Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Fakty

Prawda jest taka że doszli do porozumienia pracujesz 7dni 1 dzień wolnego dostajesz za ten dzień kartkę i mieszkaniówkę i znowu 7 dni pracy i do domu. Nikt nie raczy o tym napisać każdy trzyma informację dla siebie tak to Polacy trzymają się w grupie nie ma braterstwa to jest smutne.

@Fakty

Jak już chcesz być taki braterski to pisz prawdę: Zmiana będzie trwała 15 dni i będzie poprzedzona dniem wolnym oraz dniem wolnym po zakończeniu zmiany. W trakcie pierwszych 8 dni każdy pracownik (rotacyjnie) otrzyma dzień wolny. Pracownik zachowuje w dniu wolnym prawo do świadczeń terenowych, tylko nie otrzymuje kartki obiadowej bo nie ma podstawy do posiłku regeneracyjnego. Pozdrawiam

robo
@pracownik

Czy była potrzebna ta sraczka. Wystarczy że tego deb..il...a co ta tak zrobił wyrzucic z roboty tak jak nie jednemu bez winy on to zrobił.

prac
@robo

Pinokio rządzi. komu taka chodząca sztuczna inteligencja jest potrzebna? Widać jego przełożeni są jeszcze bardziej "inteligentni".

@pracownik

Przepraszam kolego ja nie pracuję napisałem co powiedział mi kolega Czemu piszę bo ktoś musi prawda jest taka że parę setek ludzi czyta te komętaże ale żeby ktoś sam coś napisał to już nie chcą a info trzymają dla siebie i koleżków.

xxx

Na świecie standardowa rotacja w sejsmice lądowej to 6/3

Gt

1x1 kto to wymyślił ? Nasi wspaniali biurowi ? System 2x2 tak robi się w takiej spółce jak np Exalo tam przynajmniej mają hotel , śniadanie - obiad , przepracują 2 tyg po 12 h i do domu nie ma że pracują ile fabryka. Nie ma roboty firma płaci najniższą krajową i siedzą chłopaki w domu. A u nas wypad do domu i rób sobie co chcesz. To jest po to zrobione żeby nie mieć nadgodzin ani dobrej wypłaty porobisz w systemie 1x1 to może z 1200zł z całego miesiąca zostanie.

Kultura

Poziom dyskusji na poziomie klozetowej podłogi.Rzeczowo i na temat ale z kulturą prostaki.

Kultura 1
@Kultura

Za kogo Ty się uważasz nazywając ludzi "prostakami"???? Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi!!! Tobie pewnie brakuje kultury piszą takie teksty!!

Wazeliniarz

No teraz w Toruniu to raczej jakas juz orgia sie musi odbywac. Lizusowstwo pewnie sienga zenitu z powodu braku roboty, a kazdy przeciez chce na grupe pojechac. Oj ida tony wazeliny !!

kaczor

We wchodzeniu w dupę to przodują seismolodzy, a zwłaszcza Łukaszek.

Pomiarowy
@kaczor

Od pana Łukasza się .......... jak z nim nie pracowałeś to go nie poznałeś a ja tak.

@Pomiarowy

biorac pod uwage watek wchodzenia w d - to troche strach ze go "az tak poznales"...

AHa

Kasują komentarze no to jeszcze raz Pewnie zabolało kogoś jak napisałem że Gt wygrała kiedyś temat w Szwajcarii i pojechali sami biurowi tylko nie wiedzieli jak odróznić kabel od wiązki operator jechał na środkach usp.teraz też jest parę przetargów ale się nie łudzćie na lepiej płatne tematy nie pojedziecie zresztą jest prikaz obcinać nawet operatorom,Niemcy Chorwacja .Węgry tam GT jest nie mile widziana Moll już nas nie chce.Szwajcaria pewnie wygra sejsmika DE

andrzej
@AHa

jak to? to nie będzie wypłaty 3 barbórek?

andrzej

podobno 3 barbórki w tym roku

Blurwa

Co tam słychać polowi ?? wypłata jeszcze w całości czy już na raty?

Cezary

Pracowałem w Geofizyce. To dobry okres gdyż każda praca czegoś uczy. Jeśli dana praca mi nie odpowiada to staram się znaleźć inną, bardziej mi odpowiadającą. Wszędzie są plusy i minusy. Pozdrawiam.

Lech W.
@Cezary

To prawda - są plusy dodatnie i ujemne.

Bez przesady

Że niby to przez paliwo ten kryzys ciekawe jaką ten proceder miał skalę ale wątpię łącznik biuro oto prawdziwy powód ilu biurowych jest u konkurencji i dają radę i ludzie polowi mają pracę.

W imieniu ludzi z grup

Nie można pisać o "wszystkich" bo to bardzo krzywdzące. Wielu z nas polowych nigdy nie myslalo i nie robilo takich oszustw ani innych. Owszem były plotki ze ten czy tamten jednak Ci ponieśli konsekwencje bo szybko na nich "doniesiono". To ze ICH potem znowu przyjęto do pracy to juz sprawa kadr i GDS. Nie pisz więc o wszystkich chyba ze byłeś w tej grupie i teraz jestes dumny ze nikt Cie nie ukarał!

Szejk Hassan Al-BakWibratora

Firma jest dziś w trudnej sytuacji - to fakt, ale kto nie kupował ropy po 2 zł na grupie - niech pierwszy rzuci kamień...

@Szejk Hassan Al-BakWibratora

Ja nie kupowałem! Wielu innych też nie! Tylko nieliczni mieli taki przywilej...! Każdy wie o kim mowa...!!

AB

A o kim mowa ? Czy istnieje lub istniała w GT ważna persona, która brała w tej procedurze udział?

sprawiedliwy
@AB

kto jest bez winy niech pierwszy zrobi wpis na GoWork!

info

7 Dni pracy 7 dni wolnego 7 dni pracy 7 dni wolnego dla miejscowych to się opłaci ale jak ktoś ma 500km w 1 stronę przy premii 20% to się nie kalkuluje,ilu postanowiło że to już ostatnia zmiana,ilu już podziękowało.

ABC

Nie martwcie się przyjedzie największy kłamca GT PINOKIO (Zieliński)to wam obieca jak zawsze a co najgorsze to niektórzy nawet starzy pracownicy w to wierzą. Nie Sznujecie się i nie szanujecie pracy to i was nie szanują.

miki-Krzysztof

Fakty: Skoro mowisz, ze(usunięte przez administratora) to widze, ze prawda zabolala. Moj opis Twojego dnia pracy nie odbiega od zeczywistosci obawiam sie. Znam realia tej pracy bo robilem to samo. I dlatego placilbym wam tyle ile napisalem. Gadki o przemeczeniu, ciazkich warunkach, sorry ale to nie dla mnie.

miki- Krzysztof

vibrodriver- a Ty myslisz, ze cos wiecej potrafisz niz czlowiek z rozstawu? Jazda z miejsca w miejsce to taka sztuka? Niestety wielkosc samochodu nie idzie w parze z wymaganiami do jej obslugi. Fakty- taki podpis wystarczy? Musi wystarczyc.

vibrodriver

Miki cztety tysiace zlotych to sobie w (usunięte przez administratora) wsadz

AHHHHHHHH

Ilu to mamy młodych gniewnych którzy przyjezdzają z własną wazeliną na grupę .Uświadomcie to sobie że dziś macie zdrowie siłę a jutro kontuzje urazy odmrożone dłonie,i już nie jesteście w stanie zapie.........tak jak kiedyś.

vibrodriver

Cztery tysiace euro oczywiscie

miki

A ja bym was wysylal za granice w systemie 3x0 -3 miesiace pracy -zero wolnego po przyjezdzie. Podpisuje z wami kontrakt do pracy za granica, pracujecie non stop 12h dziennie, liczone od wyjechania z bazy do powrotu. Oczywiscie godne wynagrodzenie -w takim systemie dal bym wam 4 tysiace na reke. I mysle, ze znalazlbym kupe chetnych na wyjazd.

@miki

Popracuj dziecko chociaż miesiąc bez dnia wolnego w temperaturze 25-30C ...........Zmęczenie materiału wiesz co to jest czy tylko widzisz pieniądze Zdrowie bezpieczeństwo pracy wypoczęty zadowolony pracownik to bardzo dobry pracownik nie mam na myśli młodych gn......od k. Szpicy

@Fakty

Fakty -przestan gadac bzdury, ze tak caly dzien zasuwasz. Co najwyzej rano cos porobisz, a pozniej to juz pod drzewem lezysz. Ewentualnia jak jakas poprawka bedzie to raczysz sie ruszuc z wiazanka przeklenstw na ustach, ze ktos ci w snie przeszkadza. Wiem, bo bylem, i pracowalem przez te 2-3 miesiace bez dnia wolnego. Jak chcesz miec wolne weekendy to obcinam ci pensje o 20 procent. I co? Jaki wybor? Wciaz bedziesz mowil o "zmeczeniu materialu, zdrowiu i bezbieczenstwie"? Tak, 4 tys zl to wg mnie godna stawka dla kogos nie wyksztalconego, ktorego zadaniem jest noszenie wiazek i wbijanie geofonow. Wbijcie sobie do glowy, ze firma ma przynosic zysk wlascicielowi a nie uszczesliwiac pracownikow. Jak sie cos nie podoba to wezme sobie kolejnego nie wyklwalifikowanego i go przyucze do wykonywania w koncu bardzo prymitywnej roboty.

@miki

Miki łał znasz mnie dość długo pewnie od dziecka wiesz jak pracuję czy się angażuję jak reaguję na pracę może graj w totka bo pewnie nr. znasz też. Tak poważnie pisz wiecej jak to byś pracował i za ile pomarzyć dziecku można aczkolwiek jak to powiedział jeden znany rysownik satyryczny marzenia są dla kobiet a facet ma zadanie do wykonania.Z tego co piszesz to widzę że lubisz podpie.......długo na tym nie zajedziesz najlepiej to się podpisz przy kolejnym komentarzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo