Opinie o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAT-TAR SJ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAT-TAR SJ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAT-TAR SJ w Koźminiec

nowy pracownik

Jak na początek oceniam firmę pozytywnie dobry start , miła atmosfera ,

Paczki super :) Zdrowych Spokojnych Świąt :)

Mario

I po raz kolejny mamy przykład ze z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach ;) A tak w ogóle jak to możliwe ze nowo przyjęci pracownicy mają taką samą stawkę jak Ci co pracują już parę lat? albo mają nawet więcej? Przez takie coś aby odechciewa pracy bo na szarych ludziach szuka się oszczędności a tu w biurze dzieją się takie rzeczy.

ktoś

Taaak, tylko nie przyjdź w sobotę to w poniedziałek będziesz wysłuchiwał

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MAT-TAR SJ.

Pracownik , po pierwsze soboty nie są obowiązkowe i kto chce to przychodzi:)

Dzik dziki

W naszej cudownej firmie nie ma czegoś takiego jak dni wolne... Większość osób która tam pracuje myśli już nad zmianą pracy a o większej stawce każdy może tylko pomarzyć,(usunięte przez administratora) Każdemu kto zastanawia się nad pracą w M-T serdecznie odradzam.

anonimek

Nastąpi nastąpi dzień wolny będziemy mieli oddany. Masz kiepskie źródło informacji. POZDRAWIAM :)

Ktoś

Ale dobrze że są te kamery i pretensje bo przynajmniej mobilizują ludzi do tego aby znależli sobie inną, lepszą prace.

wypachniony pan

A gdzie reszta opini

pr. prod.

A ja jestem zadowolony z pracy tylko żeby nie było gorzej.

pppppppp

Są na zakładzie pracownicy fizyczni którzy mogli by od razu wejść na stanowisko dużo dużo wyższe. np pr.z.sa ale niestety takiego stanowiska nie ma!

robin hood

Dzień Dobry Oczywiście zgadzam się, że rola brygadzisty nie może zostać pominęta w ocenianiu naszej pracy, w końcu to brygadzista najwięcej czasu spędza między pracownikami, chodziło mi tylko o tą jedną kwestie oceniania naszej pracy wzglę dem płci. Wiem również , że osoby mające większą odpowiedzialność wykonywanej pracy będą zarabiać więcej i to nie podlega dyskusji, Nie mogę u ogólnić tego tematu bo nie mam wiedzy dotyczącej zarobków wszystkich pracowników, więc nie mogę wypowiadać się na ten temat. Ale jeśli ta osoba która odbiera lub tylko układa wybrane elementy potrafi wykonywać również inne prace, będąc danym na inne stanowisko zastępując inną osobę, która jest np. na urlopie to co wtedy? ale dane jest jej pracować na danym stanowisku kilka lat, w końcu każdy etap pracy produkcyjnej jest ważny ma się czuć pokrzywdzony? A co do sposobu przedstawiania problemów pracowników i firmy to dobrze wiemy, że większość woli to robić za plecami, anonimowo niż rozmawiać o tym otwarcie, więc może by wrócić to sposobu jeszcze nie tak odległego jaki stosowały instytucje publiczne i nie tylko, skrzynki skarg i wniosków. Wtedy byłoby anonimowo i może więcej osób wyrażało by swoje zdanie, nie bojąc się, że będą potem w jakiś sposób źle traktowani. Pozdrawiam

robin hood

Żal!!! Ludzie ogarnijcie się trochę, rozumiem, że jest wolność słowa i macie prawo wyrażać swoje zdanie, opinie, ale kto dał wam prawo obrażania i znieważania innych osób. Znieważenie w internecie jest przestępstwem, przewidziane w art. 216 § 2 Kk. podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności, ale to już wasz wybór.

kierownik działu eksportu

Witam wszystkich Napisałem swoją funkcję w firmie a moje nazwisko to Rafał Gęstwa, jeśli wam tak ciężko zapraszam do mnie jestem w tej chwili na Ukrainie w województwie Donieck gdzie są rebelianci, przejeżdzam pod karabinami separatystów żeby dokupić surowiec do produkcji, muszę jeździć po całym świecie żeby sprzedać produkty naszej firmy nie jest to wcale prosto, wysyłamy produkty do ameryki,azji i całej europy, jeśli jest reklamacja żaden z was nie musi za to odpowiadać szef pokrywa całość a nie są to czasami małe kwoty i to z waszej winy ale najlepiej zgonić to na wszystkich kierowników i właścicieli, nie chcę się chwalić ale znam język angielski, niemiecki, rosyjski, jestem też w rodzinie jak to nazywacie :). Proszę przyjść do mnie jeśli macie coś do powiedzenia, spróbuję coś w waszej sprawie coś zrobić jeśli wrócę z Ukrainy, zawsze miło się witacie a tu piszecie takie obraźliwe słowa. Pozdrawiam kierownik dz. eksportu Rafał Gęstwa. PS. Proszę pisać imieniem i nazwiskiem ponieważ jeśli macie coś do powiedzenia.

zadowolony pracownik

Jestem pracownikiem firmy od kilku lat kasa zawsze na czas warunki pracy takie jak w większości zakładów wiadomo jak jest na polskim rynku. Wszędzie dobrze gdzie nas niema.

Pracownik MAT-TAR

Witam serdecznie, pracuję w firmie od 8 lat, nigdy kajdan łańcuchów ani kuli u nogi nie widziałam. Każdy ma prawo zmienić pracę jeśli mu się coś nie podoba. ADROS, PŁOMYK, MAHLE, MAX-POL, VITAX to tylko kilka firm, które czekają na nowych rzetelnie wykonujących swoje obowiązki pracowników. Z poważaniem Wasza koleżanka z pracy

Pracownik MAT-TAR

To nie Marzena domyśl się kto... hihi. Myślisz ze tylko kobiety z biura potrafią tak pisać. Pozdrawiam.

H.

(hai hi) ciekawe coż to za osoba, moge sie domyslic... Jestem bardzo zdziwiony pana postępowaniem, ponieważ dzięki panu M. masz pan prace, mamy prace... Nie ubliżając piszesz o inteligencji ale wydaje mi się ze u ciebie nie jest ona zbyt duża, czytając to widzę dużo błędów , a poza tym twoja kultura osobista po tym co napisałeś.. Czy pomyślałeś może jak ciężko jest utrzymać taka firmę ? przecież jak ktoś wcześniej napisał jest około 200 pracowników, a jeszcze ciągłe myślenie jak brnąc dalej, ile to nerwów.. LUDZIE zastanówcie się zanim coś napiszecie. Wydaje mi się że nigdy takim ludziom jak pan (co wypisują coś takiego) się nie dogodzi, gdzie byś nie poszedł do pracy zawsze będzie ci źle. Ja pracuje parę lat w tej firmie wiadomo nieraz jest lepszy dzień, a nieraz gorszy, jak w każdej firmie. Wiec może na koniec pomysl jakie masz z pracy korzyści hmm.. przede wszystkim pensja jest na czas. W niektórych firmach spóźniają sie o tygodnie nawet, ale uważam ze trzeba tez zrozumiec takich bo w dzisiejszych czasach, jest trudno utrzymac firmę./

ds

zapraszam na forum przed swietami bedzie sie dzialo napewno!!!

ojejjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!

Czytam te wpisy i oczom nie wierzę.Ilu ludzi wypowiada się w wulgarny sposób, ilu opluwa błotem innych. Wiadomo, anonimowe fora więc bezkarnie można pisać, nie zależnie od racji.No cóż.Jaka praca taka płaca.Przy całkowitym braku odpowiedzialności za cokolwiek, jedynie mechanicznym wykonywaniu zleconego zadania, nie można żądać wygórowanych stawek.Czytam też fora z innych zakładów, i nigdzie nie jest lepiej.W myśl przysłowia" tam jest lepiej gdzie nas nie ma".Nie zazdrośćcie pracodawcom!Każdy z nich dorabiał się od zera i ciężką pracą.Trwało to latami, zanim dorobili się dziesięcioletniego samochodu i czegoś tam Myślę że nikomu nic nie ukradli. Noooooooo i dali tylu ludziom pracę. A że najniższa krajowa.Taki mamy system podatkowy , zdrowotny..... To zmora wszystkich pracodawców.Fakt, że sfera socjalna w większości zakładów kuleje.I tylko to mnie zastanawia.Zawsze tym można podbudować sobie własny image a i pracownik będzie w euforii,jak doceni się go przy okazji świąt. Czy nie warto wrócić do tradycji doceniania pracowników właśnie ta drogą.A więc prośba do pracodawców - odblokujcie sferę socjalną dla dobra pracowników. Życzę wszystkim więcej życzliwości.

db

firma zatrudnia około 200 osób, po części całe rodziny, wynagrodzenia są zawsze na czas, każdy ma prawo do zgłoszenia jakichkolwiek problemów przełożonym do właścicieli włącznie ale żeby problemy rozwiązać trzeba o nich rozmawiać a nie opisywać za plecami. pomyslcie proszę zanim coś tu napiszecie bo swoimi subiektywnymi opiniami, a w sporej mierze po prostu oszczerstwami, krzywdzicie ludzi którzy robią bardzo dużo aby wiele rodzin z tego regionu miało pracę a co za tym idzie utrzymanie.

Zostaw merytoryczną opinię o MAT-TAR SJ - Koźminiec

• Jak się pracuje w MAT-TAR SJ?

Zobacz opinie na temat firmy MAT-TAR SJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAT-TAR SJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAT-TAR SJ