Opinie o Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak w Rzezawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak w Rzezawa

Boss Nowy wpis

Ogólnie firma dobra ale kilka lat wstecz do momentu aż władze sprawowała Pani R.Walusiak. Niestety jak za rządy zabrał się syn który przejmuje firmę wszystko zaczęło się zmieniać na duży minus… ludzie sami się zwalniają bo nikt nie jest w stanie z nim wytrzymać … ludzi traktuje jak Cyfry i wogole się z nimi nie liczy! Interesują go tylko wykresy o których zresztą nie ma pojęcia.. sądząc po ogłoszeniach które są cały czas wystawiane można wywnioskować że coś jest nie tak skoro ludzie przychodzą i odchodzą … myślę że to kwestia czasu aż firma upadnie …ogólnie nie polecam nikomu tej firmy !

Administrator Nowy wpis

Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak poszukiwała kogoś na stanowisko Konstruktor. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Czy Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak ma ściśle ustalone godziny pracy?

123 Nowy wpis

Dziwne pytanie bo pytasz o konkretna osobę czy o godziny pracy pracowników? Co do osoby nie będę się wypowiadać a co do firmy to biura pracują 8-16 a produkcja 7-15 , wszyscy w przedziale pn-pt.

Nikt

Z doświadczenia wiem, że im ciszej o firmie tym lepiej o warunkach pracowników to świadczy. Jest to zrozumiałe bo po co zachwalać firmę aby zaraz nastąpiła nie tyle fala ale inwazja kandydatów. Co paradoksalnie może wpłynąć na to, że ktoś może dojść do wniosku, że skoro tylu chętnych to może by tak powymieniać ludzi na tańszych "fachowców", i tym samym pozabieraniu premii czy innych benefitów. Nie zmienia to faktu, że sam chciałbym się dowiedzieć o warunkach płacowych i atmosferze panującej w fabryce (biura i produkcja).

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Konstruktor w firmie Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Słyszałem dobre opinie o firmie i miałem nadzieję, że na forum pracowniczym coś znajdę a tu taka cisza, dlaczego tak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak - Rzezawa

Ryszarda Walusiak BTW Biuro Techniczne Walusiak
  • Przemysłowa 45