Opinie o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Futro

6300 +600 dodatek paliwowy taka prawda Rygor jest ale kasa tez spedytorzy poukładani choć mało mam z nimi do czynienia Adres i jazda Bus zwozi kierowców z okolic leipzig i pauza 45h w domu ale ja nie chciałem Wolność wyboru fajne jest to ze traktują kierowcę jak człowieka a nie jak małpę

Niuta

czy orientuję się ktoś ile na stanowiskach biurowych płacą i jaka atmosfera?

sroda

ide do nich zobaczymy jak jest -mam nadzieje ze dostane to co obiecuja

Kolp

Narazie jest ok Atmosfera miła furę już mam lecę Jest tu trochę aut z tego co widziałem ponad 60 NUMEROW Z kierowcami gadałem to mówią ze płaca na czas i ponad 6500 ale wysoki poziom wymagan

Polok

Moja opinia jest pozytywna,nie pracuje tu długo około rok ale nie ma co narzekać i nie zgadzam się z negatywnymi wpisami wymagania są ale kasa na czas i tak jak fart napisał kasa powyżej 6tys jest prawda samochody nowe i atmosfera fajna nie ma przeklinania i wyzywania pełna kultura Pozdrawiam kierowcow z tc

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Nikita

Dobrze ze tak jest

Od kiedy tak jest bo nic nie słychać o tym ? Fakt ze juz nie siedzę po 3 tyg tylko ściągaja wcześniej ale intymna nie słyszałem Jesli chodzi o kasę to poprawiło sie :) nie zapeszam ale na czas i to co obiecali mam zobaczymy jak długo

789ala

wprowadzili system od jakiegos czasu taki 1 wekend zagranica 2 wekend 45h pauza na bazie/w domu 3 wekend zagranica 4 wekend - 4 dni w domu by zachowac 6 dni wolnego w miesiacu mi to pasuje w tej firmie i to ze mam swoje auto na stale a nie jak beduin wiecznie przesiadki i sprzatanie auta

Rademenes

Kolo podaj nr boczny z auta to zadzwonie do Ciebie

bodzio58
@Rademenes

witam,chce przyjac sie do tej firmy ,kto moglby mipodpowiedziec jak naprawde jest obecnie w tym roku 2016?

Rademenes

Który pajac z taka urlopowka jechał?? Przyznać sie! Bus zjeżdża w pt wieczorem i rusza w niedziele o 20 wiec k... Jak nie ma 45h????18h w busie to dokąd Ty jechałeś ??? Do Barcelony !!!?? Łżesz jak pies skundlony 6tys zarobić to żaden kłopot w tej firmie ważne aby utrzymać 6dni wolne w miesiącu Poza tym kto ma poniżej normy dodatek paliwowy wypłacają ,co niektóry po 800-900 dostali A ci co tu biadolą pewnie przepał mieli i wylecieli innych naciągać Skoro sa tacy co pracują po 6-7 lat tzn ze płaca I tyle prawdy Zainteresowanych zapraszam do kontaktu powiem jak jest na plus i minus Siedzę tu długo wiec duzo widziałem

Wikju
@Rademenes

O czym ty mówisz ? To s (usunięte przez administratora) i kombinatorzy ci co tam jeżdżą po 7 lat to de ile którzy nic w życiu nie osiageli

harrry

rotacja niesamowita !!!!! co do wyplat ? pisza ze zarobki taki a nie inne, a co do wyplaty smiech powiazany z placzem.jezeli chcecie sie przyjac do tej firmy ! popytajcie kierowcow z trans cargooooo .bo to co powyzej pisza np;fart to juz jest desperacja !! bo pluje prosto w oczy pzostalym kierowcom co jeszcze tutaj pozostali.!?!?? poczytajcie ogloszenia o prace trans cargo jest liderem ! a dlaczego dlaczego ?niech sobie sami zadaja to pytanie.! hytrosc niezna granic!!!!!!! niepolecam siemka

kolo

45h w domu ha wrocilem w sobote rano a w niedziele o 17 h wyjazd z urlopowka 18 h w busie firmowym trans cargoooo i to jest 45 h w domu z rodzinom aaaaaa zarobki taaaak 6700 jakis geniusz ta kwote wymyslil panowie tragedia niepolecam najgorszemu wrogowi tej firmy pozdro

