Opinie o Artur Kos Arkos w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artur Kos Arkos. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artur Kos Arkos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Kos Arkos w Elbląg

Emilia Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem pomoc w drodze uzyskałam błyskawicznie Pan doradził co zrobić z moja usterka wszystko sprawnie i błyskawicznie zrobione. Polecam

Czy w Artur Kos Arkos występują paczki/bony świąteczne?

Niki Nowy wpis

Hej , kupiłam 5 lat temu u pana Artura peugeota 508.Jeżdżę nim bezawaryjnie, wymiany tylko eksploatacyjne . Gorąco polecam, auta w bardzo dobrym stanie.

jacek

Będąc na myjni, zdziwiłem się, czemu szmatka jest czarna Pasta zakryła wszystko, bok przetarty I wiele innych ukrytych wad Widziały oczy co brały, ale było dobrze zamaskowane Kupując tam, dobrze patrzcie Moja ocena 4/10

Maria
@jacek

Jeśli jest dowód na tego typu zamaskowanie to przypadkiem nie można się jakoś od zakupu odwołać?

Nieistotne
@jacek

Potwierdzam wszystko zamaskowane tak żeby cieszyły oko... Po myciu dwóch wszystko wychodzi... Wszystko to co zamaskowane...

Maria Nowy wpis
@Nieistotne

Czyli więcej osób tak miało? no i firma jak się co do tego odnosi? ktoś może to reklamował w jakiś sposób?

Firma Artur Kos Arkos poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
roz_marynek

Kupiony Fiat Freemont w pełni sprawny, stan niemalże idealny, zgodny ze zdjęciami i opisem. Pojazd w rzeczywistości robi nawet większe wrażenie niż na zdjęciach. Polecam sprzedawcę, profesjonalna, miła obsługa, dobry kontakt. Polecam w 100 %.

Zadowolony

Szybka i profesjonalna obsługa wykonywana usługa z zakresu wulkanizacji nawet już przed samym zamknięciem warsztatu w awaryjnej sytuacji chętnie pomogli i nie odesłali klienta z kwitkiem,oby więcej takich warsztatów.

Polecam Pana Artura bardzo uprzejmy i miły. Pomógł nam świetnie w dobraniu samochodu i upewnił nas w przekonaniu, że auto, które chcemy jest świetnym zakupem.Nie było problemu, żeby była jazda próbna itp. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie.Do tej pory samochód bardzo się sprawdza. Serdecznie polecam???? PEUGEOT 3008 GT????

Danuta
@Tomek

Widzę, że ten komis ma naprawdę spoko opinie i widać, że nie (usunięte przez administratora) ludzi. A jak cenowo to wyszło? Ceny konkurencyjne do cen rynkowych? Z którego roku kupiliście tego peugeota?

Audi A4 B8

Z czystym sumieniem polecam zakup auta u Pana Artura. Potrzebowałem auta na już, ponieważ wyjeżdżałem w trasę. Pan Artur pomógł mi również przy sprawnej i szybkiej rejestracji samochodu, założyłem tablice i ruszyłem w podróż zrobiłem 1tys km na strzała bez żadnych problemów. Do dzisiaj mam zrobione około 3 tys km i autko sprawuje się rewelacyjnie. Gorąco polecam firmę Arkos

Iwona

Jestem bardzo zadowolona z zakupu auta z firmy Pana Artura. Wszystko zostało załatwione z należytym porządkiem i profesjonalizmem. Firma rzetelna i nie ma się czego przyczepić, bardzo miła obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta. Serdecznie polecam.

Iwona

Jestem bardzo zadowolona z zakupu auta z firmy Pana Artura. Wszystko zostało załatwione z należytym porządkiem i profesjonalizmem. Firma rzetelna i nie ma się czego przyczepić, bardzo miła obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta. Serdecznie polecam ????

Kazik

Poszukiwałem odpowiedniego samochodu od marca 2021. w maju trafiłem na ogłoszenie Pana Artura z firmy Arkos, Po rzeczowej rozmowie z Panem Arturem na temat samochodu renault espace udałem się w 350 km podróż. Ku mojemu zdziwieniu pojazd wyglądał lepiej niż na zdjęciach. Wszystko było zgodne z opisem, pojazd był posprzątany, umyty. podczas oględzin owszem znalazłem drobne mankamenty które wynikały z eksploatacji, co jest normalną rzeczą. Bardzo polecam Pana Artura, jest to facet z którym naprawdę można dojść do porozumienia. z pojazdu jestem bardzo zadowolony. W czerwcu 2021 ponownie udałem się po zakup następnego samochodu dla siostry. I tym razem się nie zawiodłem. Bardzo dziękuję i polecam tego sprzedawcę.

Lukas

Witam przejechalem 370 kilometrów w jedną stronę z myślą o zakupie samochodu z ogłoszenia i sie roszczarowalem opis z wyposażenia nie był prawdziwy z tym co podano w ogłoszeniu właściciel tłumaczył się że pracownik źle opisał wyposażenie po tym jak zrezygnowałem z zakupu samochodu panienka z okienka czyli chyba zona właściciela zachowała się bardzo źle to świadczy o wychowaniu a raczej jego braku szczeze odradzam szkoda czasu i piepieniędzy na paliwo

Witam, macie może informacje o tym czy firma ma dużą rotacje ?

Norbert

Z całą pewnością warto podzielić się również opinią o pracy ponieważ firma jest dobrym pracodawcą to zasługuje na takie wpisy.

Długi

Witam Serdecznie. Moge z calego serca polecic firme pana Artura poniewaz bylem klientem juz nie raz i za kazdym razem po kazdym zakupie wszystko odbywalo sie bardzo sprawnie i na wysokim poziomie bez zadnych problemow..POZDRAWIAM GORĄCO..

Kajko

Witam jestem bardzo zadowolony z zakupu od pana Artura z firmy ,wszystko załatwione najwyższym poziomie ,jestem zadowolony Pozdriawiam .

Klijent

Kupiłem drogie auto u tego Pana .. duzo wad ukrytych .. ZDECYDOWANIE NIEPOLECAM !!Zero pomocy ze strony handlarza

Sebo
@Klijent

Witam po pierwsze nie jestem dobrym polonistą ale niepolacam pisze się tak: nie polecam????. Proszę napisać jakie auto pan kupił i jakie były wady ukryte według pana (pan celowo napisany z małej litery) Zero konkretów do opinii Klijent.

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Kos Arkos - Elbląg

Artur Kos Arkos
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Malborska 58 lok. 1
    82-300 Elbląg