Opinie o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Tytt

Cebula to chyba z ciebie jest jak premi nie masz

Jak długo trwa proces awansu w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Jjj

Ale na co chcesz awansowac bo nie rozumiem?idziesz na jakies stanowisko i pracujesz co jakis czas zmiana stawki i tyle co chcesz na prezesa awansowac?

On

Awans nie w tej firmie, a i z podwyżki nie będziesz zadowolony, nie polecam

Uh
@On

Podwyzka w tej firmie to jest 1zł brutto to jakie 120zl netto

mirekmaslanka

Nie pacowałem,ale byłem na rozmowie o pracę. Dla mnie to jest zakład do przejęcia, przez Państwo albo do wydarzenia w powietrze. A kadrę kierownicą to do kamieniołomu niech przesyłkę łopatą kamień z kupki na kupkę.

Pr
@mirekmaslanka

Jak nie pracowałeś to po co się wypowiadasz?

Thv
@Pr

No własnie ja jestem zadowolony z pracy na produkcji praca na luzie zadnych norm jak w innych firmach ale jak ktos jest nie udacznikiem zyciowym to na wszystko bedzie narzekal kasa sie zgadza zawsze na czas premia 100% ale trzeba pracowac a nie narzekac tylko

mirekmaslanka

Zajmowali gości do roboty ,przez firmę zewnętrzną.. Nic im z tego chyba nie wyszło.. Koniec stawek kominowych prania brudnych pieniędzy i szukaniem jeleni..

Doradca Klienta

Rozmowa. W pizza hut w Toruniu. Standartowe pytania dlaczego, czy mam prawo jazdy, itp sam przebieg rozmowy na niskim poziomie. Szczególnie kierownictwo które uciekało na odp. Na konkretne pytania. I sztandarowe pytania o oczekiwania ???? Nikt za 1500 zł nie będzie obrabiał dwóch województw. A samochód,tel, to standartowe firmy a nie larytas. Po wyglądzie oraz rozmowie stwierdzam.ze firma ma niski poziom asortymentu oraz kierownictwo które boi się rozmawiać z przyszłym pracownikiem. Informacja zwrotna tel. Brak czyli jak zadzwonią to zadzwonią. A wypytywanie czy się ma rozmowę gdzieś jeszcze chodzi o konkurencję dobiją mnie.

Standartowe, finanse,rozmowa u konkurencji

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
NowyPracownik

Wszystko super tylko ludzie dziwni. Robić im się nie chce.

StaryPracownij
@NowyPracownik

Rozwiń temat. Bo chyba ty dziwny jesteś. Jak ma się ludziom chcieć pracować za takie pieniądze.

Pracownik produkcja

Dokładnie. Pieniądze są tylko trzeba pracować. Odkręcasz nakrętki a kasa sama wlatuje do kieszeni.

Nieznajomy

Jest dobrze.

Magazyn
@Nieznajomy

Jest dobrze. Premia zawsze na czas. Można sobie coś zaplanować bo wiesz że nie wezmą ci premii bez powodu. Wszystko sprawnie przebiega. Kasa wysypuje się z kieszeni.

@Magazyn

Całkowicie się z kolegą zgadzam. Kasa się wysypuje.