Fart

Jak Urwiesz obrysowke to kup sam nowa nie bedziesz musiał biadolić ze Cię obciążyli Ciekawe na kogo biadolisz jak Urwiesz lusterko w swoim aucie prywatnym?? Na żonę czy na sąsiada ,wtedy morda w kubeł i płacisz sam wiec co sie dZiwisz ze firma obciąża kierowcę ,teraz bedą wprowadzali system ze każda 45h pauza bedzie w domu i mi to pasuje :)

Fart

Koleś a widziałeś teraz ciężarówkę bez GPS?? Jak nie masz nic do ukrycia to co Ci gps przeszkadza??bynajmniej (usunięte przez administratora) tel nie zawracają a wypłaty sa jasne Pracuje to juz kilka miesięcy i dostaje na czas 6200-6700 bez wazeliny Jazda jak wszędzie u każdego przewoźnika chwale sobie to ze mam swoje auto i o dziwo nie mam burt zreszta nie widziałem żadnego z burtami bo sa to firany wiec ktoś tu kłamie

darek

przepracowalem tam 2 miesiace i dosc tak beret poryli a zarobki he 6000 zl to kpina jakas kto takie glopoty opowiada za wszystko potrancaja nawet za obrysowki a wymagania z kosmosu jeszcze tak porytej firmy niewidzialem zal a wiec panowie zdaleka od tej firmy a te dobre opinie powyzej to sam wlasciciel dopisuje szpieguja na gps przekroczysz 83 km h to masz odrazu telefon dlaczego szybko jedziesz za przepaly obciazaja na stopa zniemiec trzeba wracac na weekend faxem dokumenty cmr po rozlad przesylac chodzic sie prosic po biurach i sie prosic zeby wyslali a pieniedzy na to sie niedostaje chocby wyslac z cpn to kosztuje to trzeba z wlasnej kieszeni placic aaa duzo by wymieniac pozdro i boczkiem od tej firmy

moskwa

pracowałem tam kroją na kase ile mogą, jechałem 36godzin bez przerwy a i tak rano dzwonili do mnie, że jestem już spóźniony... każą (usunięte przez administratora). wtedy normy spalania wychodzą ci takie że wielki(usunięte przez administratora)zarobisz odradzam szczerze

norberto1982

Witam chce isc tam do pracy na busa ile zarobie iw ogóle jak tam jest??

kolo

wywalaja (usunięte przez administratora) i nieudacznikow , sam kilku widzialem "tygrysów" z parkingu hehehe // siedze tu od roku i nikt nie zabral mi nic z wyplaty - praca jak wszedzie

Busiarz

Witam kiero ,3800na busie za 25dni roboty -kasa na czas

Wolny

Szukają kierowców ale z tego co widzę to zakupiła firma ponad 25nowyxh zestawów w ciagu 6miesiecy powtarzam NOWYCH-- Wypłata 6tys na rękę i nie ma problemu by dostawać trzeba tylko słuchać czego chcą i tyle reszta to robota jak każda inna,

darek
@Wolny

hehehe to napisal wlasciciel

Rozmowa o przyszłej pracy super, zapewnienia dobrych warunkach pracy, wysokich zarobkach to jedna wielka bajka... szef potarfi powiedzieć do kierowcy... mnie Twoje kilometry nie interesują a przecież to własnie za przejechany kilometr płaci, nie polecam... zgadzam się kierowca to tylko dodatek do samochodu, dobrze czytajcie wszystko co podpisujecie, i za co zabierają wam pieniądze... za mycie auta, za nie taką ilość atmosfer w kołach, za niezapięte pasy od burt... kierowcy zmieniają się jak rękawiczki, zero szacunku dla człowieka a tylko jazda nie rzadko po 36 godzin... chociaż to nasza praca...nie wiem kto tam zarabia 4500 na busie..zresztą moje doświadczenia w tym temacie nie są miłe...

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k - Oleśnica

• Jak się pracuje w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Kandydaci do pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k
2.9/5 Na podstawie 139 ocen.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k