Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

loki

Nie liczcie za bardzo na obecnych związkowców . Ich bazą wyborczą nie jest nieliczny teren tylko obrośnięty mchem Pentagon . Jeśli w terenie spotkacie wysłanników związkowych rozmawiajcie z nimi ale nie o gruszkach na wierzbie tylko o waszych umowach o pracę . Wiążące decyzje zapadają nie w związkach lecz w zarządzie . Nie kupujcie obietnic bo mogą one oznaczać jedynie grę na czas Szkoda , że nie macie własnego związku zawodowego dopasowanego do waszych potrzeb .

Miejscowy

W końcu ktoś wygarnal Zwiazkowcom prawdę. Czy oni zrozumieli co o nich myślą pracownicy GT?

Do Związkowców

Może Pan Przewodniczący Związków przyjechały pracować na Grupę, opłacać mieszkanie, dojeżdżać na drugi koniec Polski, wyżywić sie i za resztę utrzymać rodzine czy to w Toruniu czy w innej miejscowosci ? Panstwo Związkowcy - dla oszczędności GT pozwoliliscie zabrac nie tym co maja duże pensje w Toruniu tylko tym co maja najniższe w terenie. Czy My chcemy takich zwiAzkow? Kiedy Pan Przewodniczący przyjedzie namawiać w teren ludzi do Solidarności ? Może by Pan znowu udzielil wywiadu do Gazety jak Związki w GT bronią WSZYSTKICH pracownikow tylko niech Pan nie zapomina powiedziec ze oszczędzacie tylko na najbiedniejszych pracownikach. Zabrano im az 1/4 mieszkaniowki. No bo gdyby cofnięto podwyżki to zabrano by Wam - Związki ucierpiałyby najbardziej! Każdy potrafi myśleć i wie o co chodzi! My Ludzie terenu pracujemy cieżko i za małe pieniądze, najczesciej na reke mamy po zaplacie mieszkania, dojzdach do pracy i utrzymaniu okolo 1400 - 1600 zl. Takich pensji my ŻYCZYMY w przyszłości wszystkim czynnie działającym w Związkach!!!!

szeregowy

Panowie na temacie w miejscowości Prawda Nowa dosłownie masakra 1300 zł w delegacji mieszkaniówki było 60 zł teraz dają 40 zł premia 20% do obiadu trzeba dopłacić 5 zł z kwaterami jeszcze gorzej daleko i trzeba swoim samochodem dojeżdżać baza u gospodarza na podwórku barobusu nie będzie chyba, że Pani kucharka założy firmę na siebie i otworzy barobus ... brak perspektyw i mobilizacji do pracy. Wynik tej imprezy = 11 osób pojechało do domu.

niko
@szeregowy

dobrze powiedziane to jest temat dla wolontariuszy...dlatego pojechaliśmy do domu.za takie pieniądze to mogę na miejscu pracować a nie utrzymywać GT i dokładać do interesu.pozdrawiam wytrwałych tzn.tych co zostali i tych co przyjadą...

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pracujący do "byłego "

Oj Były ale bredzisz! Coś to sie nie trzyma, to co napisałeś!

kuntakinte

Witam. A kiero Jerzy chachment i zabieracz premii na jakiej grupie teraz odzwsbia pracowników?

chętny

coś tam sie dzieje w tym Stoczku? można zarobić? dla kogo wogóle badania?

byly

dlaczego opluwa jeden drugiego mozna sie przebranzowic i zmienic prace najlepiej narzekac takie czasy przyszly ze nikt nikogo nie szanuje w stanach mieszka sie tam gdzie jest praca a unas kazdy chce byc panem na swoim w innych krajach tzn rejonach niema mowy ze ziemia jest wlasnoscia kogos glupie prawo wlasnosci zmienilo ludzi w panow i parobkow lub wyzyskiwanych ziemia jest wszystkich bogatych i biednych

Robak

Z kogo tu się śmiać z betonowych kierowników u których kasa się zgadza czy z całej reszty która (usunięte przez administratora) za grosze .... sami sobie odpowiedzcie.

