego samochodu ponownie i bez chwili zastanowienia wybiorę Auto Handel Arkadiusz Michalski. Pozdrawiam

Kamil Łuszczak

Jestem zadowolony. Auto zgodne z opisem. Wszystko załatwione profesjonalnie.Wiele kosztów pokrytych przez sprzedającego, przegląd itp. Polecam

Dominika Piwońska

Polecam z całego serca. Bardzo mili panowie. Wszystko wytłumaczą, pomogą załatwić. Autko sprawdzone w ASO HONDA - stan techniczny i wizualny zgodny z treścią ogłoszenia. Jestem bardzo zadowolona z zakupu mojej nowej Hondy Civic. Nigdy nie przypuszczałam, że będę miała tyle szczęścia przy zakupie używanego samochodu. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. Pozdrawiam ????

Bogdan

Polecam w 100%. Myślałem, że używany samochód nie może wyglądać lepiej "na żywo" niż na zdjęciach a jednak... Pełen profesjonalizm i kultura sprzedaży, wszystko zgodne z opisem i informacją udzieloną telefonicznie. Pierwsze spojrzenie na samochód i już wiedzialem, że bylo warto jechać ponad 700km. Podejscie do sprzedaży na najwyzszym poziomie a rozmowa z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność. Z pewnością to nie mój ostatni zakup w tym miejscu. Pozdrawiam Bogdan

Artur Kowałkiewicz

Super Komis. Auto zgodne z opisem i w pełni sprawne. Tak trzymać Panowie. POLECAM w 100% !!!

Dominik

Firma naprawdę godna polecenia.Panowie bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta. Samochód, po który przyjechałem ponad 250KM niczym nie odbiegał od zdjęć zamieszczonych w treści ogłoszenia. Śmiało mogę powiedzieć, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, na żywo wyglądał lepiej niż na zdjęciach. Autko sprawdzone na stacji diagnostycznej (trochę słabsze amortyzatory tył, będę musiał w najbliższym czasie wymienić, ale dostałem na to rabat 300 zł) - poza tymi amorkami nie było się do czego przyczepić. Oby więcej takich sprzedawców. Polecam w 100%

Dariusz Miniszewski

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Panowie zarezerwowali mi samochód przez telefon (a nie musieli). Jechałem po niego 200 kilometrów, wszystko zgodne z opisem . Samochód super, dostałem jeszcze opony zimowe w cenie. Bardzo polecam firmę Auto Handel Arkadiusz Michalski!

Artur

Dobrego, solidnego samochodu szukałem prawie pół roku, znalazłem go ponad 500 km od domu w Pile u pana Arkadiusza. Od samego początku bardzo dobry kontakt i pomoc w dotarciu na miejsce (jechałem z synem pociągiem z Bielska-Białej). Na miejscu samochód okazał się lepszy, niż go sobie wyobrażaliśmy, wszystko zgodne z opisem, pomoc przy oględzinach, doradztwo w załatwianiu formalności, to tego dokupiłem dodatki jak super koła zimowe za "śmieszne pieniądze" i otrzymałem dwa gratisy, (a nawet trzy licząc wycieczkę objazdówkę po Pile ;),  których przecież w ogłoszeniu nie było, czuliśmy się lepiej niż w salonie! Zmęczeni kilkudziesięciogodzinną podróżą, ale szczęśliwi wróciliśmy zakupionym samochodem o 22:00 do domu. Teraz wiem, że ta wyprawa niemal na drugi koniec polski była jedną z lepszych życiowych decyzji, którą długo zapamiętam. Na koniec zabawna anegdota. Jak wracaliśmy, mówię do syna: - kuzyn też ma auto z Belgii i miał płytę w odtwarzaczu, to tu też musi być, puszczam odtwarzacz a tu Sting! Czego chcieć więcej? Dobra kawa ze stacji, rewelacyjna muzyka i szeroka droga w wymarzonym samochodzie :)

Piter

Super sprzedawcy, znający się na rzeczy. Wszystkie informacje uzyskane przez telefon zgodne z rzeczywistością. Polecam serdecznie tego sprzrdawcę ! ! !

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Arkadiusz Michalski - Piła

• Jak się pracuje w Auto Handel Arkadiusz Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Arkadiusz Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Arkadiusz Michalski?

Auto Handel Arkadiusz Michalski
4.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Naftowa 14
    64-920 Piła