Produkcja

Komuna to przy tej firmie pikuś, wprowadzenie pracy na 3 zmiany z dnia na dzień - "nie podoba się to się zwolnij", na pytanie czy będzie się to wiązało ze zmianą umowy czy też podwyżką ze względu na zmianę warunków pracy - "co ci się nie podoba, jaka podwyżka chyba sobie żartujesz", praca po 12h/6 dni w tygodniu - "ciesz sie bo w innych firmach zwalniają". Wypłata - śmiech na sali za robotę po 12h przy rozpuszczalnikach, przy często zepsutych wyciągach (otwieramy bramy żeby dało się oddychać) i takiej patologi jak tam jest, (szczególnie na rozpuszczalnikach), ale widzę że w innych działach nie jest lepiej. Podwyżki w formie premii którą w każdej chwili można zabrać (a to czy ją zabiorą nie zależy od błędów tylko humoru kierownika jak również kierowniczek w labach i biurach) - tylko u nas. Wręcz wymuszanie na pracowniku przyjęcia podwyżki takiej formie, co wiadomo ma swoje zalety, tak dobrze myślicie - oczywiście nie dla pracownika, bo chorobowe, częste nadgodziny w tygodniu, soboty a i zdarzają się niedziele są płacone od podstawy - prosty rachunek kto na tym lepiej wychodzi i dlaczego w tej firmie są takie wysokie. Benefity - "nie znam nie poznałem jeszcze, to pewnie ktoś z biura", no chyba że chodzi o pamiętną Wigilię i losowanie fantów od przedstawicieli handlowych - tak parasol się przydaje zadowolony jestem. Niekompetentne kierownictwo zarówno na produkcji, idąc przez laby po biura, nastawione tylko na szczucie pracownika, mające zawsze rację, wręcz znęcające się psychicznie - to też znajdziecie w tej "pięknej" firmie - "nie podoba się to się zwolnij" już wspominałem? Nie mówiąc o umowach i kontraktach na żele antybakteryjne które są nie do zrealizowania, nawet na wspomnianych wczesniej 3 zmianach, bo "ynteligentne" kierownictwo nie przemyślało że jak wprowadzą 3 zmiany to będzie potrzeba więcej ludzi. Wszystko pod przykrywką pracy dla dobra ogółu i wszystkich Polaków bo "przecie" nawet Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podobno był, popatrzył i pokiwał głową. Ogolnie szeroko zakrojone (usunięte przez administratora), a "panowie" prezesi wielcy byznesmeni kasę na wózki ładują, bo w kieszeniach już się nie mieści. No tak na święta rzucili kilo szynki, kawałek ciasta i piękny list wychwalający jak oni dobrze zarządzają tą firmą. Troche się rozpisałem, po przeczytaniu tego co napisałem - nie polecam, w sumie co ja tutaj jeszcze robię?...

Haha

Prawda tak jest

Twój przyjaciel
@Produkcja

No co ty - na głowę upadłeś - coś Ci się pomyliło. Cała firma jest na postojowym od pięciu tygodni więc nie wiem gdzie ty jakieś trzy zmiany widzisz, żadnych paczek, żadnych kiełbas, żadnych benefitów, z kierownikiem ostatni raz widziałem się na początku marca. Firma zamknięta i tylko ochrona przychodzi pilnować budynków. Wypłaty nie ma i nie będzie. Ja liczę tylko na ZUS on nas wszystkich utrzymuje i chwała mu za to!!!

pr
@Produkcja

W sumie co ja tutaj jeszcze robię... - no właśnie - co jeszcze robisz w firmie z której warunków pracy jesteś tak niezadowolony (a może niezadowolona a zmiana płci w wypowiedzi jest nieprzypadkowa?). Marnujesz się w tej firmie bo pewnie jesteś bardziej kompetenty(a), inteligentny(a) i mądrzejszy(a) niż wszyscy kierownicy i pracownicy razem wzięci. Zmuszał cię ktoś do przyjęcia podwyżki? - trzeba było jej nie brać wogóle skoro ci nie odpowiadała.

Gff
@pr

Każdy by chciał 10 tys zarabiac a robic sie nie chce pokaż jeden z drugą co potraficie a wtedy was docenia nikt nikogo napewno nie zmusza pracowac po 12h nie wieże w takie cos a jestem tego pewien ze te osoby co potrafią cos zrobic i sie angażuja to i zarobia za 8 h pracy a jak kto mysli ze do pracy sie idzie poplątać i chce za to zarobic nie wiadomo ile no to wybaczcie tak nie ma cos trzeba zrobic zeby zarobic

Zaluje ze tam pracowalem

Bardzo nie polecam tam pracy na produkcji: po pierwsze zarobki ponizej minimum po 2 dojezdzanie psychiczne po 3 szkoda zdrowia przy tej chemi ,zero jakich kolwiek dodatkow na swieta pod gruszą nic nie ma za takie pieniadze lepiej isc za ciecie bo pewnie wiecej sie zarobi

A3456

Bardzo nie polecam tej firmy! Kwestia pierwsza: zarobki! To że marne to można się domyślić ale do tego część wypłaty najczęściej jest w premii, którą kierownictwo ochoczo odbiera. Chcę zaznaczyć że ucinanie tak zwanej premii nie jest za znaczące błędy, zależy bardziej od humoru kierownictwa. Kwestia druga: kierownicy a raczej Panie kierowniczki. Dla nich liczy się tylko picie kawy, ploteczki, siedzenie na 5 przerwach dziennie. Oczywiście liczba przerw nie tyczy się pracowników bo są mocno pilnowani jak długo na nich siedzą, ile spędzają czasu odbierając pocztę czy po prostu idąc do toalety. Pracownicy produkcji i magazynu muszą się odbijac czas pracy nawet jak idą na przerwę a także dmuchać w alkomat za każdym razem. Dobrzy pracownicy nie są doceniani przez nie jak i cała firmę dlatego też jest duża rotacja pracowników w firmie. Kierowniczki nie są chętne do wprowadzania nowych osób w obowiązki, robią to inni pracownicy, dlatego gorzej ma osoba która przychodzi do działu gdzie tylko kierownik zajmuje się dana rzeczą albo osoba która to robiła odeszła. Po trzecie: alkomat. Firma żąda od pracowników podpisania pisma że pracownicy tu cytuje "żądają" codziennego sprawdzenia trzeźwości dlatego też będą dmuchać w alkomat. Oczywiście osoby które nie podpiszą tego pisma niezgodnego z kodeksem pracy są wprowadzane przez swojego kierownika który dmucha za nich w alkomat. Ale nie obywa się bez problemów ponieważ pracownicy czekają na mrozie (trzeba czekać na portierni) aż szanowna kierowniczka skończy pić kawę, ubierze się i dopiero wyjdzie po pracownika. Efekt jest taki że zamiast wejść do pracy 7:50 pracownik odbija się dopiero o godzinie 8:05/8:10. Co jest potem wspaniałym preteksem aby obciąć wspomniane premie ( ponieważ notorycznie pracownik spóźni się do pracy oraz wychodzi o 16 więc nie ma wyrobionych 8h chociaż pracodawca jest świadomy że stawił się do pracy 7:50 i był gotów ja zacząć). O rzeczach które są nieprawidłowe na produkcji, powierzchniach wymaganych przez prawo na 1 pracownika, ustawieniu biurek już nie będę wspominać.... Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie np przez rok a potem uciec to firma się nadaje. Potwierdzam tezę poprzednika o trampolinie. Ale życzę osobom chętnym do pracy w dragonie dużo cierpliwości, nie pokazywania że się umie i chce zrobić coś więcej bo będzie to potem nagminnie wykorzystywane a wgl nie nagradzane i nie doceniane.

Pro.....
@A3456

Zgadzam sie ze wszystkim ,na produkcji jest kierownik co mu sie wydaje ze to jego firma za byle co premie ucina i utrudnia zycie, ogolnie zneca sie nad pracownikiem psychicznie kazdy wie o kogo chodzi ,tam mi sie wydaje ze pracownik dla wlasciciela jest nikim osoba kolejna a kierownictwo w (usunięte przez administratora) wlazi i sie wyzywa na pracowniku .ale to wszystko do czasu ......

Dragonxx
@Pro.....

Dokładnie. Takie rzeczy dzieją się zarówno na produkcji jak i w biurach.

