Opinie o Patryk Rasielewski Power-Kredyt w Łysomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Patryk Rasielewski Power-Kredyt. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patryk Rasielewski Power-Kredyt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Rasielewski Power-Kredyt w Łysomice

Magda Nowy wpis

Wynagrodzenia są całe czy w ratach?

Xxx Nowy wpis

Ten gosciu od lat wyłudza pieniądze. Fikcyjne rzeczy wystawiane na ogłoszeniach pożyczki zbiórki na dzieci konie itd można wymieniac w nieskończoność. Zrobcie z nim porządek im wiecej ludzi sie zgłosi tym bardziej cos z nim zrobia

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Patryk Rasielewski Power-Kredyt w miejscowości Łysomice? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

gość

Teraz jest Koński Kredyt ul Joachima Lelewela 50 87-100 Toruń ogłaszaja si na giełdzie pozyczek prywatnych tel do pośrednika (usunięte przez administratora) ta pani wszystko załatwia ja tez dostałam umowe i trzeba wpłacic rate co robic?

olek Nowy wpis
@gość

Gośc’iu, proszę o kontakt z policją (ul. PCK, 87-100 Toruń) i prokuraturą w Toruniu (wystarczy zawiadomienie drogą pocztową), nie trzeba tego robić osobiście. Zawiadomienie o przestępstwie należy kierować do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum-Zachód w Toruniu (ul. Grudziądzka 45, 87-100 Toruń), ponieważ w zmieniono adres Power-Kredyt Patryk Rasielewski z Łysomic (ul. Owsiana)na Toruń (ul. lelewela). Pomijając fakt, że zmianie też uległa nazwa “firmy” na Koński-Kredyt Patryk Rasielewski.

olek Nowy wpis

Gośc’iu, proszę o kontakt z policją (ul. PCK, 87-100 Toruń) i prokuraturą w Toruniu (wystarczy zawiadomienie drogą pocztową), nie trzeba tego robić osobiście. Zawiadomienie o przestępstwie należy kierować do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum-Zachód w Toruniu (ul. Grudziądzka 45, 87-100 Toruń), ponieważ w zmieniono adres Power-Kredyt Patryk Rasielewski z Łysomic (ul. Owsiana) na Toruń (ul. lelewela). Pomijając fakt, że zmianie też uległa nazwa “firmy” na Koński-Kredyt Patryk Rasielewski.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Patryk Rasielewski Power-Kredyt? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy

Może ktoś powiedzieć wreszcie jak można kase od nich odzyskać sprawa zgłoszona na policji i cisza jak na razie czyli (usunięte przez administratora) chodzą wolno po świecie i dalej ludzi oszukują nie żałują ludzi

@anonymous

Najlepiej, żeby pokrzywdzeni zgłosili to oszustwo w Prokuraturze w Toruniu lub w Komisariacie Policji w Toruniu (ul. PCK). Organy ścigania podobno zajęły się już tą sprawą. Im więcej świadków i poszkodowanych się tam zgłosi, tym lepiej. Może takich oszustów będzie mniej, gdy zaczniemy reagować.

ona

Firma jest oszustwem wyludzaj pieniadze na zaliczke kredytu. Po czym przelewu kredytu nie ma Moje sugestie dla Patryk Rasielewski Power-Kredyt: jest glupkiem

@ona

Najlepiej, żeby pokrzywdzeni zgłosili to (usunięte przez administratora) w Prokuraturze w Toruniu lub w Komisariacie Policji w Toruniu (ul. PCK)

TERESA

OSZUKALI MNIE NA OPŁATĘ ZABEZPIECZAJĄCĄ 900 ZŁ. PRZELAŁAM , PRZYSŁALI MI PRZELEW POZYCZKI, KTORY NIESTETY DO MNIE NIE DOTARŁ. PO WYJASNIENIACH Z BANKIEM ZŁOŻYŁAM DONIESIENIE NA POLICJĘ O DOKONANIE PRZESTĘPSTWA.

Jan
@TERESA

Witam. Nigdy proszę nie robić żadnych przedpłat polis za pożyczki gdzie kolwiek coś takiego pani zaproponują to (usunięte przez administratora) i naciągane pożyczki prywatne to tylko pod zastaw.

@TERESA

Admin11

Też jestem oszukany

Petee

Wyłudzenia na fikcyjne konta. Sprawa zgłoszona na policję gospodarczą. Oszusci wmieszali w to osoby publiczne. Namawiam wszystkich oszukanych do zgłaszania sprawy na komisariat.

@Petee

Mnie oszukali na 900 zł i juz pewnie nie odzyskam mojch pieniędzy

Petee
@anonymous

Mnie rownież na taka sama kwotę. Pytanie ilu takich ludzi jak my? Rozumiem, ze tez wpłaciłeś pieniądze na konto Pana (usunięte przez administratora)? Zgłoś spraw na policję. Kiedyś złapią drani

@Petee

proszę na te stronę wejść i sobie poczytać ilu nas jest trochę się nazbierało https://finanfox.pl/59122/power-kredyt-opinie/

a czy to nie (usunięte przez administratora) nie naciągają ludzi na kase

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Rasielewski Power-Kredyt - Łysomice

Patryk Rasielewski Power-Kredyt