Opinie o Dom Maklerski BZWBK SA w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dom Maklerski BZWBK SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dom Maklerski BZWBK SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Maklerski BZWBK SA w Toruń

marta Nowy wpis

oczywiście, pracując tutaj czuje się pewną presją związane z odpowiedzialnościąfinansową ale rekompensują to bardzo moim zdaniem wysokie zarobki w tej firmie, nie ma co narzekać tylko warto aplikować szybko

mała mi Nowy wpis

cytując "nie zgodze się wrecz, że Polski rynek kapitałowy to historia, bo całkiem nieźle sobie chyba radzi." - możesz się ze mną nie zgadzać, ale patrz realnie a nie przez różowe okulary, Twoje chyba świadczy o tym, że pozostajesz poza rynkiem i nie działasz w tej branży albo działasz zbyt krótko żeby prawidłowo ocenić. Ja tu działam ponad 10 lat i takiego bałaganu nigdy wcześniej nie było! To faktycznie jest bananowa republika, płynność i spółki słabe, nowych ciekawych IPO brak, już nawet nie da się tu sensownej strategii zubudować i wyciągnąć naprawdę dobrą stopę zwrotu. Dla potwierdzenia tego co wcześniej napisałam komentarze osób równie długo związanych z polskim rynkiem (usunięte przez administratora)

mała mi Nowy wpis

aktualne wieści są takie, że dom makleski BZWBK był i się zmył, bo teraz jest w strukturach banku :) a makler sprzedaje kredyty hipoteczne i karty kredytowe... Polski rynek kapitałowy to już historia!

Test wyslania opinii

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dom Maklerski BZWBK SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
mała mi

pablo - 2012-12-27 18:52:37 Kiedyś miałem świetną opinię o tej firmie jako pracodawcy. Wiem świat się zmienia na gorsze, ale jesli tak jest to dm wubek jest szczytem tego "świata". Po kilkumiesięcznym doswiadczeniu stwierdzam, że nigdy nie chciałbym tam pracować. Zaobserwowałem bardzo niezdrowe, oparte na fałszu relacje pracownicze, cynizm, dwulicowość i dziwne twory grup wzajemnej adoracji. Do tej pory myślałem,że takie rzeczy to tylko w biedronkach i tego typu tworach.też miałam dobrą opinię o nich ,,, kiedyś... a teraz wiem, że najlepsze co w życiu mnie spotkało to odejście od tych TROLI. Nie polecam współpracy z tym biurem [usunięte przez moderatora]

pablo

Dyrektorów, zastępców masa-z autkiem, komóreczką. Chapią co mogą, bo wiedzą, że espaniola zaczyna swoje rządy i eldorado niedługo się skończy...a co robią zastępowcy dyrektorów ?? [usunięte przez moderatora] a jamówię, że w tym roku tego nie wprowadzą. Kumpel, makler pracował u nich, chciał chociaż symboliczne 50 zł podwyższki jak mu po 6 miesiącach obiecali i co....już nie pracuje.

DM

Więcej tam dyrektorów i kierowników niż pracowników. Zdarza się, że dyrektor nie ma żadnego pracownika lub dyrektor, kierownik i jedyny ich pracownik siedzą w jednym pokoju:-) Ogólnie rączka rączkę myje i wszyscy gotują się we własnym sosie. Ale jest jeden plus można tam zarobić w miarę dobre pieniądze, jest socjal itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Maklerski BZWBK SA - Toruń

Dom Maklerski BZWBK SA