Opinie o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Gruby

Glownie DE ,NL,BE ,DK,AT nigdzie więcej nie byłem w ciągu roku Polecam zgrana firma choć jest kilka uwag ale ogólne jest OK

kalyn

a właśnie po jakich krajach się poruszają? te ich składy są jakoś wyposażone w środku? jakieś nawigacje czy coś?

globtrotter

bylem widzialem i jestem. pracuje tu od jakiegos czasu i jestem Panowie zadowolony to co mi obiecali MAM, czas wolny w domu i kasa na czas to dla mnie bylo najwazniejsze zestaw mam nowiutki wiec tylko robic trzeba by sie odrobic:) pozdrawiam kierowcow z TC :)

Inga

Actrocy z tunelem i wąską kabina a zestawy już nie wspomnę , bardziej chodzi mi o socjal - kible i t d sam wiesz , ze wczesny gierek to skarb w porównaniu z waszą ofertą dla pracowników zarówno w biurze jak i dla nas

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Rumak

1845 actros i naczepa krone to malutkie zestawy to czym ty chcesz jeździć c???

w biurach nie mają co robić to siedzą na forum i sami sobie słodzą firma słaba - brak zaplecza - auta malutkie - sama plandeki i zestawy lekkie wizerunkowo bardzo słabo - pieniądze nie wiem ale jak słyszałem też żadnych rewelacji nie ma

Ght

Firma jest Ok Kasa na czas nowy sprzet Nie ma się czego czepić póki co jestem zadowolony

Ght

pol

Wy tez swoje chlodnie z wlaczonym agregatem zostawiacie na 3 dni czyli caly weekend od piatku z wlączonym agregatem w centrum wsi ??? Bo tutaj taki lamus pojezdza rejestracja PTU

sympatyczy

i znowu jakis debil bedzie chlodnia zakłócac cisze na spokojnej wsi

Ftr

Ponoć od marca będą przyjęcia na system każdy weekend w domu ,nie podają jeszCE żadnych szczegółów tylko karzą czekać odnośnie kasy ale to już pewne ,

Paulo

Szkoda ze nie napiszecie w jakim systemie jezdzicie 2tygodnie w trasie wekeend w domu zjast busem a jak jedziesz na 3/1 to 7 dni w domu a co do wyplaty to daja w 3 ratach kazdego 30 puzniej do 10 a na koncu ostatnia 20 a takie bajki co do placeni to dzieciom w pszeczkolu wole zarobic mniej i karzdy wekeend w domu

bolek.

tu nie ma zadnych weksli, o czym wy gadacie ? pracuje tu juz jakis czas i pierwsze slysze o jakis wekslach, ktos tu borute robi. Jesli chodzi o prace i system to trzmaja sie sie tego, to jest ustalone,- regularnosc i kasa na czas to podstawa w tej firmie a robota jak kazda inna

Mietek

Wexel to jedna wielka mina. To bardzo nieodpowiedzialna decyzja

takiJeden

Czy może ktoś się wypowiedzieć jak to jest z tym systemem 2 tyg 1 tydz wolny ? Czy faktycznie dają 6 tys stałej ? I ile to jest 2 tyg bo co firma to inaczej :)

125de

najczesciej na bazie ale zdaza sie okolice dresden lub Leipzig busem sie zjezdza, zmiana auta na bazie

Pit

Jeszcze jedno pytanie.W jakich rejonach Niemiec macie zmianę?

Pit

125de. Dzięki.

125de

Weksli żadnych nie ma kasa na konto

Marian

Daley w zamian za prace trza Wexel podpisac ?

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k - Oleśnica

• Jak się pracuje w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Kandydaci do pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k
2.9/5 Na podstawie 139 ocen.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k