Opinie o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAT-TAR SJ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAT-TAR SJ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Do vv i reszty. Jeżeli znałeś Pana Józefa to powinieneś wiedzieć jak ciężko wszyscy pracowali aby uzyskać taka firmę, z tego co pamiętam od rana do wieczora . Skoro tak Ci źle nikt Cię nie trzyma na sznurku, możesz zmienić prace, przecież nawet w tej samej miejscowości są inne zakłady. Również możesz otworzyć firmę i zobaczyć jak to jest mieć na głowie tylu pracowników, wiem bo kiedyś sam prowadziłem własny interes i było ciężko. Non stop nerwy i myślenie jak brnąc dalej żeby było lepiej. Jeśli chodzi o kamery, myślę ze przy takiej ilości pracowników nie da się inaczej, wtedy widać kto naprawdę pracuje, a kto sobie leci w kulki, po za tym w razie jakiegoś incydentu, można później sprawdzić co tak naprawdę zaistniało. Piszesz że maja samochody, wille itd. ale pomyślałeś może że w wieku około 45 lat pan W się wybudował.. i czy przed kilkoma laty miał te samochody, przez cały czas jeździł jakimś starym autem, po za tym te obecne chyba nie należą do najnowszych, to wtedy pasowało tak? Nie będę już poruszał dalej tej prywatnej kwestii, bo nie o to chodzi. Piszę to wszystko żeby otworzyły się co niektórym oczy, Nasz Szef ma, dość nerwów, problemów powinniście to uszanować . Dziwi mnie, jak (co niektórzy) mogą wyrażać się w tak wulgarny sposób… Ja jestem bardzo wdzięczny Panu W. , ponieważ wiele razy widziałem jak ukazuje dobro innym ludziom, mam nadzieje ze tez to w końcu dostrzeżecie.

Wieśniak

Co zrobisz nic nie zrobisz

Rozgoryczona

Pracuje w tej firmie kilka lat, i powiem tak rzadko biorę wolne, chorobowe miałam tylko dwa razy, uważam że dobrze wypełniam swoje obowiązki owszem popelniam błędy, ale nie ma ludzi nie omylnych. Na godz. mam 8 zł. Przychodzą nowe osoby i na dzień dobry mają też 8 zł. Więc w jaki sposób mam się czuć doceniona.

on

powiedzcie ludzie co wy chcecie od tej firmy funkcjonuje normalnie ludzie maja prace interes się kręci tylko znajdzie się banda jełopów co narzeka powiedzcie mi tylko jedno co wy byście zrobili gdyby nie pan matuszkiewicz bez pracy bez funduszy na przeżycie dobra firma jeśli ktoś narzeka jak tu napisal zadowolony zabierzcie się do innej pracy szkoda laptopa by pisać o ludziach którzy piszą dyrdymały nara

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MAT-TAR SJ.
ZADOWOLONY

Ja pracuje w mat- tarze ladnych pare lat i nigdy nie chodzilem o podwyzke do szefa,kierownika,brygadzisty bylem solidnym pracownikiem a oni potrafili to docenic. Ja jestem zadowolony z pracy i z wynagrodzenia dziwie sie tym osoba,ktore takie rzeczy o mat-tarze mowia a caly czas pracuja w tej firmie. Dziwie sie Wam, przeciez jest tyle innych firm typu PLOMYK,ADROS takze polecam zmiane pracy! Tam jest super. Ale wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o MAT-TAR SJ - Koźminiec

• Jak się pracuje w MAT-TAR SJ?

Zobacz opinie na temat firmy MAT-TAR SJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAT-TAR SJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAT-TAR SJ