Opinie o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Rtx

Jak to nic? Jest pomieszczenie socjalne z rejestracją czasu jedzenia i filmami propagandowymi oraz toalety jeszcze bez rejestracji czasu s*ania i bez filmików propagandowych :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k odbywa się również w języku angielskim?

Alibaba

Wydaje mi sie ze raczej nie ale nie jestem pewny..

Najlepsza praca, pozdrawiam przeserdecznie!

Były pracownik zakupow

Czy dalej pracuje tam kierowniczka Jadwiga? Czy dalej jest (usunięte przez administratora) w jej wydaniu? To była najgorsza praca i firma i oczywiście przełożony jakiego miałem. Jadwiga- nic nie umie, nie rozwija się, chodzący kompleks. Stad to poniżanie pracowników

Sebastian
@Były pracownik zakupow

Jak długo tam już nie pracujesz, bo mogło się wiele zmienić na plus od tamtej pory. Odszedłeś bo nie dogadywałeś się z kierowniczką, czy były też inne sprawy? Możesz wyjaśnić?

@Sebastian

Bo kierowniczki myślą że są nie wiadomo kim szacunku troche ludzie do pracownika bo pracownik zostanie a kierowniczki nie będzie

Texas ranger
@Były pracownik zakupow

(usunięte przez administratora)to nic w porównaniu z nie jaką (usunięte przez administratora) ta to była niczego sobie dyrygentka. Czy pracuje tam nadal?

Dżad

To oznacza, że jednak czytają opinie o sobie i je usuwają :)

J23
@Były pracownik zakupow

Ryba psuje się od głowy.

To ja
@Były pracownik zakupow

Pracowałem tam jakiś czas temu i można było polegać na Jadwidze. Szukaliśmy optymalnych rozwiązań. Zawsze można bylo się jej poradzić i nie miałem problemu z otrzymaniem odpowiedzi. Ja wspominam współpracę z nią pozytywnie.

Ona123
@Były pracownik zakupow

Ja mam inne zdanie, Jadwiga zawsze pomogła jeśli tylko potrzebowałam, znajdywała czas aby cos wytłumaczyć. Ogólnie ludzie w dziale zakupów są bardzo ok i zaangażowani.

@Były pracownik zakupow

W tej firmie na da się rozwijać a jak ktoś uwaza ze sie da to jest tylko na najwyższych stanowiskach i tak piszą

Doradca Klienta

Rozmowa. W pizza hut w Toruniu. Standartowe pytania dlaczego, czy mam prawo jazdy, itp sam przebieg rozmowy na niskim poziomie. Szczególnie kierownictwo które uciekało na odp. Na konkretne pytania. I sztandarowe pytania o oczekiwania ???? Nikt za 1500 zł nie będzie obrabiał dwóch województw. A samochód,tel, to standartowe firmy a nie larytas. Po wyglądzie oraz rozmowie stwierdzam.ze firma ma niski poziom asortymentu oraz kierownictwo które boi się rozmawiać z przyszłym pracownikiem. Informacja zwrotna tel. Brak czyli jak zadzwonią to zadzwonią. A wypytywanie czy się ma rozmowę gdzieś jeszcze chodzi o konkurencję dobiją mnie.

Standartowe, finanse,rozmowa u konkurencji

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
PH

Polecam pracę PH. Podstawa 2.5 koła. Jak się troszkę postarasz to i 20 ‰ premii można wyciągnąć. Fajna atmosfera i ogólne warunki pracy.

B
@PH

Tam by chcieli zeby robic charytatywnie

Szok
@PH

I to jest praca i pensja godna polecenia? Chyba 10 lat temu .

Ii
@B

Po nowym roku zeby w ogóle mial kto pracować na produkcji

@Ii

Racja

@Pawel

To sie zgadza coraz częściej sie zwalniaja ludzie którzy pracowali kilka lat i zawsze mozna bylo na nich polegac...

Racja
@Alibaba

A mi się wydaje że dopiero zaczną zmieniać pracę na lepszą w tej firmie ciężko o dobre zarobki i jakieś dodatki

@Racja

Tez mi sie tak wydaje jak tak dalej pójdzie to na wiosne nie bedzie mial kto robić

@Alibaba

Myśle ze się mylisz :) są tacy którzy nigdy się nie zwolnią :)

@X

Haha tez tak myslalem ????????ale jednak mozna i mam przyklad

Kto taki?

