Opinie o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Kamil

Pracowałem nie polecam omijać.

@Kamil

A gdziebteraz pracujesz i co jest lepiej

Roman

Roman, Ukraina, Firma jest Ok ! Pracuje tu 36 miechow, Joanna super !!!!

nick

a jak wychodzi za system 4/2 ,a za dojazd do roboty zwracaja za paliwo

Odpo
@nick

260/dzień płaca dojazd na bazę we własnym zakresie

Ch-uj ci w oko :)

Tadek, Lepiej Powiedz ile Prezes ci zapłacił by te brednie pisać ;) Werbujecie kierowców za kasę od Prezesa, a bzdury piszecie by się tylko podlizać szefowi, tak się składa że wiem co jest grane w TC.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Stach

Jak ktoś potrafi dobrze pracować to poradzi sobie w różnych sytuacjach.

Jurek

Co wy chcecie od małych bud - przecież też się da podkurczyć nogi i się śpi . Ja odpracowałem 8 miechów ale , że mam 185 cm to nabawiłem się przykurczy A spedytorzy to dopiero pozostawiają do myślenia kierowców mówią , że jak jesteś łebski to sobie dasz radę ale po landówkach już sam musisz sobie szukać ścieszki - a na autobanach masz zaraz jazdę od T Teraz jeżdżę tylko po autobanach i źle wspominam robotę w TC

Wojtek
@Jurek

185 cm a łóżko masz 200 cm wiec o jakim przykurczu piszesz ? Masz w domu 220 cm łóżko ?? Pracowałem w tc 3 lata i nigdy nikt nie kazał mi landowami jeździć chyba Żr korki były Jurek z Wrocławia ??

tadek

ubolewam nad poziomem wypowiedzi co niektorych bezimiennych kierowcow ktorzy negatywnie sie wypowiadaja na temat firmy trans cargo pracuje w firmie dwa lata moim zdaniem robota poukladana siano na czas nowy sprzed pomoc ze strony spedytorow systemy do wyboru szew mysle bardzo wyrozumialy mozna sie dogadac co do systemu nie robi problemu kilka razy naprawde poszedl mi na renke i wcale nie llize mu rowka jazda w dzien relatywnie malo jazdy po prostu trzeba nieraz troszke pomyslec zeby czasami ogarnoc temat mniej doswiadczonych spedytorow jak jacus czy beatka.g ale reasumujac mysle ze jest wiecej plusow niz minusow tej firmy mysle ze praca dla kierowcow ktorzy maja leb na karku a nie dla tych ktorzy na weekendach placza na parkingu jak cioty jaki to szew jest zly a oni sa biedni pozdrawiam kierowca tadek nr boczny 102

dzik
@tadek

najlepsza jest kregulec fajna (usunięte przez administratora)

Fhkiddgh

Nie polecam tej firmy, "Kasa na czas" tylko Prezes (usunięte przez administratora)

Tymoteusz

Pracuje tu już dużo czasu i nie mam nic do zarzucenia jak się na rozmowie umówisz takie warunki masz i koniec a reszta t robota jak wszędzie pracować trza śle tu : Kasa na czas Nowy sprzęt Atmosfera ogólnie fajna jest kilka osób debilnych ale wszędzie atakie są Za/ wyładunki poukładana Tacho bez przegięć Nie na co narzekać naprawdę

Marcel

Trans-Cargo fajna firma nowe auta trochę nerwowka jak wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) jak to w transporcie zmieniłem już dwie firmy ale ta jest najlepsza ze wszystkich życzę sobie i innym pracowniką Wesołych Świąt

Fghjdddfh

Trans Cargo to zwykły dziad trans, szkoda czasu na takie firmy. Nie polecam.

Kierowca

Ludzie co wy piszecie. Robota jak wszędzie sama się nie zrobi ale też daleka od wyzysku. Kasa .... płacą jak wszędzie najniższą krajową plus diety. Nie podoba się to proszę bardzo można iść gdzieś gdzie może będzie lepiej. Ludzie.... Jak wszędzie. Zawsze znajdzie się kilku normalnych inaczej ... z reguły właściciel ma do tego prawo no w tym wypadku dwóch, kierownictwo no raczej nie powinno.... no wiecie - być ponad władzą więc jest jak jest. Wśród nas też jest kilku ancymonow... na parkingu ojjj co on by nie powiedział szefom A w rzeczywistości sami wiecie... A co do busów- no tak. Teraz jest ich trzech. Szef wszystkich szefów Marcin. Rzeczywiście sieczka w głowie i wtórny debilizm. Leszek szkoda słów bo i tak moderator usunie - gamoń. Jeden i drugi narobi kiedyś problemów... oby nie. No i trzeci Heniek jedyny z nich normalny facet. Rozmowa na poziomie,gość naprawdę ma poukładane w głowie, jazda bezpieczna bez żadnych zastrzeżeń. Zadzwoni zapyta co i jak i o ktorej bedziesz na parkingu... sam czasem zmieni trasę żeby było szybciej. Ja chcę jeździć tylko z nim. Ogólnie oceniam tą firmę dobrze ja tam pracuje i będę jeszcze pracować a żadna ocena i dobra i negatywna nic nie da.... trzeba przyjść i przekonać się samemu jak jest bo kazdy jest inny. Jeden lubi rybki a drugi akwarium. A kierowców potrzeba... Jak wszędzie.

Nie tylko kierowce mają w (usunięte przez administratora) Myślicie że w biurze jest lepiej . Mają dobrze te które spotykają się z prezesem po godzinach. A jest ich dużo. Jeszcze głupie się tym chwalą. On je chyba testuje z francuskiego ha ha ha.Normalnie żenuła.

Informacja z Pewnego źródła.

Wszystkie Negatywne opinie o Trans Cargo z Oleśnicy odzwierciedlają atmosferę panującą w tej firmie, Pracowałem tam i powiem szczerze, omijajcie Kierowcy TC szerokim łukiem jeśli szanujecie siebie samych.

Fabian

Tigo: A kogo masz na myśli pisząc najlepsi kierowcy ?? Lux nie lux kasa na czas

Tigo

Jasne tylko czemu najlepsi kierowcy sami się zwalniają co ? Przeciez to taka lux firma. Dużo obiecują i tylko tyle.

Frigo

Fabian ;) Napisałem jak jest: śledzę różne fora i po swojej starej firmie także i nie zgadzam się z tym co tu jest napisane negatywnie Nie mam takich doświadczeń ani moi koledzy co tu pracują wiec nie ma powodu by hejtowc firmę która dobrze płaci - tyle

Fabian

Witam,z doświadczenia wiem że tam gdzie jest dobrze ludzie się tak nie rozpisuja w necie bo zajęci są pracą i swoim życiem, pozdrawiam

Jhfbbds

Opinie Grubaska i frigo pisane po trawie Takie firmy nie powinny istnieć Koniec i kropka.

frigo

Agata: dostalem umowe o prace od razu, warunku są rzeczywste jak na romozwie kwalifikacyjnej jazda jest w dzien a praca kierowcy jak wszedzie trzeba jezdzic . wyplata na czas , nowy sprzet i ludzie pomocni naprawde nie ma sie czego czepiac , z czystym sumieniem polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k - Oleśnica

• Jak się pracuje w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Kandydaci do pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k
2.9/5 Na podstawie 139 ocen.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k