Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

stonoga@homosie.gt

a dlaczego nie zrobiono prezesem kogos z zalogi? kogos kto sie na wszystkim najlepiej zna i marnuje sie na swoim stanowisku nie mogąc dluzej znieść tego faktu ? Taki na przykład sejsmolog o smacznym nazwisku, zydowskim nosie i narcystycznym zaburzeniu osobowosci… Einstein Excela, codziennie na grupie plawi się w swojej zajebistosci zawieszając biura swoimi wykresami tak żeby każdy się o nie potknął. wydaje mu się ze wszyscy o nim mowia, wszyscy znaja jego wspaniałość! a nie daj Boze żeby ktos miał inne zdanie niż on! Tylko jego wersja zdarzen jest jedynie sluszna! tylko jego zarty sa zabawne i tylko z nich należy się smiac! Gotów zrobic l..da i wejsc w Tylek każdemu kiedy tylko cos od kogos potrzebuje i tylko wtedy kiedy ma w tym interes. Przychodzi do pracy wystrojony jakby na grupie pracowalo co najmniej stado kobiet. Ale przecierz on chce się przypodobac komu innemu… Zreszta o jego skłonnościach do chłopców mowi się nie od dzis – nie pomoze mu wyznawanie Korwina, a kreowanie się na każdym kroku na wielkiego pilkarza to niestety marne alibi zaslaniajace jego orientacje. Gotow pogardzic kazdym i zniszczyc każdego jeśli tylko dziala nie po jego mysli. skrzywdzony w dzieciństwie chlopiec robi wszystko by być zauważonym, żeby ktos pochwalil to co robi, żeby kierownik grupy widzial jak on wypruwa flaki nad kolejnym makrem! Bycie w ciągłym centrum uwagi to jego jedyny sposob na przezycie ! Zarzadzie ! Dlaczego nikt jeszcze nie zauważył jego wysilku i zasług dla GT ???! Nie daleko pada pierog od jarania…

szyderca
@stonoga@homosie.gt

Przeciez te sklonnosci to teoria afiliatywna... Ahahahahaha!

Geodeta
@szyderca

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaboli oli, oj boli CHACHACHAHCHAHCHAHCHA :0)))))))):) ale się uśmiałem z tego postu biduli geodety "odpowiadający" .Kilkanaście km napisał! - chyba do sklepu po snikersa. Zawiedzony, ty aplikuj do geofizyki .

terenowy
@Geodeta

a pisze to pierdząca w fotel biurwa przeglądająca facebuka i myślaca caly dzień o tym co bedzie zarla na obiad i jakie piwo wypije se wieczorem ...

ciekawy

Trzeba brać przykład z działu informatyków tam już prawie nikogo niema oprócz starych i zasiedziałych sami się pozwalniali

jozek
@ciekawy

jakie to firmy i jaki jezyk trzeba znac?

Biedacy

Szukajcie a znajdziecie Zachodnie firmy z branży potrzebują ludzi FAKT trzeba znać język.Dajcie sobie spokój z GT.

jozek
@Biedacy

jakie to firmy i jaki jezyk trzeba znac? dajznac

zaawansowany

Idziemy do sądu za nadgodziny nie popłacone 50 100 150 200 a rozpisane od poniedziałku do piątku przepracowaliśmy całe miesiące ciągiem

Robert

Nic się w tej firmie nie zmienia, wciąż dziedziczenie stanowisk w modzie.Po ojcu, po teściu, po wujku, mamusi.Upływają lata, a to wciąż działa.

Reinkarnacja
@Robert

... Koło Samsary ...

On

Habemus papam! Prezes Piotr Antonik!!

juz były...

Witam tych co już nie pracują i tych co jeszcze tego przywileju doświadczają :( smutne to i przykre. Komu tak naprawde zależy na GT? Jaki pracodawca najpierw nagradza pracowników za kreaatywność, wzorową pracę a po tygodniu lub kilku dniach po prostu ich zwalnia. Może ktoś to rozumie? Bo ja nie. Dawniej były zmiany co dwa tygodnie teraz ludzie pracują prawie cały miesiąc lub dłużej. Chodzi o to aby sami się zwolnili bo na dłuższą metę tak się nie da? A jeśli takie obciążenie praca, stresem, wykonczeniem doprowadzi do tragedii? Kto za to odpowie? Kto odpowie za to że dzieci nie mają rodziców mężowie żon a żony mężów... tak GT buduje jedność załogi koszem wszystkiego innego? Myślę że tak tak tak tak, bo sami na to pozwalamy. Pozwalamy bo uwierzylismy Firmie a za to zostaliśmy lub zostaniemy wyzęci jak gąbki i wulgarnie wyrzuceni. Najlepiej do śmieci na cmentarz aby broń Boże niczego się nie domagać... Pozdrawiam cały Zarząd i życzę Wam z całego serca tego samego co Wy robicie ludziom oddanym sercem tej Firmie...

zwolnony

niewiem co robi sie w biurowcu jak grupy nie pracuja niektore dzialy generuja koszty ktore trzeba bedzie pokryc i grupy beda nierentowne po co taka rozbudowana biurokracja to jest jakis absurd rozumiem ze kazdy chce pracowac ale sa pewne granice po co byl ten lacznik jak redukuje sie liczbe pracownikow chyba ktos niema pojecia o ekonomi i wizji przyszlosci

grek

jakby rzekl grek zorba -zarypista katastrofa szefie!! A nasi rzadzacy z'tasm' hoooj dooooupa i kamieni kupa -a zarzad jakos sie wyzywi.

Bob Budowniczy

Może by to rondo nazwać odpowiednio co do sytuacji w firmie? Np. "Błędne koło", "Rondo Barei" lub "Koło Samsary" (Samsara - cykl reinkarnacji). Do tego na środku ronda kryształowy pomnik Guźca na złotym słoniu z trąbą uniesioną do błogosławieństwa. Rondo obsadzić krzewami aby smagane wschodnim wiatrem zdawały się kłaniać w powitalnym geście. No i jeszcze ulice dochodzące do niego nazwać nazwiskami byłych prezesów GT. I nikt już wtedy nie zapomni o tej wspaniałej firmie jak w budynkach po jej upadku będzie Galeria Handlowa i biura do wynajęcia.

zet
@Bob Budowniczy

rondo teściów :)

biurowy

od bardzo dawna w tej firmie nikt nic niewie co dalej sa zawsze domysly oraz strategia strachu przed niewiadomym czy ma ktos z decydentow jaja i powie co jest w perspektywie firmy czy tylko uklady kogo zwolnic albo postraszyc przeciz na placu juz niema miejsca na sprzet oraz zlom kto doprowadzil do tego wszystkiego zaco bral wyplate ten od strategi firmy

Poinformowany

Ogólnie nie chcą dawać odprawy, ale zgodnie z kodeksem pracy przysługuje ona pracownikom zarówno stałym jak i z umową na czas określony w wysokości zależnej od stażu w firmie. I co najważniejsze nie mają znaczenia przerwy pomiędzy umowami na czas określony - liczy się suma czasu pracy z umów.

zwalniany

czy dawaja odprawe pracownikom stalym czy nie ktos ma wiedze na ten temat prosze o konkretna odpowiedz

biurowy

szepty chodza od 10 lat ale wszystko mozliwe dlaczego wszystko jest owiane w tajemnicy chyba my zwykli przcownicy korzystamy z tego forum a decydenci maja to gdzies nikt konkretny sie nie wypowiada zeby go nie zbesztano z blotem

Inny biurowy

Nie pytaj o Barborke! Zapytaj raczej czy bedzie jeszcze Geofizyka!? Mówi sie tu ...i tam...szeptem ze bedzie jednak sprzedaż w przyszłym roku najpozniej 2017. Takie przychodza wiadomości od Krakowskich znajomych. Tam WIEDZA jest większa a w GT milczą. Krakusi maja duzo znajomych w PGNIG Juz na początku roku podawała prasa ogolnopolska o docelowej sprzedaży Exalo, GK i GT. Dlatego nie jest to zaskoczeniem..... dla wielu krakowskich i toruńskich pracownikow. Wejdź na goowork Exalo i poczytaj wieści kto jest ewentualnie zainteresowany ....kupnem! Wolałbym zeby to były plotki!

biurowy

czy bedzie barborka tak jak poprzednio latem

Emeryt

To prawda! Zostałaby pamiątka dla tych którzy w niej pracowali, kochali i szanowali swoja firmę! Czy można to powiedzieć o ostatnich rządzących? To jest wielka niewiadoma - czy ja kochają i szanują ?!

rudi

nazwa ronda jako memento dla przyszłych pokoleń, kiedy GT już nie będzie, a chociaż rondo zostanie? ;)

Wera

W Toruniu obok siedziby Geofizyki powstaje duże rondo na skrzyżowaniu ulicy Chrobrego z nową ulicą zwaną roboczo Średnicówką . Wydaje się , że rondo nie ma jeszcze oficjalnej nazwy . Proponuję załodze Geofizyki wystąpienie do miasta o nadanie rondu nazwy " Rondo Geofizyka " moim zdaniem świetnie pasującej do tego miejsca .

Ponoć w sierpniu 2 tematy w Niemczech ruszają, może to znak że przestój się skończy.....

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo