Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

popi

Z pustego i Salomon nie naleje . Geofizyka to porządna firma . Zarząd kompetentny i pracowity . Wspierają go poważni ludzie . Pracownicy wykształceni , z doświadczeniem , solidni i zaangażowani . Niewątpliwie ważne jest jak firma poradzi sobie z utrzymaniem ludzi na grupach . Życzę szczęścia i wytrwałości . Raz na wozie raz pod wozem . Każdy niech więc orze jak może .

Pan Tonik
@popi

Ktoś chyba pomylił rano pigułki...

wladek

geofizyka -czas upadłosci bliski

andrzej
@wladek

Czas najwyższy zakończyć tę farsę - Geofizyka powinna zostać zlikwidowana.

Tematy

Witam panowie firma ma taką politykę że informują że będzie temat tam temat tu tylko nie mówią że startują dopiero do przetargu,a my robimy sobie nadzieję zamiast szukać nowej pracy pewnej a na rynek wchodzą nowi młodzi nie czekają aż ktoś do nich zadzwoni.

Lipa

Panowie jest lipa góra dała .........Tematów nie będzie.

zadowolony

Tak nie ma pracy po tym stoczku wszyscy do zwolnienia

Pomiarowy

Podobno zostały wstrzymane 2 projekty... wiecie które? Miałem się stawić w pracy na początku września i teraz nie wiem czy szukać innej pracy, czy czekać?

szeregowy

Druga Japonia - dokładnie tak jak mówisz brygadzista 1350 :D i być je*any wyrocznia - na co czekasz wracaj do domu i ze znalezieniem normalnej pracy nie ma problemu wystarczy poszukać popytać a za granicą tym bardziej

As

Jak tam w Stoczku Łukowskim?

wyrocznia
@As

Ciepło. Zresztą przyjedź, zobacz, popracuj! Gdzie baza? W szczerym polu. Kwatery? Domki letniskowe dobre na wczasy a nie na odpoczynek po pracy. Obcięta mieszkaniówka no i te stawki.. bez komentarza.

szansa

Dajcie sznnse na awans na brygadzistow dla wytrwalych pomocników

Druga Japonia
@szansa

Wytrwały pomocniku, mianuję Cię brygadzistą - stawka 1350

Też były

Do polowych - pora otworzyć oczy i się zwolnić zachować godność i nie robić jak pies na polu w delegacji za 1400 zł pozdrawiam

były

Geofizyka to (usunięte przez administratora) Stosy nigdy nie spełnionych obietnic. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Kierownikami są i w dalszym ciągu zostają osoby, które są tylko dvpolizami, a nie prawdziwymi managerami. Tacy zawsze będą siedzieć cicho i przytakiwać rządzącym. Prezesi nie mają wstydu i są bezczelni - zwłaszcza zięciu pan Piotr A.

BHP

Uważajcie jaką wodę pijecie zwracajcie uwagę na zawartość rozpuszczonych składników mineralnych powinno być powyżej 500 mg/l,pozdrawiam.

Wujek Dobra Porada

Zróbcie sobie i temu - co obiecał zrobić nam tu drugą Japonię - przysługę. Wypowiedzenie na stół. Świat nie kończy się na GT.

Kurza Twarz
@Wujek Dobra Porada

... albo lepiej. Zróbcie wszystko żeby Was zwolnili. Wtedy dostaniecie jeszcze odprawę. A i o zapomogę będziecie mogli wnioskować. A potem już tylko zagracie GT na nosie. G T = Gówno Totalne

zwykły pracownik

Dawniej związki składały się z ludzi którzy coś sobą reprezentowali. Podziwialiśmy i szanowaliśmy ich za ich wiedzę, doświadczenie oraz chęć działania dla i w imieniu wszystkich pracowników naszej firmy. Dziś to już historia. Do związków dostali się ludzie którym wcale nie zależy na działaniu. To wspaniały sposób by przetrzymać trudne czasy w firmie. Dostać okres ochronny - raz 4 lata a może się uda to następne 4 lata i do przodu. Startują raz ze Związku Solidarności potem z Rady Pracowniczej a w międzyczasie skok do Zarządu Spółki. Pozdrawiam wszystkich związkowców a szczególnie Panią M.J i pana G.G

@zwykły pracownik

byla pikieta bo zwalniali pracownikow z bior a zludzmni z terenu nikt za nami nie pikietowal a bylo nas gdzies 500/ teraz z laska chca dac prace nie dosc ze zarabiamy nie wiele to jeszcze mieszkanioke chca okroic dogrze ze znajduja sie ludzie ktorzy takiej jalmurzny nie zaakceptuja brawo ta 12 popieram,ja jade na grupe zeby mi zaplacili za badania porobie kilka dni bezwysilku by zostawic to raz na zawsze EDEK KOPER TEZ JUZ DAL SE NA LUZ

zwolniony

Panie Dariuszu Co do wpisów w świadectwie, wiedziałem o tym - bo też dostałem takie. Ale czy wie Pan, że wystarczy iść z tym do sądu i on nakazuje firmie wpisanie przyczyny zwolnienia. Więc to, że zaczęli wpisywać powód zwolnienia to ucieczka przed kosztami sądowymi. Co do pracy na grupach. Co do systemu w Polsce mogę się jeszcze zgodzić. Ale zagranica - czym się różnią Niemcy od Czech, Węgier czy Słowacji? Czy wie Pan może jak człowiek jest wydajny po dwóch tygodniach harówki w terenie. Np. Czechy - gdzie dróg mało, przewyższeń dużo, do tego błoto takie że na każdym bucie po parę kilo gliny? Dlaczego była taka pandemia grypy, zapalenia płuc i innych chorób w Czechach? Bo organizm tak wykończony nie ma siły się bronić się przed chorobą. Zresztą co jest większą stratą - dać ludziom dzień wolnego, czy płacić chorobowe, za transport ludzi itp. Co do kontroli PIP-u, był ostatnio na ich temat artykuł - nie mają ani środków ani możliwości kontroli. Czy GT pokazała listy z podpisami pracowników z grup? Rozmawiałem z PPIP-em i powiedzieli mi wprost, muszę osobiście robić zdjęcia listy obecności by potwierdzić że łamane jest prawo pracy. Świadczy to o jednym - GT pokazuje to co chce, a to już pachnie fałszowaniem dokumentów (co według wielu prawników łapie się pod artykuł 270 kodeksu karnego)

zbychu

Panowie pracujący dla GT, wiecie może czy obniżki dotyczą grup polskich czy również zagranicznych?

fred

Czy wie ktoś co z ludżmi, którzy nie zgodzili się na podpisanie umowy i wrócili z grupy do domu? Czarna lista? Czy tymi ludżmi zainteresowały się związki? Nie... A myślę, że powinny. Te cięcia premii i mieszkaniówek, które i tak były marne to jest jakieś nieporozumienie, cała ta sytuacja to jakaś kpina ze strony pseudo "zarządu"

prośba

Panie Dariuszu nie będę pisał na maila i nie musi Pan też odpisywać tutaj. Mianowicie chodzą ostatnio słuchy o "prywatyzacji" po kolei - najpierw permittingu , potem geodezji a dalej (chodzą też plotki) reszty pracowników, Co związki zrobiły w tej kwestii? Czy były podejmowane jakieś rozmowy? Przecież to będzie działanie ze szkodą dla pracowników. Proszę o odpowiedź na portalu GT albo na maila do członków związków.

Dariusz Ludwikowski

Przypominam, że osoby te nie miały wskazanej przyczyny ekonomicznej i nie podlegały pod zapisy ustawy. Oto właśnie toczyła się walka.Tylko nasze działanie zrównały ich prawa z tymi którym te przyczyny wskazano w wypowiedzeniach. Gdyby było inaczej rzeczywiście nie byłoby powodów do wspominania o tym. Rozumiem, że Kolega o tym nie wiedział

Dariusz Ludwikowski
@Dariusz Ludwikowski

Co do czas pracy i wskazanego przepisu, to przypomnę, że system 14 na 14 jest takim który odpowiada większości pracowników. Nie jest naszą rolą wprowadzenie regulacji, których nie chcą pracownicy.Niedawno pod kątem czasu pracy kontrolę w GT przeprowadziła Inspekcja Pracy i nie znalazła chybień, ale nie oto chodzi. Ważny jest interes pracowników i realizacja tych wskazanych 36 godzin w postaci wolnej niedzieli dla z pracowników z północnej Polski na projekcie np. w Zamościu to strata dla firmy ale również dla pracowników. Nie chcę tutaj szerzej o tym pisać ale koledzy z terenu wiedzą o co chodzi. Co do braku działania w sprawie mieszkaniówki to zarząd nas nie informował o wprowadzonych zmianach. Trudno więc oczekiwać działań w obszarach o których nic nie wiedzieliśmy. Jest to zresztą stały sposób działania zarządu. Proszę się nie gniewać - to jest mój ostatni wpis na tym forum. Wskazałem adres kontaktowy i oczekuję wymiany poglądów poprzez bezpośredni kontakt. Tak jak wcześniej deklarowałem jestem otwarty na bezpośrednie rozmowy czy to w firmie czy na grupach. Nie uważam jednak za sensowne omawiania wszystkich spraw na forach, bo tak naprawdę nie wiemy kto w tym uczestniczy i po co?!

olo

Dobrze , ze doszło do otwartej wymiany zdań Namowy do chowania głowy w piasek w imię fałszywego pojmowania koleżeństwa i kindersztuby brzydko pachną , są dwuznaczne i lepiej ich na tym forum nie głosić . Sygnały płynące z terenu mogą być błogosławieństwem zarówno dla zarządzających firmą jak i związków zawodowych pod warunkiem , że są sprawnie wyłapywane i załatwiane Tradycyjne formy komunikacji z terenem zawiodły - internet sporo może . Nie bawmy się w detektywów kto kogo i po co . Wczytajmy się w ducha tych skarg i wyciągnijmy naukę w imię lepszej przyszłości

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo