Opinie o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAT-TAR SJ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAT-TAR SJ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Janek

Wypłaty zawsze na czas. Praca ok. Atmosfera pozytywną.

Jasiek

Ogólnie to dobry pracodawca ,więc jeśli pracownik również jest sumienny i dobry to dobra praca jest gwarantowana.

Ile jest zmian w MAT-TAR SJ?

Zależy na jakim dziale ale są ogólnie 2 zmiany

baltazar

@Teraz Możesz uzasadnić ten wpis? Firma ma dobre opinie, sądzę, że konkurencja inspiruje.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MAT-TAR SJ.
Teraz

Nie polecam pracy w tej firmie...

Odradzam pracy w tej firmie... Z człowieka nic sobie nie robią!

Czaaa

Kiedy firma będzie płaciła nadgodziny..? Bo nie dosyć że po 10h się pracuje to jeszcze w soboty trzeba przychodzić...

Pracuję tu kilka lat i jestem zadowolona. Polecam

*prawownik*

Polecam "Mat-tar" ????

osoba

Profesjonalizm i elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb pracownika oraz rzetelność w realizacji podjętych zamówień - to tylko, niektóre zalety firmy.

4x4

Człowiek pracuje staranie i jakoś nie doceniaje! Za podlizywanie każdego docenia... Powodzenia! Żeby za wypłata czekać 40min to chyba porażka! Nie polecam!

Jawa
@4x4

Popieram, za podlizywanie i kapowanie.

TM
@4x4

To nie stój w kolejce tylko idź na drugi dzień do biura odebrać jak masz w tym taki kłopot . Gnaja do roboty nie dobrze , może postacie nic nie robić czekajac za wypłata też nie dobrze . (usunięte przez administratora) zastanówcie się czego chcecie a nie wyszukiwanie problemu do mat taru .

Optymista

IA dlaczego nie chcą wpłacić wszystkiego na konto tym osobom którym koperty nie są na rękę

Fred

Tak doceni się..... premia 50zl I co warto za takie premie wyrywać rękawy?. Chyba że ktoś dobrze trzymie palec w (usunięte przez administratora) albo kapuje To po tem nie ma zastrzeżeń

Były

Możecie się cieszyc :) pracujecie teraz po 8 h wiec w kopercie dużo nie dostaniesz :D źle wam było ? Teraz stroje robocze obowiązkowe ;)

Optymista
@Były

To mamy więcej wolnego czasu i dorobimy gdzieś indziej albo będzie jeszcze większą motywacja aby zmienić pracę A przynajmniej tak nikt na nas nie będzie się bogacichciało

4x5
@Były

Stroje robocze bo kontrola jest a tak to chodzi kto jak chce... Od razu wszystko się znalazło a tak nic nie ma... Śmieszne...

4x5

Nadgodziny niech płacą!(usunięte przez administratora)

Ruda

TM Ty to lepiej do szkoły wróć ???????? Wiem że polska język trudna język, ale pisz ze zrozumieniem.

@4x5

Praca po 10h dziennie i soboty ... A nadgodzin nie widać... Niech się ktoś za to weźmie...

Zow
@444

Chyba nie pracujesz w firmie , bo bzdury piszesz

@Zow

Jakie bzdury? Pracujemy po 10h bo jak nie to problem... I w sobotę jak się nie przyjdzie to problem

Pracownik123

Pracuje w firmie Mat-Tar dobrych parę lat. Zawsze byłem dumny ze mam dobrą pracę i mogłem zepewnic swojej rodzinie godne życie. Pracowałam uczciwie i zawsze uczciwie zostawiłem wynagradzany. Dziwi mnie skąd te negatywne komentarze. Kluczem do rozwiązania jest rozmowa a naprawdę warto nigdy nie spotkałem się z lekcewarzaca odpowiedzią. Polecam

Zow
@Pracownik123

Zgadzam się z ta opinia

@Pracownik123

Uczciwie wynagrodzony ? Lepiej powiedz na jakim dziale robisz za miast pisać takie bajki .

Artur

Rrrrr co Ty za bajki piszesz? Jak nie ma wypłaty na czas, wypłata na konto wpłynęła już 07.03.2019 czyli 3 dni przed czasem, widać że nie pracujesz w Mat-Tar , albo jesteś bardzo upośledzoną osobą.

Widmo

Pracuję tu już ponad 10 lat i przez ten czas wypłata zawsze była na czas. Piszesz tylko po to żeby coś napisać, czy jak?

@Artur

Kasa była ale 8mego...

@23

U mnie też była 7

@Widmo

23 zależy kto jakie ma konto , jednym pieniądze księguje szybciej drugi później. Proste zależy wszystko od banku! JA miałem 07. 03. 2019r Potwierdzenie przelewu chcesz ?

@123456

No niesprawiedliwe wynagrodzenie bo jeden ma dużo a mało robi, a drugi nie ma nic a zapiepsza i starannie pracuje :(

@:(

to idz do brygadzisty i powiedz że za mało zarabiasz! a nie piszesz tu te wypociny jaki to ja pokrzywdzony , nikt mnie nie docenia, żal mi was;) każdy jest odważny pod nickiem ;)))

Www
@Artur

Do brygadzisty czy do kierownika się chodzi po podwyżkę?

Sipa

Na moim dziale miła atmosfera, polecam. Pozdrawiam

@@@
@Sipa

U mnie tez ok. A jeśli chodzi o urlop to nigdy większych problemów nie było. I z tym planowanym i tym na żądanie. Chyba że się nadużywa tego drugiego. Pracuje dość długo i mogę powiedzieć że generalnie ok. Polecam. Od rozpoczęcia pracy do dziś zaszły duże zmiany, więcej pozytywnych ale i minusy tez sa jak to wszędzie. Pozdrawiam

@@@@

Generalnie ok? Widać że co raz więcej wypowiada się biuro. Teraz robimy po 8h i się dostanie około 2tys . I co godnie utrzymiecie za to rodzinę? I też będziecie pisać że jest ok?

Szpadel

hala 62 jest OK

Ja jestem zadlowolona z pracy , jesli potrzebuje wolne dostaje , wystarczy rozomowa , a nie obgadywanie za plecami.

@ja

Ja jak potrzebuje wolne to zawsze jakieś komentarze i problemy... Rozmowa tak ale odpowiedź lekceważąca... Nie doczekałem się jeszcze jakiejkolwiek premii która przy umowie była obiecywana!

Remek
@444

Pytanie ile wcześniej zgłaszasz ten dzień wolny. Jeśli z dnia na dzień to się w sumie nie dziwnie. Ale jeśli wiesz o tym wcześniej, to ja nie miałem problemu, z każdym idzie się dogadać

@Remek

Wolne zgłaszam tydzień wcześniej , z dnia na dzień można urlop na żądanie zgłosić!

@ja

Pracownik który wstawia opinie o 8:18? A pracę zaczyna się od 6:00 coś dziwnego nie sądzicie?

Zosia
@444

Przecież są dwie zmainy . Naprawde dziwne ???? poza tym wydaje mi się że nie pracujesz w tej firmie..

Zosia
@444

Dziwne że nie możesz się dogadać, Ja nie mam również problemu z dniem wolnym. Wiadomo też nie przesadzam z tym, biorę jak potrzebuje naprawde.

Remek

Dlaczego ADMINISTRATOR miesza daty dodania komentarzy. Ewidentnie widać, że komentarze negatywne sa co chwile przestawiane na poczatek mimo ze data ich dodania jest pozniejsza/wczesniejsza niz data komentarzy wypowiadajacych sie pozytywnie o firmie? Wychodzi na to ze ten portal jest jakis stronniczy albo ktos ma tu placone za robienie takich rzeczy?

Ziut

porównujac wczesniejszą prace jestem zadowolony , Wypłata zawsze na czas .

do roboty

jak ktos ma problem to do adrosu tam jest napewno lepiej

Gosc
@do roboty

JAkby wszyscy odeszli to nie miał kto by pracować w mat-tarze :D

Gosc
@do roboty

Jakbyś nie zauważył , to już ludzie odchodzą ;) myślą ze przerwy zrobią dłuższe to ludzi zatrzymają hahaha

@Gosc

Widzę że cokolwiek się nie zrobi i tak źle..

Zabojad
@Gosc

Już od marca zrobi się luzniej. Wiara ucieka gdzie się da i nawet nikt ich nie zatrzymuje bo przecież jest upadlina z Ukrainy . A to nie koniec.. Mat tar może się obudzi w końcu..

@Zabojad

Ile jest tych Ukraincow Max 10? na 200 pracownikow..., I tak lotosz,? Śmieszne .. zajmnjj sie zyciem prywatnym , chyba ze go nie masz...

Ty

Haha teraz bo wyjechali poczekaj jeszcze z 2 tygodnie jak zaczną wracać od nowa i zobaczymy wtedy ;)

Pracoqnik

Jak szykują się kontrole to po 8h

Do widmo... to po co tam pracujesz jak tak piszesz ogarnij sie

@pracownik

Ogarnąć to Ty się ogarnij, widać prawda w oczy zabolała, widocznie jesteś tą osobą co najwięcej żyje życiem innych ????

Gość Firmy

Widząc te wszystkie komentarze, to aż strach zatrudnić się w tej firmie!!! Tu nie chodzi już o warunki i traktowanie ludzi, ale najgorsza jest zawiść tych ludzi którzy tam pracują. Przykre jest to że ludzie którzy tam pracują , mogą tak nienawidzić kolegów z pracy! Zawiść , zazdrość przykre to jest naprawdę, nie chciał bym osobiści pracować w takim doborowym towarzystwie! I współczuję szefostwu że dają pracę tak niewdzięcznym osobnikom. Miłego dnia życzę. Pozdrawiam.

Były
@Gość Firmy

W pracy nie ma kolegów /koleżanek są tylko znajome twarze .

@Były

Z takim podejściem do życia to naprawdę ... żal

@Gość Firmy

Pracuję tu już kilka lat, i jest dokładnie tak jak piszesz, praca jak praca wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jeśli tak wszystkim źle, zawsze mogą się zwolnić i iść gdzie indziej. Najgorsza jest atmosfera w pracy, większość żyje chyba tylko życiem innych, kto z kim, gdzie, jak by nie mieli swojego życia

@Gość Firmy

To ze ktoś napisał prawdę ze Polacy na przymusowych urlopach , a Ukraina pracowała . To ze ktoś napisał ze nowo przyjęci pracownicy dostają więcej na godzinę od pracowników którzy paradują po kilka lat to jest zawiść do innych ? To jest smaa prawda ..

Erni

Dokładnie sama prawda. A może zrobimy strajk pod zakładem?

Zostaw merytoryczną opinię o MAT-TAR SJ - Koźminiec

• Jak się pracuje w MAT-TAR SJ?

Zobacz opinie na temat firmy MAT-TAR SJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAT-TAR SJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAT-TAR SJ