Młody

Dla GT mogę tylko uczciwie pracować w dalszym ciagu - jeśli mu to umożliwia a GT co mogłaby zrobić ? Tylko jedno pozwalniac i wymienić "starych", zasiedzialych kierowników - Tych co to przypadkowo nimi zostali - w czasach reatyznajomosci tzw Góry! Dużo z tych Kierowników nie wie co to zarzadzanie, co to kreatywność ! Jest jeszcze jedna kierowniczka co to ma kłopoty z ortografia na urzędowych papierach! Wstyd dla firmy!

uli

" Jeśli pytasz, co twoja firma może zrobić dla ciebie , spytaj także ,co ty możesz zrobić dla twojej firmy " / gazetka Impuls z okresu TKM / .

he!

uśmiałem się tak szczerze. ale śmiech przez łzy że to akurat dobry poziom porad dla takiej firmy.

Kononowicz Krzysztof

Ja proponuję dla GT następujące rzeczy: Zlikwidowanie dla młodzieży alkoholu, papierosów, narkotyków. Usprawnienie komunikacji miejskiej i dalekobieżnej. Otworzenie zakładów pracy dla młodzieży i dla ludzi. Usprawnienie żeby nie było bandyctwa, złodziejstwa i niczego. Żeby starsi ludzie mogli przejść. Wyprowadzenie policji na ulicę. Ład i porządek w urzędzie miejskim bez biurokractwa, łachmactwa, gdzie naprawdę ludzie będą. Zimową porą szykowanie planów budowy dróg przez architektów, a wiosną wyjście z budową ulic i ulic. Surowe karanie kierowców za alkohol, papierosy i wszystko. Usprawnienie granic, by granica była naprawdę.

jołopa

ja bezradny gamoń czekam aż zadzwonią i powiem sami sobie róbcie za te pieniądze w tej agencji pracy tymczasowej otwórzcie oczy palanty za 1250 zł ludzie miejcie godności trochę swojej niech zapierdalają te Wyciechowskie Piaseckie itp panie Antonik pogoń ich do roboty w pole

Stary

Ciężkie czasy Namiot lub spać w samochodzie bo jakieś pieniądze na życie trzeba przywieść, o starych pensjach zapomnijcie wymagania te same.

Uciekać z GT

Pomiarowy 1300zł w delegacji to kpina

Info

Jest temat Stoczek Łukowski Dyl kierownikiem słabo z kwaterami do dzieła panowie.

wyrocznia
@Info

Skąd wiesz że słabo z kwaterami?

As
@wyrocznia

Widać kolegi nie było na drugim temacie Exxon. Nawet w Łukowie, gdzie była baza, ciężko było znaleźć kwatery. Jeżeli teraz baza jest w Stoczku, który jest niewielki, to problem ze znalezieniem czegoś będzie jeszcze większy. Pod Łukowem jest hotel nad jeziorem, ale tam już wtedy ceny były za wysokie jak na nasze możliwości.

on
@Info

A kto tam będzie polowym, produkcyjnym? Warto jechać? Czy oprócz słabej pensji szykuje się słaba atmosfera na grupie?

Ogórek

Tak po zięciach ciśniecie, ale z drugiej strony to szacunek im się należy - taką firmę położyć to też trzeba mieć talent

PrzemekzWiertniczej

Witam Panowie, jak tam praca w GT? Ktoś może mi w skrócie opisać? Pracowałem W GT w latach 2011-2014 i nie było tragedii, chyba w porę zmieniłem robotę? Dalej system 2 na 2 i W MIARĘ godziwe wynagrodzenie ? Czy zwykły pomiarowy nie dobija już do 2 tyś?

Driver
@PrzemekzWiertniczej

Jaka praca? Wszyscy w domu siedza... z reszta sa wakacje!

uli

Nie rozdzieram szat nad tymi kolegami , którzy mają szczęście / czasem pecha / mieć rodzinę w naszej firmie . To zjawisko bywa także korzystne dla nas wszystkich . Rzecz w umiarze . Dlatego i mnie bywa ciekawi czyim np. zięciem będzie kolejny zięć .

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo