Opinie o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAT-TAR SJ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAT-TAR SJ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Witam chciałbym zatrudnić się jako stolarz. Ktoś niżej pisał ze 2 godziny dodatkowe na rzecz firmy. Mam nadzieje ze to żart i normalnie nadgodziny są wypłacane? Mam wybór kiedy chce zostań na nadgodziny? Weekendy są pracującymi dniami czy wolne? Jest jedna stała godzina pracy czy jest system zmianowy?? Pracujecie nocki??

Rafał Nowy wpis

Na stronie firmy jest informacja że szukają operatora maszyn i stolarza. Niestety nie ma podanych warunków zatrudnienia. Czytałem że pracuje się po 10 godzin dziennie. Tak są ustawione zmiany czy robi się nadgodziny? Ktoś mi wyjaśni?

Byly Pracownik Nowy wpis
@Rafał

Praca po 10h i w tym 2h Twojego dobrego serca na rzecz firmy w nadgodzinach

łubuduu

Jak tam Gryszkowa jeszcze (usunięte przez administratora) a Szymczak traktuje niektorych jak (usunięte przez administratora) Przez ten perfidny duet trzeba było sie zwolnic

Lidia
@łubuduu

Z pracy się przez ludzi zwolniłeś, co ty, to co takiego ci zrobili?

Dupa
@Lidia

Pracować kazali ????

Wanda
@Dupa

o tak, bo do pracy przychodzi się leżeć i pachniec... i jak potem wierzyc w te opinie o pracodawcy ? weź coś powiedz konkretnego albo nie rób zamętu .

Xaxaxa Nowy wpis
@łubuduu

Tutaj, na salvador Patrycja. Bardzo rządzi ludzi, powiedzieć że stosuje mobbing, Pani Kierownik , Inni ok , nie chciała pracować już z Patrcyja , I to nie tylko dla Ukriny taka jest , widać że Polaków też tak traktować.

Barbara

Skoro na szklarni jest 50 stopni, to jest jakiś dodatek do wynagrodzenia? To wgl realne pracować w takiej temperaturze?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MAT-TAR SJ.
xxxx

Jak można pracowac 10 godzin jak na halach jest 30 st albo więcej...to jest chore

Jakub
@xxxx

Współczuję. Jak pracownicy zgłaszali ten problem, to jakie wyjście z sytuacji zaproponowało kierownictwo?

Janek
@xxxx

Na szklarni jest więcej ponad 50.....

Rafał
@Janek

No co ty? Przecież to aż szkodliwe dla zdrowia. Chociaż dają wam darmową wodę do picia i stawiają jakieś wiatraki? Są przerwy żeby trochę odpocząć i się ochłodzić?

Dupa Mariana

I tak trzymać szefostwo. Powyżej 30 st po 8 godz

Katarzyna
@Dupa Mariana

I wiedzą że jest wam tak gorąco? Macie jakieś dłuższe przerwy czy cos?

halina

Prośba do kierownictwa, jak jest planowany dzien wolny to dajcie informacje na tablicy wczesniej bo od brygadzistow ciezko sie dowiedziec i dowiaduje sie pracownik od pracownika

Hen

5 na 5 ;)

Roman

Jest ok

Dora

Godnie i uczciwie. Polecam

PRODUKCJA

Polecam wszystkim pracę w firmie Mat-Tar.

Stolarz

Mam pytanie jak z zarobkami, czy są stawki godzinowe czy akordowe. W jakich warunkach pracy tam się pracuje i atmosfera w pracy. Bo zamierzam złożyć CV.

Do rzadzacych zakladem ... zrobcie chociaz w piatki druga zmiane do godz 24 bo jednak praca na tej zmianie jest bardzo meczaca

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Janek

Tak

Mam pytanie jak długo mamy pracować za tą samą stawkę gdzie firma się rozwija pracy nie idzie przerobić nowe auta nowe maszyny a kiedy przyjdzie na nas czas, z roku na rok wydatki rosną a pensje stoją już dość długo jak długo mamy to znieść ? Pensja minimalna rośnie a nam zabierają z koperty zaraz będziemy robić za najniższą bo już duzo nie brakuje .. robić żeby przetrwać ..

Edi

Tak jak kolega pisze powyżej od 3 lat ta sama stawka. Ciągłe inwestycje a dla pracowników nie ma

Zgadzam się , okazuje się że przyjezdni są lepiej opłacani niż my . W jednej z opinii było pytanie czy za nocki jest coś extra NO NIE .Szanowni Pracodawcy gdybyśmy robili po 8 godz to ile byśmy zarabiali za yak ciężką pracę .Szanuj bliźniego swego jak siebie samego ....taki stosunek macie dla nas gdzie posiłek w te mrozy który się należy ...Tyle tarcz a my jak zawsze nic z tego nie mamy ...Pan Bóg nie rychliwy ....

Czym MAT-TAR SJ zachęcają? Jakie mają dodatki?

Pracująca

Dodatki , chyba tylko obowiązków .Jak nie masz męża w tym zakładzie to musisz pracować .Jak masz rodzinę na stanowisku tutaj nic nie musisz

X

Nie masz żadnych dodatków za nocki, za soboty nic extra

Tak pracować po 10 godzin a i tak zabiorą (usunięte przez administratora)% zamówienia są tylko ludzie którzy się nie szanują się na to zgodzą powodzenia :)

Nico pracownik

Tak chodzi się na nocki to kasę kierownik podnosi jeszcze jak nastawiam innych to wszyscy słuchają ja nie narzekam bo godzin 300 i kasa 4500 to co tu chcieć

Krowa Mu
@Nico pracownik

4500 za 300 godzin. Jak dla mnie to jesteś idiotą, tyle Ci mogę powiedzieć:) Nie masz jak by się odezwać tylko piszesz tu te wypociny;) A zaś się dziwisz że Cię nie szanują. A i kup sobie słownik ortograficzny, bo aż oczy bolą od patrzenia na te byki:)

Neutralny

Tu od 20 lat jest tak samo zmienia się tylko strategia!

Pracująca
@Neutralny

Powoli zaczynają się zwalniać pracownicy ...za takie śmieszne pieniądze tak ciężko mamy pracować .Szefostwo tarczę dostało a my co dostaliśmy ?

@Pracująca

Ale kogo to obchodzi że podwyżkę tylko minionki i operatorzy dostają

Nico pracownik

Jak ma się kierownictwo za kolegę to się kabluje na innych byle prace utrzymać musimy uważać bo mamy kolegę ktury wszystko kabluje to gazeta Koźmińcu wszystko wie i zato premię ma szczezcie się tego kolesia psuje fadromy ale to nie on odpisujcie

Korek

Wszędzie jest dobrze tam gdzie Nas nie ma.Najgorszy to taki, który w swoje gniazdo (usunięte przez administratora)Ludzie ogarnijcie się nie podoba się do widzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o MAT-TAR SJ - Koźminiec

• Jak się pracuje w MAT-TAR SJ?

Zobacz opinie na temat firmy MAT-TAR SJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAT-TAR SJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAT-TAR SJ