Ola
@A3456

A3456 w dzisiejszych czasach raczej nie ma problemu ze znalezieniem takiego pracodawcy u którego leży się do góry brzuchem, za nic nie odpowiada, ma wieczne pretensje do całego świata i co miesiąc na konto wpływa 5 tyś zł. Jako osoby rozumne nie jesteśmy ubezwłasnowolnieni, więc jak nam nie odpowiadają warunki i otoczenie, idziemy do innego pracodawcy - nikt nikogo na siłę i za rękę nie trzyma w danej firmie ... Powodzenia...

Nnn
@Ola

Nie podlizuj sie bo czy jestes kierownikiem czy dyrektorem to i tak przyjdzie twoj czas a uwiez przyjdzie to tez napiszesz tu komentarz jeszcze bardziej negatywny bo kopną cie w (usunięte przez administratora) bez zadnych skrupulow i nie bedziesz nic warty warta dla nikogo poprostu nie podolaz to kop w (usunięte przez administratora)

Ola
@Nnn

Nie ma znaczenia kto ma jakie stanowisko ii w jakiej firmie pracuje, tylko jaki masz pomysł na siebie. zamiast szczekać na wszystko wokół, proponuję brać życie w swoje ręce i działać - taka jest różnica pomiędzy nami. Osoby, które tutaj wylewają swoje żale, niech tę negatywną energię spożytkują na zmiany w swoim życiu a nie na wieczne utyskiwanie i użalanie się jak to im w życiu zawsze i wszędzie wiatr w twarz wieje, w myśl powiedzenia - jakiegoś mnie Boże stworzył, takiego mnie masz i męcz się ze mną. amen....

Ola 2

Jakie 5 tys.? Tam ledwo 3 dostajesz

Emilia
@A3456

Sporo napisałeś o pracy w Dragon Poland... Podrążę kwestię alkomatu: czy próbowaliście jakoś negocjować to z pracodawcą, nie wspominając już faktycznie o niezgodności z kodeksem pracy. Czy były jakieś przypadki pracowników pod wpływem alkoholu, może dlatego pracodawca podjął takie dość radykalne kroki?

omg
@Ola

Chyba nie rozumiesz co piszesz a twoj sposób postrzegania jest czysto egoistyczny . Bardzo dobrze ze ludzie zwracaja uwage na to co zle dzieje sie w firmie to tylko dobrze swiadczy o pracowniku bo w odróznieniu od Ciebie zalezy komuś na tej firmie ,kolegach itp Nie mysli tylko o sobie i cytujac " Pomyśle na siebie" . Jestes egoista i myslisz o własnych 4 literach i przykre jest to że nie uważasz ze robisz dobrze. ( Wogóle smiech jak jestes jakims kierownikiem ) Pokazuje to dobitnie ze kierownictow nie interesuje sie tym co dzieje sie w firmie nie rozmawia z pracownikami itp. Sa miejsca w pracy gdzie jest super ale to dlatego ze ludzie mowia co jest nie ok a kierownictwo stara sie wprowadzic zmiany by miejsce pracy było przyjazne . Najelpije powiedziec wina pracownika bo jest niezadowolony. Myslenie ze kierownik to ktos kto trzyma wszystkich za morde i robi opier** to myslenie z komunizmu. Mamy 2020 i zarządza sie ludzmi w inny sposób niz przez zastraszanie i karanie . Istnieje tez cos co sie nazywa motywowanie nagradzanie . Ale do tego trzeba sie troche dokształcić zrobic jakiesz szkoły kursy a nie byc kiepskim kierownikiem i mówic głup** wszyscy. Jak kierownik mówi ze jego pracownicy sa zli to znaczy ze jest słabym kierownikiem i sobie nie radzi. Dobry kierownik jak uważa ze jest ktos zły to go zwalnia i szuka osób co mu odpowiadają a nie narzeka na team. A jak juz nie zwalnia niech nie marudzi a nauczy sie współpracować z tymi ludzmi, niech podniesie im kompetencje rozmawia szkloli a nie mowi ze ktos nie ma pomysłu na siebie. (usunięte przez administratora)

Aga

Słaba instrukcja jak otworzyć butelkę z rozcieńczalnikiem.Rozumiem że jest to zabezpieczenie ale dwie strzałki na nakrętek to za mało.

i ktos nie wytrzymal i napisal w końcu prawde ale to i tak nic nie da bo zarząd ma to gdzieś wazne ze ich stac na wszystko to sie nazywa życie ponad stan Ciekawe czy pan Kazimierz czyta te komentarze A moze synowie mu czytają???

Emilia
@456789

Choć Wasze opinie o nie zachęcają to chciałabym dowiedzieć się, jakie są godziny pracy w Dragon? Konkretnie chodzi mi o stanowisko specjalisty ds. ochrony środowiska. To jest praca zmianowa?

@Emilia

W biurze praca to jest inna bajka to tak jak by byly dwie inne firmy zle sie traktuje magazyn i produkcje. Najgozej produkcje urobią sie w tych smrodach kurzach a?maja ich za nic

@Emilia

Tam jedna?zmiana pewnie 8 do 16

@Tdvb

Zmiana 8-16. Ogólnie w tym dziale to wyzysk pracownika i zwalanie wszystkich rzeczy które nie chcą robić inne działy na właśnie ten.

Wigilia

Jak tam po wigili podobno na bogato było

@Wigilia

w 2019 nie było wigilii bo szkoda pieniędzy

@pracownik

W tej pseudo firmie to na nic nie ma pieniedzy na swieta nic pod grusza nic wyplaty marne ludzie niechca robic o co tam chodzi ?

Darek

Czy ktoś wie dlaczego ta firma non stop poszukuje przedstawicieli handlowych?

Domyśl się
@Darek

Sam sobie odpowiedz na pytanie.jak szukaja to znaczy ze ludzie nie chca pracowac jaka firma tak pracownik pracuje

Klon

Tak!!!!!? Do ułożenia na palecie biedaki

@Klon

Dobrze ze nie za paletą

Mikołaj

Jak tam ekipa paczki na mikołaja dawali ha ha

Drpoland

NIE POLECAM Firma rodzaju trampolina - wyrob sobie rok doswiadczenia i szukaj pracy gdzie indziej. Warunek konieczny! ALE LICZ SIE Z NIEDOWLADEM MOZGU. Zarobki MARNE... Niestety firma popada w dlugi i nie ma kasy dla(usunięte przez administratora) (takie informacje dobiegly mnie od kierownictwa). Zarabia tylko kadra kierownicza no i prezesi rzecz jasna. Reszta to pionki. UWAGA: jesli dają Ci premie wywalcz o aneks do umowy gdzie premia idzie Ci do stalej placy a nie jest jako dodatek!!! Ostrzegam rozsadnych ludzi, nie angażujcie sie, nie starajcie sie, nie myslcie ze jestescie wyjatkowi!!! to sciema, kierownicy manipuluja ludzmi. Mowia o rozmowie za dwa tygodnie obiecujac podwyzke, a potem dowiadujesz sie ze firma nie ma pieniedzy, ale chetnie przy tej samej rozmowie dorzucaja Ci obowiazkow...KPINA Co ciekawe firma moze wizualnie i wyglada, ale nie dajcie sie skusic. Na szczegolna uwage zasluguje brak klomatyzacji na dziale rozpuszczalnikow... Nie da sie tam pracowac. OTWIERAMY BRAMY ZEBY WIETRZYC SZKODLIWY SMROD. Smierdzi tak ze az glowa boli. Co toma byc?!??!?! Jak mozna na cos takiego pozwolic zeby ludzie tam pracowali i placic (usunięte przez administratora)!!! TRAGEDIA!!! Moze warto by zarzad tam prowadzil "owocne" debaty. WSTAWIC IM TAM OKRAGLY STOL!!!! Do kierownikow: idzcie po rozum do glowy!!! Docencie ludzi ktorych macie ( i nie mowie tu o kierownikach bo oni sa nie do ruszenia). LUDZIE SA TAM TRAKTOWANI JAK MASZYNY DO ZBIJANIA KASY. Wymyslanie niedorzecznych progow, manipilacja, wyzysk to MOTTO tej firmy. OSTRZEGAM A JAK COS BAWCIE SIE DOBRZE☺ DLA ODWAZNYCH: OD GODZINY 14.00 DO 14.30 POKOJ SOCJALNY ZAJETY PRZEZ KIEROWNICTWO - dla laika nie wchodz i trzymaj sie z daleka bo komitet odprowadzi Cie wzrokiem do drzwi... Sorry 15 minut przerwy to Twoj przydzial. Nie licz na wiecej!

@Drpoland

No w końcu. Ktoś konkretnie opisał jak jest w tej firmie moge tylko potwierdzić z pieniedzmi tak jest niestety obiecuje podwyzke ludzia 6miesiecy po czym mowi ze nie ma i nie bedzie jak mozna tak pracownika robic w balona wstyd!!!!

Zmotywowany

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko PH. Czy mógłby ktoś napisać jaka atmosfera, warunki?

Jakub
@Zmotywowany

Firma na tym stanowisku oczekuje doświadczenia w branży budowlanej. Oferuje wynagrodzenie stałe oraz realny system premiowy uzależniony od wyników pracy, szkolenia i dodatkowe świadczenia pracownicze: karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie. Nie znam atmosfery w pracy, ale może podpowiedzą Ci osoby, które pracują na tym stanowisku. Daj znać, czy zdecydujesz się złożyć CV.

niki
@Zmotywowany

Absolutnie nie polecam!!!!!! dalej nie będę pisała ....

Nik1234
@Zmotywowany

Ja tez nie polecam I tez nie będę pisał Ale powiem tylko jedno 10 razy sie zastanow z za 11 razem juz będziesz wiedział wszystko Ogólnie NIE POLECAM

Teresa
@Nik1234

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że na forum GoWork.pl wchodzą osoby, które poszukują konkretnych, a przy tym rzetelnych informacji o danym pracodawcy - w tym przypadku o firmie Dragon - Wytwórnia Chemiczna. Dlatego byłoby dobrze, jakbyście jednak napisali, dlaczego nie polecacie nam tego miejsca zatrudnienia. Czy chodzi o zarobki, czy może o niewłaściwe traktowanie pracownika? W czym tkwi problem?

Ty Jon
@Teresa

I traktowanie i zarobki już wiesz wszystko !!!!!!!!!!!

@Ty Jon

Skoro uważasz, że zarobki są problemem, to może będziesz tak uprzejmy i przedstawisz, jak one się kształtują? Chciałbym również wiedzieć, czy pensja osoby zatrudnionej w firmie Dragon składa się z samej podstawy, czy również z ewentualnych premii? Sprecyzuj, proszę, tę kwestię.

mark.
@Artur

Artur- z rynku, są przecieki, że PH jest na własnej działalności ( informacja z zeszłego roku ). Przy małym zusie to możesz jest ok. Ale jak po dwóch latach zus będzie płatny w pełnej kwocie to szału nie ma. PH - w łódzkim jeździ ( jeździł ) skodą fabią - samochód oklejony.

@mark.

Nie wiem, czy to dobra informacja, jeżeli okazałaby się ona prawdą. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to duża odpowiedzialność. Zastanawia mnie w takim razie, czy w pierwszych miesiącach można liczyć na wsparcie od firmy Dragon? Zakładając, że dana osoba nie prowadziła nigdy działalności gospodarczej, to na pewno chciałaby otrzymać wskazówki oraz pomoc w ogarnięciu podstawowych kwestii. Wiesz może, czy firma pomaga w tym zakresie? To bardzo ważne.

Oku

Potwierdzam tak magazyn pracował

Nik1234
@Zmotywowany

Nie pchaj sie tam po szukaj spokojniejszej firmy teraz to jest juz patologia no chyba ze lubisz byc wykorzystywany to bardzo prosze po tym co widziałem jak sie tam robi to mam dosc pracował em w paru firmach ale takiego kabaretu jeszcze nie widziałem Produkcja Ogólnie to wszystko w rozsypce nic poprawnie nie działa psuje sie co jakis czas każda maszyna i braki produktów są codziennie kierownik na dziale wodne chyba sie w głowę uderzył bo zachowuje sie jak właściciel zakładu bardzo wymagający chciałby miec zrobione ale czasami niea kim robic bo ludzie juz są przemeczeni moim zdaniem powinien zmienić zachowanie do pracowników Zarobki to jest jakas jałmużna a nie zarobki zeby pracownik produkcji nie mugl zarobic pracownik ze stażem (5-6i wiecej lat) moze wyjść ponad 3000tys Warunki w niektórych przypadkach bardzo szkodliwe NIESTETY NIE MA ZADYCH DODATKOW ZA PRACE W SZKODLIWYCH WARUNKACH A TU TAKIE SA!!!!!!! OGULNIE CHAOS I PAPIEROLOGIA

Hgf

100% prawdy wszystko sie zgadza co napisane jest

Danuta
@Hgf

Dragon chce właśnie zatrudnić kogoś na stanowisko Asystenta działu zakupów. I muszę powiedzieć, że bardzo zaciekawiła mnie ta oferta pracy. Czy ktoś z Was zechce mi powiedzieć, jaki jest właściwie zakres obowiązków na tym stanowisku?

@Nik1234

Chlopie po 5 latach chcesz 3 tys jak po 20 latach 3 tys nie zarobi sie tam to co ty chcesz .szkoda gadac

Sebastian
@Aaa

Czy kwota, o której piszesz to podstawa i do tego dochodzą jakieś dodatki takie jak premie czy płatne nadgodziny?

@Sebastian

Ze wszystkim

Czesław
@Nik1234

Jakie to są szkodliwe warunki w tym zakładzie? Rozumiem, że przy podpisywaniu umowy i wizycie u lekarza medycyny pracy nie miałeś wyszczególnionych szkodliwych warunków pracy?

Pan

Co z wami skończyły sie tematy na DRAGONA Moze ktos cos napisze nowego

dad
@Pan

Nie skończyły się tylko szkoda czasu na taką firme żeby pisać komentarze ludzie już się poznali i nikt tam nie chce pracować...

Don

Pracowlem w Dragon kilka lat (prawie 5). Jeszcze za czasów magazynu w olszanicy. (usunięte przez administratora) kił i mogiła. Zarobki marne, nadgodziny nie płatne, praca bardzo fizyczna. Własciciele buraki, wulgarne, skąpe. Brak paczek, bonów itp w każde swięta. Na sylwestra po lampce szampana na korytarzu w 5min. Patrzenie na siebie bez słowa....i do roboty. Zastanawiam się o założenia sprawy za nadgodziny, pracę w soboty za DARMO, inwentaryzacje co 2 tygodnie po godzinach za DARMO!!! Przez prawie 5 lat uzbierała się pokaźna suma. Mam świadków, i dowody. Się zobaczy...

@Don

Jak to za darmo? Pracowałeś za darmo i nie zgłaszałeś swojego sprzeciwu wcześniej? Jaki był tego powód, bałeś się zwolnienia jak rozumiem? Ciekaw jestem jak rozwinie się Twoja sprawa, daj znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k - Kraków

• Jak się pracuje w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 21 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Kandydaci do pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
1.9/5 Na podstawie 1780 ocen.
  • Powstania Listopadowego 14
    30-298 Kraków