A jaki on stary 5 lat może popracował

XYZ
@????

Twardy jest, że tak długo wytrzymał

Elżbieta

Dzień dobry, czy ktoś napisałby mi jaka atmosfera pracy jest w firmie Dragon? Jak wyglądają relacje między pracownikami oraz na linii pracownik-pracodawca? :)

@Elżbieta

Pracuje już sporo lat na produkcji ,moge śmiało polecić firmę ,umowa o prace na pełny etat ,premia ,wyplata zawsze na czas ,na swieta paczki itd nie mam żadnych zastrzeżeń, kultura od kierownictwa na spokojnie sie pracuje

@Elżbieta

Tam nie ma atmosfery albo panie po 50 które siedzą cicho albo gowniary które myślą ze robią wszystko a tak naprawdę nic oczywiście pod kierownictwem pani Beaty starsza kierowniczka mistrzyni zamieszania ktora sie zwalnia juz 6 miesiąc ????????narzeka na zarobki ale dalej pracuje

Jjj
@Pawel

A co tak tej beaty uczepiliście się co z nią nie tak

Atmosfera
@Pawel

Czy tam jest zła atmosfera ze tak na ta beate narzekacie z babami to jest prawda ze beda sie zarly chlop z chłopem wypije i jest spokoj a baba z baba beda koty darły

Nic
@Jjj

No i macie odpowiedz!! Były pracownik wypisuje głupoty o pracy i o pracownikach tylko po to aby zrobić jak najwieksze zamieszanie i obrażać wszystkich którzy mieli go tak naprawdę gdzieś!

Nowa
@Elżbieta

A jak jedna Ewa Tylko w jednym miejscu pracuje A my wszędzie każdy powinien wszędzie pracować nie tylko jedno stanowisko A resztę zapomnieć poprostu trzeba mieć wzgledy nie da się tak pracować każdy wszędzie A Ewa tylko jedno miejsce dramat gdzie kierownik na wodnym.

Ludzie
@Nowa

Ludzie nie wypominajcie sobie na forum bo to jest żałosne ,jaki macie problem rano powiedzieć kierownikowi przed pracą co was boli i rozwiąże takie problemy tak mi się wydaje No chyba że boicie się tak powiedzieć bo bedzie wiadomo kto ma problem a tak to z ukrycia piszecie ,może jest dobra na tym stanowisku i dla tego tam pracuje ,a tu dochodząc do tego kto piszę to pewnie beata po przeczytaniu komentarzy bo jest na nią troche komentarzy to się pewnie chce zrewanżować teraz ...problemy miedzy sobą załatwiajcie a nie na forum :)

Naiwni
@Ludzie

No niektórzy naprawde mózgu nie maja! Beata też pracuje na tym samym stanowisku od dłuższego czasu wiec co za sens wypisywać o innych! A skoro pracuje dalej we firmie to na logike po co miałaby wypisywać tu na forum o pracy i sama sobie robiła pod górkę!

....
@Nowa

A wyszło teraz że beata jest kierowniczka zamieszania wszystkich buntuje i obgaduje

Kobieta
@....

Szkoda ze tak pozno późno wyszło. Byly pewne osoby ktore odeszly z jej powodu a super sie z nimi pracowalo.

Jest super

dsfcd
@Nowa

No własnie gdzie kierownik niby wszyscy mamy robic na zmiany a jednak nie wszyscy robią gdzie jakas sprawiedliwosc

@dsfcd

Ta firma nigdy sie nie zmieni caly czas to samo .Sprawiedliwosci brak wyzysk i nic więcej Gotowi do loteri swiatecznej juz wszyscy haha szprotki jadą

Dobrze tam gdzie nas nie ma

Dobrze jest nie ma co psuć (Pozdrawiam Rozpuszczalniki )JOŁ

@Dobrze tam gdzie nas nie ma

Dokładnie rozpuszczalniki zawsze się trzymaja razem ????

A
@Dobrze tam gdzie nas nie ma

Z pewnością

Kielbasa

Impreza lux liczę na jeszcze jedna na koniec wakacji

Xxxx
@Kielbasa

Tez popieram

Piwkoo
@Kielbasa

W końcu jakaś fajna zabawa :-)

Www
@Piwkoo

Teraz czekać na wigilie

Byku

Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z romansami w tej firmie?

Trolu
@Byku

No jak o co nie patrza roboty tylko jak psy latają za suczkami

No może i tak być

Polo

Nie dziwie się ze po przepracowaniu 20 lat w jednej firmie na jednym stanowisku jestes tak zazdrosna o swoją koleżankę aniu

rozbawiony

Zawsze mnie bawi jak widzę takie komentarze ???? weźcie się ludzie może za robotę i trochę zaangażowania bo po siedzeniu tutaj i pisaniu takich farmazonów na pewno wiele nie osiągniecie :) żal was, ze w taki sposób wyrażacie swoje frustracje, No ale taka natura ludzka xd

Miki

@Edward Takie komentarze na forum publicznym są niestosowne i nieprofesjonalne nie uważasz? Nie wiem już jak wielka frustracja i zazdrość przez Ciebie przemawia a złość targa tobą tak wielka że nie jesteś w stanie napisać poprawnego stylistycznie zdania bez literówek... Jak pewnie sam zauważyłeś ta praca ma na Ciebie zły wpływ więc może pora ją zmienić a nie sączyć jad i komentować sprawy o których nie masz pojęcia . Zarówno Tobie jak i otoczeniu wyjdzie to na dobre . A może kto wie... w nowej pracy też kasa będzie Ci się wysypywała z kieszeni . O ile oczywiście wykażesz więcej profesjonalizmu .

Yogi
@Miki

Komentarz wyżej w punkt! Zazdrość to naturalna sprawa i można ją zrozumieć, do momentu gdy nie jest okazywana w sposób tak żenujący i pozbawiony konstruktywności. Być może dlatego właśnie osoby z takimi problemami nie dostają awansu, ponieważ emocjonalnie nie są na to gotowe i nie udźwigną wymagań, których oczekujemy od osoby na stanowiskach kierowniczych :) Zazdrość wyrażana w ten sposób nie prowadzi do niczego dobrego a wręcz przeciwnie może oznaczać problemy natury psychicznej. Z dobrego serca proponuje udać się do psychologa zanim „ból (usunięte przez administratora) zacznie mieć powikłania :) pozdrawiam

@Yogi

Teraz to by się przydała wigilia z wódeczka oj działo by się atrakcje by były

Zazdrosny jas
@Miki

Czyli Edek ma rację, już po romansie.a było tak jajcarnie cała logistyka miała ubaw po pachy.

Ada adelajda
@Polo

20 lat i bez awansu.to są jaja!!!

Nitroman z Choroszczy
@Hihi

zamiast wódeczki można wziąć Nitro z produkcji

Romek

Bardzo dobra firma, kasa na czas , zarobki godne, kierownik wymagający ale sprawiedliwy. W piątki zawsze ryba na stołówce. Świeży sok z owoców bez ograniczeń w szatni dla każdego. Paczki świąteczne zawsze bardzo duże. Dbają i szanują pracownika.

@Romek

Najgorsza praca w jakiej pracowałem

Kinga

Super praca, polecam !

Hah
@Kinga

Jak ta firma agonię przechodzi cofają się zamiast rozwijać nic nie jest sprawne !!!

@Hah

Czyli dalej bez zmian haha strata czasu i nerwów dobra praca na chwilę podłapać doświadczenia i uciekać

Ha

Ale jakie ty chcesz tam doświadczenie nabrać jak tam nic nie jest tak jak ma być gonią gonią i jeszcze raz gonią No i brak premi to standard

Artur
@Ha

A ile wynosi sama podstawa w Dragonie? I czy są jakieś perspektywy na awanse w tej firmie? Można się tu rozwijać zawodowo? :) Daj znać bo zastanawiam się czy tu aplikować, a opinie są... różne. :)

@Artur

Najniższa i coś premi na którą musisz zasłużyć to tak jak by bez premi było to sobie policz ile to jest

Kingaa
@Artur

Na jakie stanowisko ? Nie słuchaj ze najniższa bo to nie prawda ..

@Kingaa

8 osób się w sierpniu zwolniło to raczej kokosów się nie zarabia

Kinga
@Ok

Nie zapomnij dodać ile lat pracowali… i nikt z nich nie miał najniższej krajowej

Dd
@Kinga

Dobra nie zachwalaj dziewczyno bo i tak nie podniesiesz swoją opinią firmy w dobrym kierunku ,niestety firma ma zle opinie i tego nie zmienisz tak szybko

Hossa
@Dd

Ci zadowoleni nie siedzą na goworku. A że polska to kraj smutnych ludzi to więcej opinii negatywnych.

Hossa

Warunki zatrudnienia poznajesz przed podpisaniem umowy. Po co plujesz jadem? Dostajesz mniej niż to na co się umawiałes? Za miskę ryżu pracujesz? Policzyć Ci ile misek ryżu możesz sobie kupić za minimalną pensje?

Jaro
@Hossa

I co z tego że kupisz więcej misek ryżu jak nie zmienia to faktu że za taka pracę w warunkach takich szkodliwych to są bardzo marne pieniądze 2 najniższe krajowe to na start powinno być

Moccc

Praca i zarobki są Ok ! Atmosfera tez, jestem zadowolony zwłaszcza ze swoich współpracowników

Beata c
@Moccc

No to chyba w innej firmie pracujesz

@Beata c

Idź juz spac

Beata c

No cóż prawda boli

Krzysiek

Jak dla mnie mega dobra praca z wieloma możliwościami, duży rozwój i duże szanse na lepsze stanowisko

@Krzysiek

To teraz się popisałeś

@Krzysiek

A jak wyglądają te możliwości w Dragonie? :) Jeśli chodzi o rozwój to jak często można spodziewać się szkoleń organizowanych przez pracodawcę i z jakich obszarów one są? Co do tych szans na lepsze stanowisko... To jak można sobie na to zapracować? Co jest brane pod uwagę przy ocenie pracownika ubiegającego się o awans?

Sciema
@Elżbieta

Nie słuchaj nic, tam się idzie zarobic pieniądze nic więcej i stracić premie za widzi mi się kierowników

@Sciema

Raczej nie słuchaj tej opinii, to ewidentnie desperat który nic od siebie nie daje tylko wiecznie ma pretensje :) wszystko się da osiągnąć

Jjj
@Ccc

To chyba nie pracowałaś w innych firmach i nie wiesz co to rozwój

@Jjj

Wiem co to rozwój i nie w jednej tylko w kilku pracach jak juz, zatem porównanie mam duże a jak ci nie pasuje to czemu dalej pracujesz ?

Gg
@Ccc

Właśnie nie pracuje już

Cc
@Gg

I bardzo dobrze :) wiec nie wypowiadaj się jak nie wiesz jak jest teraz :)

Ooooo
@Cc

No właśnie dobrze wiem jak jest

Ja na szczęście też

@Paweł

I tak trzymać szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego ,chemia szkodliwe warunki a dodatków brak

@Sciema

Hej, możesz napisać za co w takim razie można stracić premie w Dragonie? Podasz jakieś przykłady? Jakie są w ogóle warunki jej dostania i ile ona wynosi? Jak często zdarza się, że ktoś ją straci?

@Elżbieta

No właśnie też się zastanawiam za co premi brakuje a nikt nic nie mówi za co zabrana

Beata

Wypłata na czas, premia jest, podwyżki są, fajni dyrektorzy, atmosfera tez dobra, polecam :)

@Beata

Duzo prawdy tylko pasuje zeby zaczęli godnie płacic bo ze na czas to ok ale więcej zeby było na wypłatę ,bo jak 5 lat temu zarabiało się dajmy 3 tysiące to dalej tyle się zarabia a ceny za 5 lat w górę poszły 25

@Beata

25%

Taaa
@Ok

Ja pracuje pare lat i zarabiam więcej z roku na rok, wystarczy pracować a nie narzekać

Nuha
@Taaa

A ile więcej z roku na rok 1zl to też mi kokosy

@Nuha

Jak robisz na mwg to tak jest to 1zl, ale jak Ci nie pasuje to po co robisz ? Znajdź sobie inna prace

Gg
@X

A na innych działach to lepiej jest nie sądzę

Taa
@Gg

Tak jest lepiej, wystarczy pracować a nie narzekać na goworku :-)

Katarzyna

Jestem zadowolona z produktów firmy Dragon ! bardzo dziękuje za świetną jakość, mój drewniany stolik w połączeniu z waszą bejca idealnie się komponuje !

Zenon
@Katarzyna

Witamy dział marketingu :)

Ccc

Super praca, polecam ????????

Poprawa

Cos sie w firmie poprawiło chyba bo coś cicho jest chyba podwyżka była

Hah
@Poprawa

No była ale dla wybrańców

Czy można liczyć w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k na prywatną opiekę medyczną?

Hihi

Jak sobie zapłacisz to będziesz miał

@@beata

Mozesz nawet ci sie bardzo przyda wez pakiet z dodatkowym psychiatrą.Grupa wsparcia sie przyda sam napewno nie uniesiesz wszystkiego!!!

Kierownik

Tak...jak sam zaplacisz

Lol

Uwielbiam w tej firmie dział księgowości. Ewenement tej firmy, same Lolitki którym nic nie wychodzi tak dobrze jak obgadywanie każdego po kolei - z zazdrości to by Ci oczy wydrapały. Wejdź tam nie daj Boże to nawet „cześć" nie usłyszysz tylko ten wzrok czy czasem nie jesteś ubrana lepiej niż one. Wszystko o wszystkich wiedza najlepiej - jakby ktoś szukał opinii na swój temat zachęcam do wizyty u specjalistek

Szpanerek
@Lol

Masz rację. Na głupotę nie ma dobrego rozwiazania

Trolu
@Lol

A ładne chociaż te lolitki ,to dawaj je na produkcję to znudzi im się głupie gadanie jak zobaczą co to praca

lol1
@Lol

święta prawda - księgowość prawde ci powie :) Nic nie robią tylko plotkują .

Lol3
@Lol

Prawda prawda, ale ktoś zapomniał wspomnieć, ze oprócz plotkowania kursują tylko od kawusi do kawusi, a jak przywiozą pączki czy inne ciasta to pierwsze jak sępy na ofiarę czają się pod drzwiami

O to juz tu grubo
@Lol3

A co wam tam do biura slodkosci przywożą co to ma być za nie równe traktowanie w firmie jedni to i tamto a drudzy tylko robic

@Trolu

Myśle ze byś się nie zainteresowal.

Loool

Prawda..

Pumba

Lepiej coś ?

@Pumba

Nie, nadal tak samo krzywo patrzą

Lechosław

Zaraz sie zacznie zostaniesz dłużej, przyjdziesz w sobotę wchodzenie w (usunięte przez administratora) odmowisz to premi nie zobaczysz której i tak w sumie nie widać. Dalej was po 8 na zmianie ????????chory wymysł Michałka Założył juz Kamerę w biurze zeby Jacka podglądać ????????????Chory łeb

Domek z dużym stażem
@Lechosław

Wszyscy narzekacie na Michałka a on nie podgląda Jacka tylko on chce wiedzieć czy on dobrze spełnia warunki kierownicze zarządzające pracownikami boco to za kierownik który wydaje polecenia pracy trzymając ręce w kieszeni

Jeb.lem

W punkt

@beata
@Domek z dużym stażem

A co to za kierownik ktory sam trzyma ręce w kieszeni patrzy gdzie uwalic premię i nic nie wnosi w nasza prace? Siedzi przed komputerem (usunięte przez administratora) pomorze na sam widok odechciewa sie wszystkiego

@Domek z dużym stażem

To jako byly pracownik odpowiem tak glaszczą sie po jajkach nosza pupy wyżej niz nos A robią to samo w tej samej ubikacji na tym samym poziomie .wstyd jebKns fajna praca na chwilę zyskac doswiadczenia I spadac po za tym tak falszywych ludzi jeszcze nidy nie poznalem !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k - Kraków

• Jak się pracuje w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 21 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Kandydaci do pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
1.9/5 Na podstawie 1780 ocen.
  • Powstania Listopadowego 14
    30-298 Kraków