Opinie o Auto Handel Arkadiusz Michalski w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Arkadiusz Michalski w Piła

Andrzej z Płocka

Dziękuję bardzo za udany zakup. Miła i profesjonalna obsługa. Wszystko zgodne z opisem. Nie przypuszczałem, że uda mi się nabyć auto, które nie będzie odbiegało od tego co widzę w ofercie na portalu ogłoszeniowym. A tu miłe zaskoczenie. Przejechałem już ponad 2 tys. KM - wszystko Ok. Oby więcej takich uczciwych sprzedawców. Polecam !!!

Roma i Krzysztof

Właściciel komisu kontaktowy, rzeczowy.Transakcja przebiegła szybko i sprawnie, dokumenty na miejscu. Auto zadbane i czyste, wszystko zgodne z opisem. Zakupilismy Nissana Juke. Samochód rewelacyjnie się sprawuje. POLECAMY !!!!

klient z Łodzi po AUDI A4

witam serdecznie przebyłem po auto kawałek drogi ale było warto !!! wszystko zgodne z opisem zarówno w ogłoszeniu jak i z rozmowy telefonicznej !!! nie bede sie rozpisywał ale JEŚLI KTOŚ TO WŁAŚNIE CZYTA bo znalazł w tym miejscu auto dla siebie do mogę powiedzieć JEDNO : JEDŹ BO WARTO ! JA JESTEM ZADOWOLONY !

Robert Bulczyk

Serdecznie polecam każdemu skorzystanie z oferty Pana Arka. Jestem bardzo zadowolony z zakupu mojego nowego KIA CEED - auto zgodne z opisem, sprawdzone w ASO KIA w Pile (lakier cały w oryginale, technicznie bez zarzutów, jedynie do czego mógłbym się przyczepić to, że led w prawej lampie słabiej świecił. Szkoda, że samochód był już po gwarancji, okazało się, że to wada fabryczna. Na całe szczęście koszt naprawy lampy w ASO KIA to wydatek ok 300 zł, na który dostałem rabat od Pana Arka). Cała transakcja przebiegła bardzo pomyślnie oraz zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Pan Arek jest twardym negocjatorem, cena była do minimalnej negocjacji, ale w zamian otrzymałem komplet drugich kół zimowych w cenie (alufelgi + bardzo ładne opony wartość ok 1200-1600 zł). Panie Arku oby tak dalej. Jeszcze raz dzięki. Koszalin Pozdrawia.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C
Leszno
JEKI

Omijać szerokim łukiem, szkoda czasu, to zwykły handlarz, który będzie każdemu chciał wcisnąć swój kit i opowieść jak to SZWET płakał jak mu sprzedawal furę.

Krzysztof Klimer

Uczciwe podejście do klienta. Samochód w 100% zgodny z opisem. Pełen profesjonalizm, bardzo fachowa obsługa. Jeśli ktoś chce kupić dobry samochód to warto pochylić się nad ofertą Pana Arka. Polecam

Kamil

Miła i profesjonalna obsługa auto czysciutkie i zgadza się wszystko z stanem idealne auto

Anna Lisińska

Polecam tego sprzedawcę. służy radą , dobre podejście do klienta, bezproblemowa pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z zakupem, transakcja przebiegła bardzo szybko i bez przeszkód. Pozdrawiam

Dariusz Rybarczyk

Kupiłem auto u Pana Arkadiusza i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. Żadnych niemiłych niespodzianek - jazda próbna, czujnik lakieru, pełna dokumentacja serwisowa, dwa kluczyki. Wszystko zgodne z treścią ogłoszenia. Szczerze polecam wszystkim przy zakupie samochodu do skorzystania z oferty Pana Arka. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

Zakupiłam niedawno auto, sprzedający na wysokim poziomie przedstawił mi wszystko co wie o autku. Samochód sprawuje się bez żadnych zastrzeżeń pozatym czyściutki. Polecam zakup samochodów właśnie tutaj.

MaciejR

Zakup wyśmienity. Auto zakupione czyste i sprawnie technicznie jak z ogłoszenia. Właściciel bardzo miły. Polecam z całego serca. Naprawdę warto ????????????

Mariusz Kuczyński

Polecam w 100%. Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo miłe i profesjonalne podejście do klienta. Zakup uważam za bardzo udany. Po blisko 4 tygodniach eksploatacji nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeszcze raz dzięki fajne autko. Pozdrawiam

Arkadiusz Michalski

Panie Karolu nic Pan mojej firmie nie zlecał. Nie świadczę żadnych usług. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą Auto Handel Arkadiusz Michalski. Proszę nie zamieszczać nierzetelnych opinii bez jakiegokolwiek pokrycia. Kolejna "fake opinia" - brak słów na takie rzeczy. Do widzenia !!!

Krzysztof Rudawski

Bardzo fachowe podejście i miła obsługa ze strony pana Krzysztofa. Polecam serdecznie.

Arkadiusz Michalski

Panie Wlodi1199 - prowadzę firmę jednoosobową, nikogo nie zatrudniam, więc proszę bezpodstawnie nie oczerniać mojej firmy. Nigdy Pan nie był u mnie zatrudniony, szkoda wymyślać niestworzone historie. Proszę nie zamieszczać złośliwych opinii bez pokrycia. Do widzenia !!!

Artur

Bardzo dziękuję komisu AUTO-HANDEL ARKADIUSZ MICHALSKI za pomoc w zakupie auta Passat B6!! Samochód był zarezerwowany i czekał na mnie 2 dni. Transakcję zawarliśmy w sobotę, w ciągu godziny udało nam się dokonać przeglądu i ubezpieczenia, aby bezpiecznie wrócić do domu. W komisie wszystko było dokładnie powiedziane gdzie i jak mogę zarejestrować samochód Zadowolony ze stanu auta, zgodnie z opisem! Polecam!

Magda

Firma godna polecenia, wszystko profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzone. Bezproblemowy kontakt, kompetentni pracownicy. Auto na miejscu sprawdzone na stacji diagnostycznej. Wszelkie formalności bardzo sprawnie załatwione.

Andrzej Kałużny

Serdecznie polecam Pana Arkadiusza i jego firmę. Profesjonalne podejście do klienta. Zakupione przeze mnie autko (Kia Sportage z 2012r. 1.7CRDI 115KM) sprawuje się bez zarzutu, żadnych niemiłych niespodzianek. Stan techniczny oraz wizualny zgodny z treścią ogłoszenia. Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego „cacka”. Przy zakupie następnego samochodu ponownie będę chciał skorzystać z oferty Pana Arka. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

Szymon

(usunięte przez administratora) !!! UWAGA NA NIEGO jak chce sprzedać samochód jest miły później jednak ma wszystko w .... Samochód popsuje się na trasie i mówi że to nie jego problem .....

@Szymon

Dzień dobry Panie Szymonie. Opisane przez Pana zdarzenie nie miało miejsca, zawsze odbieram telefony i staram się z każdej sytuacji wyjść z twarzą. Każdemu klientowi służę fachową pomocą i zawsze rozwiązuję problem. Proszę nie zamieszczać złośliwych i fałszywych opinii bez pokrycia. Pozdrawiam

Arkadiusz Michalski

Panie Biiku - ja prowadzę firmę jednoosobową, nikogo nie zatrudniam, więc proszę bezpodstawnie nie oczerniać mojej firmy. Złosliwa konkurencja pewnie zamieszcza takie komentarze. Pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Arkadiusz Michalski - Piła

• Jak się pracuje w Auto Handel Arkadiusz Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Arkadiusz Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Arkadiusz Michalski?

Auto Handel Arkadiusz Michalski
4.8/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Naftowa 14
    64-920 Piła