Opinie o Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak w Dwornia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak w Dwornia

Firma lepsza z jakich znam. W okolicy prawdopodobnie nie ma, która może się jej równać. Szef do dogadania, obsługa super.

Kamil Nowy wpis

Jestem zadowolony z tej firmy. Nie powiem żadnego złego słowa o niej. Pracownicy mili i chętni do pomocy oraz pracy.

@Kamil

Skoro tutaj nikt nie raczy odpisać dla kandydatów do pracy, to może choć Ciebie namówię. To z kim w firmie miałeś do czynienia, tak ze stanowiska? Wiesz może w jakich godzinach pracują sprzedawcy maszyn? To już będzie zawsze coś, jakieś info z pierwszej ręki.

Skoro klienci polecają to miejsce, to jak jest z pracownikami? Może ktoś powie parę słów o pracy i jak jak często poszukują na stanowisko sprzedawcy. Na jakich warunkach się tutaj pracuje?

Klient Nowy wpis

Firma dobra i solidna. Serdecznie polecam

Kaja

Chyba klienci nie widzą, dla kogo jest ta strona? Skoro firma jest duża, to może czas, żeby ktoś z pracowników się odezwał, w końcu ktoś te ciągniki przygotowuje na sprzedaż, ktoś zdjęcia robi, wstawia ogłoszenia na portalach itd. Ja bym się właśnie chętnie dowiedziała, czy firma szuka specjalisty ds. e-commerce do pozycjonowania ofert w internecie.

Firma Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Claas

Firma Bardzo duża, rzetelna, do dogadania????????

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca w Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Klient wspomniał, ze z szefem można się dogadać. Wy jako pracownicy macie to samo zdanie? Właściciel ma "ludzkie" podejście do pracownika? Widziałem że kilka razy szukali kierowcy i tak myślę, czy by nie podbić osobiście do szefa i nie podpytać o etat. W jakim systemie pracujecie? Jeśli chodzi o trasę, to coś się zmieniło? Bo chyba kiedyś jeździliście Polska-Francja? No i ile w firmie może zarobić kierowca z uprawieniami i doświadczeniem?

Chciałbym dopytać o prace jako sprzedawca sprzętu rolniczego. Jest zapotrzebowanie na tego typu pracowników? Prócz pensji podstawowej są prowizje od wyników? Napiszcie jak się tu pracuje i zarabia?

Bogdan

Potrzebują może handlowca? Bo tak szperam w internecie i w sumie nie wiem. Handlowałem autami 2 lata i teraz akurat szukam pracy. Mam wiedzę o sprzęcie rolniczym jakby co. Z racji tego, że ogłoszeń żadnych nie znalazłem i o pracy tam nic nie piszecie, to mam takie podstawowe pytanie. O ile by szukali to, ile można zarobić? Umowa o pracę, czy b2b?

Renault

Po oględzinach mnóstwo ciągników zakupiłem od pana Rafała ciągnik bez oględzin, Maszynę dostarczono mi na miejsce okazało się Jest to najlepszy sprzęt z tych co oglądałem. Jestem bardzo zadowolony nie mogłem lepiej trafić, po następny sprzęt na pewno odezwę się do tej Firmy jeśli nie będzie miał to poczekam. Jeszcze raz dziękuje za wzorową współpracę i pozdrawiam panie Rafale

Grażyna

W sumie to jako kto i dlaczego? Pytam, bo ciekawa jestem jakie wszystkie stanowiska są tu do obsadzenia. Pisali kiedyś, że sporo młodych osób podobno się tu zatrudnia. Wiadomo do jakiej konkretnie pracy?

Emilia

Napisał ktoś wcześniej, że zarobki są kiepskie. Wiecie jakie aktualnie stawki są oferowane początkującym? Wie ktoś?

eddy

czy ktoś ten złom wciska wam na siłę po dobre to prosze do salonu

Jan

Wykorzystuje małoletnich do pracy prawie nikt nie ubezpieczony

Grażyna
@Jan

Tzn., te osoby małoletnie są na zleceniu czy na jakiej umowie? Bo jak sobie tylko dorabiają to ubezpieczenie jest konieczne? Ile ich tu pracuje?

Kiijent

Widać że firma inwestycje w lepszy ładniejszy sprzęt

@Kiijent

Bo od malowany to ładny , wyciągnięty z pokrzyw polepiony troche i wygląda

(usunięte przez administratora)trans kiepska firma pracowałem trzeba się narobić

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Kierowca do pracy w Dwornia. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Pracownik 2

Pracowałeś że wiesz? Ci którym wszystko pasuje pracują już parę lat.

Siur

Człowiek do dogadania wszystkiego, podejście zawsze na plus!

Jan

Każdy kto kupuje w tej firmie musi się liczyć że jest (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak - Dwornia

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Firma Handlowa Sprzętem Rolniczym Raf Masz Rafał Maślak