Opinie o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Trans Cargo dramat totalny !!!!!!!!

I WOŻĄ CIĘ JAK ZDECHŁĄ KACZKĘ BUSAMI Z PARKINGU NA PARKING MOŻESZ ZABRAĆ MINERALNĄ I RĘCZNIK BO BUSY BEZ KLIMY !!!!!!!!!

Były

Gratuluje biuro trans cargo zawsze uczciwie odpowiada oj oj biedna firma jeleni brakuje.

ludzie jak szanują taką firmę to musi mieć coś z garem czemu brakuje kierowców skoro taka super firma

uważam, że pracę trzeba szanować

uważam, że pracę trzeba szanować Człowieku co ty za bzdury piszesz dziadtransy szanują kierowców czemu kierowca międzynarodowy zarabia na papieże dwa ty jak dobra firma pogadamy jak do starości dożyjesz emerytura po trans cargo będzie cienka i wtedy przypomnij sobie słowa , że pracę trzeba szanować

Zenek
@uważam, że pracę trzeba szanować

No to pracuj dalej jako dyrektor i nie masz się o co martwić, skoro masz taką dobrą pracę to nie martw się o czyjąś emeryturę może ktoś ma mózg i sobie zabezpieczył starość.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Czytając te wasze wypociny żygać mi się chce!!! Piszecie tutaj, że wam nie pasuje to czy tamto w tej czy innej firmie jakbyście conajmniej po trzy fakultety pokończyli i wymagania macie dyrektorskie! Kto wam bronił studiować i siedzieć teraz za biurkiem z mega zarobkami??? Większość z Was nawet pisać nie potrafi poprawnie, a macie wymogi kolosalne! Pewnie moje zdanie was nie interesuje ale ja uważam, że pracę trzeba szanować, za to mogę utrzymać rodzinę i bez obaw żyć w spokoju. W większości ogłoszeń jest napisane - odporność na stres i ja zatrudniając się to przeczytałem i staram się być odporny bo dzięki temu mam stabilną pracę i się z tego cieszę. Jak szukacie pracy bezstresowej w sielankowej atmosferze polecam zbiór truskawek i macanie kur.

Trans Cargo dramat totalny !!!!!!!!

Przede wszystkim wiek, zawodowy kierowca, musi ukończyć: 1) 18 lat – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii: – C lub C+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną, – C1 lub C1+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną, 2) 21 lat – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii: – C lub C+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną, – D lub D+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną, – D1 lub D1+E, o ile przewóz wykonywany jest na liniach regularnych, których trasa nie przekracza 50 km i o ile kierowca uzyskał odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną, 3) 23 lata – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii D lub D+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną; kierowca posiadający prawo jazdy kategorii D albo D+E do ukończenia 23. roku życia może być zatrudniony wyłącznie przy wykonywaniu regularnych przewozów osób na liniach komunikacyjnych na trasie nieprzekraczającej 50 km. Kolejnym wymogiem jest brak przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych co potwierdzają zaświadczenie badań lekarskich oraz zaświadczenie z badań psychologicznych. Odrębne badania są niezbędne do kierowania w ogóle pojazdami a odrębne do kwalifikacji wstępnej, wydawane do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy. Zaświadczenia lekarskie są załączane do wniosku o założenie Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK). Jest to dokument niezbędny do rozpoczęcia szkolenia oraz przystąpienia do egzaminu, tworzony w starostwie, zawierający dane i informacje identyfikujące i opisujące osobę ubiegającą się o wydanie prawa jazdy. Wymagane szkolenia Kolejnym krokiem jest konieczność uzyskania kwalifikacji, odpowiednio do pojazdu samochodowego, którym zamierza się wykonywać przewóz drogowy. To, jakiego rodzaju szkolenie ma obowiązek ukończyć kierowca, określa data uzyskania po raz pierwszy prawa jazdy kat. C lub kat. D. Kurs kwalifikacyjny z zakresu kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej powinni ukończyć kierowcy, którzy otrzymali prawo jazdy kat. ,,D’’ po 10 września 2008 roku oraz kat. ,,C’’ po 10 września 2009 roku. Szkolenie okresowe powinni ukończyć kierowcy, którzy otrzymali prawo jazdy kat. ,,D’’ przed 10 września 2008 roku oraz kat. ,,C’’ przed 10 września 2009 roku lub kierowcy ubiegający się o kolejne świadectwo kwalifikacji zawodowej. Jeśli ktoś zrobił kwalifikację wstępną na grupę kategorii C/C1/C+E/C1+E, wówczas na grupę kategorii D/D1/D+E/D1+E może skończyć jedynie kwalifikację wstępną uzupełniającą lub uzupełniającą przyspieszoną albo jeśli ktoś zrobił kwalifikację wstępną na grupę kategorii D/D1/D+E/D1+E, wówczas na grupę kategorii C/C1/C+E/C1+E może skończyć jedynie kwalifikację wstępną uzupełniającą lub uzupełniającą przyspieszoną. Wpis o uzyskaniu kwalifikacji jest dokonywany, w formie wymiany prawa jazdy, na okres 5 lat, liczony od dnia wydania świadectwa kwalifikacji zawodowej, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż okres ważności orzeczenia lekarskiego i orzeczenia psychologicznego. Zaświadczenie ADR Odrębnym dokumentem jest zaświadczenie ADR, potwierdzające uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych. Mogą o nie ubiegać się osoby, które ukończyły 21 lat, wydawanym na 5 lat, po upływie tego okresu w celu przedłużenia uprawnień konieczne jest ukończenie kursu doskonalącego oraz złożenie z wynikiem pozytywnym egzaminu kończącego kurs. Karta kierowcy Warunkiem niezbędnym do prowadzenia pojazdów wyposażonych w tachografy cyfrowe jest posiadanie karty kierowcy. Podmiotem wydającym kartę jest Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., natomiast wnioskodawcą sam kierowca, a nie pracodawca. Kartę kierowca opłaca sam, ale jeżeli pozostaje w stosunku pracy i wykonuje przewozy z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w tachografy cyfrowe, opłatę może refundować pracodawca na podstawie imiennego dowodu uiszczenia tej opłaty. Karta kierowcy jest wydawana na okres 5 lat, nie dłuższy jednak niż okres ważności prawa jazdy posiadanego przez kierowcę. zdjecie uzytkownika

Trans Cargo dramat totalny !!!!!!!!

Mój poprzedni wpis na temat działkowania spotkał się z Waszą żywiołową reakcją. Nie spodziewałam się, że odzew będzie aż tak duży i tak pozytywny. Dostałam też wiele maili na ten temat, więc podzielę się z Wami tym, jak szukałam swojej wymarzonej działki. Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką 350 m2 chaszczy, których widok sprawia, że moje serce szybciej bije. Bynajmniej nie z przerażenia, a z radości na myśl o tym, co mogę z tym zrobić. Mam nadzieję, że za rok to miejsce będzie wyglądało o wiele inaczej:) Właściwie od kiedy sięgam pamięcią, zawsze chciałam mieć kawałek ziemi, na której mogłabym coś uprawiać.Kiedy byłam dzieckiem, moi warszawscy dziadkowie mieli niedużą działkę pracowniczą. Wczesną wiosną chodziłam z nimi do sklepu ogrodniczego przy Placu Szembeka, gdzie staliśmy w długiej kolejce po nasiona. Później, w niewielkim mieszkaniu sialiśmy je do skrzynek, by potem czekać na sadzonki, które rozsadzaliśmy do działkowej ziemi. Kochałam ten czas. Pamiętam zapach mokrej ziemi, „bzyczące” druty wysokiego napięcia nad działkami i atmosferę wyczekiwania. Powoli działka pokrywała się zielenią, by na koniec sezonu kipieć warzywami, zwłaszcza skrzynkami pomidorów. Ile tego było! Cała rodzina siedziała później nad miskami wypełnionymi pomidorami, z których ciotka robiła przetwory na zimę. Nie minęło kilka tygodni, a półki w piwnicy zapełniały się słoikami, z których korzystaliśmy przez całą zimę. W dorosłym życiu tęskniłam za tymi beztroskimi chwilami, kiedy biegałam boso wśród kapryśnych piwonii i kłujących krzaków agrestu. Byłam trochę samotnym (a trochę samotnikiem) dzieckiem, potrafiłam pół dnia spędzić na wyścigach ślimaków, oglądaniu żab i analizowaniu mrowiska pod płytą chodnikową, którą pewnego razu mój ojciec podniósł, żebym mogła zobaczyć ten cud. Dziś myślę, że to smutne, ale wtedy od zabawy z rówieśnikami wolałam pogadanki z działkowcami-emerytami, snującymi przez kilkuletnią dziewczynką swoje opowieści o roślinach i miejskich owadach. To był mój świat, więc kiedy kończyło się lato i altana na działce była zamykana na koniec sezonu, było mi jakoś żal. Kiedy moi dziadkowie odeszli z tego świata, działka trafiła w inne ręce, a potem na jej terenie wybudowano bloczyska.

blablabla
@Trans Cargo dramat totalny !!!!!!!!

się rozmarzyłem ;))

Taka prawda

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Nowoczesny tabor Praca w systemie ; 2 tyg-wolne( sob-niedziela) 7.000PLN 2 tyg-wolne(2 tyg ) 4.000PLN 2 tyg-wolne (sob-niedziela-poniedziałek) 6.500PLN 2 tyg-wolne (1 tydzien) 6.000PLN 4 tyg - wolne 7 dni -7500 PLN Pracę z zachowaniem norm czasu pracy Szkolenia przygotowujące Terminowość wynagrodzeń

Bloger

Hey chłopaki ,sa tu jakies obecne osoby bo jak czytam to same żale a tu nie ma co lamentować tylko zapie rda łac bo kasę płaca jak żadna firma w okolicy i oby tak dalej teraz nie ma żadnej firmy na ktorej by ktos zle nie wpisywał tylko czy ma racje ? 7600 nowy zestaw co drugi weekend mam w domu czego wy płaczki wiecej chcecie ?????dolmat dziad za 5tys i ku r w a po 3tyg w drugi dzien dzwoni i mowi ze jest wyjazd ?po r a bało ich!!!!! 15 tys ,wez kup auto i bądź sam biznesmen moze ci sie uda a jak nie do morda w kubeł i jezdzij bo za to nam płaca ! Firma nie jest zła jest kilka osób na odstrzał ale sa niegroźne bo szefu krótko ich za mordę trzyma Z tego co wiem to sa naczepy i konie w testach moze sie ruszy-oby

bolo

tak czytam te opinie i plakac sie chce proste chlopaczki ktorzy nazywacie sie kierowcami wymiecie w okolicy jedna firme ktora tyle placi i oferuje nowe aulta tylko polak ma taka mentalnosc zeby siedzial lamentowal a piniadze same z nieba lecialy ja jestem zadowolomy kasa nowy samoccod w miare poukladany spedytor

Szymon
@bolo

Tak super komentarz bo wypowiadają się najczęściej osoby które mają z tym do czynienia 1rok góra dwa i uwarzają się za znawców a tak naprawde wiedzą tyle co zjedzą

Kiero

Szukam zmiennika na system 2/2 dwa tyg jazdy dwa tyg pauzy ,3800 na rękę

Dobre ręce opadają tak jest dobrze.

Obecny

Pracuje tutaj i potwierdzam 6700 dostałem na kwiecień Praca jak wszedzie zawsze chciałoby sieb10!tys i wszystkie Wekendy w domu ale bądźmy realistami dyr w banku tyle nie ma Nie plujcie na firmę bo podejście maja do człowieka znam gorsza firmę w olesnicy

Były podać imię i nazwisko z j e b i e

Do Bmw jak chcesz c e p i e to podaj nr tel zadzwonię to ci opowiem jak sobie radze w życiu trans cargo i inne popaprane dziady z oleśnicy wielkie firmy transportowe tylko ludzi oszukać a GDZIE UCZCIWE DELEGACIE ROZŁĄKOWE ZA NOCLEG W KABINIE ZA ŚWIĘTA co skończyły się czasy że 10 było na jedno miejsce.

Bmw

Były/ ty cos kręcisz i oszukujesz albo z konkurencji piszesz z kleberga ;) Jak zjeżdżasz na bazę to oddajesz dokumenty spadasz do domu a nie na rozładunek chyba ze udało ci sie przypadkiem w tygodniu zjechać Ja tam mam czas na jedzenie i chyba nawet za duzo ;) Były/ moze dlatego juz nie pracujesz bo sobie życia nie umiesz zorganizować ????

hover

to ty o trans cargo mówisz?

Były

Praca w tej firmie rano załadunek popołudniu rozładunek i załadunek i tak cały tydzień zjazd na bazę dokumenty i inne głupoty w biurze a pauza leci TO CO PROSZĘ JUŻ JECHAĆ NA ROZŁADUNEK JUŻ CZEKAJĄ NA PANA PAUZA WYSZŁA G A M O N I E co wy za bzdury piszecie czasu niema zjeść a po drugie kto normalny z kierowców tam pracuje 15%.

Transcargo Ładne maja te mercedesy widać je z daleka ;) Chłopaki na parkingach gadają ze kasa jest ok

hover

dziękuję ci bardzo

Bmw

Tak pracuje i sobie chwale Praca jest poukładana zjazdy terminowe ,zestawy nowe i najważniejsze kasa jest na czas I jasne rozliczenia. Ja jestem zadowolony a ty jak sobie chcesz

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k - Oleśnica

• Jak się pracuje w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Kandydaci do pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k
2.9/5 Na podstawie 139 ocen.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k