Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Hematolog

wpadaj , nam potrzeba nowej krwi, bo jak czytałeś we wcześniejszych postach panuje duże osłabienie organizmu i jest pilna potrzeba transfuzji świeżej krwi. Oczywiście , że zapraszamy.

informatyk

trochę słyszałem o całych rodzinach w Geofizyce... to chyba niemożliwe, żeby tyle osób zatrudniać tylko po rodzinie i znajomościach. Podobno są tutaj wypłacane bardzo wysokie premie, nawet po kilkadziesiąt procent. Czy to prawda?

Pierre d'Olain
@informatyk

W dzisiejszych czasach tyle sie mowi o podupadaniu instytucji rodziny... w GT nie jest to kwestia nepotyzmu tylko szacunku dla tradycyjnych polskich wartosci, proba odwrocenia tego smutnego trendu. Jak to powiedzial kiedys jeden z poslow PSL - "to wspaniala rzecz kiedy dzieci moga kontynuowac twoje dzielo"

Sebastian

Możliwa, tylko trzeba pracować całą rodziną. Pozdrawiam.

jestę administratorę

skp - to są 3 kolejne tomy pracy naukowej sugerującej, że dinozaury nie wymarły i mają się dobrze w GT; praca zawiera dobre praktyki dotyczące ich pielęgnacji, karmienia okolicznościówkami i unikania przemęczania podczas pracy

skp

drogie koleżeństwo,czy ktoś może opisać różnicę między: Geofizyka Toruń (zakład) Geofizyka Toruń Sp. z o.o. Geofizyka Toruń S.A.

Czarna owca dzialu IT

tian - to czy ten masowy exodus byl dobrowolny czy nie mozesz latwo ocenic przechadzajac sie po GT - i wsluchujac sie w odglosy skaczacych guli

Prawa reka dzialu IT

W dziale IT będziesz miał tyle szkoleń, że nie będziesz miał czasu pracować

Sebastian

Karol skoro prawie wszyscy z tego dzialu opuscili firmę to się zastanow jaka moze byc odpowiedz.

Karol

Znalazłem ogłoszenie o pracę w Geofizyce Toruń na stanowisko IT Helpdesk. Zastanawiam się nad wysłaniem maila do rekrutacji. Jednak bardzo bym prosił osoby tam pracujące lub te które pracowały, głównie w dziale IT, o rzeczowe opinie czy warto. Mile widziana również informacja o zarobkach. Z góry dziękuję

informatyk
@Karol

Witam wszystkich, ja również widziałem ogłoszenie o pracę "IT Helpdesk". Orientujecie się ile tutaj można zarobić na tym stanowisku? Czy kwota 5000 zł na rękę jest realna? Pozdrawiam

zero

dlaczego usuwa sie nazwisko i imie jak ktos dziekuje za 3 lata wspolpracy to jest chyba cos nie tak

skp

do [Geodeta - 2015-07-13 16:23:51] proszę powiedz coś więcej a nie tylko o żarciu

skp

no przepraszam bardzo ale takich wpisów wam nieusuną

byly

ja tez dziękuje za kilka lat w geofizyce..., najbardziej to bede tesknil za barobusem !!

fso

Ja bardzo pragne podziekowac kolega i kolezanka za 3lata w gt (usunięte przez administratora)

zawiedziony

napiscie co dzieje sie w firmie nikt ostatnio nic nie pisze i nie szykanujmy sie nawzajem w kupie sila powinnismy sie wspierac a nie obarczac bzdurami kazdy chce pracowac ale w gnoju legna sie robale mam te niekture opisy w rowie piszcie konkrety a nie jakies bzdury wyssane z palca pozdrawiam wszystkich kturym zalezy na normalnosci a tych na gorze w dol

odpowiadajacy
@zawiedziony

Jedność w tej firmie, a zwłaszcza na grupie sejsmicznej skończyła się, kiedy dano podwyżki tylko wybranym kastom uznając resztę załogi za jakiś niepotrzebny nikomu pomiot! Więc zapomnij o tym, że jeszcze zbierzesz kiedyś w GT jakąś kupę, chyba że to będzie ta która oprócz opisów mieści się w Twoim rowie! A jak nie wiesz co się dzieję w firmie to zadzwoń do Torunia, tam rzesza nic nie robiących ludzi poprzełacza cię od osoby do osoby i wszystko z chęcią Ci na pewno opowiedzą!

Fakt

Geodeta Hmmmmmmmmmmmmmmm czasem idzie jako pierwszy bo Permit nie żdąrzył musi wyjaśnić właścicielowi o co kaman czasem zostanie pogryziony przez psa wygnany przez właściciela itp itd.

@Fakt

Oj biedni Ci geodeci... A chłopaki z rozstawu to inną trasą chodzą niż geodeci!? Geodeta tylko niesie plecak,a rozstaw ciągnie za sobą kable,często gdy nie ma dojazdu to tony...kabli niosą! Oj biedni geodeci...

Były

Co do roboty w gejodezji to pomarzyć można. Zwolniono 2/3 geodetów i pozostała ich garstka. Co do roboty, geodeta w tej firmie jest murzynem od wszystkiego. Prócz geodezji może być angażowany jako kierowca, szkodnik, vibpusher a nawet na rozstaw do kabla. Przez większość kierowników (zwłaszcza przez jego niższość) są uważani za obiboków chociaż to oni dzień w dzień zap..... od rana do wieczora przez 2-4 tygodnie non stop (chociaż to niezgodne z KP) po kilka a czasem naście km po polach lasach bagnach i jeszcze innych zapomnianych miejscach, bez względu na pogodę czy to deszcz, śnieg, zamieć i inne zjawiska. Tak że lepiej nie pchać się w to bo jak zwolnią po kilku latach to o powrocie do klasycznej geodezji jest bardzo trudny.

biurowy

kazdy chcialby pracowac ale trzeba myslec ze jak niema wygranej koncesji na badania to zawsze byly zwolnienia pozostawia sie tlko kadre podstawowa to jest norma w tych czasach kiedys za komuny bylo inaczej i musimy sie do tego dostosowac uwazam ze firma powinna sie dostosowac do rynku nie tylko sejsmika pozdrawiam wszystkich pracownikow gt

geodeta

jaki system pracy obowiązuje w GT? myślałem o spróbowaniu swoich sił w GT jako geodeta na grupie.. ale tu czytam że lipa jest. Może ktoś z forumowiczów robił na stanowisku geodety i mógł przybliżyc mi jak wygląda/ła praca i no i jak z zarobkami... z góry dziękuje za odpowieź.

GUTEK

A SZKODNIKI W JAROCINIE SIĘ BUJAJĄ PO BASENACH, PIZZERIACH, MARKETACH TAKŻE W GODZINACH PRACY A JEST ICH TROCHĘ NO CÓŻ TRZEBA PRZECIĄGNĄĆ JAK NAJDŁUŻEJ...

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo