Trans-Cargo sp.j.

Oleśnica

Opinie o Trans-Cargo sp.j.

ja 2016-07-17 16:33:11
ludzie jak szanują taką firmę to musi mieć coś z garem
czemu brakuje kierowców skoro taka super firma
foczka 2016-07-17 17:09:08
jak ktoś szuka lekkiej pracy to szukają na zatrudnienie tutaj pracowników biurowych, życie prywatne na tym, nie ucierpi bo praca w godzinach 8.00-16:30 jest, a podobno też umowa o prace na czas nieokreślony jest
Zenek 2016-07-19 12:29:59
No to pracuj dalej jako dyrektor i nie masz się o co martwić, skoro masz taką dobrą pracę to nie martw się o czyjąś emeryturę może ktoś ma mózg i sobie zabezpieczył starość.
rr 2016-07-19 12:31:30
nop właśnie, a składki są normalnie i prawidłowo opłacane? wolę jednak na wszelki wypadek zapytać bo wiadomo jak to w tej branży bywa, różnie można trafić. @foczka a orientujesz sięjak z weekendami jest?
Były 2016-07-20 15:54:55
Gratuluje biuro trans cargo zawsze uczciwie odpowiada oj oj biedna firma jeleni brakuje.
alladyn 2016-07-20 19:58:14
widzę że firma zajmuje się tez sprzedażą używanych aut, chyba ze swojej floty o ile się nie mylę, może mi ktoś powiedzieć czy to będzie dobry biznes z nimi jak się zdecyduję?
Trans Cargo dramat totalny !!!!!!!! 2016-07-30 13:02:05
I WOŻĄ CIĘ JAK ZDECHŁĄ KACZKĘ BUSAMI Z PARKINGU NA PARKING
MOŻESZ ZABRAĆ MINERALNĄ I RĘCZNIK BO BUSY BEZ KLIMY !!!!!!!!!
michał 2016-07-30 14:01:17
@alladyn ogólnie raz podobno jest lepiej, raz gorzej. Sam się nad tym zastanawiałem, ale przyznam, że nie widzę teraz, żeby szukali kogokolwiek, więc odpuściłem
Tc kiero 2016-07-31 11:25:49
Dramat totalny -to baran :)
Baze swoją maja tylko sie nie mieszczą wszystkie zestawy ;);)na teraz naczepy jeszcze bedą wkoncu .....
A busy maja podwójna klime ( dodatkowa na tył) by kierowca takim jak ja było wygodnie
Oj widze komuś z konkurencji zaczyna Transcargo w oczy kuc hehehehhe
ktosiek 2016-07-31 13:49:13
No dobra, ale wiadomo jak atera zpanuje atmosfera w firmie? Pewnie, że dbają o pozytywne stosunki między pracownikami, bo wiedżą, że w ten sposób przyczyniają się odpowiednio do sukcesu całej firmy i innych.
Jooob 2016-07-31 21:20:00
Mi sie ta firma podoba,ładne kolory maja i śliczne auta ,szkoda ze nie mam prawka :(
ergty 2016-07-31 22:01:23
@Joob no pzeciez nigdy nie jest za późno zeby zrobic :)
dzik 2016-08-10 21:21:50
ja pracuje od czterech miesiecy jestem zadowolony robota ciezka ogolnie orka siano na czas i to nie male na koniu tyle nie zarabialem nowe zestawy tylko mozew czasami laski z biura ucho wkurwiaja aler ktos mi powie czy w jakies firmie jest poukladany dyspozytor wniosek jest taki ze trzeba zap firma nie dla obibokow ktorzy chcieli by zeby mana z nieba leciala siedem kola mysle ze kasa niezla
Mania 2016-08-10 21:27:49
Prawda ,święta prawda wymagania maja ale kasa na czas 7300 za lipiec ;););) nowy zestaw mam prosto z salonu , stary zaczął biuro za mordę trzymać i juz sie atmosfera zmienia łaski chyba zostaną skrócone i ta młoda wredna tez ;)
3e4r 2016-08-10 21:35:07
@dzik taka jest prawda ze zadna praca do lekkiej nie nalezy
michał 2016-08-15 14:34:44
Jesteś pierwszą osobą, która mówi, że są niewypłacalni @Trans Cargo może to u ciebie jesteś jakimś indywidualnym przypadkiem? Odezwij się do nich może uda się jakoś rozwiązać tę sprawę oni dosyć szybko odpisują na maile
Były kierowca demo 2016-08-15 16:32:39
Świec słuchaj uważnie baranie z biura demona....
Transcargo nigdy sie niepołączy z dolmatem bo rywalizacja sie miedzy nimi tworzy wiem bo widze co sie dzieje na rynku ale chyba Demotrans sie tego noe obawia albo ????
kierowca z demo 2016-08-15 16:38:33
Świec słuchaj uważnie baranie z biura demona....
Transcargo nigdy sie niepołączy z dolmatem bo rywalizacja sie miedzy nimi tworzy wiem bo widze co sie dzieje na rynku i gadałem z kierowcami ale chyba Demotrans sie tego noe obawia albo ????
Moze będziecie musieli zacząć płacić kierowca a nie stosować stawki głodowe i wkszyscy na tym skorzystają panie
kierowca z demo 2016-08-15 17:38:16
kierowca demo 2016-08-15 18:07:32
Były demon 2016-08-15 18:44:25
Dramat totalny to Demotrans !!!!
A wiec słuchaj uważnie baranie
Moze będziecie musieli zacząć płacić kierowca a nie stosować stawki głodowe jak teraz
mieszko 2016-08-16 12:44:38
słuchajcie, ale są teraz jakieś ciekawe oferty od nich czy nie za bardzo, bo mi też zalezy na pracy jako kierowca przyznam no i dlatego wydaje mi się, że można dobrze u nich zarobić.
Wialdomosci 2016-08-16 19:37:53

Pracę z zachowaniem norm czasu pracy
Szkolenia przygotowujące
Terminowość wynagrodzeń
bi8 2016-08-16 19:40:50
no wiesz, w sumie to każdy pracodawca tak ogólnie może sobie napisać w ogłoszeniu że daje umowę o pracę - kwestia tylko po jakim czasie można ją otrzymać i czym sobie można na nią zasłużyć? konkret mnie interesuje
Wiadomości 2016-08-16 21:58:17
Zadzwoń sobie do biura ,ja dostałem odrazu bez gadania inkasa na czas w systemie 2tyg-3dni wolne
kkl 2016-08-16 22:17:50
@ Wiadomości rozumiem że pracujesz tam? I jak ci sie podoba? Interesuje mnie przede wszystkim atmosfera jaka panuje w Trans-Cargo sp.j. powiesz coś ??
Wiadomości 2016-08-17 07:01:17
stmosfera jak wszedzie raz lepiej raz gorzej jest Telematyka wiec przez tel mało kto dzwoni i wkurza ,dostajesz zlecenia i informacje na urządzenie jak potrzebujesz to piszesz i tyle
bogatka 2016-08-17 10:28:36
to bardzo dobre rozwiązanie, to mnie powiem szczerze zachęca żeby wysłać do was cv i podjąć u was zatrudnienie. w poprzedniej mojej firmie to właśnie dzwonienie mnie strasznie irytowało i wybijało zn rytmu pracy. a o wynagrodzeniu ktoś konkretnie opowie?
jak wyzwej 2016-08-17 11:53:12

