Opinie o Moto Expert Grzegorz Grabowski w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Moto Expert Grzegorz Grabowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Moto Expert Grzegorz Grabowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto Expert Grzegorz Grabowski w Gdynia

Anna K Nissan Qashqai Nowy wpis

Zakup kontrolowany przez p. Grzegorza - wszystkie niedomagania zostały ujawnione podczas oględziny. Negocjacja ceny bardzo profesjonalna i merytoryczna. Jak sprzedający podjechał autem p. Grzegorz spojrzał i od razu go wycenił. Wycena w systemie różniła się o 100 złotych. Użytkuje auto od 3 tygodni wszystko ok - a Moto Expert trzyma rękę na pulsie. Człowiek godny zaufania - polecam

Łucja Nowy wpis

Dzień dobry, ile osób pracuje w Moto Expercie? Czy pan Grzegorz zatrudnia aktualnie nowych pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowisko? Kto ma szanse na przyjęcie? Jakie wymagania musi spełniać idealny pracownik?

Zbyszek Nowy wpis

Firma Godna polecenia, Pan Grzegorz reprezentował mnie w walce z TU. Zaniżona wartość szkody - wygraliśmy! Z wyrazami szacunku Zbyszek

Przemysław z Pruszcza

Wielki profesonalista, ogromna wiedza

Robert Hinc Nowy wpis
@Przemysław z Pruszcza

Potwierdzam, ogromny plus

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Moto Expert Grzegorz Grabowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Stanisław

Ogromny plus, zleciłem wyszukanie auta. Trafna decyzja szybko i dobrze. Przejechałem już ponad 3 tyś km i jest ok. Polecam firmę

Marcel

A działalność ta jest jednoosobowa?

Bożena

Pan Grzegorz człowiek od spraw niemożliwych. Problem z autem, a zwłaszcza z silnikiem miałam od roku. Raz się pojawiała usterka innym razem znikała. Objechałam 17 warsztatów, zostawiłam kupę pieniędzy w nich. Między czasie próbowałam sprzedać auto nieskutecznie. Pan Grzegorz po 2 dniach wydał opinię co do usterki. Część kosztowała w serwisie fiata 80 złotych dosłownie 80 złotych Auto jak nowo narodzone. Moja udręka z autem zakończona. Polecam

Magda

Moja historia z autem i kilkoma warsztatami zakończyła się całkowitym uszkodzeniem silnika. Sprawa sądową biegli itd po dwóch latach procesu spotkałam p. Grzegorza. Na jednej sprawie linie obrony obalił argumentami p. Grzegorz i sprawa została zakończona..... mega pozytyw

Joanna
@Magda

Wow! No czegoś takiego się akurat nie spodziewałam. To bardzo dobrze świadczy o firmie Moto Expert. A powiedz mi jeszcze, ktoś Ci ją polecił, czy natknęłaś się na nią w zupełnie inny sposób?

Iwo

A jakim pracodawcą jest firma? Klienci zadowoleni a mnie interesuje praca więc warto wiedzieć coś więcej.

Piotr Szymczyk

Działalność jakość usług wszystko na ogromny plus

Polecam Firmę Pana Grzegorza

Maciej B.

Firma godna polecenia

Joanna
@Maciej B.

@Maciej B. widzę tu same pozytywne opinie klientów, co cieszy. Jednak mnie nurtuje, czy pan Grzegorz zatrudnia mechaników. Jeżeli tak, to na jakich warunkach? Jeśli wiesz, będę wdzięczna za odzew.

Tadeusz M.

Podpisuje się pod poprzednimi opiniami Ogromny plus dla firmy i Pana Grzegorza

Marzena

Firma godna zaufania. Pozdrawiam

Jan

Pełne zaangażowanie i szybkość działania. Super obsługa i duża wiedza, Pan Grzegorz jest pasjonatem motoryzacji co widać i słychać. Polecam

Janusz

Firma Pana Grzegorza z pełnym profesjonalizmem i pełną szczegółowością zagadnienia pochyla się na tematem. Pasjonat motoryzacji - usługi i samochody oferowane to wisienki na torcie. Z całego serca polecam tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto Expert Grzegorz Grabowski - Gdynia

• Jak się pracuje w Moto Expert Grzegorz Grabowski?

Zobacz opinie na temat firmy Moto Expert Grzegorz Grabowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto Expert Grzegorz Grabowski?

Moto Expert Grzegorz Grabowski
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Chylońska 69/85 lok. 84
    81-041 Gdynia