Opinie o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

ktoś tam

Ciekawe Oleśnica i normalne firmy transportowe??? 1 czemu firma tyle płaci praca ciężka lub do bani podobna do firmy dolma?? 2 wszyscy nie płacą zarobku kierowcy na papier tylko jakieś śmieszne podstawy MŁODZI LUDZIE POMYŚLCIE O EMERYTURACH 3 NIE BYŁO NIE MA I NIE BĘDZIE UCZCIWEJ FIRMY TRANSPORTOWEJ W OLEŚNICY 4 szacunek dla trans-cargo nie usuwa opinii na forum bo dolma usuwa wszystkie.

Mega

Wkoncu Sa przyjęcia do Transcargo na naczepy 13,6 System 2 tyg-3dni wolne 7 tys !!!!! To chyba najlepsza oferta na lokalnym rynku Nowe zestawy

dreszczowiec

oferty sa na ich stronie www.transcargo.com.pl tam znalazłem info o ich systemach pracy

dreszczowiec

kierowca miedzynarodowy kazdy który bedzie mial motywacje do pracy i zaangazowanie

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Dreszczowiec

6500 za 2 tyg i 3dni wolnego jak dla mnie zajebisty system ale sa tez inne systemy kazdy wybiera dla sie ile mi takie najbardziej pasuje

6500 za 2 tyg i 3dni wolnego jak dla mnie zajebisty system

Dreszczowiec

Zatrudniałem sie u nich ,jestem juz tu kilka miesięcy i powiem tak ; Kasa zajebista i na czas !!! Robota nie trudna Dyscyplina jest ale mi to nie przeszkadza Auta nowe bez problemów A reszta praca jak każda inna Tacho święta rzecz i mi to pasuje Kto swoja prace szanuje i sprzęt to polecam

jak wyzwej

Masz na ich stronie Transcargo.com.pl Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Nowoczesny tabor Praca w systemie ; 2 tyg-wolne( sob-niedziela) 7.000PLN 2 tyg-wolne(2 tyg ) 4.000PLN 2 tyg-wolne (sob-niedziela-poniedziałek) 6.500PLN 2 tyg-wolne (1 tydzien) 6.000PLN 4 tyg - wolne 7 dni -7500 PLN Pracę z zachowaniem norm czasu pracy Szkolenia przygotowujące Terminowość wynagrodzeń

Paulo
@jak wyzwej

A ze jezdzicie landem po francji czemu nie napiszecie

Wiadomości

stmosfera jak wszedzie raz lepiej raz gorzej jest Telematyka wiec przez tel mało kto dzwoni i wkurza ,dostajesz zlecenia i informacje na urządzenie jak potrzebujesz to piszesz i tyle

Wiadomości

Zadzwoń sobie do biura ,ja dostałem odrazu bez gadania inkasa na czas w systemie 2tyg-3dni wolne

Wialdomosci

Były demon

Dramat totalny to Demotrans !!!! A wiec słuchaj uważnie baranie Transcargo nigdy sie niepołączy z dolmatem bo rywalizacja sie miedzy nimi tworzy wiem bo widze co sie dzieje na rynku ale chyba Demotrans sie tego noe obawia albo ???? Moze będziecie musieli zacząć płacić kierowca a nie stosować stawki głodowe jak teraz

kierowca demo

Dramat totalny to Demotrans !!!!! Tam to mnie w ciuła zrobili Świec słuchaj uważnie baranie z biura demona.... Transcargo nigdy sie niepołączy z dolmatem bo rywalizacja sie miedzy nimi tworzy wiem bo widze co sie dzieje na rynku i gadałem z kierowcami ale chyba Demotrans sie tego noe obawia albo ???? Moze będziecie musieli zacząć płacić kierowca a nie stosować stawki głodowe i wkszyscy na tym skorzystają panie

kierowca z demo

kierowca z demo

Były kierowca demo

Dramat totalny to Demotrans !!!!! Tam to mnie w ciuła zrobili Świec słuchaj uważnie baranie z biura demona.... Transcargo nigdy sie niepołączy z dolmatem bo rywalizacja sie miedzy nimi tworzy wiem bo widze co sie dzieje na rynku ale chyba Demotrans sie tego noe obawia albo ???? Moze będziecie musieli zacząć płacić kierowca a nie stosować stawki głodowe i wkszyscy na tym skorzystają

Mania

Prawda ,święta prawda wymagania maja ale kasa na czas 7300 za lipiec ;););) nowy zestaw mam prosto z salonu , stary zaczął biuro za mordę trzymać i juz sie atmosfera zmienia łaski chyba zostaną skrócone i ta młoda wredna tez ;)

dzik

ja pracuje od czterech miesiecy jestem zadowolony robota ciezka ogolnie orka siano na czas i to nie male na koniu tyle nie zarabialem nowe zestawy tylko mozew czasami laski z biura ucho wkurwiaja aler ktos mi powie czy w jakies firmie jest poukladany dyspozytor wniosek jest taki ze trzeba zap firma nie dla obibokow ktorzy chcieli by zeby mana z nieba leciala siedem kola mysle ze kasa niezla

Jooob

Mi sie ta firma podoba,ładne kolory maja i śliczne auta ,szkoda ze nie mam prawka :(

Tc kiero

Dramat totalny -to baran :) Baze swoją maja tylko sie nie mieszczą wszystkie zestawy ;);)na teraz naczepy jeszcze bedą wkoncu ..... A busy maja podwójna klime ( dodatkowa na tył) by kierowca takim jak ja było wygodnie Oj widze komuś z konkurencji zaczyna Transcargo w oczy kuc hehehehhe

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k - Oleśnica

• Jak się pracuje w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Kandydaci do pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k
2.9/5 Na podstawie 139 ocen.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k