Pracę z zachowaniem norm czasu pracy
Szkolenia przygotowujące
Terminowość wynagrodzeń
3erf 2016-08-17 15:04:04
@bogatka no to już masz odpowiedz co do zatrudnienia w firmie jak Ci odpowiadają warunki możesz aplikowac
Dreszczowiec 2016-09-04 22:52:16
Zatrudniałem sie u nich ,jestem juz tu kilka miesięcy i powiem tak ;
Kasa zajebista i na czas !!!
Robota nie trudna
Dyscyplina jest ale mi to nie przeszkadza
Auta nowe bez problemów
A reszta praca jak każda inna
Tacho święta rzecz i mi to pasuje
Kto swoja prace szanuje i sprzęt to polecam
tak 2016-09-04 22:53:45
Hej, ale wiecie może jakich średnich zarobków można się spodziewać? Skoro wypłata jest terminowa @Dreszczowiec, to bardzo dobrze o nich świadczy, bo wiedza jak zadbać o swoich pracowników, żeby terminowo opłacić wszystkie rachunki.
Dreszczowiec 2016-09-04 23:10:38
6500 za 2 tyg i 3dni wolnego jak dla mnie zajebisty system
Dreszczowiec 2016-09-04 23:11:42
6500 za 2 tyg i 3dni wolnego jak dla mnie zajebisty system ale sa tez inne systemy kazdy wybiera dla sie ile mi takie najbardziej pasuje
alicja 2016-09-05 09:47:57
nooo to genialnie, kwestia tylko na jakim stanowisku konkretnie można aż takie wysokie wynagrodzenie u was dostać, no i czy każdy tyle dostanie czy wybrane jednostki
dreszczowiec 2016-09-05 11:53:50
kierowca miedzynarodowy kazdy który bedzie mial motywacje do pracy i zaangazowanie
mieszko 2016-09-05 12:27:33
caly czas zastanawiam się dlaczego nie ma od nich ofert pracy, wydaje mi się, że spokojnie mozna u nich się załapać na umowe o prace, bo nie tak dawno pojawiały się oferty tylko w takiej formie, wiec dlatego tak własnie mi się wydaje.. dajcie znac co z nimi.
dreszczowiec 2016-09-05 13:54:32
oferty sa na ich stronie www.transcargo.com.pl tam znalazłem info o ich systemach pracy
mania n. 2016-09-05 16:23:11
potwierdzam, jest ntam fajnie zorganizowana zakładka z pracą, i znalazłam tam dla siebie fajne ogłoszenie, firma poszukuje kogoś na stanowisko pracownika biurowego, tylko wiadomo że trzeba biegle język obcy znać
Mega 2016-09-09 15:56:26
Wkoncu Sa przyjęcia do Transcargo na naczepy 13,6
System 2 tyg-3dni wolne 7 tys !!!!!
To chyba najlepsza oferta na lokalnym rynku
Nowe zestawy
tak 2016-09-09 17:29:44
Na pewno wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków, co jest dobrym znakiem na to co sie teraz dzieje.
ktoś tam 2016-09-11 11:00:54
Ciekawe Oleśnica i normalne firmy transportowe???
1 czemu firma tyle płaci praca ciężka lub do bani podobna do firmy dolma??
2 wszyscy nie płacą zarobku kierowcy na papier tylko jakieś śmieszne podstawy
MŁODZI LUDZIE POMYŚLCIE O EMERYTURACH
3 NIE BYŁO NIE MA I NIE BĘDZIE UCZCIWEJ FIRMY TRANSPORTOWEJ W OLEŚNICY
4 szacunek dla trans-cargo nie usuwa opinii na forum
bo dolma usuwa wszystkie.
michał 2016-09-11 12:44:16
Ja tam bym się cieszył jakby w ogóle dali mi tę umowę o pracę @ktoś tam jak jesteś stąd to wiesz, że nie jest z tym łatwo a tutaj chociaż praca jest pod tym względem uczciwa i wielu osobom odpowiada
Student 2016-09-13 18:43:16
Bo tylko kierowcy zarabiają tak niebotyczne wynagrodzenia !!!!
Bez wykształcenia niektórzy nawet wysłowić sie nie umieją a zarabiają 7tys miesięcznie -kpina gdyby oprócz tego dostaliby delegacje to wyszłoby 12 tys człowiek po studiach i dwóch fakultetach studiując medycynę bardzo trudny kierunek moze liczyć na 2,5 tys na start a Max 4tys po kilku latach porównajcie prosze te dwa zawody i wkład w naukę i służbie drugiemu człowiekowi
Nie mam nic do kierowców ale na zdrowy rozsądek liczę
nom 2016-09-13 23:04:08
Mnie to bardziej zastanawia jakich ogólnych zarobków można się spodziewać będąc inżynierem ds. aplikacji, wiecie? Chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre stawki co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.
tymian 2016-09-16 21:06:47
nie ma nic podobnego do dolmatu.....nie mozna zejsc ponizej zera
ale wyplata 7 tys na naczepie naprawde jest dobra,ciezko znalesc takie warunki i nowy sprzet
gdyby nie to ze musze byc codziennie w domu napewno bym tu zlozyl aplikacje.
rozmawialem z kilkoma kierowcami i naprawde tak placa firma w ciagu dwoch lat wiele zmienila na +
niema lepszej firmy chyba ze ktos woli kolchozz DEMOTRANS
seneka 2016-09-16 21:08:42
nom a to w ogóle jest taka oferta pracy i ogłoszenie obecnie do tej firmy? ciekaw, jeśli tak to proszę podaj namiary bo też jestem zainteresowana bardzo
tymin oopp 2016-09-19 09:04:47
ciekawa firma

pracownicy zamiast zajmować się ładunkami klepią głupoty na forum

ten kto porównuje ich z Demotransem to chyba niespełna rozumu jest

przecież to jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] harcerski jest a nie firma
tymian 2016-09-19 09:35:55
tymin oopp > pewnie ze to nie to samo ale w Demotransie bo w Transcargo 7 tys dostaniesz za 25 dni pracy a nie 40 dni jak w DEMOTRANSIE hehehehe
mala firma w porownaniu do demotransu ale za to wiecej placa a to dla mnie jest najwazniejsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mieszko 2016-09-19 10:22:00
Najważniejsze jest to, że każdy dba o to, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich relacjach, to dobry znak.
Zostaw swoją opinię o Trans-Cargo sp.j. - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Cargo sp.j.