Opinie o Pawcar Paweł Krauz w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pawcar Paweł Krauz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pawcar Paweł Krauz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pawcar Paweł Krauz w Marki

Katarzyna Nowy wpis

UWAGA (usunięte przez administratora) HANDLARZ (usunięte przez administratora) LUDZI MOWI ZE SAMOCHOD JEST BARDZO DOBRY A OKAZUJE SIE ZE GRAT

Katarzyna Nowy wpis

HANDLARZ (usunięte przez administratora) NIE ODPUŚCIMY I TAK SIĘ SPOTKAMY W SĄDZIE ZA SPRZEDAŻ I ZATAJENIE PRAWDY O AUCIE, PROSZĘ NIE USUWAĆ KOMENTARZY!!!!

Kupiec Nowy wpis

Kupiłem już trzeci samochód z Firmy PAW CAR i jestem zadowolony Polecam

Jak dużo osób pracuje w Pawcar Paweł Krauz?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pawcar Paweł Krauz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Rafał

Nie polecam tego sprzedawcy opis nie zgodny z samochodem. (usunięte przez administratora)handlarz

Jak się pracuje z ludźmi z Pawcar Paweł Krauz?

Bardzo dobra praca w firmie .właściciel lojalny i utrzciwy .

Kamciu

Bardzo polecam tego Pana Mile i fachowe podejscie do klienta Kupiłem auto i jestem bardzo zadowolony

Lena

Witam w styczniu tego roku zakupiłam samochód od Pana Pawła i jestem bardzo zadowolona. Samochód zgodny z opisem a sprzedawca bardzo uczciwy. Długo szukałam odpowiedniego samochodu i wreszcie znalazłam.

Pablo

Witam polecam firmę wszystko z opisem się zgadza .

Agnieszka

Nie polecam. Kupiłam samochód w grudniu 2020 roku. Przez cały okres do dnia dzisiejszego na naprawę wydałam 15 tysięcy. Z racji tego, że samochód był pierwszym moim zakupem dałam się omotać szanownemu Panu Handlarzowi (który swoją drogą podawał się za osobę prywatną), który nawet w ogłoszeniu postanowił nakłamać wpisując inną datę produkcji samochodu. Chciałam skorzystać z rękojmi i zwrócić samochód Handlarzowi ale proponował niższą cenę bo samochód był już UŻYWANY. Wsadza jakieś felerne części, gdybym w porę nie zareagowała popsułby się cały silnik - koszt regeracji to grube tysiące. Przemyślcie czy chcecie wydawać swoje pieniądze oszustowi. :)

Dian

Bardzo profesjonalna i uczciwa firma

Zostaw merytoryczną opinię o Pawcar Paweł Krauz - Marki

• Jak się pracuje w Pawcar Paweł Krauz?

Zobacz opinie na temat firmy Pawcar Paweł Krauz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawcar Paweł Krauz?

Pawcar Paweł Krauz
  • Tadeusza Kościuszki 13